Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam wave nexus Spectrum GOLD deus Minelab VANQUISH пират miladinka tesoro Fisher маск голден mask Майнлаб lorenz Coil 5000 грунда нишани TEKNETICS врътка nokta prodavam Simplex
 

 вьпрос от савсем на4инаещ

Go down 
+15
tatoos_dd
maximus_kn
DTELHO
pantera
carlav
maksim12
sitalk
maslinata
NERON
deultum
Dominos
laki
adminn
www
korfi
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
pantera
Легионер
Легионер




вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 6:04 pm

И още един въпрос-прави ли вече въздушна проба в къщи със 10ст.,и ако си-какъв е резултата?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 6:17 pm

Към кой е въпроса?
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 7:24 pm

kuroviev написа:
Искаш да кажеш че навсякаде е минал металотърсач по таз земя??? Дано не си прав Smile

Естественно,че не е прав.
дядо мраз
Върнете се в началото Go down
pantera
Легионер
Легионер




вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 7:35 pm

Към теб друже с никнейм KUROVIEV"-нали ти си гордия собственик на фишера?
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 7:37 pm

kuroviev написа:
Искаш да кажеш че навсякаде е минал металотърсач по таз земя??? Дано не си прав Smile

Колега ,и да е минавал детектор това не означава че е обрано всичко ,аз тая година сефте напарвих и имах няколко случая на бити обекти да вадя ,а и други са ми споделяли че точно до изровена дупка са вадили , късмета си е късмет ! Отделно земята е толкова широка и обширна че трудно може да се обходи всичко да не казвам невъзможно ,сега ако мислиш да ходиш на по специални места там вече ще е много по обрано и за такива места машината е от първостепенно значение според мен ! Поздрави и успех
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 7:38 pm

И аз имам такова подозрение Wink
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 7:45 pm

pantera написа:
Към теб друже с никнейм KUROVIEV"-нали ти си гордия собственик на фишера?

оо не съм си ги записвал но мисля 4е сигнал на 20 стотинки имах на 21 а на 1 стотинка на 14-15 (нещо такова ми се върти). Ама както някаде бяз прочел тука "римляните рядко за разавяли 10 стотинки по нашите земи Laughing . В момента съм опаковал машината и се готвя за път иначе с удоволствие бих направил пак тест за по-точно инфо Wink
Успех с избора на машинка!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 7:47 pm

DTELHO написа:
kuroviev написа:
Искаш да кажеш че навсякаде е минал металотърсач по таз земя??? Дано не си прав Smile

Колега ,и да е минавал детектор това не означава че е обрано всичко ,аз тая година сефте напарвих и имах няколко случая на бити обекти да вадя ,а и други са ми споделяли че точно до изровена дупка са вадили , късмета си е късмет ! Отделно земята е толкова широка и обширна че трудно може да се обходи всичко да не казвам невъзможно ,сега ако мислиш да ходиш на по специални места там вече ще е много по обрано и за такива места машината е от първостепенно значение според мен ! Поздрави и успех

Мерси! След 2 дена откривам сезона Smile
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 8:47 pm

Колеги,аз работя с уред правен от Мохарем.Антената е 26 см.Който има Гарет АЦЕ 250 със същата антена и иска да тества неговия супер уред,може да ми се обади и да излеземе да ги тестваме с моят "гаражен" апарат.Ще бъде забавно,сигурен съм.
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 9:12 pm

[quote="adminn"]ОТ БГ апаратите има 2 марки, които са огромно изключение - ГМ и Микрон. Това е истината и на 3-4 производители може да не им харесва, но така е.
тук несам сагласен че само 2 марки прават изключение .моето мнение че вие тук в този форум гледате как да продадете само некоя машина . а не да ддете сават и ли да помогнете на някои дет неразбира.
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 9:19 pm

maximus_kn написа:
Колеги,аз работя с уред правен от Мохарем.Антената е 26 см.Който има Гарет АЦЕ 250 със същата антена и иска да тества неговия супер уред,може да ми се обади и да излеземе да ги тестваме с моят "гаражен" апарат.Ще бъде забавно,сигурен съм.
ace 250 колега е силен с пеперудата с малката антена е плитук така 4е ако имасх голяма антена мойе да се пробваме зубите му знам на аце то
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 9:23 pm

maksim12 написа:
maximus_kn написа:
Колеги,аз работя с уред правен от Мохарем.Антената е 26 см.Който има Гарет АЦЕ 250 със същата антена и иска да тества неговия супер уред,може да ми се обади и да излеземе да ги тестваме с моят "гаражен" апарат.Ще бъде забавно,сигурен съм.
ace 250 kolega e silen s peperudata s malkata antena e plituk
чак пак силен силно казано на урудено бачкали дали ште пробие както пробива моят както ги наричат гаражен.и аз сам навит които иска да направим един тест.
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 9:30 pm

tatoos_dd написа:
maksim12 написа:
maximus_kn написа:
Колеги,аз работя с уред правен от Мохарем.Антената е 26 см.Който има Гарет АЦЕ 250 със същата антена и иска да тества неговия супер уред,може да ми се обади и да излеземе да ги тестваме с моят "гаражен" апарат.Ще бъде забавно,сигурен съм.
ace 250 kolega e silen s peperudata s malkata antena e plituk
чак пак силен силно казано на урудено бачкали дали ште пробие както пробива моят както ги наричат гаражен.и аз сам навит които иска да направим един тест.


Последната промяна е направена от maksim12 на Сря Дек 22, 2010 9:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 9:32 pm

maksim12 написа:
tatoos_dd написа:
maksim12 написа:
maximus_kn написа:
Колеги,аз работя с уред правен от Мохарем.Антената е 26 см.Който има Гарет АЦЕ 250 със същата антена и иска да тества неговия супер уред,може да ми се обади и да излеземе да ги тестваме с моят "гаражен" апарат.Ще бъде забавно,сигурен съм.
ace 250 kolega e silen s peperudata s malkata antena e plituk
чак пак силен силно казано на урудено бачкали дали ште пробие както пробива моят както ги наричат гаражен.и аз сам навит които иска да направим един тест.
оби4ам да говоря с факти аполония кум 7мм я бие на 15 см в орудено
гарета ли.
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 9:36 pm

tatoos_dd написа:
maksim12 написа:
tatoos_dd написа:
maksim12 написа:
maximus_kn написа:
Колеги,аз работя с уред правен от Мохарем.Антената е 26 см.Който има Гарет АЦЕ 250 със същата антена и иска да тества неговия супер уред,може да ми се обади и да излеземе да ги тестваме с моят "гаражен" апарат.Ще бъде забавно,сигурен съм.
ace 250 kolega e silen s peperudata s malkata antena e plituk
чак пак силен силно казано на урудено бачкали дали ште пробие както пробива моят както ги наричат гаражен.и аз сам навит които иска да направим един тест.
оби4ам да говоря с факти аполония кум 7мм я бие на 15 см в орудено
гарета ли.


Последната промяна е направена от maksim12 на Сря Дек 22, 2010 9:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 9:39 pm

maksim12 написа:
tatoos_dd написа:
maksim12 написа:
tatoos_dd написа:
maksim12 написа:
maximus_kn написа:
Колеги,аз работя с уред правен от Мохарем.Антената е 26 см.Който има Гарет АЦЕ 250 със същата антена и иска да тества неговия супер уред,може да ми се обади и да излеземе да ги тестваме с моят "гаражен" апарат.Ще бъде забавно,сигурен съм.
ace 250 kolega e silen s peperudata s malkata antena e plituk
чак пак силен силно казано на урудено бачкали дали ште пробие както пробива моят както ги наричат гаражен.и аз сам навит които иска да направим един тест.
оби4ам да говоря с факти аполония кум 7мм я бие на 15 см в орудено
гарета ли.
да сребурен диабол аполоня понтика го бие кум 15 см орудено дава мн паразитни сигнали в орудено но ьване ли целта си я заси4а и се различава 4е е цел от паразитен сигнал в следствие на орудена по4ва
може ама немисе вярва . дати кажа но както и дае моем да спорим така цяла нош такаче .штом казваш значи ловиш.
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 9:49 pm

[quote="tatoos_dd"][quote="maksim12"][quote="tatoos_dd"][quote="maksim12"][quote="tatoos_dd"][quote="maksim12"]
maximus_kn написа:
Колеги,аз работя с уред правен от Мохарем.Антената е 26 см.Който има Гарет АЦЕ 250 със същата антена и иска да тества неговия супер уред,може да ми се обади и да излеземе да ги тестваме с моят "гаражен" апарат.Ще бъде забавно,сигурен съм.


Последната промяна е направена от maksim12 на Сря Дек 22, 2010 9:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 11:19 pm

Ами ако аполонията е на 15см. изправена,какво правим там ли я оставяме Wink Или го удряме АЦЕто в земята!?!?


Дошло е време,робите да преброят господарите!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 11:36 pm

sony147 написа:
Ами ако аполонията е на 15см. изправена,какво правим там ли я оставяме Wink Или го удряме АЦЕто в земята!?!?


а коя е тая машина дет ще засече тази права монета ?
друга е темата че ацето с концентричната правите монети ги чува по-добре от доста други ..
с дд то зависи как ще подходиш , може и да я пропуснеш ..но с коя машина не е така ?
може би с ако пресяваш земята с рабица? Very Happy Very Happy (пресяването работи на всяква почва.. ако ще и цялата земя да е пълна с железни стружки Very Happy Very Happy ) Wink
Върнете се в началото Go down
vezir
Легионер
Легионер
vezir



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyВто Дек 21, 2010 11:40 pm

korfi написа:
за софия окраг миладинка или мохаремка
интересуваме монетарка до сега не сам ползвал ни6то не сам излизал но ми е интересно
говорим за гора не за поле молиа кажете не6то
предварително благодария
Млади Приятелю,още снощи щях да ти пиша,че си сбъркал сайта да търсиш съвет за металдетектор Smile ,тези ''батковци многознайковци'' ще те объркат ,но не и да ти дадат съвет.Според мен купи си някаква машина,каквато можеш да си позволиш и ако си любознателен и настоятелен,живот и здраве след една година вече ще си на ТИ с техниката и императорите Smile.ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ. P.S.Когато има сигнали,лоша машина няма Wink
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 12:42 am

[quote="tatoos_dd"]
adminn написа:
ОТ БГ апаратите има 2 марки, които са огромно изключение - ГМ и Микрон. Това е истината и на 3-4 производители може да не им харесва, но така е.
тук несам сагласен че само 2 марки прават изключение .моето мнение че вие тук в този форум гледате как да продадете само некоя машина . а не да ддете сават и ли да помогнете на някои дет неразбира.


Не само да продадем, но да продадем качествено.
Защо трябва да си трая, че много хора изгоряха и да се набутват хората.
Да - може да има единични бройки - или разработки - тип бутик - но сериини май други няма.
Ако има да пишат и ще ги продаваме, но те не искат да изпратят на членове на форума да тестват.
АЙДЕ ИМА ПРЕДЛОЖЕНИЕ - ДРУГИ БГ ПРОИЗВОДИТЕЛИ ДА ПИШАТ - ДА ПРАТЯТ ЗА ТЕСТОВЕ И АКО ИМАТ ФИРМИ И ХОРАТА СА ДОВОЛНИ ПОЧВАМЕ.Смятата ли, че ако си заслужават, няма да ги продаваме .... а помислете Very Happy


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: sitalk:И какво за Миладинката? Добри Бг уреди са. Познавам професионалисти с Миладинки   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 1:56 am

do sitalk
какво имаш в предвид и какъв според твоите виждания наричаш даден търсач с монетар (професионалист) -остави конкретно с каква машина се бачка правена или фабрична-говорим за монетар понеже за (професионалисти) с радари и скенери за точно локализиране на обекта в земята на дълбочина по 2-3-5 метра съм съгласен
разграничаване на аномалии-минерализации,метали и др.
обоснови се по-този въпрос-ще бъде и от полза за аудиторията в този форум Cool
Върнете се в началото Go down
pantera
Легионер
Легионер




вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 6:39 am


"Не само да продадем, но да продадем качествено..."

"Ако има да пишат и ще ги продаваме..."

"Смятата ли, че ако си заслужават, няма да ги продаваме .... "


ADMIN, извинявяй,ама изглежда така,сякаш искаш(искате) ВИЕ да продавате нечий продукт...а при това положение няма ли да се оскъпи същия този продукт за сметка на комисионната на посредника? и за чия сметка ще е това?
Жив и здрав
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 9:42 am

pantera написа:

"Не само да продадем, но да продадем качествено..."

"Ако има да пишат и ще ги продаваме..."

"Смятата ли, че ако си заслужават, няма да ги продаваме .... "


ADMIN, извинявяй,ама изглежда така,сякаш искаш(искате) ВИЕ да продавате нечий продукт...а при това положение няма ли да се оскъпи същия този продукт за сметка на комисионната на посредника? и за чия сметка ще е това?
Жив и здрав

Колега, ти си 15-20 години назад Very Happy


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вьпрос от савсем на4инаещ   вьпрос от савсем на4инаещ - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 9:25 pm

DTELHO написа:
kuroviev написа:
Искаш да кажеш че навсякаде е минал металотърсач по таз земя??? Дано не си прав Smile

Колега ,и да е минавал детектор това не означава че е обрано всичко ,аз тая година сефте напарвих и имах няколко случая на бити обекти да вадя ,а и други са ми споделяли че точно до изровена дупка са вадили , късмета си е късмет ! Отделно земята е толкова широка и обширна че трудно може да се обходи всичко да не казвам невъзможно ,сега ако мислиш да ходиш на по специални места там вече ще е много по обрано и за такива места машината е от първостепенно значение според мен ! Поздрави и успех

DTELHO,така е.
Никога даден участък не може да се каже ,че е минат целия.В продължение на повече от 15 год. дори и да е "търкан"постоянно,пак може да поднесе изнедада.И причината не винаги е в "по-дълбокия монетар",който е минал после.Причините може да са няколко.Разбиращите много добре знаят за какво става въпрос.
Върнете се в началото Go down
 
вьпрос от савсем на4инаещ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Вьпрос за зарядно

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: