Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz miladinka Coil wave врътка Simplex GOLD nexus kupuvam маск пират нишани mask Майнлаб TEKNETICS nokta голден Spectrum prodavam грунда VANQUISH tesoro Fisher deus 5000 Minelab
 

 Направи си сам метал детектор

Go down 
+11
pantera
Petronii
бушон
paco
ztdmp
Virosss
PlovdivTrakiq
stoian8411
vende
deadman_
adminn
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Petronii
Цезар
Цезар




Направи си сам метал детектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си сам метал детектор   Направи си сам метал детектор - Page 2 EmptyПон Авг 23, 2010 11:16 am

aiko написа:
Не знам, но за мен лично схемата на Tesoro Golden Sabre (олекотената от геотеча), няма равна по повтаряемост и лесно подкарване. Правих го два пъти и това ми беше прохождането в самоделните металотърсачи. Без да имам осцилоскоп и двете копия ги докарах да ловят левчето над 30 см. Да не говорим, че дискриминацията спи просто Smile

Даа,напълно съм съгласен ,схемите им са добри и приятни за изпълнение. Аз също бях се заел да правя тази на елдорадо , но накрая я зарязах ,защото реших да пробвам друга , но все пак използвах от нея някой неща.


bounce

П.С. : Айко , видях на снимките ,които си качил, където предлагаш направеният от теб детектор ,че вече си имаш осцилоскоп . Честито и поздравления за добрата изработка.
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Направи си сам метал детектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си сам метал детектор   Направи си сам метал детектор - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 3:59 pm

А някой има ли схема на дълбочинен детектор, нещо от рода на Протона или Голдфиша.Магнума съм го правил преди 13г. само че с по-голяма антена 28см. същата схема от Радиоаматъорике която е постната по-горе. Wink
Искам да направя някоя рамка,да видя как е...
Върнете се в началото Go down
nasko
Новобранец
Новобранец
nasko



Направи си сам метал детектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си сам метал детектор   Направи си сам метал детектор - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 11:41 pm

jagler пиши ми на лични и ще ти дам доста схеми на PI детектори които съм ги пробвал и работят и някои от тях имат доста добри показатели
Върнете се в началото Go down
keser
Новобранец
Новобранец
keser



Направи си сам метал детектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си сам метал детектор   Направи си сам метал детектор - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 12:10 am

Колеги, преди години когато заводските машинки бяха скъпи и не по джоба ми, направих 1 по схема, ... работеше .... от 10 см, ловеше акумулираща печка.
Това ме отказа да експериментирам с поялника Sad
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Направи си сам метал детектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Направи си сам метал детектор   Направи си сам метал детектор - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 5:04 pm

nasko написа:
jagler пиши ми на лични и ще ти дам доста схеми на PI детектори които съм ги пробвал и работят и някои от тях имат доста добри показатели
Колега не мога още да изпращам съобщения до форумците....нов съм!
Моя e-mail:jagler.bg@abv.bg там ми прикачи файл със схема или схеми... cheers
Върнете се в началото Go down
 
Направи си сам метал детектор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» NOS метал детектор
» Метал Детектор Кабел-локатор c-11
» Метал Детектор (Metal Detector)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: