Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave Майнлаб GOLD mask kupuvam TEKNETICS deus Minelab Spectrum lorenz голден VANQUISH Coil врътка Fisher nokta tesoro nexus пират 5000 prodavam нишани Simplex miladinka грунда маск
 

 Fisher F75

Go down 
+45
petar_pz
bojidar videv
CALIGULA
Antiq
gog
miroslavmladenov
riri73
wallb2
medeen
Podlecii.avg
handjata
maas7eer
joro_76
kokolino
branib
maksim12
trakieca
deso
indi
maximus_kn
lomidol
Професионалист
PlovdivTrakiq
don
kiko
Mar40
Павето
BEKS
топи
comander
pgd
ico303
Vanco66
sony147
Golden Mask
denarr
www
stoian8411
мерцедес G
joro i
bobo
adminn
leo 1
mdetectors.bg
Karbon
49 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher - Fisher F75 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75   Fisher - Fisher F75 - Page 8 EmptyСря Фев 06, 2013 3:49 pm

А на мен ми е интересно кой пък ти чукна минус... Всеки има право да харесва или не дадено мнение все пак. А репутацията ми може да е малко по-висока, но знаеш ли на колко много колеги съм помогнал с каквото мога. Обикновено го правя на лични или по телефона, макар че имам доста постове за работа с познатите ми машини. Пък и нали знаеш, за да изкараш максимума от даден апарат, апарата трябва да бъде малко нервен... А защо мислиш, че това се отнаса само за апарата? Затова обичам да споря, когато вкарам някой в нерви, издава и това което е решил да премълчи, само и само да ме надприказва... Политика просто. Чао засега и късмет на полето или в гората където ще имам честта да отида след малко с любимия ми калибър 7.62х54R, беларуски куршум с тегло 13.2 грама.
НАСЛУКА !
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Fisher - Fisher F75 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75   Fisher - Fisher F75 - Page 8 EmptyСря Фев 06, 2013 10:34 pm

jordan_nenov написа:
А на мен ми е интересно кой пък ти чукна минус..
Някой,който е велик,докато е никой.Нищо лично,но мразя манипулирането на хората.С тази репутация,приятелю,носиш голяма морална отговорност.Ако е реална!Мен ми е все тая,ма ко да напрая, като много ма дразни манипулирането на хората,а с тази система на гласуване,дето не е ясно кой дава плюсовете и минусите,и при положение,че все пак това оказва доста голямо влияние върху много хора,би трябвало в началото на темите да има предупреждение:тука има продуктово позициониране Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher - Fisher F75 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75   Fisher - Fisher F75 - Page 8 EmptyЧет Фев 07, 2013 8:13 am

бобо написа:
jordan_nenov написа:
А на мен ми е интересно кой пък ти чукна минус..
Някой,който е велик,докато е никой.Нищо лично,но мразя манипулирането на хората.С тази репутация,приятелю,носиш голяма морална отговорност.Ако е реална!Мен ми е все тая,ма ко да напрая, като много ма дразни манипулирането на хората,а с тази система на гласуване,дето не е ясно кой дава плюсовете и минусите,и при положение,че все пак това оказва доста голямо влияние върху много хора,би трябвало в началото на темите да има предупреждение:тука има продуктово позициониране Razz Razz Razz

Като гледам колега, има потребители с по 350 мнения и репутация -7, -10 - а твоята е +10, може би и тя е нереална?
Нали ти казах ВСЕКИМУ СПОРЕД ЗАСЛУГИТЕ. Прегледах всичките ти постове. Няма нито един в който да дадеш мнение как се работи с дадена машина, някакви настройки, съвети за търсене.... Обикновено гледаш да се заядеш с някой. В крайна сметка форума е за да се понаучи човек от тези дето са по-напред с материала или от тези дето са по-в час, без значение от репутацията. А може да запиташ който и да е от колегите, дали съм отказал помощ в каквато и да е насока. Всичко което зная или научавам в последствие, го споделям във форума. За мен това е причината за високата ми репутация. Пък и колко да е висока, има хора с по над 500 примерно. Дали и при тях има продуктово позициониране?
Късмет на всички без значение каква репутация имат !
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Fisher - Fisher F75 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75   Fisher - Fisher F75 - Page 8 EmptyЧет Фев 07, 2013 8:19 am

Прав е jordan_nenov, имах ядове с настройките на фишера и ако не беше той отдавна да го бях продал. Сега мачкам наред.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Fisher - Fisher F75 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75   Fisher - Fisher F75 - Page 8 EmptyЧет Фев 07, 2013 10:41 am

jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
А на мен ми е интересно кой пък ти чукна минус..
Някой,който е велик,докато е никой.Нищо лично,но мразя манипулирането на хората.С тази репутация,приятелю,носиш голяма морална отговорност.Ако е реална!Мен ми е все тая,ма ко да напрая, като много ма дразни манипулирането на хората,а с тази система на гласуване,дето не е ясно кой дава плюсовете и минусите,и при положение,че все пак това оказва доста голямо влияние върху много хора,би трябвало в началото на темите да има предупреждение:тука има продуктово позициониране Razz Razz Razz

Като гледам колега, има потребители с по 350 мнения и репутация -7, -10 - а твоята е +10, може би и тя е нереална?
Нали ти казах ВСЕКИМУ СПОРЕД ЗАСЛУГИТЕ. Прегледах всичките ти постове. Няма нито един в който да дадеш мнение как се работи с дадена машина, някакви настройки, съвети за търсене.... Обикновено гледаш да се заядеш с някой. В крайна сметка форума е за да се понаучи човек от тези дето са по-напред с материала или от тези дето са по-в час, без значение от репутацията. А може да запиташ който и да е от колегите, дали съм отказал помощ в каквато и да е насока. Всичко което зная или научавам в последствие, го споделям във форума. За мен това е причината за високата ми репутация. Пък и колко да е висока, има хора с по над 500 примерно. Дали и при тях има продуктово позициониране?
Късмет на всички без значение каква репутация имат !
Не се засягай де, коментара ми е против системата за репутацията,а не персонално против твоята!Другото няма да го коментирам. Laughing ...Да се върнем на темата....
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher - Fisher F75 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75   Fisher - Fisher F75 - Page 8 EmptyЧет Фев 07, 2013 10:52 am

бобо написа:
jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
А на мен ми е интересно кой пък ти чукна минус..
Някой,който е велик,докато е никой.Нищо лично,но мразя манипулирането на хората.С тази репутация,приятелю,носиш голяма морална отговорност.Ако е реална!Мен ми е все тая,ма ко да напрая, като много ма дразни манипулирането на хората,а с тази система на гласуване,дето не е ясно кой дава плюсовете и минусите,и при положение,че все пак това оказва доста голямо влияние върху много хора,би трябвало в началото на темите да има предупреждение:тука има продуктово позициониране Razz Razz Razz
Не се засягай де, коментара ми е против системата за репутацията,а не персонално против твоята!Другото няма да го коментирам. Laughing ...Да се върнем на темата....

Cool
Върнете се в началото Go down
 
Fisher F75
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Купувам/11"/ DD28см.от FISHER F5,Fisher Gold Bug,Gold Bug PRO .

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: