Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    маск nokta пират GOLD грунда prodavam Minelab miladinka Spectrum Simplex nexus wave TEKNETICS VANQUISH голден kupuvam Fisher mask врътка deus Coil нишани Майнлаб 5000 tesoro lorenz
     

     монтанските енигми

    Go down 
    +21
    ztec
    Petronii
    vasko_87
    sony147
    deadman_
    kopa4
    www
    vasilevs
    Aurelius
    S56
    Aemilivs
    nasko75
    maximus_kn
    maksim
    leo 1
    dido1313
    stan960
    ulpia.au
    tatoos_dd
    yaponetsa
    ksk81
    25 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
    АвторСъобщение
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyСря Мар 03, 2010 7:00 pm

    zanvan написа:
    ехаааа 4ета и се 4удя вазможно ли е всеки да е доволен от апарата си Questionпс нямам предвид конкретен модел

    Нормално е да пробваш ,докато не намериш това,което търсиш и да останеш доволен.Така е и с колите,жените,приятелите. Smile
    Върнете се в началото Go down
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 8:16 pm

    Моля,колеги,които работят с Енигми, да споделят мнение.
    Върнете се в началото Go down
    tatoos_dd
    Преторий
    Преторий
    tatoos_dd



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 4:07 pm

    maximus_kn написа:
    Моля,колеги,които работят с Енигми, да споделят мнение.
    колеги аз бачкам сашто сас енигма и дави кажа че сам много доволен сичко е на ниво далбочина дискриминациа и просто за мен товае наи доброто от бг апаратите е с такава сам http://kimdetect.dir.bg/_files/t5_5007253.jpg. Cool
    Върнете се в началото Go down
    nasko75
    Джадай
    Джадай
    nasko75



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyВто Мар 09, 2010 12:13 pm

    Колеги кои има някакво впечетление от Профи серията на Краси,и по точно PROFI-1 / PROFI-3
    Върнете се в началото Go down
    S56
    Новобранец
    Новобранец




    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyВто Мар 09, 2010 1:06 pm

    бандидо,енигма,миладинка...the same game.добър е дедектора когато може да чуе добре денарий на м.антоний на 35-40 см.В ЗЕМЯТА!,не по дърветата.
    Върнете се в началото Go down
    Aurelius
    Цезар
    Цезар
    Aurelius



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyВто Мар 09, 2010 1:49 pm

    Сигурен сам, че Станчо от Варна(кв.Левски), когото познавах преди време, има такъв апарат, защото още преди 19 години ИНАШЕ ИДЕИ и не пестеше време да ги проверява, в което лично съм се убеждавал не един пат, когато беше свободен -не в компания на клиенти....Е, минало незабравимо, нали..
    Върнете се в началото Go down
    vasilevs
    Новобранец
    Новобранец
    vasilevs



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyВто Мар 09, 2010 1:54 pm

    S56 написа:
    бандидо,енигма,миладинка...the same game.добър е дедектора когато може да чуе добре денарий на м.антоний на 35-40 см.В ЗЕМЯТА!,не по дърветата.
    интересно ти с коя бг машина ше го чуеш ,маи няма такава и с каква машинка работиш
    Върнете се в началото Go down
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyВто Мар 09, 2010 8:18 pm

    nasko75 написа:
    Колеги кои има някакво впечетление от Профи серията на Краси,и по точно PROFI-1 / PROFI-3

    Профи 1.По-добре да работиш с ръчни настройки.
    Върнете се в началото Go down
    www
    Консул
    Консул
    www



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 1:28 am

    Razz xa xa и аз познаlам един колега дето прьcтен на 60 санта хваща и костак на 40санта за други дранкулки примери не искам да давам Laughing Razz
    Върнете се в началото Go down
    S56
    Новобранец
    Новобранец




    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 4:56 pm

    vasilevs,това,че ти не си виждал нещо,не означава,че то не съществува
    Върнете се в началото Go down
    kopa4
    Преторий
    Преторий
    kopa4



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 4:55 pm

    Имали импулсна енигма?
    Върнете се в началото Go down
    S56
    Новобранец
    Новобранец




    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 9:06 pm

    пази боже
    Върнете се в началото Go down
    deadman_
    Цезар
    Цезар
    deadman_



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 10:27 pm

    какви са тиа параметри бе човек да не ползваш рамка? стена


    BG------------ cheers hunter2
    Върнете се в началото Go down
    sony147
    Цезар
    Цезар
    sony147



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 10:01 am

    Чуват се чуват сееее cheers И то не само с една Бг.машина!!!
    Върнете се в началото Go down
    vasko_87
    Легионер
    Легионер
    vasko_87



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyПон Окт 11, 2010 4:11 pm

    какво е това българска машина някои можели да ми кажа аз никога не съм работил с такава но тествахме мооито xlt и енигма хахах няма да коментирам
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyПон Окт 11, 2010 5:18 pm

    vasko_87 написа:
    какво е това българска машина някои можели да ми кажа аз никога не съм работил с такава но тествахме мооито xlt и енигма хахах няма да коментирам

    Такава , която е направена от местни майстори с чужда литература и свои идеи,някой много добри ,други не чак толкова , но бих вметнал, че всички които са работили или видели другите ,които търсят с такива апарати ,масово разпродадоха и хвъриха по деретата ХЛТ-та , защото струват четворно и хващат в минус два пъти .

    bounce
    Върнете се в началото Go down
    vasko_87
    Легионер
    Легионер
    vasko_87



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyПон Окт 11, 2010 7:17 pm

    идеите сигорно им идват от други марки,който със сигорнос са и по добри
    Very Happy незнам какви са апаратите но на мен лично не ми харесват българските енигмата с която ги сравнявахме въобще не става язък за хваленето може и почвата да е била проблем. търкане
    Върнете се в началото Go down
    ztec
    Консул
    Консул
    ztec



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyПон Окт 11, 2010 8:14 pm

    vasko_87 написа:
    идеите сигорно им идват от други марки,който със сигорнос са и по добри
    Very Happy незнам какви са апаратите но на мен лично не ми харесват българските енигмата с която ги сравнявахме въобще не става язък за хваленето може и почвата да е била проблем. търкане


    Ти с какъв апарат търсиш ?
    Върнете се в началото Go down
    petar_pz
    Про-Консул
    Про-Консул




    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyПон Окт 11, 2010 8:30 pm

    еии пак критики към XLT-тата.по кои дерета ги хвърлят тия машини че да минем да посъберем малко.
    Върнете се в началото Go down
    cska
    Новобранец
    Новобранец




    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyПон Окт 11, 2010 9:51 pm

    .


    Последната промяна е направена от cska на Вто Мар 08, 2011 10:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Ancient Hunter
    Цезар
    Цезар
    Ancient Hunter



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyПон Окт 11, 2010 10:13 pm

    Цитат :
    единствения апарат в бг който работи дьлбоко е гьдулката на станимир ама и нейното време изтече , че много се замьрси земята.
    Кой от двамата?
    Върнете се в началото Go down
    vasko_87
    Легионер
    Легионер
    vasko_87



    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 11:50 am

    хахахахахахаа чуват се чуват се майче сме повече всичко излезнало от завода е по добро от гаражното
    cheers
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 12:27 pm

    petar_pz написа:
    еии пак критики към XLT-тата.по кои дерета ги хвърлят тия машини че да минем да посъберем малко.

    Защо критики , твоят колега изкара ,че били най-добрите ,явно човека не е запознат достатъчно с всички възможни техники. Аз не познавам сериозни търсачи ,които търсят от 20 години ,някой да има различен апарат от правени български или минелаби от високия клас ,а повярвай минали са им през ръцете всякакви апарати,първите с които работеха бяха гарети,компаси,уайтове различни модели, фишери, ц-скопи ,постепенно всички се изхвърлиха,вие ми кажете защо е така.
    И една случка на обект от преди десет години,когато имаше много неща и се събираха доста любители по нивите. Пристигат група софиянци и търсят , единият с ново хлт ,ние също търсиме . Приятел с правен апарат хваща сигнал ,обаче наблизо се върти онзи с хлтето и му вика ела да провериш,че твоя апарат сигурно има добра дискриминация . Обекта е тежък,с много камъни керамика и глинеста почва , човека с хлтето маха,маха и нищо, колегата минава и апарата пи,пи,пи ,оня с хлтето нищо ,копаят сигнала и излиза денарче . Съответно софиянеца гледа хлтето,гледа тарамбуката,гледа денара ,събира хлтето в торбата и казва ,че ако не го засили някъде, ще го продаде на първия срещнат балък. От тогава не съм виждал сериозни търсачи с такива детектори,освен баровчета с излишни пари да хвърлят и да излизат два пъти на година и нищо да не намират,но заблудени от скъпата маркова техника . Не отричам ,че не трябва да има човек и фабричен апарат , търсенето е като с рибарлъка ,само с една въдица не е много добре, всеки обект не може да се тъси с еднотипна техника ,при много замърсен терен е нужна малка глава много добра дискриминация и обратно на чист равен терен голяма . Затова всеки трябва да има по три детектора ,а чобанина да го мляска .

    сам и мезе
    Върнете се в началото Go down
    petar_pz
    Про-Консул
    Про-Консул




    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 1:14 pm

    колега ,голяма лекция дръпна за XLT-тата,ама неможеш ме обеди че за нищо не стават.за чиста почва са си много добри.е за активно и те и гаражните не са на ниво.на чисто работя с XLT,на активно вадя друга машина.а за чубана си прав.
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    монтанските енигми - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: монтанските енигми   монтанските енигми - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 1:45 pm

    petar_pz написа:
    колега ,голяма лекция дръпна за XLT-тата,ама неможеш ме обеди че за нищо не стават.за чиста почва са си много добри.е за активно и те и гаражните не са на ниво.на чисто работя с XLT,на активно вадя друга машина.а за чубана си прав.


    Аз не казвам че не стават за нищо , по-скоро са втори избор при търсене , на специфични места , където да се използват качествата на добрите фабрични апарати.,като добра дискриминация и стабилен баланс .

    bounce
    Върнете се в началото Go down
     
    монтанските енигми
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
     Similar topics
    -
    » Продавам 2 Енигми на Краси-грундак и автомат

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
    Идете на: