Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден tesoro GOLD prodavam lorenz Coil nokta врътка deus нишани kupuvam Spectrum Fisher TEKNETICS nexus Майнлаб маск miladinka VANQUISH пират Simplex wave грунда 5000 mask Minelab
 

 Ценна ли е тази монета.. :)

Go down 
+16
sc
Germanic
tabella
laki
sitalk
imperio
comander
тато
outsider
tatoos_dd
pechkata
stan960
zempar
yaponetsa
Avrelian
PedroMendoza
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 7:53 pm

тато написа:
Стане как се харчи един парион от архаичните тук и там из чужбинско?
Кво на Парион бе Началник-диобол, драхма, хемидрахма -уточни са.Иначе ако та интересуват цени -сега ми попадна една -Хемидрахма на Парион- прайс-450гривеника-мисла у Украйна търгуват с таквиз паре.............. Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 9:25 pm

Basketball


Последната промяна е направена от pechkata на Нед Яну 10, 2010 10:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 1:15 am

нормално денарче на гроздиян му викам аз. ама за менте не е менте, те денарите му са хубава проба неса като антонияните виж женка му изкараи че тя ше дигне надника Very Happy
Върнете се в началото Go down
outsider
Преторий
Преторий
outsider



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 2:54 am



Последната промяна е направена от outsider на Сря Дек 09, 2009 5:03 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 3:04 am

Хахахахаха, Мите какво стана бе брат Very Happy ей, друг път да знаеш като човъркаш белите пари какво е денар и какво е антониниан Very Happy


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 9:52 am

Искаш съвет- 20 лв.струва и...не питай такива неща тук..къде,как,на кой..


Последната промяна е направена от sitalk на Пет Фев 05, 2010 12:18 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 11:19 am

imperio написа:
Хахахахаха, Мите какво стана бе брат Very Happy ей, друг път да знаеш като човъркаш белите пари какво е денар и какво е антониниан Very Happy
Very Happy
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 11:45 am

Митак, напуши ме смях ама гледам че човека си е редактирал поста и ти не си видял за какво става дума Smile Outsider, нищо лично приятелю, но мисля че Командера си се изказва бая подготвен щото много добре знае какво е денар и какво антониниан Smile . Айде със здраве че нещата отидоха на офтопик Smile


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 12:52 pm

si_talk написа:
Avrelian написа:
PedroMendoza написа:
Доколкото знам е сребърна римска и датира от времето на Гордиан III (238-241) мисля че е и добре запазена Smile та.. кажето си мнението по въпроса и дали според вас има някаква стойност .
Ето я и нея
Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 05122009140.th Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 05122009138.th
В наи лошия случаи 15- 20 кинта.

За такива пари не бих я дал , но все пак ако тръгна да я продавам някакъв съвет къде да го направя.. .? Все пак съм нов още..[/quote Искаш съвет- 20 лв.струва и...не питай такива неща тук..къде,как,на кой..

Момче не си продаваи монетата на някои мошенник,по добре на някои празник я подари на близьк човек-ще направиш добро впечатление а и човека ще остане доста доволен.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 1:07 pm

imperio написа:
Митак, напуши ме смях ама гледам че човека си е редактирал поста и ти не си видял за какво става дума Smile Outsider, нищо лично приятелю, но мисля че Командера си се изказва бая подготвен щото много добре знае какво е денар и какво антониниан Smile . Айде със здраве че нещата отидоха на офтопик Smile
И ас немога да зацепа, тои истрил поста си а ас не сам го прочел и се чуда какво става.значи ме е наредил нещто синковеца.
Върнете се в началото Go down
outsider
Преторий
Преторий
outsider



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 1:18 pm

imperio написа:
Митак, напуши ме смях ама гледам че човека си е редактирал поста и ти не си видял за какво става дума Smile Outsider, нищо лично приятелю, но мисля че Командера си се изказва бая подготвен щото много добре знае какво е денар и какво антониниан Smile . Айде със здраве че нещата отидоха на офтопик Smile
Embarassed сгреших признавам, трябваше пак да погледна снимката хахаха...
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 1:38 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 8:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
PedroMendoza
Новобранец
Новобранец




Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 8:09 pm

yaponetsa написа:
Имам един каталог за сребърни римски монети и монета на гордиан с такъв реверс и надпис,я има описана само като антониан и квинарий.И тъй като антониан се вижда че не е,нема ли възможност да е квинарий?От друга страна каталога ми е старичък и непредендира за изчерпателност така че може и да си е денарче.

Евала за инфото брат Wink
Върнете се в началото Go down
тато
Легионер
Легионер
тато



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 9:15 pm

Ей за таз лъстунка изписахте,като да бе ауреус да га е.а,ми ко беше ауреус!? Laughing
Върнете се в началото Go down
tabella
Легионер
Легионер
tabella



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 16, 2009 2:11 pm

уж хоби хоби а още като намерите нещо и се по4ва ,,какво е това?колко пари струва?на кой да го продам? и после ние не сме били иманяри ха ха ха.Вземете няколко каталога за монети,по4етете в краен слу4ай питайте. clown
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Дек 16, 2009 2:33 pm

тъй тъй , толкова много инфо има из нета , ама някой хора не си правят труда да потърсят , по лесно им е да питат та някой друг да им го намери
или знаят , но искат да са похвалят , да видят другите кво са изкарали без да осъзнават че може и да стане автогол


Български металотърсачи
Върнете се в началото Go down
Germanic
Новобранец
Новобранец
Germanic



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyВто Яну 05, 2010 4:25 pm

PedroMendoza написа:
Доколкото знам е сребърна римска и датира от времето на Гордиан III (238-241) мисля че е и добре запазена Smile та.. кажето си мнението по въпроса и дали според вас има някаква стойност .
Ето я и нея
Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 05122009140.th Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 05122009138.th

ako nastoqva6 za kompetentno mnenie skype mi e : katuu666

Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 418388 Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 526300 Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 173386 Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 670746 Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 418388
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyВто Яну 05, 2010 6:49 pm

yaponetsa написа:
Имам един каталог за сребърни римски монети и монета на гордиан с такъв реверс и надпис,я има описана само като антониан и квинарий.И тъй като антониан се вижда че не е,нема ли възможност да е квинарий?От друга страна каталога ми е старичък и непредендира за изчерпателност така че може и да си е денарче.

денарче,не е квинарий..де да беше
Някой вадил ли е квинарий?
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyВто Яну 05, 2010 6:52 pm

тато написа:
Ей за таз лъстунка изписахте,като да бе ауреус да га е.а,ми ко беше ауреус!? Laughing

да бе,една от най-нежеланите физиономии(Гордиан Трети) на белите пари...а каква тема стана? нищо,лаф да става
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyВто Яну 05, 2010 7:02 pm

Някой вадил ли е квинарий?
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyВто Яну 05, 2010 9:24 pm

вадил сам квинарии на Максимин Тракиеца ...
Върнете се в началото Go down
SPARKO
Легионер
Легионер
SPARKO



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyВто Яну 05, 2010 11:59 pm

Квинария е има няма 2 грама и е грозна монета
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyСря Яну 06, 2010 10:00 am

прав си колкото половин денар е.. но излизат рядко и са добре котирани
Върнете се в началото Go down
guzzar
Новобранец
Новобранец




Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyНед Яну 10, 2010 3:18 am

чисто 10000% менте ! чудя се кво толко се обсъжда Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
monetar
Легионер
Легионер
monetar



Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ценна ли е тази монета.. :)   Ценна ли е тази монета.. :) - Page 2 EmptyНед Яну 10, 2010 1:57 pm

какво е това пред устата на Гордиян, прилича ми на печат ??????????
Върнете се в началото Go down
 
Ценна ли е тази монета.. :)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» каква е тази монета
» Малко помощ за тази монета
» Помогнете за тази монета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Нумизматика-
Идете на: