Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab tesoro nexus голден deus Fisher lorenz грунда VANQUISH 5000 mask nokta prodavam врътка Spectrum Coil miladinka GOLD TEKNETICS Майнлаб нишани маск wave пират kupuvam Simplex
 

 моля ви някои да ми обясни

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
traxdata
Новобранец
Новобранец
traxdata



моля ви някои да ми обясни Empty
ПисанеЗаглавие: моля ви някои да ми обясни   моля ви някои да ми обясни EmptyНед Сеп 12, 2010 12:15 am

Здравейте някои наясно ли е или има или е имал или е работил с White's TM 808 добра ли е? пише за нея че мах. дълбочина на работа до 6м вярна ли е информацията, моля ви за съвет за някоя друга машина която да равоти на по голяма дълбочина до 1500лв но да не е PI (Пулс индуктурни) Металотърсачи.


Благодаря ви предварително
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



моля ви някои да ми обясни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля ви някои да ми обясни   моля ви някои да ми обясни EmptyНед Сеп 12, 2010 1:52 am

White's TM 808 добра ли е? пише за нея че мах. дълбочина на работа до 6м .........................................................................................................
до 6 метра,ако търсиш танк става
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



моля ви някои да ми обясни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля ви някои да ми обясни   моля ви някои да ми обясни EmptyНед Сеп 12, 2010 11:29 am

traxdata написа:
Здравейте някои наясно ли е или има или е имал или е работил с White's TM 808 добра ли е? пише за нея че мах. дълбочина на работа до 6м вярна ли е информацията, моля ви за съвет за някоя друга машина която да равоти на по голяма дълбочина до 1500лв но да не е PI (Пулс индуктурни) Металотърсачи.


Благодаря ви предварително

Ако имаше такава техника за 1500лв и да работи качествено на тия дълбочини, които търсиш,пък и кво ли търсиш там, при наличието на 300 000 търсачи в България /по официални данни jocolor scratch /, тоя форум вероятно нямаше да съществува, щото всичко щеше да е приключило преди няколко години. Laughing Laughing Laughing

Преди да ти набутат квото и да е като техника, събери достатъчно инфо,и то не само за техниката, за да не си блъскаш главата в стената после.
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



моля ви някои да ми обясни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля ви някои да ми обясни   моля ви някои да ми обясни EmptyПон Сеп 13, 2010 7:42 pm

6м.....тея вече се оливат с тяхната реклама....
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



моля ви някои да ми обясни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля ви някои да ми обясни   моля ви някои да ми обясни EmptyПон Сеп 13, 2010 11:55 pm

traxdata написа:
Здравейте някои наясно ли е или има или е имал или е работил с White's TM 808 добра ли е? пише за нея че мах. дълбочина на работа до 6м вярна ли е информацията, моля ви за съвет за някоя друга машина която да равоти на по голяма дълбочина до 1500лв но да не е PI (Пулс индуктурни) Металотърсачи.


Благодаря ви предварително

Не си го купувай.
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



моля ви някои да ми обясни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля ви някои да ми обясни   моля ви някои да ми обясни EmptyВто Сеп 14, 2010 1:28 am

по принцип че не е дълбок много не е... обаче пък вижте на клипа какво прави TM-Чето как събира сигналите разпеляни в петно-колега тука в този клип вий за какво става на въпрос и сам ще си прецениш



Върнете се в началото Go down
 
моля ви някои да ми обясни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» някои работил ли е с това
» някои да помага
» ако някои не6то знае за.........

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: