Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Най добрия ?

Go down 
+31
kirilco
georgi_at
maksim12
gogosto
dobo67
bobo
ztec
sony
adminn
Професионалист
pechkata
krasko
leo 1
maximus_kn
sitalk
топи
makedonski
vende
niki
BEKS
denarr
stoian8411
yaponetsa
deadman_
ibosar
wave
sony147
Magikman
www
djasko
Avrelian
35 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyСря Мар 24, 2010 8:36 pm

Имам ли късмет,може да ходя само с лопата и копач. голд Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
makedonski
Легионер
Легионер
makedonski



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 4:48 pm

Прав си,даже и без кирка и лопата човек има ли късмет,имането само при него ще доиде. :yes: находка lol!
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: най добрия   Най добрия ? - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 4:55 pm

македонски браво на теб блаженни са вярващите та дори и без апарат
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 6:44 pm

Какво е това изобретение или творение с световното име Тесоро?


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyНед Мар 28, 2010 6:51 pm

Хамериканско Very Happy .ти да не го мислиш за българско
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyВто Мар 30, 2010 6:41 pm

Маи е минало покраи хамериканското! Basketball


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 10:21 am

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Spycharka_DT_75.JPG Laughing
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyПон Апр 12, 2010 9:01 pm

Avrelian написа:
И все пак кой е най добрия български металдетектор,чакам вашите мнения?
Най добрия е Голден маск -(Бандито-2) - другите са само украса около него...
Върнете се в началото Go down
Професионалист
Новобранец
Новобранец




Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyСря Яну 26, 2011 9:22 pm

Колеги. Аз съм нов в този сайт но не и в тази сфера.От 1994г лазя по байри и дерета.Работя предимно в Странджа планина и в Бургаска област почни няма човек който да не ме познава или да е чувал за мене. Като стана дума за "Най добрата машина" Някой тук работил ли е в дебрите на Странджа?????
Згънал съм там няколко десетки машини. Фишери..Игъли..за Гарет да не говорим 3 пръста пипа.На места машините блокират.Направо си гълтат звука.Има терени на който капачка от буркан на 0,5см не се чува.С каква машина работя аз, няма да ви кажа.Българска е и за мене е най добрата от родното пройзводство.Ама ако решите някой ден да си мерите пишките чукнете ми един Тел: да ви закарам всичките там...с Висти..миладинки микрони...и какви ли още не,(защото съм виждал колеги който са идвали с мене, как ги прибират по саковете,и тръгват да ми копаят сигналите или чоплят на 5 см да извадят пиронче понеже дискриминацията ги лъже) До скоро работих в екип с колега с Пулс индукция на майлап но никога не е извадил повече неща от мене.Бавен Муден лоша дискриминация копае метър за Пирон....сега и той е със същата машинка като моята. Та така...Много Про-та тука бе Smile)) Всеки разбира всеки майстор...Smile)
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyСря Яну 26, 2011 9:34 pm

Поста ти сам по себе си не означава нищо.
Кажи кой е апарата, дай снимки ....


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyСря Яну 26, 2011 9:36 pm

Цитат :
Колеги. Аз съм нов в този сайт но не и в тази сфера.От 1994г лазя по байри и дерета.Работя предимно в Странджа планина и в Бургаска област почни няма човек който да не ме познава или да е чувал за мене. Като стана дума за "Най добрата машина" Някой тук работил ли е в дебрите на Странджа?????
Згънал съм там няколко десетки машини. Фишери..Игъли..за Гарет да не говорим 3 пръста пипа.На места машините блокират.Направо си гълтат звука.Има терени на който капачка от буркан на 0,5см не се чува.С каква машина работя аз, няма да ви кажа.Българска е и за мене е най добрата от родното пройзводство.Ама ако решите някой ден да си мерите пишките чукнете ми един Тел: да ви закарам всичките там...с Висти..миладинки микрони...и какви ли още не,(защото съм виждал колеги който са идвали с мене, как ги прибират по саковете,и тръгват да ми копаят сигналите или чоплят на 5 см да извадят пиронче понеже дискриминацията ги лъже) До скоро работих в екип с колега с Пулс индукция на майлап но никога не е извадил повече неща от мене.Бавен Муден лоша дискриминация копае метър за Пирон....сега и той е със същата машинка като моята. Та така...Много Про-та тука бе Smile)) Всеки разбира всеки майстор...Smile)
Ти разбра ли какво написа - защото аз нищо не схванах...?Напомняш ми за един колега - след като му продадох апарата си(тогавашна гадулка) пет години не казваше на колегите кой му направи този апарат...Аз ако съм на твоя майстор на мястото никога няма да ремонтирам апарата ти...


Последната промяна е направена от pechkata на Сря Яну 26, 2011 10:07 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
sony
Легионер
Легионер
sony



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyСря Яну 26, 2011 9:38 pm

професионалиста Smile
ми ти ся ко напрай- scratch
вазбуди сички колеги с твоя пост и твоита извънземна бангия
кажи поне ква марка е търкане
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyСря Яну 26, 2011 9:45 pm

Професионалист написа:
Колеги. Аз съм нов в този сайт но не и в тази сфера.От 1994г лазя по байри и дерета.Работя предимно в Странджа планина и в Бургаска област почни няма човек който да не ме познава или да е чувал за мене. Като стана дума за "Най добрата машина" Някой тук работил ли е в дебрите на Странджа?????
Згънал съм там няколко десетки машини. Фишери..Игъли..за Гарет да не говорим 3 пръста пипа.На места машините блокират.Направо си гълтат звука.Има терени на който капачка от буркан на 0,5см не се чува.С каква машина работя аз, няма да ви кажа.Българска е и за мене е най добрата от родното пройзводство.Ама ако решите някой ден да си мерите пишките чукнете ми един Тел: да ви закарам всичките там...с Висти..миладинки микрони...и какви ли още не,(защото съм виждал колеги който са идвали с мене, как ги прибират по саковете,и тръгват да ми копаят сигналите или чоплят на 5 см да извадят пиронче понеже дискриминацията ги лъже) До скоро работих в екип с колега с Пулс индукция на майлап но никога не е извадил повече неща от мене.Бавен Муден лоша дискриминация копае метър за Пирон....сега и той е със същата машинка като моята. Та така...Много Про-та тука бе Smile)) Всеки разбира всеки майстор...Smile)



Оооооооо teacher на тебе трябва да ти се плаща само за името на апарата.
Жалко че колегите около тебе не са го надушили и всички да са се запасили с такива апарати
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyСря Яну 26, 2011 9:58 pm

Професионалист написа:
Колеги. Аз съм нов в този сайт но не и в тази сфера.От 1994г лазя по байри и дерета.Работя предимно в Странджа планина и в Бургаска област почни няма човек който да не ме познава или да е чувал за мене. Като стана дума за "Най добрата машина" Някой тук работил ли е в дебрите на Странджа?????
Згънал съм там няколко десетки машини. Фишери..Игъли..за Гарет да не говорим 3 пръста пипа.На места машините блокират.Направо си гълтат звука.Има терени на който капачка от буркан на 0,5см не се чува.С каква машина работя аз, няма да ви кажа.Българска е и за мене е най добрата от родното пройзводство.Ама ако решите някой ден да си мерите пишките чукнете ми един Тел: да ви закарам всичките там...с Висти..миладинки микрони...и какви ли още не,(защото съм виждал колеги който са идвали с мене, как ги прибират по саковете,и тръгват да ми копаят сигналите или чоплят на 5 см да извадят пиронче понеже дискриминацията ги лъже) До скоро работих в екип с колега с Пулс индукция на майлап но никога не е извадил повече неща от мене.Бавен Муден лоша дискриминация копае метър за Пирон....сега и той е със същата машинка като моята. Та така...Много Про-та тука бе Smile)) Всеки разбира всеки майстор...Smile)



Абе колега даи тел да се чуем да я видем тая машинка че и аз сам от тоя краи и ми стана интересно с какво работиш стена търкане


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyЧет Яну 27, 2011 9:41 am

Цъфна поредния ТЪПАНАР с мераците да е най най и оная му работа да е най Laughing Ганьоооо ганьооо пази Боже от комплексари,като теб,но за едно си прав "профита",като теб много станаха. lol! стена


Дошло е време,робите да преброят господарите!
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyЧет Яну 27, 2011 3:02 pm

Професионалист написа:
Колеги. Аз съм нов в този сайт но не и в тази сфера.От 1994г лазя по байри и дерета.Работя предимно в Странджа планина и в Бургаска област почни няма човек който да не ме познава или да е чувал за мене. Като стана дума за "Най добрата машина" Някой тук работил ли е в дебрите на Странджа?????
Згънал съм там няколко десетки машини. Фишери..Игъли..за Гарет да не говорим 3 пръста пипа.На места машините блокират.Направо си гълтат звука.Има терени на който капачка от буркан на 0,5см не се чува.С каква машина работя аз, няма да ви кажа.Българска е и за мене е най добрата от родното пройзводство.Ама ако решите някой ден да си мерите пишките чукнете ми един Тел: да ви закарам всичките там...с Висти..миладинки микрони...и какви ли още не,(защото съм виждал колеги който са идвали с мене, как ги прибират по саковете,и тръгват да ми копаят сигналите или чоплят на 5 см да извадят пиронче понеже дискриминацията ги лъже) До скоро работих в екип с колега с Пулс индукция на майлап но никога не е извадил повече неща от мене.Бавен Муден лоша дискриминация копае метър за Пирон....сега и той е със същата машинка като моята. Та така...Много Про-та тука бе Smile)) Всеки разбира всеки майстор...Smile)
Брях.Дай поне някъв жокер,бре.Ей ся вече си загубих съня-само таз машина ша сънувам.
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyЧет Яну 27, 2011 7:06 pm

Моята е най-добра
Върнете се в началото Go down
gogosto
Новобранец
Новобранец




Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyЧет Яну 27, 2011 8:04 pm

машината е на Влади монтанска той сам се издаде в разказа си Smile
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyЧет Яну 27, 2011 8:14 pm

Цитат :
Ама ако решите някой ден да си мерите пишките чукнете ми един Тел: да ви закарам всичките там...
Дай се тел. телефон че сме решили тази събота да си мерим пишките - пък искаме да видим и твоята пишка колко е голяма... търкане
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyЧет Яну 27, 2011 9:17 pm

pechkata написа:
Цитат :
Ама ако решите някой ден да си мерите пишките чукнете ми един Тел: да ви закарам всичките там...
Дай се тел. телефон че сме решили тази събота да си мерим пишките - пък искаме да видим и твоята пишка колко е голяма... търкане
до кога щте си мерите грездите докакто говорите както като каруцари хората мозуците си мерят професионалистите така ли говорят писна ми да ви чета пасквилите само пулните форума с простоти и отблусквате хората собственика на форума малко да помисли по вупроса това форум за турсачи ли е за хора които искат да прочетат не6то судържателно или за хора които нямат какво да правят
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyЧет Яну 27, 2011 9:39 pm

Никой не те кара да четеш на каруцарите мненията...
Върнете се в началото Go down
georgi_at
Легионер
Легионер
georgi_at



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Колеги. Аз съм нов в този сайт но не и в тази сфера.От 1994г лазя по байри и дерета.Работя предимно в Странджа планина и в Бургаска област почни няма човек който да не ме познава или да е чувал за мене. Като стана дума за "Най добрата машина" Някой тук ра   Най добрия ? - Page 2 EmptyПет Яну 28, 2011 5:55 pm

На ваше място не бих се хванал !!!!!!
Върнете се в началото Go down
kirilco
Новобранец
Новобранец




Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: наи добрия   Най добрия ? - Page 2 EmptyПет Яну 28, 2011 11:02 pm

колеги наи добрия ще се появи след някои месец на пазара така подочух от колеги Wink стягаитесее!!!!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най добрия ?   Най добрия ? - Page 2 EmptyСъб Яну 29, 2011 5:21 pm

Иам едно приятелче Пещерняк Е и дето де са вика още отка са е осъзнал са е вденал по наще историй -Обиколил е целата България в търсене на Сезама на Али Баба -Така се отцелило че чак изкарал казармата по него край Странджа-Сакар де му викат -Та казва ми той -Ония кат рекът са праят на интересни та заведът на некой байр де върви некоя медна жила -И познай кво стая с металдетектора кат си на таквоз место - Само че -разправя ми авера -Ти да не си мислиш че целата Странджа е орудена та никде нищо се не чуе - Дрън, дрън, ярини-Вика ми........................................................... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
saiganica
Легионер
Легионер
saiganica



Най добрия ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Naj dobriq   Най добрия ? - Page 2 EmptyПон Яну 31, 2011 9:26 pm

Е колеги-филосифи!!!Четох и освен БГ дразги и излишни приказки само за трупане на точки нищо полезно!А аз търся добър монетар!Съжелявам че влизам там където само се плямпа!десет постинга ---и само шума!Къде са админите-триите такива теми!Триите тези плямпала че се бъркат хората в своя избор!!!
Върнете се в началото Go down
 
Най добрия ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Кой е по добрия.
» Най-добрия металдетектор
» Дискусия- кой е най-добрия апарат за плажа.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: