Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    Minelab TEKNETICS mask lorenz голден miladinka Spectrum VANQUISH нишани Майнлаб nokta пират kupuvam tesoro deus Fisher врътка грунда nexus Simplex wave маск Coil GOLD 5000 prodavam
     

     акции.............

    Go down 
    +7
    pld-monetarka
    sony147
    Джони
    charon
    AdEoY
    qnus123
    sitalk
    11 posters
    АвторСъобщение
    sitalk
    Джадай
    Джадай
    sitalk



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: акции.............   акции............. EmptyСря Апр 28, 2010 7:28 pm

    Имаше акции "наглите","октопод" ,другите ги забравих.Сега някаква нова-"реконструктори" ли к'ва е...
    Скоро очаквам акция с друго име.....
    Сещате ли се? Дано да греша.



    а кога ще направят акция "лощите политици" и т.н.
    И всякакви други ,дето точат държавата?
    Върнете се в началото Go down
    qnus123
    Новобранец
    Новобранец




    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyСря Апр 28, 2010 7:53 pm

    Тази акция трябва да е проведе народа колега!
    Върнете се в началото Go down
    AdEoY
    Про-Консул
    Про-Консул
    AdEoY



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyЧет Апр 29, 2010 5:05 pm

    qnus123 написа:
    Тази акция трябва да е проведе народа колега!
    С кирки и лопати да влезнем народното събрание
    Върнете се в началото Go down
    charon
    Цезар
    Цезар
    charon



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyЧет Апр 29, 2010 6:21 pm

    AdEoY написа:
    qnus123 написа:
    Тази акция трябва да е проведе народа колега!
    С кирки и лопати да влезнем народното събрание
    Там трябва,да влзнем с калашниците колега.
    Върнете се в началото Go down
    Джони
    Цезар
    Цезар
    Джони



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyЧет Апр 29, 2010 6:28 pm

    charon написа:
    AdEoY написа:
    qnus123 написа:
    Тази акция трябва да е проведе народа колега!
    С кирки и лопати да влезнем народното събрание
    Там трябва,да влзнем с калашниците колега.

    Колега, като ги гледам как ги е страх да сложат един подпис, ако им дадеш калашник....сещаш ли се ... ще им увиснат гашите!

    Бойните призиви са хубаво нещо, ама май само на маса! Laughing
    Върнете се в началото Go down
    charon
    Цезар
    Цезар
    charon



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyЧет Апр 29, 2010 6:35 pm

    Джони написа:
    charon написа:
    AdEoY написа:
    qnus123 написа:
    Тази акция трябва да е проведе народа колега!
    С кирки и лопати да влезнем народното събрание
    Там трябва,да влзнем с калашниците колега.

    Колега, като ги гледам как ги е страх да сложат един подпис, ако им дадеш калашник....сещаш ли се ... ще им увиснат гашите!

    Бойните призиви са хубаво нещо, ама май само на маса! Laughing
    Ами то точно с тея подписи е много интересна работа scratch
    Всеки се оплаква,колко са зле нещата обаче в момента в който се предриемат някакви действия всеки се скътава някъде си... бабо Не го разбирам това,какво ще му коства на някой,да се подпише...
    Върнете се в началото Go down
    sony147
    Цезар
    Цезар
    sony147



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyЧет Апр 29, 2010 8:00 pm

    Ами Джони какво ще кажеш да ни поведеш,като една истинска ЖанаДарк!?!?
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyЧет Апр 29, 2010 8:52 pm

    Колеги според мен всеки който е хващал металотърсач е длъжен да подпише петицията,това е най малкото което може да се на първо време.За да се постигне нещо трябва да се почне от някъде,а какво ще се постигне ще видиме след време!
    Върнете се в началото Go down
    Джони
    Цезар
    Цезар
    Джони



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyЧет Апр 29, 2010 10:10 pm

    sony147 написа:
    Ами Джони какво ще кажеш да ни поведеш,като една истинска ЖанаДарк!?!?

    Кои сте вие и като армия ли се чувствате? Защото аз не се изживявам като водач.

    Обикновен търсач съм, като теб, ако си такъв.
    Върнете се в началото Go down
    sony147
    Цезар
    Цезар
    sony147



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyПет Апр 30, 2010 3:56 pm

    Малката френска мома не си е и представяла да повежда армия!!!Просто съдбата се е намесила и........станала Герой!А до колкото,кой как и какъв се чувства е много обширна и безпредметна (поне за мен )тема за обсъждане!
    Върнете се в началото Go down
    pld-monetarka
    Про-Консул
    Про-Консул
    pld-monetarka



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyПет Апр 30, 2010 10:47 pm

    sony147 написа:
    Малката френска мома не си е и представяла да повежда армия!!!Просто съдбата се е намесила и........станала Герой!А до колкото,кой как и какъв се чувства е много обширна и безпредметна (поне за мен )тема за обсъждане!

    Да ама предатели много,та току виж изгори колежката. Те един подпис неискат да сложат на петицията която е за всички тях,ти я караш главата да си сложи като предводител техен.
    Като гледам и 70% от нашите са миндили и драскачи. Много дрънкат ама нищо не вършат.Ти колега би ли повел такава чета?
    Мисля че не,нали? Ще те продадат за два денара докато излезеш от вас.
    Върнете се в началото Go down
    sony147
    Цезар
    Цезар
    sony147



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyСъб Май 01, 2010 9:36 am

    За четите колега,още Левски е знаел,че не става с чети!!!А да управляваш хора се иска и дарба и желязна дисциплина(погледни назад в историята ни)аз нямам нито едно от двете и категорично ти давам отговор-не не бих повел никой!Няма,защото предварително знам,че аз ще се издъня и ще стане,така че аз ще съм виновен за тези след мен!!!А,че някой ще ме продаде за два денара,това е чест за мен-не струвам и толкова cheers
    Върнете се в началото Go down
    batned
    Про-Консул
    Про-Консул
    batned



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: за акцията   акции............. EmptyСря Фев 16, 2011 7:01 am

    qnus123 написа:
    Тази акция трябва да е проведе народа колега!
    Докато народа търпи така ще е. Заспал и най-вече страхлив народ това е.Всичко е корумпирано и най-вече организациите които имат потенциал да го вдигнат . Сложили са им образно казано една пачка между зъбите и а си отвори устата а пачката паднала. Народа е оставен сам на себе си.Спи спокойно народе - ограбването на България върви по план.
    Върнете се в началото Go down
    nasko75
    Джадай
    Джадай
    nasko75



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyСря Фев 16, 2011 10:05 am

    batned написа:
    qnus123 написа:
    Тази акция трябва да е проведе народа колега!
    Докато народа търпи така ще е. Заспал и най-вече страхлив народ това е.Всичко е корумпирано и най-вече организациите които имат потенциал да го вдигнат . Сложили са им образно казано една пачка между зъбите и а си отвори устата а пачката паднала. Народа е оставен сам на себе си.Спи спокойно народе - ограбването на България върви по план.
    cheers дявол много си прав ама до тук ........ Embarassed
    Върнете се в началото Go down
    ivangrozni
    Консул
    Консул
    ivangrozni



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyЧет Фев 17, 2011 3:42 pm

    този с предложението за ЖАНА ДАРК не помни ли че я изгориха а другите гледаха
    Върнете се в началото Go down
    toni83
    Новобранец
    Новобранец




    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyЧет Фев 17, 2011 5:48 pm

    здравеите колеги,аз съм от скоро във форума и мисля,че докато нашия смотан народ си мълчи винаги ще бъдем мачкани.много се пише във форума,че всеки иска да се надигне срещу нашите умни управници,но малко хора от този форумще го направят.когато стане дума за водач на никои не му се нрави,защото го е страх от това че може да го обвинят в какво ли не.аз съм готов да се вдигнем,но за водач и аз не съм съгласен.би трябвало всеки да се почувства водач и да тръгнем срещу тези тъпанари и ако трябва да се стигне до съда в страсбург.нямям много средства защото съм баща на три малки дъщери, но ако трябва ще заема само и само да подкрепим федерацията за да можем да ходим спокоино да си търкаме без да се крием.смятам в наи скоро време да стана член на федерацията и дано всеки от този форум да направи същото и тогава когато станем много да можем да се надигнем без страх срещу кожодерите в българия.


    да го направим веднъж за винаги,а не само във форумите
    Върнете се в началото Go down
    nasko75
    Джадай
    Джадай
    nasko75



    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyЧет Фев 17, 2011 6:15 pm

    toni83 написа:
    здравеите колеги,аз съм от скоро във форума и мисля,че докато нашия смотан народ си мълчи винаги ще бъдем мачкани.много се пише във форума,че всеки иска да се надигне срещу нашите умни управници,но малко хора от този форумще го направят.когато стане дума за водач на никои не му се нрави,защото го е страх от това че може да го обвинят в какво ли не.аз съм готов да се вдигнем,но за водач и аз не съм съгласен.би трябвало всеки да се почувства водач и да тръгнем срещу тези тъпанари и ако трябва да се стигне до съда в страсбург.нямям много средства защото съм баща на три малки дъщери, но ако трябва ще заема само и само да подкрепим федерацията за да можем да ходим спокоино да си търкаме без да се крием.смятам в наи скоро време да стана член на федерацията и дано всеки от този форум да направи същото и тогава когато станем много да можем да се надигнем без страх срещу кожодерите в българия.


    да го направим веднъж за винаги,а не само във форумите
    Имаш /+/ от мен добре казано
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    акции............. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: акции.............   акции............. EmptyЧет Фев 17, 2011 6:28 pm

    toni83 написа:
    здравеите колеги,аз съм от скоро във форума и мисля,че докато нашия смотан народ си мълчи винаги ще бъдем мачкани.много се пише във форума,че всеки иска да се надигне срещу нашите умни управници,но малко хора от този форумще го направят.когато стане дума за водач на никои не му се нрави,защото го е страх от това че може да го обвинят в какво ли не.аз съм готов да се вдигнем,но за водач и аз не съм съгласен.би трябвало всеки да се почувства водач и да тръгнем срещу тези тъпанари и ако трябва да се стигне до съда в страсбург.нямям много средства защото съм баща на три малки дъщери, но ако трябва ще заема само и само да подкрепим федерацията за да можем да ходим спокоино да си търкаме без да се крием.смятам в наи скоро време да стана член на федерацията и дано всеки от този форум да направи същото и тогава когато станем много да можем да се надигнем без страх срещу кожодерите в българия.


    да го направим веднъж за винаги,а не само във форумите

    Правилно го каза!
    Върнете се в началото Go down
     
    акции.............
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Полицейските акции зачестяват все повече...

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
    Идете на: