Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Задържани членове на федерацията.

Go down 
+21
slavitoooo
deadman_
djotoriij
stater
Aemilivs
Magikman
comander
ztec
ivan113
imperio
TITUS
belaka
mitkovich
Virosss
ztdmp
stan960
zempar
sitalk
NERON
delgogo
Kiril62
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 1:29 pm

imperio написа:
Magikman написа:
Империо,ти си интелигентен и начетен човек.Обясни ми,моля те,в кой съд ще издържи “глоба за нерегистриран апарат“,след като още не съществува процедура за регистрирането им?? За други неща могат много по-лесно да се хванат,но и защо да им отваряме очите повече?И без това всеки ден четат този сайт.

Това е чисто юридически въпрос и мисля че юрист би могъл да отговори най-добре. Моето мнение е следното. Съда се интересува от това какво гласи даден закон, а не дали към него има или няма допълнителна наредба. Което очевидно в случая е повече в услуга на нашите опоненти а не на нас.
Точно това е "А'-то и "Б"-то от където трябва да се почне - изясняване статута на тия тояги дето ги носим. Сега за жалост ми се струва че повече се дава зор за легализация на алъш-вериша. Задължитено ни е нужно становище от Министерство на културата за регистрацията на металдетекторите. Ако кажат "да, нужна е регистрация" , тогава почваме да регистрираме. Тъй като режима е "регистрационен" а не "разрешителен" то няма да имат право да ти откажат регистрация след като кажеш че апарата ти е нужен са красива мебел в хола. Ако откажат - съд. Две три дела (които 99% ще бъдат спечени ако съда е действително независим) и ще влязат в крачка. Ако кажат че регистрацията е нужна само за апаратите използвани от археолозите за теренни проучвания, тогава още по-добре.
При всички случаи ни е нужно някакво становище от Министерството на Културата и от там нататък ще се види какви ще са следващите стъпки. Няма начин, това е положението. Това тия официални писма до Вежди Рашидов, интервюта по медиите за популяризация са хубаво нещо, но за жалост не води до решаване на проблема. Какво може да се направи. Тия дето водят хорото в тая федерация, или поне се правят на такива, да спрат да се ритат под масата, а да се хванат да идат един ден в София в Министерството на Културата заедно с апаратите. Тогава от там щат не щат ще трябва да излязат със становище. Няма къде да идат.
И други неща могат да се направят но не им е мястото в тая тема. Пък и едва ли някой ще ме чуе като знам дереджето на оправията в българския металдетектинг.
Киро знае къде е Министерството, така че направо да тъгва.
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 1:36 pm

Не само Кирил. Цялото голямо доброутро от федерацията за да има ефект.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org


Последната промяна е направена от imperio на Пет Юли 02, 2010 2:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 1:44 pm

imperio написа:
Magikman написа:
Империо,ти си интелигентен и начетен човек.Обясни ми,моля те,в кой съд ще издържи “глоба за нерегистриран апарат“,след като още не съществува процедура за регистрирането им?? За други неща могат много по-лесно да се хванат,но и защо да им отваряме очите повече?И без това всеки ден четат този сайт.

Това е чисто юридически въпрос и мисля че юрист би могъл да отговори най-добре. Моето мнение е следното. Съда се интересува от това какво гласи даден закон, а не дали към него има или няма допълнителна наредба. Което очевидно в случая е повече в услуга на нашите опоненти а не на нас.
Точно това е "А'-то и "Б"-то от където трябва да се почне - изясняване статута на тия тояги дето ги носим. Сега за жалост ми се струва че повече се дава зор за легализация на алъш-вериша. Задължитено ни е нужно становище от Министерство на културата за регистрацията на металдетекторите. Ако кажат "да, нужна е регистрация" , тогава почваме да регистрираме. Тъй като режима е "регистрационен" а не "разрешителен" то няма да имат право да ти откажат регистрация след като кажеш че апарата ти е нужен са красива мебел в хола. Ако откажат - съд. Две три дела (които 99% ще бъдат спечени ако съда е действително независим) и ще влязат в крачка. Ако кажат че регистрацията е нужна само за апаратите използвани от археолозите за теренни проучвания, тогава още по-добре.
При всички случаи ни е нужно някакво становище от Министерството на Културата и от там нататък ще се види какви ще са следващите стъпки. Няма начин, това е положението. Това тия официални писма до Вежди Рашидов, интервюта по медиите за популяризация са хубаво нещо, но за жалост не води до решаване на проблема. Какво може да се направи. Тия дето водят хорото в тая федерация, или поне се правят на такива, да спрат да се ритат под масата, а да се хванат да идат един ден в София в Министерството на Културата заедно с апаратите. Тогава от там щат не щат ще трябва да излязат със становище. Няма къде да идат.
И други неща могат да се направят но не им е мястото в тая тема. Пък и едва ли някой ще ме чуе като знам дереджето на оправията в българския металдетектинг.






super21 super21 super21 super21 на колегата!пркрасни думи!само да ги прочете някои!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 1:46 pm

imperio написа:
Не само Кирил. Цялото голямо доброуто от федерацията за да има ефект.
Правилно !!! Да вземат и адвоката да слуша, и да ги почва.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 4:21 pm

imperio написа:
Magikman написа:
Империо,ти си интелигентен и начетен човек.Обясни ми,моля те,в кой съд ще издържи “глоба за нерегистриран апарат“,след като още не съществува процедура за регистрирането им?? За други неща могат много по-лесно да се хванат,но и защо да им отваряме очите повече?И без това всеки ден четат този сайт.

Това е чисто юридически въпрос и мисля че юрист би могъл да отговори най-добре. Моето мнение е следното. Съда се интересува от това какво гласи даден закон, а не дали към него има или няма допълнителна наредба. Което очевидно в случая е повече в услуга на нашите опоненти а не на нас.
Точно това е "А'-то и "Б"-то от където трябва да се почне - изясняване статута на тия тояги дето ги носим. Сега за жалост ми се струва че повече се дава зор за легализация на алъш-вериша. Задължитено ни е нужно становище от Министерство на културата за регистрацията на металдетекторите. Ако кажат "да, нужна е регистрация" , тогава почваме да регистрираме. Тъй като режима е "регистрационен" а не "разрешителен" то няма да имат право да ти откажат регистрация след като кажеш че апарата ти е нужен са красива мебел в хола. Ако откажат - съд. Две три дела (които 99% ще бъдат спечени ако съда е действително независим) и ще влязат в крачка. Ако кажат че регистрацията е нужна само за апаратите използвани от археолозите за теренни проучвания, тогава още по-добре.
При всички случаи ни е нужно някакво становище от Министерството на Културата и от там нататък ще се види какви ще са следващите стъпки. Няма начин, това е положението. Това тия официални писма до Вежди Рашидов, интервюта по медиите за популяризация са хубаво нещо, но за жалост не води до решаване на проблема. Какво може да се направи. Тия дето водят хорото в тая федерация, или поне се правят на такива, да спрат да се ритат под масата, а да се хванат да идат един ден в София в Министерството на Културата заедно с апаратите. Тогава от там щат не щат ще трябва да излязат със становище. Няма къде да идат.
И други неща могат да се направят но не им е мястото в тая тема. Пък и едва ли някой ще ме чуе като знам дереджето на оправията в българския металдетектинг.


Браво за иначе красивия пост ,ако можеше и да стане както си го написал щеше да е по -добре !

Наистина ли смяташ ,че ако отиде ръководството на "супер голямата организация по металдетектинг " в министерството на културата и ще получи някакъв отговор ? Сериозно ли смяташ ,че изтъпанени десетина човека с детектори пред министерството ще свършат работа ?

След като и ти Имрерио си писал и не си получил отговор защо не си вече там с детектора да си търсиш правата - защото никой няма да ти обърне внимание ! Защото една шепа хора не могат да се борят срещу добре смазаната държавна корумпирана машина !

Така са се окопали в това министерство ,че не можеш да ги осъдиш дори и за неспазване на срока за отговор - такъв е закона !

Но въпреки всичко нямаше да пиша този пост по този начин ако беше отправил апел към колегите плюс ръководството - ЗА ДЕН ДАТА И ЧАС да бъдем колкото се може повече колеги ПРЕД МИНИСТЕРСТВОТО НА КУЛТУРАТА - за да си потърсим отговорите на писмата изпратени от Федерацията и колеги !
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 4:58 pm

super21
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 5:26 pm

Миналата година може би щях да го направя. Сега не. Вие за какво сте, само да се дрънкате по форумите и да веете байрака ли? Не става. Щом сте се впрегнали в каруцата ще я теглите, не се опитвайте да се качите и да се возите. Хората са ви гласували доверие и ви плащат вноски за да вършите работа, а не да се криете зад гърба на членската маса. Тия призиви за митинги пред Мин. на културата ги зарежи - хората на събор ги е страх да идат камо ли на пъпа на София. Вие трябва да идете, и то точно с определена цел - изясяване на въпроса за металдетекторите а не да дирите отговор на поетичните си писма. Тия писма ви казах какво са - елексир за домашна употреба


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 5:41 pm

imperio написа:
Миналата година може би щях да го направя. Сега не. Вие за какво сте, само да се дрънкате по форумите и да веете байрака ли? Не става. Щом сте се впрегнали в каруцата ще я теглите, не се опитвайте да се качите и да се возите. Хората са ви гласували доверие и ви плащат вноски за да вършите работа, а не да се криете зад гърба на членската маса. Тия призиви за митинги пред Мин. на културата ги зарежи - хората на събор ги е страх да идат камо ли на пъпа на София. Вие трябва да идете, и то точно с определена цел - изясяване на въпроса за металдетекторите а не да дирите отговор на поетичните си писма. Тия писма ви казах какво са - елексир за домашна употреба


Е Империо благодаря благодаря току що даде най - високата оценка на ръководството на БНФМ !
Та значи ръководството взима големия куфар с парите от членския внос отива в министерството на културата и решава успешно въпроса с металдетектинга в БГ , а може би преди това оправя проблемите на цялата държава , като отскача за един час до министерски съвет ! super21 super21
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 6:01 pm

Знаеш ли, прав си. Я по-добре никъде не ходете. Само ще станете за кашмер Wink


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 6:03 pm

imperio написа:
Знаеш ли, прав си. Я по-добре никъде не ходете. Само ще станете за кашмер Wink

Не мислиш ли ,че сме ходили вече
и не случайно ги пиша тия неща !?

Далеч съм от мисълта да се заяждам !
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 7:12 pm

да се смея,или да пла4а
Върнете се в началото Go down
hercones
Легионер
Легионер
hercones



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 7:24 pm

slavitoooo написа:
imperio написа:
Знаеш ли, прав си. Я по-добре никъде не ходете. Само ще станете за кашмер Wink

Не мислиш ли ,че сме ходили вече
и не случайно ги пиша тия неща !?

Далеч съм от мисълта да се заяждам !
Ако сте ходили в министерството на културата във връзка с регистрацията на апаратите защо не разясните какво се е случило ? Или аз съм пропуснал.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 7:32 pm

hercones написа:
slavitoooo написа:
imperio написа:
Знаеш ли, прав си. Я по-добре никъде не ходете. Само ще станете за кашмер Wink

Не мислиш ли ,че сме ходили вече
и не случайно ги пиша тия неща !?

Далеч съм от мисълта да се заяждам !
Ако сте ходили в министерството на културата във връзка с регистрацията на апаратите защо не разясните какво се е случило ? Или аз съм пропуснал.

Колега тези въпроси отдавна са коментирани в официалния сайт на федерацията и то от юрист !
http://www.metaldetecting.bg/index.php?option=com_kunena&Itemid=81&func=view&catid=18&id=198
Върнете се в началото Go down
hercones
Легионер
Легионер
hercones



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 8:13 pm

Следя сайта на федерацията както и тълкуванията на адвокат Георгиев. Знам и за питането на производителите и търговците на металдетектори адресирано до министъра. Но от по горния ти пост останах с впечатлението че е посетено министерството на културата което не е публично известно (аз също съм далеч от мисълта да се заяждам с някого)
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 8:29 pm

Слави, никъде не сте ходили, стига ни правихте на шантави. Никава работа не сте свършили, единственото което е свършено е че адвокат Георгиев е подготвил питане до Мин. на културата пък то няма отговор. Това че не идват отговори на писма е известно от 14 месеца, къде сте били през това време не знам. Стига вече словесна еквилибристика, дигнете се целия УС и с металотърсачите директно в мин. на културата и от раз ще стане ясен отговора на въпроса за регистрацията на апаратите. Всичко друго са празни приказки, и може и без тях. Аз също не се заяждам между другото


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 8:33 pm

hercones написа:
Следя сайта на федерацията както и тълкуванията на адвокат Георгиев. Знам и за питането на производителите и търговците на металдетектори адресирано до министъра. Но от по горния ти пост останах с впечатлението че е посетено министерството на културата което не е публично известно (аз също съм далеч от мисълта да се заяждам с някого)


Председателя Илия Илиев ходи до министерството но му казаха ,че не може в момента да се срещне с никой-трябва предварителен час само по телефона.

Поискахме среща със зам. министъра , обещано ни е от секретарите му да се уговори срещата, след което от министерството се скриха и отговориха , че в момента министъра е извън страната. На следващи две обаждания за записване на среща отново ни е отказвано на час под различни предлози !


Последната промяна е направена от slavitoooo на Пет Юли 02, 2010 9:11 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 8:43 pm

Искате пак среща. И така докато накрая ви пуснат, та ако ще да е при най-младшия сътрудник. Иначе няма оправия. Становище трябва да се изкопчи при всички положения.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 8:51 pm

imperio написа:
Искате пак среща. И така докато накрая ви пуснат, та ако ще да е при най-младшия сътрудник. Иначе няма оправия. Становище трябва да се изкопчи при всички положения.



super21 super21 super21 super21 протест протест


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
ivan113
Преторий
Преторий
ivan113



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 8:51 pm

imperio imperio ако беше банал славито когато ти осра темата за етрака с тесоро Laughing Laughing Laughing дали щеше се води тоя разговор Laughing Laughing Laughing Question па ти се хвана за едни патаци Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 8:53 pm

Слави,опитайте още няколко пъти,и им запишете отказите на магнетофон.Поне да не могат да твърдят,че никой не ги е търсил.И после,все някоя от медиите би се заинтересувала от такова бягане по фланга.Визирам не вестници,а радиа,или някоя по хаплива телевизия.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 9:22 pm

когато някой не иска,или не може да свърши неква работа,то търси (и намира) оправдания,маани и при4ини . има си легален на4ин за среща с министър.и след като е ОФИЦИАЛНО заявено искането,то няма как да се откаже,защото ,,,абе мисля 4е няма да откаже(ще е равносилно на бягство) а и срещите се искат и заявяват писмено и желателно с предварителни и писмени въпроси. ако се държи здраво,то няма накъде.вижте как колекционерите успяха,а ние тъп4ем на едно място и,,,хи4 не оби4аме нито критиката,нито някой акъл да ни дава.и не мисля,4е е уместно УС с детектори да излиза незнам си къде.да не кажа смешно.просто трябва да се намери пътя до вежди рашидов,a не до приятеля на djasko(4обанов).и ако трябва да се търсят посредници за срещата
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 9:31 pm

Колекционерите успяват,защото са едно от най-богатите хора на България, имат силно лоби.И което не се купува с пари,се купува с много пари.Очевидно е,че от министерството не желаят такава среща с наши представители.Но си прав за това,че трябва да се търси някакъв път-ако не пряк,обходен.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 9:35 pm

Laughing
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 9:56 pm

Magikman написа:
Колекционерите успяват,защото са едно от най-богатите хора на България, имат силно лоби.И което не се купува с пари,се купува с много пари.Очевидно е,че от министерството не желаят такава среща с наши представители.Но си прав за това,че трябва да се търси някакъв път-ако не пряк,обходен.

не защото са богати,а защото са умни и сплотени.и си имат ЛОБИ.едва ли на някой от УС им е дошло на ум да работят то4но над това:лоби.като говоря за стратегия,,,,,,,,,,,,,но явно,4е някои хора 'властоимащи' от федерацията вместо да вършат работа,то те пре4ат ! т.е. от невършене на работа се пре4и. нека всеки се замисли какво е можел да направи,ако беше в УС. знам,4е винаги има на4ини.а не да кажем: ми не става,неможем,ала-бала,,,,и ний като телета в железница трябва да си мъл4им.ми като не може някой да върши работа да си ходи !

sorry !


Последната промяна е направена от TITUS на Пет Юли 02, 2010 11:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Юли 02, 2010 11:08 pm

Ако си бил координатор на някакво ниво на управляващата партия,не в 5 ами във всичките можеш да влезнеш за един ден.Като гледам имената,които цитираш,си бил нещо в СДС.От позицията на силата лесно се действа.Опитай сега,когато си никой,да влезнеш не в 5,а в 2 министерства.Ако ставаше лесно,още Империото когато праща запитвания и по имейли,и писмени,щеше да уточни нещата.Федерацията още не съществуваше.Нужни са ни не плюене,кой какво свършил и какво не,а нови идеи как да стигнем до желаното.Казвайте,мислете....SmileОт повече идеи все нещо ще се окаже печелившоSmile


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
 
Задържани членове на федерацията.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Задържани членове на федерацията.
» Шестима са задържани край Рудозем.
» Бяха задържани седем търсачи, организирали разкопки в тракийската могила

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: