Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus kupuvam Spectrum deus врътка Майнлаб GOLD Simplex грунда wave голден 5000 nokta VANQUISH prodavam TEKNETICS tesoro маск Minelab нишани Coil mask lorenz miladinka Fisher пират
 

 колеги наумил съм да пробвам.....

Go down 
+9
wave
adda333
stater
ztec
Георги пеевски
kodokan
NERON
dobo67
pgd
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
kodokan
Консул
Консул
kodokan



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyЧет Фев 18, 2010 10:08 am

georgi_at написа:
Също имах Миладинка ,но през големите горещени нещо и ставаше,постоянно и бягаше баланса.Кодокан,какво ще кажеш за голямата антена на Гарет ,поставял съм я два или три пъти и слет извесно време започва един постоянен звук.рестартирам апарата и слет 5 минута същото ,с другите антени нормално.

Чакай малко това да не ти е трешолда?Трябва ми малко повече информация.
На какъв режими ти го дава.
Интересува ме Thresh на каква стойност е и Sensitivity (Depth)?
Използваш ли «Fast Track Ground Balancing» когато започнеш да работиш на All Metal.
С тази функция си грундираш апарата и след това апаратът автоматично си поддържа грунд баланса.
Ако ти е запомнил някакви стойноси за малката сонда, като смениш с голямата ще трябва пак да си настроиш апарата,евентуално да намалиш малко Thresh и Sensitivity .
Без да се сърдиш имаш ли понятие какво е Threshold.
Знаеш ли как да си настройваш грунд баланса?
Пак повтарям апаратът е от най-добрите, но трябва да схванеш замисъла на работа.Научиш ли го е удоволствие да бачкаш с него.
При неправилни настройки производителността и дълбочината падат страшно много.Може би за това го и плюят някои колеги.
Колкото мога ще помогна на теб и др. колеги.
Работи си за сега както ти писах с малката сонда за да му свикнеш.Копай всеки сигнал в началото.
Ами това е ,за сега...
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyЧет Фев 18, 2010 10:37 am

То както сме я подкарали,започнахме да пишем доста полезна информация за Гаррет ГТИ 2500.
Гоше значи като си смениш сондата, намали Thresh от менюто.
Другото,което мога да ти дам като съвет е като смениш сондата бавно вдигаш и смъкваш апарата да речем от 5-6 см от замята нагоре 25-30 см.Ако този звук за който пишеш(предполагам,че е трешолда)
се променя,значи не ти грундиран добре апарата.Тогава със Fast Track Ground Balancing си го грундираш и той след това апаратът си поддържа автоматично грунд баланса.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyЧет Фев 18, 2010 11:12 am

georgi_at написа:
Също имах Миладинка ,но през големите горещени нещо и ставаше,постоянно и бягаше баланса.Кодокан,какво ще кажеш за голямата антена на Гарет ,поставял съм я два или три пъти и слет извесно време започва един постоянен звук.рестартирам апарата и слет 5 минута същото ,с другите антени нормално.

Какви други антени имаш към Гарета
Аз имам 9,5" и 12.5" imaging сондите които си бяха в пакета,когато купих апарата.Нямам никакви проблени с тях.
Бе на мен сега ми светна ти за каква голяма сонда питаш ,я ми я напиши по конкретно,да не е СЕФ сондата?
Върнете се в началото Go down
georgi_at
Легионер
Легионер
georgi_at



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyЧет Фев 18, 2010 7:32 pm

Благодаря за отзива Токио.Доволен съм от Гаrrета,доста неща съм намерил и то на места с много боклук,разграничава си алуминиевите капачки супер,но това че доста тежи ме смущава.направих нов бокс с по -леки батерии и говорител,доволен съм.имам 9,5 . 12,5 . 10/14 dd и сега ще взема 5по 10 мисля че беше dd за трудните селища.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyЧет Фев 18, 2010 7:44 pm

georgi_at написа:
Благодаря за отзива Токио.Доволен съм от Гаrrета,......разграничава си алуминиевите капачки супер,но това че доста тежи ме смущава.направих нов бокс с по -леки батерии и говорител,доволен съм.имам 9,5 . 12,5 . 10/14 dd и сега ще взема 5по 10 мисля че беше dd ............Някакси ще пробвам с таз 12,5 дано се справя.

Гоше има места,където с голямата и аз не мога да работя или трябва да и намаля сенса,там праскаш с ДД-то.Хайде пък като се стопли може да излезем някъде и да ти обясня,ако нещо не ти е ясно.
Да ти кажа честно и на мен ми тежи,еми като ти дотежи много си почиваш и отново-все пак за кеф ходим.И за ластика пробвай - през врата или както ти е удобно и ще ти е по леко.
И задължително работи на All metal(тя е най дълбока) и си превключваш на друга когато имаш сигнал.


Последната промяна е направена от kodokan на Чет Фев 18, 2010 8:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyЧет Фев 18, 2010 7:49 pm

А за сондите - забрави никъде няма за Гарет 2500 има само тая СЕФ сондата.Знаеш ли от кога си търся ДД сонда за Гарета и няма внос,на никой не му се занимава.
Ако ще поръчваш някъде от вън дай да правим комбина.
Върнете се в началото Go down
georgi_at
Легионер
Легионер
georgi_at



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyПет Фев 19, 2010 7:44 pm

Кодокан ,какво ли има у нас .В Москва работя, влезеш в магазина за детектори цял ден не излезеш.от там всичко си купих,остана ми само малката дд да си взема,но и тука кризис настана трудно.
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyПет Фев 19, 2010 10:14 pm

kodokan написа:
А за сондите - забрави никъде няма за Гарет 2500 има само тая СЕФ сондата.Знаеш ли от кога си търся ДД сонда за Гарета и няма внос,на никой не му се занимава.
Ако ще поръчваш някъде от вън дай да правим комбина.
Здравей!Кажи ми точно какво търсиш,да ти потърся тука Smile
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 12:56 am

http://www.detectordepot.com/garrett_gti_2500.htm
Мога да го поръчам от Щатите
http://www.metaldetectorsforless.com/p3/Garrett_GTI_2500_Pro/product_info.html
http://www.metalldetectors.com/?p=productsList&page=7
Последното е в Испания,за 150 евро,но не знам дали е ДДс или без.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 8:20 am

Magikman написа:
kodokan написа:
А за сондите - забрави никъде няма за Гарет 2500 има само тая СЕФ сондата.Знаеш ли от кога си търся ДД сонда за Гарета и няма внос,на никой не му се занимава.
Ако ще поръчваш някъде от вън дай да правим комбина.
Здравей!Кажи ми точно какво търсиш,да ти потърся тука Smile

Благодаря ти Smile , ето това търся

http://www.metaldetectorsforless.com/p141/Garrett_GTI_2500_10_x_14_inch_PROformance_Power_DD_Coil/product_info.html

С него апаратът става още по дълбок и работи добре на по тежки терени.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 8:27 am

georgi_at написа:
Кодокан ,какво ли има у нас .В Москва работя, влезеш в магазина за детектори цял ден не излезеш.от там всичко си купих,остана ми само малката дд да си взема,но и тука кризис настана трудно.

Трябвало е и нея да вземеш.Това е другото голямо предимство на Гарета - има много голям избор на допълнителни сонди към него.Плюс кантара.
Вярно е, че нямат imaging функциите на 9.5" 12.5",но могат много да ти помогнат на определени терени.
Много искам и аз да си окомлектовам моя Гарет.
Върнете се в началото Go down
georgi_at
Легионер
Легионер
georgi_at



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 9:01 am

Здравей Токио,в сайтовете на рашаните имат мнение ,че голямата антена 12,5 при ал метал има почти същата дълбочина както и при кантара.а малката 5 по10 обезателно ще я взема,за едно силно орудено и пълно с телове селище.и още виждам че пишат за развалени маилаби,уаитс..и др.аза гаррета почти нищо,само щангите от тежките антени.дай бог да държи да не се разгля
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 10:58 am

georgi_at написа:
Здравей Токио,в сайтовете на рашаните имат мнение ,че голямата антена 12,5 при ал метал има почти същата дълбочина както и при кантара.а малката 5 по10 обезателно ще я взема,за едно силно орудено и пълно с телове селище.и още виждам че пишат за развалени маилаби,уаитс..и др.аза гаррета почти нищо,само щангите от тежките антени.дай бог да държи да не се разгля

Те малко недолюбват Гарета,за щангите не се притеснявай.Голямата на алл матал наистина е много дълбока,а голямата ДД Профомас сонда е още по дълбока и се приближава по дълбочина до кантара.
Малката сонда е хубава и за гори,край дърветата ...
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 9:34 pm

kodokan написа:
Magikman написа:
kodokan написа:
А за сондите - забрави никъде няма за Гарет 2500 има само тая СЕФ сондата.Знаеш ли от кога си търся ДД сонда за Гарета и няма внос,на никой не му се занимава.
Ако ще поръчваш някъде от вън дай да правим комбина.
Здравей!Кажи ми точно какво търсиш,да ти потърся тука Smile

Благодаря ти Smile , ето това търся

http://www.metaldetectorsforless.com/p141/Garrett_GTI_2500_10_x_14_inch_PROformance_Power_DD_Coil/product_info.html

С него апаратът става още по дълбок и работи добре на по тежки терени.
Има го тук за 150 евро.Искаш ли?
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 9:36 pm

Има ги в третия линк,който съм дал по-горе.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 9:42 pm

Magikman написа:
kodokan написа:
Magikman написа:
kodokan написа:
А за сондите - забрави никъде няма за Гарет 2500 има само тая СЕФ сондата.Знаеш ли от кога си търся ДД сонда за Гарета и няма внос,на никой не му се занимава.
Ако ще поръчваш някъде от вън дай да правим комбина.
Здравей!Кажи ми точно какво търсиш,да ти потърся тука Smile

Благодаря ти Smile , ето това търся

http://www.metaldetectorsforless.com/p141/Garrett_GTI_2500_10_x_14_inch_PROformance_Power_DD_Coil/product_info.html

С него апаратът става още по дълбок и работи добре на по тежки терени.
Има го тук за 150 евро.Искаш ли?

Да,да,да.Искам го повече от всичко на света ... lol! За GTI
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 10:10 pm

Добре,ще поръчам и ще ти купя една.Не знам с ДДс ли е или без,но разликата е малка.
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колеги наумил съм да пробвам.....   колеги наумил съм да пробвам..... - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 10:15 pm

Кодокан,пусни ми моля те на имейла някакъв номер,за да мога да се свързвам с тебе.
Върнете се в началото Go down
 
колеги наумил съм да пробвам.....
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Колеги
» КОЛЕГИ
» Здр колеги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: