Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask пират kupuvam Fisher маск TEKNETICS GOLD 5000 Spectrum голден нишани Coil Minelab deus tesoro Майнлаб nexus nokta lorenz VANQUISH грунда wave врътка miladinka prodavam Simplex
 

 Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-

Go down 
+11
Petronii
knight
maksim12
trakieca
pet1r90
laki
kopa4
Александър
S56
lizimah
Aurelius
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-   Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 EmptyЧет Фев 17, 2011 6:23 pm

на Станимир машината е най-лека , по не моето впечатлени е такова . няма по лека .
стрелковия модел е БЕЗ дискриминация , за това има добри показате ли , но за сметка на това са често на ремонт в повечето случаи се заплаща ремонта .
Върнете се в началото Go down
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-   Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 EmptyЧет Фев 17, 2011 6:31 pm

Станимир от Варна е един прави два модела единят е с двете копчета а другия е със стрелка.Petronii тоз дето е с двете копчета, Станимир събрал от три металдетектора най- доброто само знам че дискриминацията на Фишер.Миналата седмица като бях при него каза че ще почва Майнлаб експлорер.
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-   Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 EmptyЧет Фев 17, 2011 7:00 pm

Има един от групата със станимирка с две копчета отпреде и едно отзаде до кабела за антената.Апарата на дълбочина и дискриминация е същия като енигма с две копчета.И с двата апарата търсим на 5 дискриминация и на паралелните тестове които сме правили са еднакви по дълбочина и дискрим.
Разликата е само че Станимирката е с 26 см. антена а енигмата с 28 см. антена
Върнете се в началото Go down
knight
Новобранец
Новобранец




Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-   Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 EmptyЧет Фев 17, 2011 9:04 pm

Сега колеги да уточня Станимировците във Варна са двама аз познавам този на който колега беше дал Gsm-a ,мой познат пък работи с другия искам да ви кажа ,че и двамата са много добри в това което правят и на двамата апаратите са добри и нямате главоболия с ремонти и тем подобни. От гледна точка на изработката и на двамата давам 6.00 На този втория не харесвам това,че вгражда батериите в кутията при платките и ги залива с някви си там смоли (мое мнение) Ако и Станимир този първия е почнал да први копие на Майнлаб можем само да се радваме кункоренцията е много хубаво нещо особенно за нас потребителите надявам се да се порадваме на хубави апарати ама дано и цените да са по джобовите ни Поздрави на всички Very Happy
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-   Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 EmptyЧет Фев 17, 2011 9:25 pm

knight написа:
Сега колеги да уточня Станимировците във Варна са двама аз познавам този на който колега беше дал Gsm-a ,мой познат пък работи с другия искам да ви кажа ,че и двамата са много добри в това което правят и на двамата апаратите са добри и нямате главоболия с ремонти и тем подобни. От гледна точка на изработката и на двамата давам 6.00 На този втория не харесвам това,че вгражда батериите в кутията при платките и ги залива с някви си там смоли (мое мнение) Ако и Станимир този първия е почнал да први копие на Майнлаб можем само да се радваме кункоренцията е много хубаво нещо особенно за нас потребителите надявам се да се порадваме на хубави апарати ама дано и цените да са по джобовите ни Поздрави на всички Very Happy




cheers super21
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-   Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 EmptyЧет Фев 17, 2011 10:37 pm

nasko75 написа:

Ами и аз в Варна само тоя Станимир знам,но по какво ти прилича милелаб експлорер?Машинката е добра много много лека ,малки батерии,добра дискриминация,и прилична дълбочина това за тая с двете копчета а стрелковата като всички гадулки на вид за тях не знам никога с такова чудо на техниката не съм работил/само знам че когато работят гадулките работят добре но като неще неще/

Ами приликата с минелаб експлорер казвам че е за главата , същата конструкция и форма . Иначе друго не знам , но работи много добре и стабилно. Не му харесвам това,че не може да се настройва прага и земния баланс е фиксиран , на оруден обект колегата не можа да работи , но не знам дали това не беше от поизчерпени батерии.

bounce
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-   Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 EmptyПет Фев 18, 2011 4:19 am

ztec написа:
Има един от групата със станимирка с две копчета отпреде и едно отзаде до кабела за антената.Апарата на дълбочина и дискриминация е същия като енигма с две копчета.И с двата апарата търсим на 5 дискриминация и на паралелните тестове които сме правили са еднакви по дълбочина и дискрим.
Разликата е само че Станимирката е с 26 см. антена а енигмата с 28 см. антена
Колега има и с DD28 иDD 32 но е и доста по лек от енигмата ,и това е предимство за някой аз енигма и миладинка имам но и станимирка мисля да взема.Фен съм до сега на монтанските маистори Laughing
А и друго DD26 бяла ли е ,защото гледам че има и такива черупки но сега работи с черупкита от маската само DD28 е на миладин като всички DD28.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-   Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 EmptyПет Фев 18, 2011 8:23 am

pet1r90 написа:
kopa4 написа:
Цените са на двете копчета 450лв-а другия със стрелката 500лв.Сега прави нов модел, копие на Майлаб до края ма месеца ще е готов.Ако ми хареса аз ще съм първия Wink

дано копието на minelab да е по сполочливо от тези двата ,
чесно казано не бих си купил таванска машина вече ,,,,,,,,,,


kopa4
ти говори за станимир но не живее в кв.Левски а лятно Тракия
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-   Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 EmptyПет Фев 18, 2011 12:10 pm

nasko75 написа:
ztec написа:
Има един от групата със станимирка с две копчета отпреде и едно отзаде до кабела за антената.Апарата на дълбочина и дискриминация е същия като енигма с две копчета.И с двата апарата търсим на 5 дискриминация и на паралелните тестове които сме правили са еднакви по дълбочина и дискрим.
Разликата е само че Станимирката е с 26 см. антена а енигмата с 28 см. антена
Колега има и с DD28 иDD 32 но е и доста по лек от енигмата ,и това е предимство за някой аз енигма и миладинка имам но и станимирка мисля да взема.Фен съм до сега на монтанските маистори Laughing
А и друго DD26 бяла ли е ,защото гледам че има и такива черупки но сега работи с черупкита от маската само DD28 е на миладин като всички DD28.


Да станимирката е по лека.
26 см. питата е черна
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-   Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна- - Page 2 EmptyПет Фев 18, 2011 2:47 pm

Да станимирката е по лека.
26 см. питата е черна [/quote]

Не знам тогава и аз се обърках вече в Варна знам само тоя до лятно кино тракия срещу входа на НЕК,друг не знам тоя в момента работи с черупките на Владо а преди това гледам DD26 бяла като на Майнлаб. Question Question Question
Върнете се в началото Go down
 
Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Уред на Станимир от Варна
» Ако някой се интересува!!!
» Варна

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: