Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask VANQUISH Simplex miladinka врътка nexus пират нишани wave Майнлаб Coil GOLD грунда маск kupuvam Spectrum lorenz голден Fisher tesoro Minelab deus TEKNETICS nokta prodavam 5000
 

 Юбилейни монети на БНБ

Go down 
+9
diabloGT
ELATION
zempar
jorodi
Magikman
outsider
stoian8411
stan960
S.P.Q.R.
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
outsider
Преторий
Преторий
outsider



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyПон Апр 26, 2010 9:57 pm

ELATION написа:
Shocked абе ,да не се базикате аз имам 2 стотинки от 1981г.

и надпис 1300 г. Бг.
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyПон Апр 26, 2010 10:02 pm

outsider написа:
колко добри пари? сигурно търси в качество, не пущани в обръщение
ми над 20 лв бройката.горе доло добро качество.въпросами е някой знаели нещо по въпроса.
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyПон Апр 26, 2010 10:03 pm

ELATION написа:
Shocked абе ,да не се базикате аз имам 2 стотинки от 1981г.
1 и 2 ст от 1981г но на гърба на монетата да пише народна република българия не 1300 год.българия.
Върнете се в началото Go down
ELATION
Легионер
Легионер




Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyПон Апр 26, 2010 10:07 pm

stoian8411 написа:
ELATION написа:
Shocked абе ,да не се базикате аз имам 2 стотинки от 1981г.
1 и 2 ст от 1981г но на гърба на монетата да пише народна република българия не 1300 год.българия.

не не са с НРБ,А 1300 год. България.
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyПон Апр 26, 2010 11:03 pm

ELATION написа:
stoian8411 написа:
ELATION написа:
Shocked абе ,да не се базикате аз имам 2 стотинки от 1981г.
1 и 2 ст от 1981г но на гърба на монетата да пише народна република българия не 1300 год.българия.

не не са с НРБ,А 1300 год. България.
много жалко.няма стойност.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 5:04 am

outsider написа:
ELATION написа:
Shocked абе ,да не се базикате аз имам 2 стотинки от 1981г.

и надпис 1300 г. Бг.

гледай сега как предизвикваш някой колеги да си направят нови калъпи Laughing Laughing Laughing

Wink надявам се няма нужда да уточнявам кои конкретно Wink
Върнете се в началото Go down
diabloGT
Новобранец
Новобранец
diabloGT



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 2:39 pm

А някой виждал ли е 3 стотинки от 1944г.
наскоро попаднах на такава и .... Shocked много изненандан никога не бях виждал Smile ако искате мога да кача снимки Smile
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 2:44 pm

diabloGT написа:
А някой виждал ли е 3 стотинки от 1944г.
наскоро попаднах на такава и .... Shocked много изненандан никога не бях виждал Smile ако искате мога да кача снимки Smile
Снимай,да видим колега Cool
Върнете се в началото Go down
diabloGT
Новобранец
Новобранец
diabloGT



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 2:46 pm

подяволите грешката е моя - годината е 51 Embarassed и все пак си останах инадан не бяв виждал 3 стотинки като номинация Smile ако искаш колега ще кача снимки по късно Smile
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 3:28 pm

Колега аз също не съм виждал
Върнете се в началото Go down
diabloGT
Новобранец
Новобранец
diabloGT



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 4:51 pm

после ще кача снимки Smile има я в каталога на 1-страница интересна е
Върнете се в началото Go down
edjalev
Легионер
Легионер
edjalev



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 5:44 pm

diabloGT написа:
после ще кача снимки Smile има я в каталога на 1-страница интересна е
Момци имам 3-4 бройки от тези 3 стотинки.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 6:55 pm

имам няколко такива ако ви е интересно ште ви кача снимки
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 6:57 pm

edjalev написа:
diabloGT написа:
после ще кача снимки Smile има я в каталога на 1-страница интересна е
Момци имам 3-4 бройки от тези 3 стотинки.
Колега 3 стотинки от 51 г. съм вадил поне 10 бройки и не са редки но метала е хубав и излизат от земята като златни,и 5 стотинки са същите!
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 7:01 pm

жълтите 50стотинки са ме изправяли на нокти на римските селишта бая пати
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 7:14 pm

Да тези 5ст,понякога доста вдигад адреналина,като видиш как се жълтеят Basketball
Върнете се в началото Go down
outsider
Преторий
Преторий
outsider



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 7:15 pm

и 50 стинки от 37-ма
Върнете се в началото Go down
diabloGT
Новобранец
Новобранец
diabloGT



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyВто Апр 27, 2010 10:09 pm

еее колеги аз съм доста млад търсач и ..... не съм виждал доста неща всичко ми е интересно Embarassed Very Happy така че ..... мисля е нормално за мен Smile
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyЧет Апр 29, 2010 6:07 pm

то не е зле да излезе 2 ст от 1981г .кат си търсиш някаде но уви.казал съм поне на 20 човека да търсят 1 или 2 ст от 81г но засега нищо
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyЧет Апр 29, 2010 6:08 pm

а някой търсили някви бг монети от вас.
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: юбилейни монети на бнб   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyЧет Апр 29, 2010 9:51 pm

аз имам 2 ст от 1981г, 1300г България неразбрах струват ли нещо? даите по точен отговор.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyЧет Апр 29, 2010 9:53 pm

outsider написа:
ELATION написа:
Shocked абе ,да не се базикате аз имам 2 стотинки от 1981г.

и надпис 1300 г. Бг.

Колега само да питам "тези монети пускани ли са въобще в обръщение ( става въпрос за тези с надпис "1300 години българия" ако не са е безсмислено да се търси между монети които са останали след деноминацията..
Върнете се в началото Go down
ELATION
Легионер
Легионер




Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyЧет Апр 29, 2010 10:00 pm

PHOENIX написа:
outsider написа:
ELATION написа:
Shocked абе ,да не се базикате аз имам 2 стотинки от 1981г.

и надпис 1300 г. Бг.

Колега само да питам "тези монети пускани ли са въобще в обръщение ( става въпрос за тези с надпис "1300 години българия" ако не са е безсмислено да се търси между монети които са останали след деноминацията..

Да, употребявани са едната даже доста е била в обръщение.
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 6:40 pm

leo 1 написа:
аз имам 2 ст от 1981г, 1300г България неразбрах струват ли нещо? даите по точен отговор.
не колега неструва нищо
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



Юбилейни монети на БНБ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Юбилейни монети на БНБ   Юбилейни монети на БНБ - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 7:07 pm

я вижте хората какво правят .така че се пазете. http://www.aukro.bg/item1021449748-blgariya-50-stotinki-1-i-2-leva-1916-repliki.html Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
 
Юбилейни монети на БНБ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Продавам БГ. монети
» продавам БГ монети по 30-40 лв
» БГ МОНЕТИ СЕ ПРОДАВАТ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Нумизматика-
Идете на: