Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Полеви тест с Minelab Sovereign GT

Go down 
+12
GORAN
Avrelian
weimas
pechkata
maksim12
petar_pz
comander
sitalk
djotoriij
stater
zempar
deadman_
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
maksim12
Консул
Консул




Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 10:55 am

sitalk написа:
Колега дийдмен!
Мислех да не пиша повече,ама...
това зелено емотиконче,дето си го изтипосъл в постта си , :mdr97: ,само не знам на кого се присмива в случея.. Laughing
Както и да е.

В първия ти пост пише,че някой се е присмивал на Соверена.Аз не съм и няма да се смея на Майнлаб,знам че са известна марка,една от водещите.
Казваш,направете и вие клипове.За какво да ги правя?
Аз на клипове не вярвам.
Написа най-напред,че клипа е правен на силно орудено,после викаш орудено.Накрая да не излезе,че клипа е на лекоорудено? Smile
Тъй като не вярвам на Лозенец да е СИЛНО ОРУДЕНО,предлагам ти да те заведа на едно място,където наистина е силно орудено,сложи там същата монета на 34см,но засипи дупката и тогава ми покажи как я засича Соверена.Даже казваш,че още можеш да вдигнеш сондата? Smile
Ако не я засече ми го подаряваш?
Ако я засече ти какво искаш?
Няма смисъл повече да запълваме Форума със спорове,затова-на място.Е?

Ти виждал ли си силно орудено място? Знаеш ли,че на такова място,като сложиш денара на повърхността и го чува детектор ИБ на 5см Shocked А на някои други места,хич няма цвят.Земята направо изпива сигнала...... No
сугласен сум колегата напулно тази почва от клипа не е уродена няма металотърсач които да хване монета на такава дулбочина освен ако не си с пулс апарат .......
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 11:59 am

За колегата "sitalk" знам какво е леко уродено,уродено, у силно уродено приателю!Ще ти сложа една монетка под един ласкав камак ако си с маска и ще видем дали ще хванеш монетата!така че можем да излезем да потаркаме някои ден хем да се запознаем!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 12:02 pm

Комендер обекта е зад самата газстанциа!мога да ти кажа какво имаме вадено там но не тука!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 12:05 pm

Колега petar_pz с кои модел на Минелаб работиш?може да направисх един тест и да качиш тук кам темата! cheers


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 12:19 pm

deadman_ написа:
За колегата "sitalk" знам какво е леко уродено,уродено, у силно уродено приателю!Ще ти сложа една монетка под един ласкав камак ако си с маска и ще видем дали ще хванеш монетата!така че можем да излезем да потаркаме някои ден хем да се запознаем!

Няма проблем да се запознаем.
Много добре знам под какви камъни Маската засича цвят и под кои не.Но в случея говорим за почва,активна,а не тест под камъни.

Пише се орудено,а не уро..... Very Happy
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 12:25 pm

deadman_ написа:
Комендер обекта е зад самата газстанциа!мога да ти кажа какво имаме вадено там но не тука!

Абе човек!
Точно зад Газстаницията съм работил с Г.Маск3 ,на ръчен режим.Щом бях на ръчен,значи мястото не е активно.Иначе щях да пусна автоматичния.
Е,от силно орудено,през орудено..мислех,че по някое време ще кажеш и леко орудено,ама то си е направо мястото ЛЕКО... Very Happy
Ако искаш да хванеш на тая дълбочина на активно място,вземи си Пулсов Майнлаб...
Късмет!
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 12:39 pm

Колега "sitalk" теста не е правен там приателю а на друго място!да бадем по точни зад самата газстанциа е леко що не пробваш зад бадемовата градина има една нивичка дето все я заибават много е каменисто и каманите са активни пробваи там и пак ще говорим!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 12:43 pm

eureka gold с елипсовидната антена.соверените на моите приятели го бият на не орудена,там работя с друга машина.на орудено,никакъв шанс за соверена,просто не хваща монетите или ги дава желязо.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 12:58 pm

Направи един клип на уродено и ми го прати да видя как е !


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 1:05 pm

deadman_ написа:
Колега "sitalk" теста не е правен там приателю а на друго място!да бадем по точни зад самата газстанциа е леко що не пробваш зад бадемовата градина има една нивичка дето все я заибават много е каменисто и каманите са активни пробваи там и пак ще говорим!

Пак те питам-самата земя ли е активна,или отделните камъни?
Има разлика...
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 1:15 pm

На газстанциата са каманите активни но там кадето ти казвам е само каманак!единиа колега е бандитка парвите машини на владо и му свири отвратително и му варти сигналите!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 1:24 pm

можеш да вярваш на думите ми с клип винаги мога да излъжа
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 1:31 pm

Разбираамте колега но ми е интересно да видя на клип как работи еурека голд!е аз на моя клип не лажа!не сме тука да се лажем а да си разменяме знания умения и техника на тарсене! cheers


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 1:38 pm

значи пак ти казвам,ако правя клип ще доиде и моя приятел със соверена и щего правим наистина на силно орудена почва.ще направим паралелен тест на двата minelaba.няма дати хареса видяното.на не орудено е мн.добър,спор няма.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 1:41 pm

Добре искам да видя теста направетего за това е и тази тема тука!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 10:11 pm

deadman_ написа:
Добре искам да видя теста направетего за това е и тази тема тука!
Соверена на орудено не го бива много - знам от опит...
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 11:33 pm

pechkata написа:
deadman_ написа:
Добре искам да видя теста направетего за това е и тази тема тука!
Соверена на орудено не го бива много - знам от опит...


Благодаря печка но вече не вярвам на приказките тук!всичко е ала бала! cheers


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
weimas
Легионер
Легионер
weimas



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyСъб Юли 03, 2010 6:48 am

pechkata написа:
deadman_ написа:
Добре искам да видя теста направетего за това е и тази тема тука!
Соверена на орудено не го бива много - знам от опит...
Не съм съгласен с теб до сега съм сменил около 10 машини и за тежка почва за тези пари GT–то работи перфектно(минали са ми 3 соверена през ръцете и вмомента пак съм с такъв чисто нов). Това е лично мнение
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyСъб Юли 03, 2010 11:52 am

weimas написа:
pechkata написа:
deadman_ написа:
Добре искам да видя теста направетего за това е и тази тема тука!
Соверена на орудено не го бива много - знам от опит...
Не съм съгласен с теб до сега съм сменил около 10 машини и за тежка почва за тези пари GT–то работи перфектно(минали са ми 3 соверена през ръцете и вмомента пак съм с такъв чисто нов). Това е лично мнение

Благодаря на колегата които подкрепи темата ми за апарата!колега тарся си чантичка за носене на контролната кутиа! super21 super21 super21 super21 super21


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyНед Юли 04, 2010 8:47 pm

ЕЕЕЕЕ само това ли бяха коментарите!!!ще разберете че с живи тестове може да се покаже всяка една машинка как работи както и аз показах с клипа които направих!кам края на месеца ще направя нов тест на чиста почва да ви покажа какво прави GT-то ми...... защото някои хора много плуят този апарат които има много големи вазможности и сам сигорен че ще бие поскапи апарати и на други производители!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyНед Юли 04, 2010 9:09 pm

На мен лично не ми се вярва.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyНед Юли 04, 2010 9:25 pm

djotoriij написа:
На мен лично не ми се вярва.


На кое не ти се вярва бре човече на кое ????? Basketball


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyНед Юли 04, 2010 9:32 pm

Че работи на орудено,в режим ДИСК. .
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyНед Юли 04, 2010 9:44 pm

djotoriij написа:
Че работи на орудено,в режим ДИСК. .

Абе ПИЧ несам казал с каква настоика сам бил!да дискриминатора беше влючен но до там!Англичаните казват така че трябва да проникнеш и да усетиш машината да схванеш как работи аз вече схванах сега вие сте наред!затова са тези клипове за да разберете за какво става вапрос меден лис 10х10 знаешли че го хващам в земчта на 114 санта?и може осще малко!така че ще кача още клипове и на чисто ина активна почва и на уродени камани при нас е бакано с такива! cheers cheers голд


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Полеви тест с Minelab Sovereign GT - Page 3 EmptyНед Юли 04, 2010 9:52 pm

Разсмиваш ме. Сега вече хептен не вярвам.
Върнете се в началото Go down
 
Полеви тест с Minelab Sovereign GT
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Полеви тест на Fisher F5 на полигона.
» ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH
» Ето някои резултати от полеви тест в моя двор c GPX4000

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: