Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.

Go down 
+36
monetar
tchoci
pantalone
gaqco64
hristo_ivanov_1982
deultum
Mila
Kiril62
BLISSTООL
joro i
kodokan
tatoos_dd
don
dukavataz
Mikron
nikito
djasko
cosmopolitania
pechkata
denarr
бушон
markantony
hercones
imperio
stan960
comander
carlav
yaponetsa
тато
adminn
zempar
dunhill
MITKO_85
NERON
sitalk
slavitoooo
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
тато
Легионер
Легионер
тато



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:19 pm

И що уважаеми гост инък ще ни извеждаш с белезници ли!?
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:22 pm

Големия успех е че диалога го има, и че наши представители са изправени като равен с равен с опонентите ни в студиото. А още по-голям успех е че демонстрирахме че сме нормални хора със всичките му кусури, предимства и недостатъци. Нашите опоненти демонстрираха първосигнално и първоебателно поведение което е в техен ущърб. Ако се подаваме на емоциите си, и покажем същото първоебателно отношение ще загубим симпатиите на обикновените хора, диалога ще пропадне, и ще видим истинска легализация когато цъфнат теменугите.

Едит: с тоя пост май бръкнах на някой в джигера че гледам че почна да ме шари с червено. Може би някой иманяр или провокатор. Все тая.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org


Последната промяна е направена от imperio на Вто Дек 29, 2009 11:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:27 pm

Баах гу то Христос не са ли го разпнали на кръста или неква друга е историята. Rolling Eyes


Последната промяна е направена от stan960 на Вто Дек 29, 2009 11:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:28 pm

измислете някаква бланка примерно да пише искам да упражнявам свободно хобито си без да навлизам в археологически обекти трите имена егн не е толкова трудно имаме хора от цялата страна бързо щте съберем дани
Върнете се в началото Go down
бушон
Преторий
Преторий
бушон



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:32 pm

imperio написа:
Нашите опоненти демонстрираха първосигнално и първоебателно поведение което е в техен ущърб.
А още, ако Народът разбере какви интриги се вихрят в техните "богоизбрани" среди, направо ще му увисне ченето...
Не си мислете, че "противникът" е едно монолитно цяло, той е толкова прогнил от междуособните си борби, че единствено "общата заплаха" (заплахата за нарушаване на статуквото) го сплотява.
Върнете се в началото Go down
тато
Легионер
Легионер
тато



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:38 pm

Съгласен с Империо щом те говорят значи си фактор,но не съм съгласен,че няма да цъфнат теменугите.Въпроса е ние как ще посрещнем цъфтежа им queen jocolor
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:41 pm

ААА де ми избяга предния пост?
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:42 pm

Митак, виж на предишната страница. Не ти е избягал поста, споко.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:44 pm

Е няма го,там кадето цитирам госта.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:46 pm

imperio написа:
Митак, виж на предишната страница. Не ти е избягал поста, споко.
заминал е барабар с моя cheers cheers cheers слава на ...
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:48 pm

zanvan написа:
imperio написа:
Митак, виж на предишната страница. Не ти е избягал поста, споко.
заминал е барабар с моя cheers cheers cheers слава на ...
Ванка ти и ти цитира госта нали ?ко праи певицата,ше ми пее пак птица бяла Very Happy

спам спам спам падре
Върнете се в началото Go down
Mila
Новобранец
Новобранец




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:56 pm

Здравейте! Гледам и не вярвам на ушите си! Да, федерацията е беззъба, защото:1. Създадена е стихийно - дъра бъра приказки, раздумки сладки, но съда иска черно на бяло 2. Въпросния членски внос - няма такъв досега, всички разходи са за сметка на личните спестявания на 2-3 човека и до момента никой от тях не е поставял въпроса за това, че трябва да им се възвърнат средствата. 3. Тъпо е, господа съфорумци, да си въобразявате, че с едно предаване от 20 мин. трима гости плюс четвърти водещия на предаването, който дерижира, ще пробиете бетона. Освен това - някои се дразнят че изглеждаме като пълни глупаци пред хората, като беззъби старчета, разтреперили се от страх...ок...Хайде следващия път да видим кои ще бъдат акулите от вас, които ще направят от нищо нещо...които ще променят линията на водещия без проблем и ще поведат разговора в друга посока (който е 15-20 мин.). А що се касае за рамките на закона - закони не се променят лесно и от днес за утре. Закони се правят бавно, с лоби от политици и НПО, с ясна мисъл какво точно предлагаш за сметка на какво. Освен това лоби И ПРОМЯНА с агресия и озъбване няма да направим, само бихме настроили обществото- и без това отрицателното мнение за търсачите още по-отрицателно. Да, трябва да мислим за говорител и за юрист на сдружението. Спор няма, но престанете да плюете по байганьовски. Моето мнение за предаването- да, по-добре да излеждаме в презентирането си пред хората свити, кротки, беззъби и скромни, отколко здрави, наперени, многознаещи, с яки вратове и с дълги езици. Защото това, което знаем за себе си не е това което мислят за нас. Защото за нас мислят, че сме незаконно забогатели на гърба на народа, че сме от ранга на престъпниците наркотрафиканти. Трябва да разбием митовете и да покажем че сме най-обикновени хора, обичащи хобито си и желаещи да го практикуват като всички нормални хора в света.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyВто Дек 29, 2009 11:57 pm

comander написа:
zanvan написа:
imperio написа:
Митак, виж на предишната страница. Не ти е избягал поста, споко.
заминал е барабар с моя cheers cheers cheers слава на ...
Ванка ти и ти цитира госта нали ?ко праи певицата,ше ми пее пак птица бяла Very Happy
cheers cheers 6а ти пее текста на ли4ни сега по темата маии се готви преврат Exclamation Exclamation Exclamation или матрицата е яка Exclamation
Върнете се в началото Go down
тато
Легионер
Легионер
тато



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyСря Дек 30, 2009 12:18 am

Ей сатире май ще те последвам и аз!
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyСря Дек 30, 2009 12:19 am

"Когато сам не страдаш,твърде лесно е да убедиш и укориш разбития от зло..."Не помня от кой беше горенаписаното,но много силно важи в случая.Лесно се дават съвети,лесно се оплюват хора...Защо не се намери поне един който да защити Илия Илиев?!Проста нация сме,не сме единни,не се подкрепяме,не си даваме морална подкрепа.Точно поради тази причина,аз отказах участие по сутрешния блок на btv.Не всеки има дар слово,не на всеки му се отдава да бъде блестящ оратор,но Илия даде всичко от себе си.Ако измежду ви има някой който може да "надскочи"ръста си,моля да заповяда.Аз лично ще му уредя участия почти във всички гледаеми канали.Който не ни харесва,на общото събрание,да предложи други "способни" хора.20-часовото ми висене пред компютъра от някои се тълкува като чиста проба елементарен и безсмислен чат.Кого по напред да убедя,че имам контакти и връзки с други подобни клубове и федерации в цяла Европа и Русия?Лишавам се от много неща,за да укрепя основите на нашата федерация,но явно угодия няма.За да не изтривам провокативни коментари против федерацията,моля бъдете по толерантни и разумни.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyСря Дек 30, 2009 12:22 am

гостенче написа:
Съжалявам за недоразумението което се получи.

Преди бях се регистрирал с ник satir.Заради разни всезнайковци които се изживяват като тирсачи, а те са само компютърни маниаци помолих админите да ми заличат ника.След един разговор с Golden Mask реших да се регистрирам отново ,но само като гост.Разочарован съм,че нищо не се е променило при пишещите братя.Оставям ви да продължавате тези задълбочени дебати.Аз се отказвам категорично от участието си във форума и федерацията,а на вас пожелавам успех.

Моля сега админа които ми изтри поста да ми свали шалтера.
а ти малко кат моита работа,сам си знаеш и ас ти желая късмет в хобито,то квото и да стане машината няма да я пусна пак другото вятър.ас сам казал в затвора влизам илизам и сам пак на нивата.
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyСря Дек 30, 2009 12:23 am

На империо му дреме. Ама все пак намира сили да подкрепя Илия (нищо че не го познавам) И бандита и Мерчев, нищо че не мога да ги трая. Щото нещата ще станат с компромиси. Пък вие дето сте станали с гъза нагоре и дето не може да ви се угоди не виждам с какво може да помогнете в целия този филм. Най много да навредите.

Едит: Тва е за сатира че гледам Киро му е попарил поста.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
бушон
Преторий
Преторий
бушон



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyСря Дек 30, 2009 1:46 am

Колеги/приятели/господа/другари, ако Ви е грижа за това,
че на форума има и обикновени потребители, моля Ви
направете така, че да не ги е срам да четат препирните на
"големите" и да не им се налага да избират между тях -
подобен избор винаги е унизителен...
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyСря Дек 30, 2009 8:14 am

Kiril62 написа:
"Когато сам не страдаш,твърде лесно е да убедиш и укориш разбития от зло..."Не помня от кой беше горенаписаното,но много силно важи в случая.Лесно се дават съвети,лесно се оплюват хора...Защо не се намери поне един който да защити Илия Илиев?!Проста нация сме,не сме единни,не се подкрепяме,не си даваме морална подкрепа.Точно поради тази причина,аз отказах участие по сутрешния блок на btv.Не всеки има дар слово,не на всеки му се отдава да бъде блестящ оратор,но Илия даде всичко от себе си.Ако измежду ви има някой който може да "надскочи"ръста си,моля да заповяда.Аз лично ще му уредя участия почти във всички гледаеми канали.Който не ни харесва,на общото събрание,да предложи други "способни" хора.20-часовото ми висене пред компютъра от някои се тълкува като чиста проба елементарен и безсмислен чат.Кого по напред да убедя,че имам контакти и връзки с други подобни клубове и федерации в цяла Европа и Русия?Лишавам се от много неща,за да укрепя основите на нашата федерация,но явно угодия няма.За да не изтривам провокативни коментари против федерацията,моля бъдете по толерантни и разумни.
никои не иска да сваля председателя.без теб ,илия и още 2-3 сме за никъде.единственото което трябва е да има пресаташе.трябваше да се зададът и кофти въпроси към ВАГИНАЛСКИ Very Happy а не само да се хилеше нагло и с тея заучени фрази които за обикновенния зрител изглеждат истина понеже са казани от учен.следващия път нетрябва само да се отговаря на въпроси а и да се задават такива

п.п-илия да спре да се оправдава и да се чуства виновен пред някакви книжни плъхове ами ГОРЕ ГЛАВАТА.доста сме зад теб и оценяваме това което правиш
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyСря Дек 30, 2009 10:24 am

Laughing Я каква канонада се отпуши то преди беха само леки намеци и хвалебствия че всичко минало добре.Изв. се ако съм бил по рязък но както казва и Топи по горе -неувереното държание НЕ Е предимство в очите на никой зрител-Виж ако имаше неудобни въпроси и от наша страна щеше да им отиде линията и на водещият и на опонента -А и линията на водещият се променя -доколкото знам преди предаването се договаря колко и какви ще бъдат въпросите-като не става му се казва чао и да си води монолог или диалог.И не мога да разбера що това поведение на "Мълчанието на агнетата" да е нормално -ми кво очаквате тогаз естествено ще ви се хилят ехидно в очите и ще ви дрънкат на една струна Законът, Законът - Ми като нема кво друго да отговорите поне кажете че в този му вид Тоя Закон е Противоконституционен не съобразен със Европейските закони за свободата на личноста-със това казано в ефир ще обърнеш мнението поне на 30% от гледащите и още толкова ще накараш да се замислят.Толкова е просто и лесно -Ми кажи му на тоя олигофрен че след като 100% от територията на България е арх.обект да спре фермерите да орът и засаждат щото повреждат артефакти-Да се спрът строежите правенето на пътища газопроводи електропроводи и т.н. и т.н. смешки.Като водиш диалогичен-спор с някого с когото не си съгласен не виждам какъв е проблемът да се изостри тонът -а и в БГ телевизийте туй се толерира.Това е никой още не е тръгнал да сменя или замества никого -Само че с тия начални стъпки има опасност просто да се обезличим сами-А неработеща Федерация със 1-2% от хилядите както казвате-кому е нужна. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Mila
Новобранец
Новобранец




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyСря Дек 30, 2009 10:42 am

Stan960, много от нещата, които казваш са точно така, но не всичко. Говорител на федерацията ще има, да, трябва да има дар-слово, да му тече гладко мисълта, да не е агресивен в изказванията, да може да се обосновава на момента бързо и точно, да говори разбираемо за хората, които не са наясно, да познава законите и да цитира, и не само българските, а и тези, с които искаме да се уеднаквим. Говорителя трябва да е обаятелен дори, да успява бързо да се измъква и да не се притеснява от некоректно зададени въпроси. Абе какво ви обяснявам, знаете го това...просто исках да кажа, че аз лично не познавам такъв човек за момента и ако някой от четящите познава-давайте предложения. Няма нищо лошо и някой сам да се предложи за тази работа, щом смята, че ще се справи.
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyСря Дек 30, 2009 10:44 am

то беше хубаво да присъства и юристът на федерацията
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyСря Дек 30, 2009 10:48 am

Е за туй идеше реч -Мисля че все пак тук сред нас ще се намерят такива но не е задължително -Можем да назначим външен човек притежаващ качествата който цитираш -Предполагам няма да е проблем дори за средно интилигентен човек от вън бързо да навлезе в материята. Smile
Върнете се в началото Go down
Mila
Новобранец
Новобранец




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyСря Дек 30, 2009 10:52 am

Юристът, който пое ангажимент да направи регистрацията, не може да се каже все още, че е на федерацията. На него му е платено за работата, която свърши до сега. Дали ще наемаме него или някой друг за по-нататък, ще преценим всички ние. Не е лошо като за начало да платим на някой добър юрист да направи правен анализ на законите, които ни засягат и с които искат да ни засегнат. Наистина е хубаво юрист да дойде на събранието с готовия анализ да ни разясни и на нас и на журналистите и на всички интересуващи се.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 8 EmptyСря Дек 30, 2009 11:21 am

stan960 написа:
Laughing Я каква канонада се отпуши то преди беха само леки намеци и хвалебствия че всичко минало добре.Изв. се ако съм бил по рязък но както казва и Топи по горе -неувереното държание НЕ Е предимство в очите на никой зрител-Виж ако имаше неудобни въпроси и от наша страна щеше да им отиде линията и на водещият и на опонента -А и линията на водещият се променя -доколкото знам преди предаването се договаря колко и какви ще бъдат въпросите-като не става му се казва чао и да си води монолог или диалог.И не мога да разбера що това поведение на "Мълчанието на агнетата" да е нормално -ми кво очаквате тогаз естествено ще ви се хилят ехидно в очите и ще ви дрънкат на една струна Законът, Законът - Ми като нема кво друго да отговорите поне кажете че в този му вид Тоя Закон е Противоконституционен не съобразен със Европейските закони за свободата на личноста-със това казано в ефир ще обърнеш мнението поне на 30% от гледащите и още толкова ще накараш да се замислят.Толкова е просто и лесно -Ми кажи му на тоя олигофрен че след като 100% от територията на България е арх.обект да спре фермерите да орът и засаждат щото повреждат артефакти-Да се спрът строежите правенето на пътища газопроводи електропроводи и т.н. и т.н. смешки.Като водиш диалогичен-спор с някого с когото не си съгласен не виждам какъв е проблемът да се изостри тонът -а и в БГ телевизийте туй се толерира.Това е никой още не е тръгнал да сменя или замества никого -Само че с тия начални стъпки има опасност просто да се обезличим сами-А неработеща Федерация със 1-2% от хилядите както казвате-кому е нужна. Rolling Eyes
И с нападки не става Станчо, много се чудех по време на предаването дали да не спомена че преди 4 години от БАН си купиха Golden Mask3, личо им го закарах до София, докато оформях документите д-р Людмил Вагалински и колегите му почнаха един разговор че след като имали вече техника да ходели да проверяват за някакво злато. И да го бях казал това кой ще ми повярва..., най-много да ме осъди за клевета. Мисля че на събранието ще има журналисти, тогава е времето да се кажат доста неща . Все си мисля че шоуто на Слави ще проявят интерес към нашата федерация и тогава ще се получи диалог, защото Слави няма да е пристрастен като ТВ водещите.


Последната промяна е направена от Golden Mask на Сря Дек 30, 2009 11:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
 
Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.
Върнете се в началото 
Страница 8 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Нови промени в НПК
» Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате
» Метелдетектинга иманярство или хоби? 28.12.2009 предаването по БТВ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: