Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus tesoro пират wave deus Spectrum TEKNETICS GOLD 5000 Майнлаб маск Coil нишани miladinka голден врътка prodavam nokta mask грунда Simplex Fisher kupuvam VANQUISH lorenz Minelab
 

 Следващата Събота и Неделя по бТВ

Go down 
+22
bobo
pld-monetarka
deadman_
мерцедес G
van_helsing
boker
yaponetsa
Cicero
pet1r90
adda333
ztdmp
rado
Kiril62
bulgari
paco
sony147
maximus_kn
vale
avrelius
malchika
apti
Aemilivs
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
boker
Новобранец
Новобранец
boker



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyНед Мар 14, 2010 12:21 am

Aemilivs написа:
Че то и днес видяхме познати дилъри Wink

Много си прав.
Върнете се в началото Go down
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyНед Мар 14, 2010 12:25 am

Дебелото ченге ли имаш в предвид?
Върнете се в началото Go down
мерцедес G
Легионер
Легионер




Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyНед Мар 14, 2010 12:43 am

Колеги според мен това означава че щте ограничат износа на антики за чужбина и щте следят каналите Може би щте гласуват на новото разглеждане на закона музеите да почнат да купуват ценостите който се намират в България и да остават по нашите Музей а не в чужбина крайно време е вече да бъдат променени тия закони а не да пишат повесниците на еди коя си дата заловиха трима иманяри и тем подобни щте видим другата събота какво щте ни плюят това предаване е със цел направено как пък когато започва сезона на търсачите тогава го излъчват това е мое мнение успех на всички колеги и само напред пък дано да има изгряващто слънци и за нас Търсачитеееее sunny търкане
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyНед Мар 14, 2010 10:21 pm

Сагласен сам с колегата!тия предаваниа са с умисал неможах да гледам парвата час но ште гледам втората сас сихорнос! Basketball
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 10:33 pm

мерцедес G написа:
Колеги според мен това означава че щте ограничат износа на антики за чужбина и щте следят каналите Може би щте гласуват на новото разглеждане на закона музеите да почнат да купуват ценостите който се намират в България и да остават по нашите Музей а не в чужбина крайно време е вече да бъдат променени тия закони а не да пишат повесниците на еди коя си дата заловиха трима иманяри и тем подобни щте видим другата събота какво щте ни плюят това предаване е със цел направено как пък когато започва сезона на търсачите тогава го излъчват това е мое мнение успех на всички колеги и само напред пък дано да има изгряващто слънци и за нас Търсачитеееее sunny търкане

Колега,предаването не е направено да могат да променят закона за да може да променят закона във полза на музеите и хората които практикуват това хоби. Предаването е направено във урщърб срещу нас. Направено е така че да вземат хората да мислят че иманярите,в частност ние / защото попадме във този знаменател благодарение на медиите и управляващите / хората които металдетектинга е хоби,да ни изкарат крадци на ценности.
Аз лично бих потърсил сметка на управляващите да видим като толкова много тръбят къде отиват всички тези стоки които конфискуват? Някой държи ли им сметка на тези от музеите и на власт имащите къде са намира всичко конфискувано? Някой от вас колеги да е видял някаде да е изложено това което са конфискували?
Почва да ми писва от всичката тази простотия и помия която се изсипва срещу нас.
Във всички нормални държави,които имат ясни закони, хората практикуващи хобито ни,са оважавани граждани на държавата си,само при нас е простотиата че сме крадци,пладнешки разбойници които ограбваме собственната си държава.

Аз бих попитал медиите: ЗАЩО НЕ ПОКАЖАТ,ФИЛМИТЕ НА: DISCOVERY или NACIONAL GEOGRAFIC, как и колко много хората които практикуват нашето хоби са допринесли за най големите открития във археологиата и историята на света?

Защо това не се споменава? Аз лично бих им предоставил материал от 100-на филма ако случайно немогат да си намярят материал?

Вижте,тази простотия няма край,ами дайте да си потърсим правата по друг начин?
Явно този не функионира?

Подкрепям със сърце и душа федерацията,но невиждам дейност от нейна страна. Невиждам нещо от нейна страна. Да поканат например някоя телевизия,да се представят във някое от предаванията които се излъчват против нас,да ни защитят,да изкажат доводи подкрепени със факти от чужди предавания,така че обикновенните хора да разберат кой е лъжеца във цялата игра?

КАК МИСЛИТЕ,ДАЛИ МОЖЕ ФЕДЕРАЦИЯТА ДА НАПРАВИ НЕЩО ТАКОВА??????????????????
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyВто Мар 16, 2010 10:21 pm

Колега аз пьк си мисля че ако не вземат на сериозно и не започнат някакав диалог с федерацията значи само едно ПРЕРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НАКАНАЛИТЕ ЗА ИЗНОС НА АНТИКИ НЕЗАВИСИМО КОЙ ГИ ИЗКОПАВА РАКАВИЦАТА Е ХВЬРЛЕНА-ВИЕ СТЕ НА ХОД.
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyВто Мар 16, 2010 10:52 pm

pld-monetarka написа:
мерцедес G написа:
Колеги според мен това означава че щте ограничат износа на антики за чужбина и щте следят каналите Може би щте гласуват на новото разглеждане на закона музеите да почнат да купуват ценостите който се намират в България и да остават по нашите Музей а не в чужбина крайно време е вече да бъдат променени тия закони а не да пишат повесниците на еди коя си дата заловиха трима иманяри и тем подобни щте видим другата събота какво щте ни плюят това предаване е със цел направено как пък когато започва сезона на търсачите тогава го излъчват това е мое мнение успех на всички колеги и само напред пък дано да има изгряващто слънци и за нас Търсачитеееее sunny търкане

Колега,предаването не е направено да могат да променят закона за да може да променят закона във полза на музеите и хората които практикуват това хоби. Предаването е направено във урщърб срещу нас. Направено е така че да вземат хората да мислят че иманярите,в частност ние / защото попадме във този знаменател благодарение на медиите и управляващите / хората които металдетектинга е хоби,да ни изкарат крадци на ценности.
Аз лично бих потърсил сметка на управляващите да видим като толкова много тръбят къде отиват всички тези стоки които конфискуват? Някой държи ли им сметка на тези от музеите и на власт имащите къде са намира всичко конфискувано? Някой от вас колеги да е видял някаде да е изложено това което са конфискували?
Почва да ми писва от всичката тази простотия и помия която се изсипва срещу нас.
Във всички нормални държави,които имат ясни закони, хората практикуващи хобито ни,са оважавани граждани на държавата си,само при нас е простотиата че сме крадци,пладнешки разбойници които ограбваме собственната си държава.

Аз бих попитал медиите: ЗАЩО НЕ ПОКАЖАТ,ФИЛМИТЕ НА: DISCOVERY или NACIONAL GEOGRAFIC, как и колко много хората които практикуват нашето хоби са допринесли за най големите открития във археологиата и историята на света?

Защо това не се споменава? Аз лично бих им предоставил материал от 100-на филма ако случайно немогат да си намярят материал?

Вижте,тази простотия няма край,ами дайте да си потърсим правата по друг начин?
Явно този не функионира?

Подкрепям със сърце и душа федерацията,но невиждам дейност от нейна страна. Невиждам нещо от нейна страна. Да поканат например някоя телевизия,да се представят във някое от предаванията които се излъчват против нас,да ни защитят,да изкажат доводи подкрепени със факти от чужди предавания,така че обикновенните хора да разберат кой е лъжеца във цялата игра?

КАК МИСЛИТЕ,ДАЛИ МОЖЕ ФЕДЕРАЦИЯТА ДА НАПРАВИ НЕЩО ТАКОВА??????????????????
За да може една организация да прави нещо и да има тежест в обществото трябва да има на първо място стабилна членска маса .Аз също не съм член на федерацията ,но металдетектинга ми е хоби и много държа да си го практикувам законно,затова при първа възможност ще си поръчам членска карта-и не защото тя ще ми даде някакви права,а защото това е начина.Организация му е майката.
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyЧет Мар 18, 2010 10:56 am

Точно така!И не забравяйте,че отговорностите са повече от привилегийте!!!
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 10:09 pm

Колеги пуснете си БТВ,след малко от 22.30започва втора част на БТВ Документите.Ще видите познати лица на филма.Приятна гледане.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 10:10 pm

епа ще го гледаме..де ше ходиме ..
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 10:23 pm

Kiril62 написа:
Колеги пуснете си БТВ,след малко от 22.30започва втора част на БТВ Документите.Ще видите познати лица на филма.Приятна гледане.

Чакам го от 21.30

Сигурно ще има пак някоя простотия. Пак ще промиват мозаците на хората които непознават тази материя.

Да видим кво ще е.
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 10:55 pm

Колко са жалки динозаврите трябва им метеорит по главите да се светнат че с козметични промени в закона ние тарсачите ще им свьршим работата.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 11:16 pm

super21 -vale-Дано разберът и другите какво точно искаш да кажеш.Тече в ЕФИР-поредната скалъпена инсинуация-И кой е eдин от главните действащи лица-Тоя дето сигурно има Колекция по голяма и от на Божков и то направена кога са водеше милицай-полицай и е от иззети и след туй "приватизирани" антики и монети. стена PS-Сега тоа същия вършее из Улпия Ескус-дн.Гиген -И не вервам некой да го е проверил кво от намереното е в БГ и какво изнесено в Странство.


Последната промяна е направена от stan960 на Съб Мар 20, 2010 11:21 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 11:19 pm

Абе то тъй,ама да си гледаме нащо.Общо взето.. нищо което да ни касае косвено...канали манали едно друго.Човека си го каза..единствените които могат да прават тия канали СМЕ ДС...няма повече какво да говора...ДС,6то..едни дол с денарки...с дренки де обърках се ...
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 11:33 pm

Да де ама то нащо излиза тяхно С археолозите ще се разберем като видят хората файдата от нас Ама сшесто май ще има бой.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 11:35 pm

Почети на бай ти митко книгата "Шести отдел".Ще се шашнеш ...
Може ли хората с най-големи колекций в България и най-големите дилъри да ни съдят ...


Последната промяна е направена от Aemilivs на Съб Мар 20, 2010 11:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 11:36 pm

Станчо говориш за Христосков който правеше всеки до който се докопа агент.
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 11:39 pm

Aemilivs написа:
Почети на бай ти митко книгата "Шести отдел".Ще се шашнеш ...
Може ли хората с най-големи колекций в България и най-големите дилъри да ни съдят ...
Тя историята продьлжава макар с изместване на оста
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 11:50 pm

Абе дадоха тоя бобър Христосков. Тоя долен помияр малко народ е разплакал когато беше шеф на Бопаджиите. Сега е уважаван експерт и голямата клечка от фондация Тракия.
Тоя крадец го пуснали да ми говори за иманярите и крадците на културните ценности. Тоя,дето разора цял Гиген.
Колеги,видяхте ли колко и какви красоти са спасени от изнасяне на вън?
Някой да ги е виждал като са спасени къде,във кой музей са тук във Бг,та да мина да се изкефя на красотите им???????????
Явно липсват вече във фондовете на музеите ни или са сменени със копия?
А някой от вас колеги,обърна ли внимание колко ментета имаше сред монетите които показаха?

Абе решили да правят филм,ами поне снимайте оргинали и не се компрометирайте със ментета!

КАДЕ СА КОНФИСКУВАНИТЕ ЦЕННОСТИ ГОСПОДА?

МНОГО ГОВЕРИТЕ,АМИ НИЕ ТОГАВА ДА ПИТАМЕ?

КЕДЕ ИЗНЕСОХТЕ ТОВА КОЕТО Е КОНФИСКУВАНО ОТ ПОЛИЦИЯТА И МИТНИЦИ?

КАДЕ МОЖЕМ ДА ГО ВИДИМ? ВЪВ КРАЙНА СМЕТКА НАЛИ СМЕ СЪСОБСТВЕННИЦИ НА КУЛТУРНОТО НИ НАСЛЕДСТВО,ТА ИСКАМЕ СМЕТКА КАДЕ СЕ НАМИРА КОНФИСКУВАНОТО?
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 11:55 pm

pld-monetarka написа:

КАДЕ МОЖЕМ ДА ГО ВИДИМ? ВЪВ КРАЙНА СМЕТКА НАЛИ СМЕ СЪСОБСТВЕННИЦИ НА КУЛТУРНОТО НИ НАСЛЕДСТВО,ТА ИСКАМЕ СМЕТКА КАДЕ СЕ НАМИРА КОНФИСКУВАНОТО?
В аукционите Smile отваряш...vauctions.com vcoins.com forumancientcoins и десетките австрийски и немски и ще ги видиш Smile
Върнете се в началото Go down
avrelius
Легионер
Легионер




Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyНед Мар 21, 2010 12:04 am

имах 4еста да познавам БАЙ ЖЕЛЯЗКО ли4но. доста верни неща казаха по предаването.не казаха за това,4е го убиха заради колекцията му в НИМ,за да я подменят с ментета--това е мое мнение.
преди доста години идва императора да купува.та идва един и носи икона.бай желязко с неговия стил на общуване го пита: кво е това? а оня:това е ИКОНА!! императора го 4овърка с въпроси които са от рода:въъъх,,,вааауууу,,,и т,н,. пита го ве4е към края на сделката: колко искаш? оня; 300 $ !. имп: ти знаеш ли,4е алъш-вериша с икони е забранен и за това може дълго да се търкат наровете в панделата Smile и му вика: а слез още малко и ще се разберем.оня клекна на 100 след мранкане.бай желязко му подава 50 $ и го пита:съгласен ли ,но имам условие! оня: аве давай,се файда,кажи условието си --ИМПЕРАТОРА: ОТИВАШ СЕГА И ОТКЪДЕТО СИ ЗЕМАЛ ТАЗИ ИКОНА Я ХВЪРЛЯШ,ИЛИ ВРЪЩАШ.даде му 50 $.сугурен бях и аз,4е оня върна иконата на място.ето такъв 4овек няма как да е иmаниаp
друг слу4ай с бай желязко :
в софия на раковски у клуба съм.мъкна с мен една силиква,или милиаренсия,,забравих.бе монетата е хубава,ама кинтите които ми дават за нея--малко.та влизам в клуба и гледам един в граб и,,,,охооо,познах го Smile =императора гепил некъв и прави пазар за римски сребърен синджир Smile
и аз: стой,не мърдай-ала-бала Smile успях на стар4ока да му зема акъла Smile,,,стар4ока скокна и бая се стресна Smile после се окопити и ме позна и,,,,,малко сол ми мля на главата.вика ми : ае след малко,4е тук си говорим Smile и аз а с оняяя,а с този и никой не ми дава цена.връщам се при стар4ока и по4ваме лаф. първите му думи: браво,добре каза на оня-рижия. питам го кой къде е рижия,,,,само бях 4увал за него.а стар4ока ми вика: ми оня е рижия,де му каза,4е е много отворен Smile сетих се,4е ме кандардисваше на 33% от цената на монетата да му я продам.незнаех ,4е е рижия и сигурно ме зе за 'голям познава4' Smile бай желязко ме прати при един и оня без пазар ми кихна три пъти по висока сума.сещам се,4е в този клуб съм виждал не само големи хора купува4и,виждал съм и юристи сега с най-висок ранг Wink


Последната промяна е направена от avrelius на Нед Мар 21, 2010 12:42 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyНед Мар 21, 2010 12:07 am

Дьра бьра за бай желяско и бузата аи направете филм за СЕГАШНИТЕ трафиканти.Веч неньй истрах от призраци.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyНед Мар 21, 2010 9:02 am

какво стана с убиеца на Желязко? От Нова Загора който е? Лежа малко и айде навън.Свърши си работата,полежа малко да замаже положението..
Има много мистерии покрай Императора.Има няколко версии за убийството му.Един човек от нашето село,който е лежал по затворите,се е засичал с Ипмератора за кратко в зандана.Вика "Стоя малко в затвора и после им каза,че ако не го пуснат до два дена ще изплюе камъчето.И на другия ден дошли и го изкарали..."
Също е казвал: "Ако настанат гладни времена ще отворя римската хазна.."


Абе на снощното предаване,този Димитър Иванов,който говореше ,че гонел бай Желязко..този ли е колекционера Дим.Иванов?
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyНед Мар 21, 2010 9:42 am

да
Върнете се в началото Go down
GEPITO-VT
Легионер
Легионер
GEPITO-VT



Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Следващата Събота и Неделя по бТВ   Следващата Събота и Неделя по бТВ - Page 2 EmptyНед Мар 21, 2010 9:44 am

В недалечната 1998 г.,точно от една статия за Желязко - Императора се запалих по търсачеството.Благодарение на Него и думите,които каза тогава:"Знаете ли каква страхотна тръпка е да го извадиш от земята,стояло няколко века и точно ти си избран да го намериш" , започнах да се занимавам с това хоби.Вечна му памет!Не съм имал удоволствието да го познавам,но задочно съм му се възхищавал!
Върнете се в началото Go down
 
Следващата Събота и Неделя по бТВ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Що е то "Sun gazing" или следващата стъпка в еволюцията-Homo Solaris !
» Очаквайте в Хрътките неделя от 20:00 ч.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: