Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда lorenz TEKNETICS Minelab miladinka mask nexus Coil Fisher deus врътка wave Spectrum nokta Майнлаб пират нишани маск голден tesoro Simplex kupuvam GOLD 5000 prodavam VANQUISH
 

 изкам съвет за GARRETT GTI 2500

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
donkov_81
Новобранец
Новобранец




2500 - изкам съвет за GARRETT GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: изкам съвет за GARRETT GTI 2500   2500 - изкам съвет за GARRETT GTI 2500 EmptyПон Дек 14, 2009 4:23 pm

здр. колеги посаветваите ме какво да правя значи от скоро имам GARRETT GTI 2500 и немога да му разбера дисплея значи работих на jewelri-на едното място ми показва 4,5 при далбочина12+ и големина на Е,а на другото ми показва 7 далбочина 12+ и големина Д .Ако има някои инструкциите на балгарски моля да ми ги изпрати благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
gordianus
Новобранец
Новобранец




2500 - изкам съвет за GARRETT GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкам съвет за GARRETT GTI 2500   2500 - изкам съвет за GARRETT GTI 2500 EmptyПон Дек 21, 2009 12:18 am

ами лопата нямаш ли копай и биш какво ще излезне
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



2500 - изкам съвет за GARRETT GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкам съвет за GARRETT GTI 2500   2500 - изкам съвет за GARRETT GTI 2500 EmptyСря Дек 23, 2009 11:06 pm

gordianus написа:
ами лопата нямаш ли копай и биш какво ще излезне

Е зависи,може и кирка да му потрябва на тая дълбочина дет му е показал.

Колега какво не ти в ясно от всичките тези показания - показва ти вид на метала,големина и дълбочина.И желязото е до 2-2,5 така че Пинпойнтваш и копаеш.
Най добрия дискриминатор е кирката.
И един съвет работи на алл-метал че е по дълбока и при сигнал превключвай на др. програма става за секунда с бутон.На руски устройва ли те упътване?
Върнете се в началото Go down
Asusbg
Новобранец
Новобранец




2500 - изкам съвет за GARRETT GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкам съвет за GARRETT GTI 2500   2500 - изкам съвет за GARRETT GTI 2500 EmptyСря Юли 14, 2010 8:41 pm

зравеи колега в youtube има настроики ама пак 6те ти е трудно
Върнете се в началото Go down
blackspider777
Новобранец
Новобранец




2500 - изкам съвет за GARRETT GTI 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: deded   2500 - изкам съвет за GARRETT GTI 2500 EmptyЧет Юли 15, 2010 12:54 pm

колега преди доста време и аз питах за Гарета във форума,не бях свикнал с апарата,но с практика и желание се научава.Желая ти успех!
Върнете се в началото Go down
 
изкам съвет за GARRETT GTI 2500
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Garrett GTI 2500
» GARRETT 2500 -900 лева
» Продава се Garrett 2500

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: