Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
маск пират врътка MAXX kupuvam pirate sorex wave сонда истина голден това nexus miladinka golden Ултимейт prodavam грунда Майнлаб mask торнадо GOLD coinmaster POWER продавам металотърсач
Share | 

марката TESORO

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
quell
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: марката TESORO   Съб Юни 21, 2014 11:36 pm

pechkata написа:

Като става дума за Тесоро само Тежон и Лобо...

Да ти кажа хич не си прав Smile Ползвам си Кортеса от вече 6 години и е страхотен апарат.... Наскоро излезнах с един колега с Вакеро и бях приятно изненадан и от него... та всички Тесоро стават... и всеки според парите си....
Тежън е релик машина а не монетар... за монети Кортеса е по-добър... за орудени и трудни почви Лобо... Вакеро, Сибола са пък по-универсални за сметка на други неща и т.н...
Върнете се в началото Go down
Vvvvv
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: марката TESORO   Съб Мар 11, 2017 11:39 pm

Темата е стара ,но да питам?Имам Енигма от десетина години ,но поради липсата мив Бг.започнах да го ползвам активно едва от миналата есен.Искам ми се да си взема по качествен апарат и по точно да работи добре на доста орудено.Въпроса ми е към хора с опит на оруден терен,Lobo с дд сонда добър избор ли е ?
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: марката TESORO   Нед Мар 12, 2017 10:07 am

quell написа:
pechkata написа:

Като става дума за Тесоро само Тежон и Лобо...

Да ти кажа хич не си прав Smile Ползвам си Кортеса от вече 6 години и е страхотен апарат.... Наскоро излезнах с един колега с Вакеро и бях приятно изненадан и от него... та всички Тесоро стават... и всеки според парите си....
Тежън е релик машина а не монетар... за монети Кортеса е по-добър... за орудени и трудни почви Лобо... Вакеро, Сибола са пък по-универсални за сметка на други неща и т.н...
Да вярно е всеки според парите си...
То гроздето е кисело защото е на високо...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: марката TESORO   Нед Мар 12, 2017 10:09 am

Vvvvv написа:
Темата е стара ,но да питам?Имам Енигма от десетина години ,но поради липсата мив Бг.започнах да го ползвам активно едва от миналата есен.Искам ми се да си взема по качествен апарат и по точно да работи добре на доста орудено.Въпроса ми е към хора с опит на оруден терен,Lobo с дд сонда добър избор ли е ?

По горе писах кои модели са по добри според терена - да Лобото работи на тежка почва...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
markantony
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: марката TESORO   Нед Мар 12, 2017 12:18 pm

Лобото работи много добре на орудено, има желязна дискриминация, няма да е дълбоко колкото Енигмата, но ти гарантирам  че винаги ще имаш повече сигнали с Лобото, отколкото с Енигмата.
markantony
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: марката TESORO   Нед Мар 12, 2017 12:30 pm

Забравих да спомена, със 13 Ултимейт Лобото е по-дълбоко с 3,4 см от оригиналната ДД, за сметка на това не може да се балансира на нормално положение на ключа за почвата, трябва ключа да е в положение за средно орудена почва.Пробвал съм го на различни места.
Vvvvv
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: марката TESORO   Нед Мар 12, 2017 2:00 pm

pechkata написа:

По горе писах кои модели са по добри според терена - да Лобото работи на тежка почва...
Разбирам.Решил съм да си взимам друг апарат,но пак казвам нямам много опит с тази техника ,и при бюджет около 1500лв след доста четене се замислям за Tesoro...
Vvvvv
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: марката TESORO   Нед Мар 12, 2017 2:12 pm

markantony написа:
Лобото работи много добре на орудено, има желязна дискриминация, няма да е дълбоко колкото Енигмата, но ти гарантирам  че винаги ще имаш повече сигнали с Лобото, отколкото с Енигмата.
Не съм очарован от Енигмата ,в частност от моята ,максимума от който съм вадил монети е около 10 тина см. Парче олово колкото половин юмрук макс на 20 см зарито в земята .Голямо желязо от плуг на 10 см дискриминациятя до край го дава хубав цветен сигнал и тн.Може би моя да не е настроен както трябва ...знам ли ?
От Tesoro се надявам да е по прецизен и по дълбок!А разликата в цената е ×3!!!

марката TESORO
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» марката TESORO
» TESORO GOLDEN SABRE Light
» tesoro vaquero звук
» Отново TESORO
» TESORO TEJON