Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher Simplex нишани tesoro nokta mask врътка TEKNETICS Minelab wave prodavam пират GOLD грунда miladinka Майнлаб 5000 VANQUISH kupuvam Coil маск голден lorenz Spectrum deus nexus
 

 проблем с настройките на garrett gti 2500

Go down 
+6
adda333
www
bulgari
boha
kodokan
blackspider777
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
bobo
Консул
Консул




Garrett - проблем с настройките на garrett gti 2500 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с настройките на garrett gti 2500   Garrett - проблем с настройките на garrett gti 2500 - Page 2 EmptyСъб Мар 06, 2010 11:58 pm

Работил съм с гти 2500 преди 4 г. и вече почти го забравих,но ето какво мога да те посаветвам.С голямата сонда на ол метал- почти недостижима дълбочина за реликви.Работи бавно и гледай курсора.Сигнала го центрирай-тогава е наи точна дискриминацията.Ако работиш на орудено не се доверявай прекалено на дискр.-много цветни сигнали на по дълбоко ги дава черно.Според мен на ол метал машината работи страхотно.Вадили сме сигнали от1,6м,а си имаш и дискр. чрез курсора.За 4 те години които я имах,не можах да я накарам да работи на замърсено.там не и есилата,но може аз да не янаучих.Много противоречив апарат ,но пак бих си взел само заради олметала-много ма кефеше.Дублираше ми почти всички сигнали от рамката.Имахме 2-3 находки с него.Според мен дава повече дълбочина за сметка на дискриминацията.Много слаби му бяха сондите-чисто механично.Доста пъти ги пробивах,но тогава бяха от старите-бели-за новите не знам. това е от мен.Апарата е хубав ,а смалко късмет...и упорство успеха няма да закъснее.
Върнете се в началото Go down
blackspider777
Новобранец
Новобранец




Garrett - проблем с настройките на garrett gti 2500 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с настройките на garrett gti 2500   Garrett - проблем с настройките на garrett gti 2500 - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 8:05 am

Здравейте пак!Вчера правих един тест с апарата,когато центрирах сигнала(всичко изчезна от екрана)не знам дали по силно съм натиснал пинпоинт,но всичко изчезна.На някой да му се е случвало или само на мен...дайте съвет Embarassed
Върнете се в началото Go down
adda333
Легионер
Легионер
adda333



Garrett - проблем с настройките на garrett gti 2500 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с настройките на garrett gti 2500   Garrett - проблем с настройките на garrett gti 2500 - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 8:25 am

това става само като натиснеш пауар за съвсем кратко
от пинпоинта неби трябвало
после като се появи пак си на предишни настроики
ако несе появи значи си го исключил
ако пак стане от пинпоинта така носи го на ремонт нее нормално
е те такова чудо несе бе случвало
Върнете се в началото Go down
ekzekutor
Новобранец
Новобранец




Garrett - проблем с настройките на garrett gti 2500 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с настройките на garrett gti 2500   Garrett - проблем с настройките на garrett gti 2500 - Page 2 EmptyНед Мар 14, 2010 5:26 pm

blackspider777 написа:
здравейте!нов сам с този форум и искам да попитам някой относно настройките на този апарат.Когато съм на All metal режим ,необходимо ли е да се настройва ръчно ?Нещо не ми е ясно .Дайте някакъв съвет... bounce
Здраейте и от мен,купих си Гарет преди две седмици АЦЕ 250 и най-после днес извадих нещо (прекрасен динар Септимий) като над него минаха преди това с професионални апарати спектри и нам какво си,гарета го закова тоя динар от 20 см ,работя само на всички метали и съм отрязъл желязото и съм със стандартната пита която е много малка.Телефоните ги бъркат аце-тата трябва да се изключват,иначе не съм забелязъл други проблеми и смущения.
Върнете се в началото Go down
maho_1
Легионер
Легионер
maho_1



Garrett - проблем с настройките на garrett gti 2500 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с настройките на garrett gti 2500   Garrett - проблем с настройките на garrett gti 2500 - Page 2 EmptyПет Окт 08, 2010 7:54 pm

А някой играл ли е с фреканса на Гарет ГТИ 2500 и дали тази опция играе важна роля за дълбочината на сигнала?
Върнете се в началото Go down
 
проблем с настройките на garrett gti 2500
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» питане за настройките на gti 2500
» Garrett GTI 2500
» Garrett GTI 2500 Problem !!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: