Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka tesoro Spectrum пират Coil GOLD kupuvam Simplex lorenz Minelab маск wave VANQUISH prodavam nokta Fisher нишани nexus голден TEKNETICS Майнлаб 5000 врътка mask deus грунда
 

 варненските реки залатодоносни ли са

Go down 
+4
ztec
stran
djotoriij
maksim12
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
maksim12
Консул
Консул




варненските реки  залатодоносни ли са - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: варненските реки залатодоносни ли са   варненските реки  залатодоносни ли са - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 7:51 pm

kopa4 написа:
maksim12 в село Долище,а ти от къде си?
знам раиона от варна съм
Върнете се в началото Go down
chefache
Новобранец
Новобранец




варненските реки  залатодоносни ли са - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: варненските реки залатодоносни ли са   варненските реки  залатодоносни ли са - Page 2 EmptyПет Окт 29, 2010 11:43 pm

PHOENIX написа:
не но от североизточна бг. и доста се рових да намеря златоносна река в този регион ..но уви, нищо, даже на стемла звънях да го питам дали има впечатления от нашия край..и каза че не знае за такива реки тук, та затова скочих кат видях темата Smile .. а приятелите веднага ме базикнаха за Врана.. ша ги науча аз тях Laughing ша им скрия сигналие следващия път кат излезем Laughing
Привет мисля си за "Чудните скали" до Дългопол Камчия минава отдоло дали пък там ... голд
Върнете се в началото Go down
chefache
Новобранец
Новобранец




варненските реки  залатодоносни ли са - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: варненските реки залатодоносни ли са   варненските реки  залатодоносни ли са - Page 2 EmptyПет Окт 29, 2010 11:45 pm

zempar написа:
във варненско има и още как , е не са много близо но има
Може би река Батовска,някой пробвал ли е там? находка
Върнете се в началото Go down
chefache
Новобранец
Новобранец




варненските реки  залатодоносни ли са - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: варненските реки залатодоносни ли са   варненските реки  залатодоносни ли са - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 12:21 am

maksim12 написа:
kopa4 написа:
Има една река близо до Варна но не знам дали има злато,как можем да разберем това-има и селище-рим-византия и гърция.
Sad confused
коя е тази река колега раиона го знам на прусти мойе да обменим информация да сме полезни ако иска6 остави си скипа да поговорим

река Батовска пробвали ли сте ...?
Върнете се в началото Go down
 
варненските реки залатодоносни ли са
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» В кои реки има злато?
» Екипировка за търсене на злато в реки
» Помощ! Златоносни реки на север

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: