Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave prodavam nokta Spectrum нишани mask Simplex Майнлаб врътка 5000 kupuvam грунда nexus tesoro GOLD deus Fisher Minelab маск VANQUISH пират голден lorenz TEKNETICS miladinka Coil
 

 миладинка продавам

Go down 
+2
mdetectors.bg
gosho_detektora
6 posters
АвторСъобщение
gosho_detektora
Новобранец
Новобранец




 - миладинка продавам Empty
ПисанеЗаглавие: миладинка продавам    - миладинка продавам EmptyНед Фев 14, 2010 3:53 pm

Продавам апарат на Миладин в добро състояние, работи безупречно!


Последната промяна е направена от gosho_detektora на Пет Фев 26, 2010 2:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - миладинка продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: миладинка продавам    - миладинка продавам EmptyНед Фев 14, 2010 6:46 pm

Бартер с доплащане - оценка на миладинката - 150-200лв. в зависимост от апарата.
0889197820
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - миладинка продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: миладинка продавам    - миладинка продавам EmptyНед Фев 14, 2010 8:03 pm

www.mdetectors.com написа:
Бартер с доплащане - оценка на миладинката - 150-200лв. в зависимост от апарата.
0889197820
Извинявай колега че се намесвам но какво има в тая Миладинка че...Работил съм със такава машина и не останах много доволен...п.п.Извинявам се и на двете страни - нищо лично...
Върнете се в началото Go down
gosho_detektora
Новобранец
Новобранец




 - миладинка продавам Empty
ПисанеЗаглавие: миладинка    - миладинка продавам EmptyНед Фев 14, 2010 8:16 pm

www.mdetectors.com написа:
Бартер с доплащане - оценка на миладинката - 150-200лв. в зависимост от апарата.
0889197820

Колега за бартер съм съгласен но в момента ползвам Musketeer на Minelab , така, че не виждам какво ще ми предложите което да ме накара да оставя мускетара! Освен това оценката ви за миладинката е нереално ниска. За 150 лв незнам кои би продал миладинка!? Very Happy
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




 - миладинка продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: миладинка продавам    - миладинка продавам EmptyНед Фев 14, 2010 8:59 pm

да бе колегата е прав и после кво ги правите тия машини от бартерите чорба ли?
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - миладинка продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: миладинка продавам    - миладинка продавам EmptyНед Фев 14, 2010 9:03 pm

gosho_detektora написа:
www.mdetectors.com написа:
Бартер с доплащане - оценка на миладинката - 150-200лв. в зависимост от апарата.
0889197820

Колега за бартер съм съгласен но в момента ползвам Musketeer на Minelab , така, че не виждам какво ще ми предложите което да ме накара да оставя мускетара! Освен това оценката ви за миладинката е нереално ниска. За 150 лв незнам кои би продал миладинка!? Very Happy

Вече имам 4 миладинки - само на бартери. Скоро ще ги пусна за по 100лв. и тогава никой няма да ти даде и 150лв.

Скоро ще имаме постоянна оферта за бартери. Вече освен тия 4 имама над 4-5 запитвания за други самоделки.
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



 - миладинка продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: миладинка продавам    - миладинка продавам EmptyНед Фев 14, 2010 9:07 pm

Тогава къде е кирията в тази врътка
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



 - миладинка продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: миладинка продавам    - миладинка продавам EmptyНед Фев 14, 2010 9:12 pm

Колега колегааа за да се научиш да печелиш,трябва да се научиш да губиш-основен прнцип в търговията!!!!!След първия и най важен-Бог процент!!!
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



 - миладинка продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: миладинка продавам    - миладинка продавам EmptyНед Фев 14, 2010 9:14 pm

И мдетект. да ме прощават,за отговора от техно име.
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



 - миладинка продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: миладинка продавам    - миладинка продавам EmptyНед Фев 14, 2010 9:16 pm

Ами щом е толкова важно
Имам една миладинка дайте да сменим за един ф75 на чист бартер
И като е толкова важно разходите по транспорта от вас.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - миладинка продавам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: миладинка продавам    - миладинка продавам EmptyНед Фев 14, 2010 10:13 pm

ztec написа:
Ами щом е толкова важно
Имам една миладинка дайте да сменим за един ф75 на чист бартер
И като е толкова важно разходите по транспорта от вас.

Колега не е сериозно да отговарям. Помисли малко.
Върнете се в началото Go down
 
миладинка продавам
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам Миладинка
» Продавам Миладинка-Продаден
» Продавам Миладинка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: