Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH nokta Simplex prodavam 5000 Spectrum голден Майнлаб miladinka lorenz deus mask грунда kupuvam пират Minelab врътка GOLD nexus TEKNETICS tesoro wave нишани Coil маск Fisher
 

 Заловиха иманяри с метални детектори и кирки

Go down 
+25
vende
leo 1
PlovdivTrakiq
anonimo
stan960
Джони
rado
pantalone
pld-monetarka
avrelius
borisov
djasko
Cicero
vaskonti
vasilevs
nasko75
bulgari
monetar
NERON
adda333
deadman_
slavitoooo
stoian8411
charon
Kiril62
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyЧет Мар 18, 2010 7:41 pm

Колеги и днес ходене и разправия с журналисти по редакциите на вестниците във Кърджали. Искам да благодаря на члена на федерацията от гр.Кърджали. Цял ден момчето и вчера и днес ме води навсякъде понеже никой не познавам. В някой издания дадох устава и решението на съда да видят и да се запознае обществеността с нашата федерация. Изказах мнението си относно неправомерното взимане на апаратите и колата на членовете на федерацията. Като излезат интервютата че ви ги кача да ги видите и прочетете. Момчето ме води и се запознах и със заместничката на музея в гр.Кърджали също да я запозная, че имаме федерация и за евентуална помощ и съвместна работа с наши членове.
Това е в общи линии за днес. Утре вечер в 18 часа съм в гр.Хасково да правя събрание и за нови членски карта да раздавам. И протоколи са им дали, и при обиска има подпис на дежурен прукорор. Моля ви четете това което пиша и не пишете повече неща които не знаете. Засега е това и другата седмица продължавам с работата по случая.



http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/


Последната промяна е направена от Kiril62 на Пет Мар 19, 2010 11:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
monetar
Легионер
Легионер
monetar



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyЧет Мар 18, 2010 7:46 pm

браво, нека да научат повече хора за федерацията cheers
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyЧет Мар 18, 2010 7:50 pm

Браво, Кире кой друг освен теб ще се нагърби с това. Имаш мойта подкрепа за това благородно нещо което вършиш и вярвам, че ще успеш защото се уверих колко умен и напорит човек си. super21  и успех!
Върнете се в началото Go down
monetar
Легионер
Легионер
monetar



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyЧет Мар 18, 2010 7:58 pm

благодарности и за не малката помощ на момчето, трябва да има съдеиствие и от странични хора (колеги) не само от УС
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyЧет Мар 18, 2010 8:16 pm

колега djasko нищо свързано със обяснението и запознаването с целите и устава на федерацията не е губене на време защото хората не са запознати с тях дори и областния на полицията в кърджели не е знаел за федерацията но вече знае и е запознат с нея благодарение на киро
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyЧет Мар 18, 2010 8:21 pm

Колеги ето го едното интервю което дадох днес ,веднага е побликувано в електронното издание на вестника.


http://7dnikj.info.server13.host.bg/?p=1517


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: заловиха именяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyЧет Мар 18, 2010 8:30 pm

браво кириле много добро изказване на член от управителния съвет дано се вразумат някои неграмотни полицаи и обърнат внимание на изказването
Върнете се в началото Go down
avrelius
Легионер
Легионер




Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyЧет Мар 18, 2010 8:35 pm

Kiril62 написа:
Колеги ето го едното интервю което дадох днес ,веднага е побликувано в електронното издание на вестника.


http://7dnikj.info.server13.host.bg/?p=1517

евала ! (y) (bow)
Върнете се в началото Go down
vende
Легионер
Легионер
vende



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyЧет Мар 18, 2010 8:35 pm

браво кире много добро изказване cheers cheers cheers :legio: :legio: :legio:
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyЧет Мар 18, 2010 8:46 pm

Джаска стига магарии де -знаем та че твоят девиз е Тегли-Бутай-сещаш се вервам за това полумитично същество от историйте за д-р.Ох'Боли- Laughing -Още веднъж браво за Кирил и браво на 7-Дни-Кърджали за безпристрастното интервю и отразяване на фактите относно нас и случая с колегите-Това е ПЪТЯТ.PS-На колегата -Специални Поздрави- да не забравяме че Кирцата е нов във Кърджали и без помоща на местен колега едва ли би се справил така добре. super21
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyЧет Мар 18, 2010 8:49 pm

Колеги умолявам ви пишете и коментари под самата статия че ще започнат оплююванията по мен и федерацията.Благодаря ви предварително.

http://7dnikj.info.server13.host.bg/?p=1517&cpage=1#comment-542


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyЧет Мар 18, 2010 9:17 pm

Kiril62 написа:
Колеги ето го едното интервю което дадох днес ,веднага е побликувано в електронното издание на вестника.


http://7dnikj.info.server13.host.bg/?p=1517

Кириле,това е много добро от твоя страна да помогнеш на тези хора и да популизираш федерацията и по пронцип хората които ги интрисува металдетектинга вав медиите.
Дано разберат че не сме пладнешки разбойници?

Радвам се че са те приели добре и във управлението на МВР- Кърджали,въпреки че съм сигурен че просто искат да замажат по някакъв неопределен начин гафа който са направили със неправомерните си действия.

Аз немога да разбера българското законодателство?

За?

1) Закона за културно наследство е толкова самоопровергаващ се че думи нямам за създаването му? Във целият закон се говори за паметниците на културата без да се оказва какво и кое се опраделя за палетник на културата и културното наследство?

2) Група от граждани създава националната федерация по металдетектинг и ловешкия съд със своето решение узаконява тази федерация / демек федерацията е законна /?

Да ама явно не? Или съдът във Ловеч е нелигитимен след като полицията във Кърджали непризнава тази федерация и задържа нейни членове забележете / не на разкопки на археологичен обект което е във разрез със закона / а на пътя докато хората се прибират.
Намират монета от тъй наречения бял метал,намират и металдетектори,и хоп извършено е престъпление и хайде във полицията.


ИСКАМ ДА ПОПИТАМ: ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ,ЧЕ ДРУЖЕСТВОТО Е СЪЗДАДЕНО И УЗАКОНЕНО НА ЗАСЕДАНИЕ НА ЛОВЕШКИЯ СЪС,КАК ТАКА ЧЛЕНОВЕТЕ МУ СА ХЕМ ЗАКОННИ,ХЕМ НЯМАТ ПРАВО ДА ПРИТЕЖАВАТ МЕТАЛДЕТЕКТОРИ?

КОЙ Е ПО ЛИГИТИМЕН? СЪДЪТ КОЙТО СЕ ПРОИЗНАСЯ КОЕ Е ЗАКОННО И КОЕ НЕ?

ИЛИ ПОЛИЦИЯТА КОЯТО Е ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ОРГАН И БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА СЪС РЕШЕНИЕТО НА СЪДА,А КАТО ГЛЕДАМЕ СИ ИМА СВОИ ПРАВИЛА И ЗАКОНИ?

КОЙ Е ЛИГИТИМЕН И ПРАВ ВЪВ ЦЕЛИЯТ ТОЗИ АБСУРД?

КАЗВАМ АБСУРД ЗАЩОТО АКО ПОГЛЕДНИТЕ ОБЕКТИВНО НА МАТЕРИЯТА И ПРОСТОТИЯТА ОТ ИЗПЪЛНИТЕЛНАНАТА,СЪДЕБНА ВЛАСТ И ЗАКОН Е = ТОЧНО НА ПРОСТОТИЯ ВЪВ БЪЛГАРСКОТО ЗАКОНОДАТЕЛСТВО.


А ДОТОГАВА КОЛЕГИ,ДОКАТО СЕ УТОЧНИ ТАЗИ ПРОСТОТИЯ БИ ТРЯБВАЛО ДА ТЪРКАМЕ НА ЛУНАТА,АМА И ТАМ ТРЯБВА ДА ВНИМАМЕ ДА НЕПОПАДНЕМ НА КАПАЧКА ОТ КОКА-КОЛА ЧЕ ТОГАВА АМЕРИКАНЦИТЕ ЩЕ НИ ПОТПУКАТ ЗАЩОТО ЩЕ СЕ ОКАЖЕ ЧЕ Я Е ПИЛ НИЛС АМСТРОНГ И ТЯ Е ПАМЕТНИК НА АМЕРИКАНСКАТА КУЛТУРА стена


КАК ДА ГО НАРЕЧЕМ ТОЗИ ПАРАДОКС????????????/
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyПет Мар 19, 2010 12:39 am

Колеги ето ви и в другото електронно издание инетрвю.


http://www.kardjalipress.com/?p=1941


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
ancient
Новобранец
Новобранец
ancient



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyСъб Мар 20, 2010 11:03 am

Власта би трябвало да се срамува от това което прави вместо да преследва истинските престъпници се заяждат с нас макър че нищо не могат да ни направят.Когато във Видинско по точно рациария бутаха 8-10 верижни машини никой не ги спираше макар че се виждаха от пътя и е археологически обект машините слизаха до 6-8 метра дълбочина.Сега власта си прави реклама с нас видите ли хванали сме "иманяри" пълен абсурд.Трябва да хващат нас с монетарите .Колеги представяте ли както от време на време взимам сина си с мен да ме арестуват интересно ми е дали ще арестуват и дете на 7 години как мислите.
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyСъб Мар 20, 2010 1:24 pm

Няма да те арестуват с детето естествено,все пак и те са хора имат морал,ама ще те накарат в срок от 24 часа да идеш в районното.
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyСъб Мар 20, 2010 4:45 pm

PlovdivTrakiq написа:
Няма да те арестуват с детето естествено,все пак и те са хора имат морал,ама ще те накарат в срок от 24 часа да идеш в районното.


Мислиш ли колега че няма да ги арестуват и двамата? Аз лично не съм сигурен. Я се завърти по Първомай и района му и ако ще със 2 месечно бебе да си,са те вкарали във управлението.
А дали имат морал или не,то мойе да си проличи и без дете да има със теб.
Виж групата от кърджали? Дали полицията е имала морал?
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyСъб Мар 20, 2010 7:17 pm

Колега в Първомай има археологически обекти и не е само 1 така ,че трябва да се знае за какво говорим.
Върнете се в началото Go down
dragon
Новобранец
Новобранец
dragon



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyСъб Мар 20, 2010 7:39 pm

PlovdivTrakiq написа:
Колега в Първомай има археологически обекти и не е само 1 така ,че трябва да се знае за какво говорим.
момчето говори за корупциика и че полицията само си гледа интереса ,аз за там имаше една овошна градина на стария път от язожира в ляво ако е археологически обект кажете да не я оцапам мерси предварително
Върнете се в началото Go down
ancient
Новобранец
Новобранец
ancient



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyСъб Мар 20, 2010 7:51 pm

току що се връщам от излет с 5 монети дали може да ми пръднат на това, да не казвам кое много се дразна от малоумници. И5-те струват -5-6 лева -един антониан и четири костака ако искат да дойдат и на проверка писна ми вече да се крия да дойдат и даме арестуват.
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyСъб Мар 20, 2010 8:05 pm

Колеги, снощи ходих до гр.Хасково да запознавам момчетата с федерацията и устава и да се запознаем.Явно много хора ги е страх да си вземат членски карти, от това че подочувам че данните им отивали във полицията.Просто нямам думи -само двама човека станаха членове от цял град при положение че им отидох на крака.Значи на сила никой не караме да става член на федерацията,но когато хванат някой а и още такива случаи ще има, тогава ми се звъни по телефона,и се пита"какво да правим".Крият се колегите един от друг и давам карти като Васил Левски.Има страх и недоверие това ми е ясно, но иначе няма как да стане.Ето днес трябваше и голяма статия да излезе във вестник" Нов Живот"-Кърджали но явно има цензура и забрана и статията ми я няма.Това е положението.Настина много от хората не посещават форума и нета, но им казвайте че от 3 март вече сме вписани и в регистъра в Ловешкия съд и щом той ни е признал, значи сме легитимни.Не се намираме на Луната.Защото онзи ден във вестниците където ходих ме посрещат с думите-" иманярите си направили федерация".Просто нямам думи.Нещата няма как да станат ако всеки се крие и си мисли мен не ме хванаха, ще внимавам...Никога нищо не се знае.Но да се крия по коли или незнам къдеси да давам членски карти ,просто няма да стане.Който желае да заповяда да му давам карта при мен.Вчера похарчих 16лв. от членския внос и взех документ за това за газ. Да отида чак до Хасково и за какво?! За 2 членски карти.Това е и така стоят нещата.Сигурно е така и на други места из България но явно колегите от управителния съвет имат много ангажименти и немогат да пишат във форума.Пишем само аз и Илия.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/


Последната промяна е направена от Kiril62 на Съб Мар 20, 2010 8:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyСъб Мар 20, 2010 8:13 pm

Kiril62 написа:
Колеги снощи ходих до гр.Хасково да запознавам момчетата със федерацията и устава и да се запознаем.Явно много хора ги е страх да си вземат членски карти от това че подучувам че данните им отивали във полицията.Просто нямам думи само двама човека станаха членове от цял град при положение че им отидох на крака.Значи на сила никой не караме да става член на федерацията,но когато хванат някой а и още такива случай ще има тогава ми се звъни по телефона,къкво да правим.Крият се колегите едидн друг и давам карти като Васил Левски.Има страх и недоверие това ми е ясно но иначе няма как да стане.Ето днес трябваше и голяма статия да излезне във вестник Нов Живот-Кърджали но явно има цензура и забрана и статията ми я няма.Това е положението.Настина много от хората не посещават форума и нета, но им казвайте че от 3 март вече сме вписани и в регистара в Ловешкия съд и щом той ни е признал значи сме лигитимни.Не се намираме на луната.Защото онзи ден във вестниците където ходих ме посрещат с думити иманярите си направили федерация.Просто нямам думи.Нещата няма как да станат ако всеки се крие и си мисли мен не ме хванаха ще внимавам.Никога нищо не се знае.Но да се крия по коли или незнам къдеси да давам членски карти просто няма да стане.Който желае да заповяда да му давам карта при мен.Вчера похарчих 16лв. от членския внос и взех документ за това за газ. Да отида чак до Хасково и за къкво за 2 членски карти.Това е и така стоят нещата.Сигорно е така и на други места из българия но явно колегите от управителния съвет имат много ангажименти и немогат да пишат във форума.Пишем само аз и Илия.

Спокойно сега.Да не вземете да се изпокарата.В този момент трябва да сте единни..А за разходите...не трябва да са на твоя сметка само....
Върнете се в началото Go down
ancient
Новобранец
Новобранец
ancient



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyСъб Мар 20, 2010 8:15 pm

искам да питам който няма пари да си купи марков апарат и го хванат кво става ......гори с апарата така ли
Върнете се в началото Go down
avrelius
Легионер
Легионер




Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyСъб Мар 20, 2010 8:34 pm

Kiril62 написа:
Колеги, снощи ходих до гр.Хасково да запознавам момчетата с федерацията и устава и да се запознаем.Явно много хора ги е страх да си вземат членски карти, от това че подочувам че данните им отивали във полицията.Просто нямам думи -само двама човека станаха членове от цял град при положение че им отидох на крака.Значи на сила никой не караме да става член на федерацията,но когато хванат някой а и още такива случаи ще има, тогава ми се звъни по телефона,и се пита"какво да правим".Крият се колегите един от друг и давам карти като Васил Левски.Има страх и недоверие това ми е ясно, но иначе няма как да стане.Ето днес трябваше и голяма статия да излезе във вестник" Нов Живот"-Кърджали но явно има цензура и забрана и статията ми я няма.Това е положението.Настина много от хората не посещават форума и нета, но им казвайте че от 3 март вече сме вписани и в регистъра в Ловешкия съд и щом той ни е признал, значи сме легитимни.Не се намираме на Луната.Защото онзи ден във вестниците където ходих ме посрещат с думите-" иманярите си направили федерация".Просто нямам думи.Нещата няма как да станат ако всеки се крие и си мисли мен не ме хванаха, ще внимавам...Никога нищо не се знае.Но да се крия по коли или незнам къдеси да давам членски карти ,просто няма да стане.Който желае да заповяда да му давам карта при мен.Вчера похарчих 16лв. от членския внос и взех документ за това за газ. Да отида чак до Хасково и за какво?! За 2 членски карти.Това е и така стоят нещата.Сигурно е така и на други места из България но явно колегите от управителния съвет имат много ангажименти и немогат да пишат във форума.Пишем само аз и Илия.

колегииии,киреее--докога ще я караме в този дух? като щрауса? и федерацията що спи? или е будна? ИМА ЛИ СТРАТЕГИЯ ? май тук само си плямпаме и файда йок
Върнете се в началото Go down
vende
Легионер
Легионер
vende



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyСъб Мар 20, 2010 9:19 pm

колегиии криeтесе докога ще я караме в този дух само си плямпате Невие срам докога стена
Върнете се в началото Go down
vende
Легионер
Легионер
vende



Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 4 EmptyСъб Мар 20, 2010 9:25 pm

Колеги, маи единствения начин е с тяхните камани по тяхната глава
нека преди да погват нас :legio:
Върнете се в началото Go down
 
Заловиха иманяри с метални детектори и кирки
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Заловиха нелегални търговци на антики
» Задържаха двама иманяри в Русе
» Спецполицаи задържаха девет иманяри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: