Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    врътка nokta Minelab lorenz GOLD голден Майнлаб маск нишани mask TEKNETICS kupuvam miladinka Fisher tesoro грунда 5000 Spectrum пират Simplex deus Coil wave nexus VANQUISH prodavam
     

     GC SCANNERMAX 1026

    Go down 
    4 posters
    АвторСъобщение
    zeliazkostanev
    Новобранец
    Новобранец




    GC SCANNERMAX 1026 Empty
    ПисанеЗаглавие: GC SCANNERMAX 1026   GC SCANNERMAX 1026 EmptyСря Авг 11, 2010 2:16 pm

    Здравеите,може ли някои да ми каже параметрите на GC SCANNERMAX 1026 и каква е махималната дълбочина на работа,също и за GC SCANNERMAX GTX 9055 коя от двете е по добра, ако някои има или е имал такава.
    Върнете се в началото Go down
    stater
    Про-Консул
    Про-Консул
    stater



    GC SCANNERMAX 1026 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: GC SCANNERMAX 1026   GC SCANNERMAX 1026 EmptyСря Авг 11, 2010 2:33 pm

    като му гледам цената ще е върха на китайската инженерна мисъл:
    http://www.ambientsw.com/gs51199.html
    Върнете се в началото Go down
    NERON
    Цезар
    Цезар
    NERON



    GC SCANNERMAX 1026 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: GC SCANNERMAX 1026   GC SCANNERMAX 1026 EmptyСря Авг 11, 2010 3:04 pm

    купи си по-добре едно българско апаратче втора употреба след като си го тествал
    Върнете се в началото Go down
    zeliazkostanev
    Новобранец
    Новобранец




    GC SCANNERMAX 1026 Empty
    ПисанеЗаглавие: GC SCANNERMAX 1026   GC SCANNERMAX 1026 EmptyПет Авг 13, 2010 12:06 pm

    Мерси за отговорите, Нерон би ли ми препоръчал какъв апарат мога да си взема, аз не съм запознат с металодетектори и представа си нямам, търся апарат с по голяма работна дълбочина и да не е много скъп че нямам възможност, а за GC SCANNERMAX 1026 видях че е евтин и ми се струва добър но на нито една от обявите за металодетектори не пише каква е махималната дълбочина.




    Благодаря жи предварително за отговора
    Върнете се в началото Go down
    pechkata
    Джадай
    Джадай




    GC SCANNERMAX 1026 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: GC SCANNERMAX 1026   GC SCANNERMAX 1026 EmptyПет Авг 13, 2010 8:37 pm

    zeliazkostanev написа:
    Мерси за отговорите, Нерон би ли ми препоръчал какъв апарат мога да си взема, аз не съм запознат с металодетектори и представа си нямам, търся апарат с по голяма работна дълбочина и да не е много скъп че нямам възможност, а за GC SCANNERMAX 1026 видях че е евтин и ми се струва добър но на нито една от обявите за металодетектори не пише каква е махималната дълбочина.




    Благодаря жи предварително за отговора
    ГОЛДЕН МАСК...
    Върнете се в началото Go down
     
    GC SCANNERMAX 1026
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » GC SCANNERMAX 1020

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
    Идете на: