Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus грунда Coil wave нишани VANQUISH Fisher tesoro TEKNETICS nokta lorenz пират GOLD Minelab врътка маск mask Майнлаб Simplex miladinka nexus 5000 prodavam kupuvam Spectrum голден
 

 Нов апарат на White's

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
imperio
Цезар
Цезар
imperio



white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Нов апарат на White's   white - Нов апарат на White's EmptyСъб Окт 18, 2008 10:05 pm

В сайта на White's се появи последния апарат от серията Prizm - Prizm VI . Апарата се отличава с наличие на функции които по правило присъстват в професионалните детектори. Вече има подсветка на дисплея, дискриминацията се визуализира и чрез VDI числа.
http://whiteselectronics.com/content/view/4756/510/


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org


Последната промяна е направена от imperio на Съб Ное 21, 2009 1:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов апарат на White's   white - Нов апарат на White's EmptyПет Ное 07, 2008 9:36 pm

империо понеже спомена някъде ако не се лъжа ,че си тествал някаква призма на уайтс ..та искам да те попитам имаш ли впечатления за prizm 4 дето я има в mdetectors .
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов апарат на White's   white - Нов апарат на White's EmptyСъб Ное 08, 2008 11:16 am

Ето материалчето което писах: http://imperio.dir.bg/_files/4374051.pdf

Много приятен апарат. Пускал съм го на поле паралелно с други апарати правени в България. Нищо че на теория правените са по дълбоки, при дублиране на техни сигнали нямаше сигнал който да не го чуя с призмата. В материала дето съм писал съм забравил да спомена че на незамърсени терени много добре се работи в режим "всички метали" като се гледа само дисплея за дискриминиране на сигналите.
Понеже много хора са ме питали кое е по-добре АСЕ 250 с оригинална сонда или Уайтс Призм 3 или 4, соригинална сонда , казвам личното си мнение: Уайтс според мен е по-добър.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов апарат на White's   white - Нов апарат на White's EmptyСъб Ное 08, 2008 12:56 pm

мисля си дали ще мога да се оправя с програмите че има много настройки
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов апарат на White's   white - Нов апарат на White's EmptyСъб Ное 08, 2008 1:09 pm

Призмите нямат програми. Просто правиш настройката и пердашиш. Управлението е много просто. Тройката е добра колкото и четворката само дето няма ноч-филтър. Но да ти кажа аз когато съм работил с четворки ноч-филтъра не съм го ползвал. Не ми трябва.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов апарат на White's   white - Нов апарат на White's EmptyСъб Ное 08, 2008 10:47 pm

imperio написа:

Много приятен апарат. Пускал съм го на поле паралелно с други апарати правени в България. Нищо че на теория правените са по дълбоки, при дублиране на техни сигнали нямаше сигнал който да не го чуя с призмата.

– М да...а на практика в България, ACE250 и Уайтс Призм 3 или 4 се ползват за играчки от децата на търсачите.
Нещо интересна офанзива забелязвам. Започнахте да продавате вноски детектори и започнахте да издигате в постулат магическото Ви твърдение че максималната дълбочина на детекция на уреда няма значение, няма но на едни други места, не на терен!
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов апарат на White's   white - Нов апарат на White's EmptyНед Ное 09, 2008 11:26 am

Мерчев погледни темата, тя е точно за бюджетните апарати на Уайтс. А дълбочината естесвено че е важна, къде съм писал че НЕ Е ВАЖНА? Писал съм само че тя е само един от параметрите които правят един апарат наистина добър. А какво е добро съм писал в темата на колегата Deultum:

Цитат :
Отивате в магазина, пробвате, и ако ви харесва купувате. Елементарно. Ако искате акъл ето: купете си Garret GTI 2500 + голяма сонда, Fisher F75, White's DFX, Teknetics T2, Mайнелаб Екплорер....за маниaците на PI - новия апарат на White's, Adonis Titanium, Garret Infinium, и т.н. ....пожелавам ви приятно избиране

Сега един друг цитат от "Условията за ползване" на imperio.dir.bg:

Цитат :
Администрацията на сайта не е търговец, а средство за директен контакт за поръчка на металдетектор между производителя (вносителя) и крайния клиент.

Темата е за Уайтс, дай да не я спамим повече.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов апарат на White's   white - Нов апарат на White's EmptyНед Ное 09, 2008 8:25 pm

Империо можеш ли да ми кажеш някакви дълбочини на призмата приблизително, и според теб дали ще работи на черен пясък и орудено ?
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов апарат на White's   white - Нов апарат на White's EmptyНед Ное 09, 2008 9:05 pm

Един познат си донесе такава Призма от щатите. Въздушно (в апартамент) 10ст. на 25см. с отсечен сигнал. Много лек и лесен за работа, но как работи на земя не мога да ти кажа, до сега не съм имал възможност да го пробвам.
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов апарат на White's   white - Нов апарат на White's EmptyНед Ное 09, 2008 9:37 pm

BLISSTOOL написа:

– М да...а на практика в България, ACE250 и Уайтс Призм 3 или 4 се ползват за играчки от децата на търсачите.
Нещо интересна офанзива забелязвам. Започнахте да продавате вноски детектори и започнахте да издигате в постулат магическото Ви твърдение че максималната дълбочина на детекция на уреда няма значение, няма но на едни други места, не на терен!
BLISSTOOL какво искаш да кажеш с тези думи ,че whites prizm 4 е детска играчка ли ?
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов апарат на White's   white - Нов апарат на White's EmptyНед Ное 09, 2008 9:37 pm

deultum написа:
Империо можеш ли да ми кажеш някакви дълбочини на призмата приблизително, и според теб дали ще работи на черен пясък и орудено ?

Приблизителни дълбочини в реални работни условия май бях писал в теста. На ниско и средно орудени почви работи сравнително добре, американците са го нагласили много сполучливо нищо че е с концентрична сонда. Но ако почвата е силно минерализирана и нееднородна ще трябва да се намали чувствителността и дълбочината може да спадне с 50% , особено пък ако минава и трасе с високо напрежение. За черен (магнетитов?) пясък ти трябва ПИ апарат, призмите няма да ти свършат работа.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов апарат на White's   white - Нов апарат на White's EmptyНед Ное 09, 2008 9:58 pm

ясно благодаря вече реших какво да купувам ,но ще го пусна в другия раздел .
Върнете се в началото Go down
max
Новобранец
Новобранец
max



white - Нов апарат на White's Empty
ПисанеЗаглавие: PRIZM IV   white - Нов апарат на White's EmptyНед Май 10, 2009 11:52 am

http://vbox7.com/play:4552cf12 tongue
Върнете се в началото Go down
 
Нов апарат на White's
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» търся малко инфо за Леонард Сапунджиев
» въпрос при работа с рамка
» Детектор на Мохарем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: