Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil VANQUISH kupuvam Minelab Fisher TEKNETICS нишани tesoro GOLD Simplex грунда голден nokta пират mask prodavam Spectrum nexus врътка wave deus маск 5000 miladinka lorenz Майнлаб
 

 Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
guardia pretoriana
Новобранец
Новобранец




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 4:14 pm

Колеги, някой знае ли нещо за тези металдетектори - ВИКИНГ? Имам предвид ако някой има или е виждал как работят да сподели инфо.
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 5:41 pm

едно приятелче имаше V40 и много бързо го продаде.
V40 имаше няколко фабрични настройки за земен баланс (плаж, тв.земя и още една, която не помня), което го направи непригоден за разнообразните почви у нас. Не работи добре на камъняк, много се шашка, когато попадне над дупка. Дискриминацията му също не е много добра. Дълбочината му е нормална (денар 20см.) Пропуска малките сигнали, дори когато са на плитко. Аз лично бих предпочел някоя БГ-машина вместо Викинга (макар че те също сигурно си имат фен-клуб)
Върнете се в началото Go down
guardia pretoriana
Новобранец
Новобранец




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 7:16 pm

Точно затова питам щото никъде не се говори за тях явно са голям трaш.
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 7:20 pm

Все пак е добре да разгледаш и мненията на хора, които са доволни от тези апарати. На мен лично не ми хареса... но като гледам, че всяка марка си има своите фенове... явно има защо Smile
Върнете се в началото Go down
guardia pretoriana
Новобранец
Новобранец




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 7:31 pm

И къде в този форум са феновете на ВИКИНГ-а щото не ги открих ?
стена
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 8:07 pm

Не тук. Има други форуми в които може да ги намериш... за съжаление не са на български. Тук в БГ си харесваме американските и родните и затова и малко сме пробвали по-екзотични марки, защото нямали сме възможност. Иначе има ли някаква марка, която не съм виждал винаги живо се интересувам да я пробвам... ей така от любопитство... Та разгледай по чуждите сайтове... има разни "фийлд тестове" и филмчета (макар че може някои да са просто рекламен трик.... Все пак най-добре е ако имаш възможност да го пробваш... и тогава да купуваш..
Върнете се в началото Go down
guardia pretoriana
Новобранец
Новобранец




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 8:52 pm

Не, не мисля да купувам. И аз като тебе ги проучвам само, точно защото и в западните форуми много малко има за тях. Аз иначе имам един с-scope плажна му работа но иначе съм фен на ТЕСОРОТО и по специално ТЕЖОН , а от бг-тата май, че МИКРОНА и разбира се гъдулаците са ми любимите. 10год. съм бачкал само с една единствена, ама вече не работи. Май че я съсипах по плажовете - много влага.
Говоря ти за ИСПАНИЯ. Тука сам от 2001г.
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 9:20 pm

и аз дълго изкарах с един вид гъдулки... и бях доволен но реших да се поглезя с малко по-накичени с екстри апарати... Сега и аз съм с Тесоро .. отскоро но първите ми впечатления са много добри.
В Испания казваш... Даа там море много... Smile Тук имаше нейде в форума една тема за плажни машини... Мисля, че ще ти е интересна темата ако не си я чел...
Върнете се в началото Go down
guardia pretoriana
Новобранец
Новобранец




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 9:47 pm

Абе,то море много ,ама и много маймуни има вече,то напоследък тука е фраш от англичани,като влачат едни експлорери и косят ли косят. hunter2 Ама лошо няма :
:
: ;Те по чукарите не ходят щото и тука е забранено.т.е. Закона не е хич ясен ,абе като в Б-я.
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 9:58 pm

да... няма лошо...
Ако видиш там някоя екзотична марка и се съгласят пробвайте сигналите с двете машини за сравнение.... Иначе съм ЗА да търсят повече хора... все пак късмета също има значение и дано си късметлия.. Smile
Върнете се в началото Go down
guardia pretoriana
Новобранец
Новобранец




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 10:02 pm

търкане долар мечта
Върнете се в началото Go down
guardia pretoriana
Новобранец
Новобранец




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 10:03 pm

търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане търкане долар мечта
Върнете се в началото Go down
guardia pretoriana
Новобранец
Новобранец




Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 10, 2010 10:05 pm

Има разлика
Върнете се в началото Go down
com1
Новобранец
Новобранец
com1



Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?   Металдетектор  VIKING - знае ли някой нещо за него? EmptyНед Яну 31, 2010 4:45 pm

Aз притежавам VK30. Няма разлика в сравнение с разните китайски дървета. Наложи ми се да му направя преработка ,защото и букса на антената няма . Направих му и по-голяма антена и вече е по-добре. За начинаещи става. Предимството му спрямо чайниците е че антената му е дд. Иначе захранването му е като на всички долнопробни модели- батерия 9волта. Всичките тия дървета (уж евтини),ако човек вземе всеки път да им купува алкални батерий , то за една година ти стават златни . Ако пък им вземеш хубави акумулаторни и зарядно то пак 100 лева минимум отгоре.
Върнете се в началото Go down
 
Металдетектор VIKING - знае ли някой нещо за него?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» minelab safari - някой нещо да знае за него?
» Някой знае ли нещо за този уред?
» тапи в скали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: