Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH TEKNETICS GOLD 5000 nokta miladinka tesoro mask Simplex голден wave Spectrum Fisher нишани lorenz deus врътка Майнлаб nexus пират kupuvam маск Coil prodavam Minelab грунда
 

 GM3+PB или Fisher F5?

Go down 
+13
Трибал-М
бобо
Petronii
Avrelian
mario321
nasko75
Mladencho
Балкански
Golden Mask
Podlecii.avg
Gandalf
evlogi84
zigzag22
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyВто Дек 02, 2014 2:11 am

Вярвайте си,няма лошо... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyВто Дек 02, 2014 11:03 am



Младенчо, като не те натискат не звани! Твоя кошник не толкова добър колкото си мислиш, и той е към раздел играчки...Laughing
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyВто Дек 02, 2014 4:06 pm

абе иска ти се на тебе да е така,ама не е Very Happy

Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyВто Дек 02, 2014 4:56 pm

Mladencho написа:
абе иска ти се на тебе да е така,ама не е Very Happy





Нали знаеш че, " бит и ебан не си признават " !!! Cool
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 2:36 am

Щом е така,значи няма да си признаеш... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 8:49 am

Mladencho написа:
Щом е така,значи няма да си признаеш... Very Happy




Явно си бит и ебан, че от там ти е шизофренията... Laughing
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 8:54 am

Колега Гандалф,

Виждам че имаш Фишер със Сеф сонда , искам да те питам не е ли по добре да е с Ултимейт 13дд сонса ?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 9:18 am

Балкански написа:
Колега Гандалф,

Виждам че имаш Фишер със Сеф сонда , искам да те питам не е ли по добре да е с Ултимейт 13дд сонса ?




Казват че е по добре с Ултимейта, но аз и от моята съм доволен! Тук във форума, истински отговори няма да получиш да знаеш особено в ефир ако са зададени, все ще се намери някой да оспори и да си изкара неговото по добро и тн. Малко са тези тук които отговарят искрено... Cool
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 10:00 am

Gandalf написа:
Балкански написа:
Колега Гандалф,

Виждам че имаш Фишер със Сеф сонда , искам да те питам не е ли по добре да е с Ултимейт 13дд сонса ?




       Казват че е по добре с Ултимейта, но аз и от моята съм доволен! Тук във форума, истински отговори няма да получиш да знаеш особено в ефир ако са зададени, все ще се намери някой да оспори и да си изкара неговото по добро и тн.  Малко са тези тук които отговарят искрено... Cool

Въпреки че съм от 1-2 месеца във форума , това вече ми стана кристално ясно !!! Гледам да чета всичко и да разбера измежду всички глупости нещо смисленно ,което търся ! Но въпреки това се намира много информация стига да може човек да я разшифрова...... вече 3 абоната с над 2000 точки,които са от старите ми направиха удоволствието да се заядат с мене БЕЗ ПРИЧИНА !!! Но все пак главата горе и напред , няма нужда човек да им обръща внимание.... , Според мене колега струва си да инвестираш в Ултимейт сонда , мисля че тези сонди СПЕЦИАЛНО фишера го ефектират много ! гледам едни видеа , в които от Нел Торнадо сонда ( която е доста добра ) човека сменя с ултимейт 13дд и веднага скача дълбочината от 5 до 10см при различните размери монети ! Аз в момента сериозно обмислям да си купя Фишер Ф75 блак лмт с Ултимейт 13дд Сонда ...
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 6:52 pm

Балкански написа:
Gandalf написа:
Балкански написа:
Колега Гандалф,

Виждам че имаш Фишер със Сеф сонда , искам да те питам не е ли по добре да е с Ултимейт 13дд сонса ?




       Казват че е по добре с Ултимейта, но аз и от моята съм доволен! Тук във форума, истински отговори няма да получиш да знаеш особено в ефир ако са зададени, все ще се намери някой да оспори и да си изкара неговото по добро и тн.  Малко са тези тук които отговарят искрено... Cool

Въпреки че съм от 1-2 месеца във форума , това вече ми стана кристално ясно !!! Гледам да чета всичко и да разбера измежду всички глупости нещо смисленно ,което търся ! Но въпреки това се намира много информация стига да може човек да я разшифрова...... вече 3 абоната с над 2000 точки,които са от старите ми направиха удоволствието да се заядат с мене БЕЗ ПРИЧИНА !!! Но все пак главата горе и напред , няма нужда човек да им обръща внимание.... , Според мене колега струва си да инвестираш в Ултимейт сонда , мисля че тези сонди СПЕЦИАЛНО фишера го ефектират много ! гледам едни видеа , в които от Нел Торнадо сонда ( която е доста добра ) човека сменя с ултимейт 13дд и веднага скача дълбочината от 5 до 10см при различните размери монети ! Аз в момента сериозно обмислям да си купя Фишер Ф75 блак лмт с Ултимейт 13дд Сонда ...

Човече виждам че имаш пулс машина, да не би да ти е много силна рудата в района, други ВЛФ монетари работят ли в твоя район ???
Питам те защото преди два месеца бях на разходка до Панагюрските ливади, скалата на Фишера ми се напълни до максимум, почвата я грундира на 98, а цвета който зарових на 7-8см ми го даде черно, мъчих машината 20 мин. по всякакви възможни начини и пак цвета е черен, качих се в Кайрона и си тръгнах с чувството, все едно съм пуснал 10 билета от националната лотария и нищо .
Питам те да не се подведеш от някой хора тука по форума, дето казват че Фишер работи на силно минерализирани почви !
Тава са пълни глупости, работи на средно минир. почви !!!
Казвам да не те подведат нещо и после си чукаш главата !!!
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 7:17 pm

mario321 написа:
Балкански написа:
Gandalf написа:
Балкански написа:
Колега Гандалф,

Виждам че имаш Фишер със Сеф сонда , искам да те питам не е ли по добре да е с Ултимейт 13дд сонса ?




       Казват че е по добре с Ултимейта, но аз и от моята съм доволен! Тук във форума, истински отговори няма да получиш да знаеш особено в ефир ако са зададени, все ще се намери някой да оспори и да си изкара неговото по добро и тн.  Малко са тези тук които отговарят искрено... Cool

Въпреки че съм от 1-2 месеца във форума , това вече ми стана кристално ясно !!! Гледам да чета всичко и да разбера измежду всички глупости нещо смисленно ,което търся ! Но въпреки това се намира много информация стига да може човек да я разшифрова...... вече 3 абоната с над 2000 точки,които са от старите ми направиха удоволствието да се заядат с мене БЕЗ ПРИЧИНА !!! Но все пак главата горе и напред , няма нужда човек да им обръща внимание.... , Според мене колега струва си да инвестираш в Ултимейт сонда , мисля че тези сонди СПЕЦИАЛНО фишера го ефектират много ! гледам едни видеа , в които от Нел Торнадо сонда ( която е доста добра ) човека сменя с ултимейт 13дд и веднага скача дълбочината от 5 до 10см при различните размери монети ! Аз в момента сериозно обмислям да си купя Фишер Ф75 блак лмт с Ултимейт 13дд Сонда ...

Човече виждам че имаш пулс машина, да не би да ти е много силна рудата в района, други ВЛФ монетари работят ли в твоя район ???
Питам те защото преди два месеца бях на разходка до Панагюрските ливади, скалата на Фишера ми се напълни до максимум, почвата я грундира на 98, а цвета който зарових на 7-8см ми го даде черно, мъчих машината 20 мин. по всякакви възможни начини и пак цвета е черен, качих се в Кайрона и си тръгнах с чувството, все едно съм пуснал 10 билета от националната лотария и нищо .
Питам те да не се подведеш от някой хора тука по форума, дето казват че Фишер работи на силно минерализирани  почви !
Тава са пълни глупости, работи на средно минир. почви !!!
Казвам да не те подведат нещо и после си чукаш главата !!!

Да разбрах мисълта ти колега. На мене освен Пулса дето имам трябва ми и монетарка !!! Искам да ползвам само рамката на машината си и след като намеря сигнал ще ме улесни много и ако имам една монетарка дето да дискриминира добре. Фишера вече разбрах че няма да бачка на силна минерализация , освен Минелаб монетарка друга немисля че ще работи на такива места , въпреки че сега могат да излязат някои колеги ,които да кажат че има БГ монетарки дето работят на силна минерализация. Мисля че на силна минерализация няма да работи НИКОЯ монетарка освен Минелаб ( някои ) и тя ще има силно намаление на дълбочината. Един колега беше казал нещо много правилно , " истинския разбирач в това хоби има НАБОР от няколко вида машини " сега разбирам какво искал да каже с това. Аз имам и кръгла бобина за Машината си но тя е твърде тежка и тромава , мори много , 130кг съм , правя по 35 лицеви опори на леженка дигам 100кг 3-4 серии по 7-8 пъти и щом казвам че ми мори ръката , мисля че разбираш че мори Smile. Искам да съм бърз , излизам винаги с един приятел , но той има гаражна бангия и свири дори когато пипне трева Sad ... сега обмислям да купя една монетарка , аз да минавам с рамката и той да проверява с монетарката Smile . Иначе имам дискриминация на Пулса но докато проверя дали е цвят , дали е на дълбоко и т.н. губя много време !!! А ако имам монетарка за 2 секунди ще се разбере какво е И дали е на дълбоко ако не я засече монетарката , след това правя ЛЕК ТАБАН и хоп пак и така , измислил съм го Smile ... Дори мисля да си купя Гарет АТХ , защото е на същия принцип Пулс индукция ( Но не вярвам да хваща на дълбоко като рамката ) , просто защото е по ергономиче и по лесен при пускане и спиране на работа Smile . Това лято отивам в Германия , 100% ще си купя добавка но обмислям добре положението как да направя Smile
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 7:36 pm

Аха
Аз пък мисля наистина дядо Коледа да ми сложи под елхата едно добро пулс подарък че коледен подарак но се чудя още кое да е ангел търкане
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 9:52 pm

Балкански написа:
Gandalf написа:
Балкански написа:
Колега Гандалф,

Виждам че имаш Фишер със Сеф сонда , искам да те питам не е ли по добре да е с Ултимейт 13дд сонса ?




       Казват че е по добре с Ултимейта, но аз и от моята съм доволен! Тук във форума, истински отговори няма да получиш да знаеш особено в ефир ако са зададени, все ще се намери някой да оспори и да си изкара неговото по добро и тн.  Малко са тези тук които отговарят искрено... Cool

Въпреки че съм от 1-2 месеца във форума , това вече ми стана кристално ясно !!! Гледам да чета всичко и да разбера измежду всички глупости нещо смисленно ,което търся ! Но въпреки това се намира много информация стига да може човек да я разшифрова...... вече 3 абоната с над 2000 точки,които са от старите ми направиха удоволствието да се заядат с мене БЕЗ ПРИЧИНА !!! Но все пак главата горе и напред , няма нужда човек да им обръща внимание.... , Според мене колега струва си да инвестираш в Ултимейт сонда , мисля че тези сонди СПЕЦИАЛНО фишера го ефектират много ! гледам едни видеа , в които от Нел Торнадо сонда ( която е доста добра ) човека сменя с ултимейт 13дд и веднага скача дълбочината от 5 до 10см при различните размери монети ! Аз в момента сериозно обмислям да си купя Фишер Ф75 блак лмт с Ултимейт 13дд Сонда ...

Няма нищо без причина на този свят, ако си прочетеш мненията от началото на регистрирането си и ако може да се самоанализираш, ще разбереш за какво става на въпрос, но уви не на всеки може да се отдаде такова качество.
Ако всеки пишеше, както тебе всяка мисъл, която му хрумва, то форума щеше да е абсолютно неразбираем и отегчителен. Няколко човека любезно ти направиха забележка, че ако няма какво съществено да кажеш, няма смисъл да се спами и да се съживяват теми, в които няма никакво развитие. Това не само е дразнещо, а и много неприятно, някой като погледне темите, да вижда форума напълнен със безсмислените констатации на Балкански. То да имаше нещо, което да е ново или да научи човек бива, ама защо недоволстваш, че няма нищо смислено, а точно ти последните седмици го превръщаш точно в такъв.
Нямам нищо против теб, може би без да искаш и несъзнателно поради тази причина, че изказваш мнения наляво-надясно "гледал клипове и чел някъде без да си пробвал" , пръв даде мнение и констатации и обиди хора без да ги познаваш, какво очакваш след това, да ти благодарят ли ? Не си отдавна във форума и не си разбрал, а и сега не разбираш, че си има под касти в металдетектинга и всеки си има ниша и са много чувствителни, когато ги настъпят по болното място. Така че бих те помолил, преди да се запознаеш добре със дадена ситуация, да бъдеш сигурен във себе си и не познаваш фактите, по-добре не давай констатации и мнения за хора, които не познаваш, ако ли не приемаш мненията, бъди здрав !
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 10:18 pm

Petronii написа:
Балкански написа:
Gandalf написа:
Балкански написа:
Колега Гандалф,

Виждам че имаш Фишер със Сеф сонда , искам да те питам не е ли по добре да е с Ултимейт 13дд сонса ?




       Казват че е по добре с Ултимейта, но аз и от моята съм доволен! Тук във форума, истински отговори няма да получиш да знаеш особено в ефир ако са зададени, все ще се намери някой да оспори и да си изкара неговото по добро и тн.  Малко са тези тук които отговарят искрено... Cool

Въпреки че съм от 1-2 месеца във форума , това вече ми стана кристално ясно !!! Гледам да чета всичко и да разбера измежду всички глупости нещо смисленно ,което търся ! Но въпреки това се намира много информация стига да може човек да я разшифрова...... вече 3 абоната с над 2000 точки,които са от старите ми направиха удоволствието да се заядат с мене БЕЗ ПРИЧИНА !!! Но все пак главата горе и напред , няма нужда човек да им обръща внимание.... , Според мене колега струва си да инвестираш в Ултимейт сонда , мисля че тези сонди СПЕЦИАЛНО фишера го ефектират много ! гледам едни видеа , в които от Нел Торнадо сонда ( която е доста добра ) човека сменя с ултимейт 13дд и веднага скача дълбочината от 5 до 10см при различните размери монети ! Аз в момента сериозно обмислям да си купя Фишер Ф75 блак лмт с Ултимейт 13дд Сонда ...

Няма нищо без причина на този свят, ако си прочетеш мненията от началото на регистрирането си и ако може да се самоанализираш, ще разбереш за какво става на въпрос, но уви не на всеки може да се отдаде такова качество.
Ако всеки пишеше, както тебе всяка мисъл, която му хрумва, то форума щеше да е абсолютно неразбираем и отегчителен. Няколко човека любезно ти направиха забележка, че ако няма какво съществено да кажеш, няма смисъл да се спами и да се съживяват теми, в които няма никакво развитие. Това не само е дразнещо, а и много неприятно, някой като погледне темите, да вижда форума напълнен със безсмислените констатации на Балкански. То да имаше нещо, което да е ново или да научи човек бива, ама защо недоволстваш, че няма нищо смислено, а точно ти последните седмици го превръщаш точно в такъв.
Нямам нищо против теб, може би без да искаш и несъзнателно поради тази причина, че изказваш мнения наляво-надясно "гледал клипове и чел някъде без да си пробвал" , пръв даде мнение и констатации и обиди хора без да ги познаваш, какво очакваш след това, да ти благодарят ли ? Не си отдавна във форума и не си разбрал !
Балкански е отдавна във форума Петроний,просто се прави на........девственица .Колев,Симпличио,Стан,Лизимакси.... и още една торба...Болен мозък със свободно време..
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 10:19 pm

Petronii написа:
Балкански написа:
Gandalf написа:
Балкански написа:
Колега Гандалф,

Виждам че имаш Фишер със Сеф сонда , искам да те питам не е ли по добре да е с Ултимейт 13дд сонса ?




       Казват че е по добре с Ултимейта, но аз и от моята съм доволен! Тук във форума, истински отговори няма да получиш да знаеш особено в ефир ако са зададени, все ще се намери някой да оспори и да си изкара неговото по добро и тн.  Малко са тези тук които отговарят искрено... Cool

Въпреки че съм от 1-2 месеца във форума , това вече ми стана кристално ясно !!! Гледам да чета всичко и да разбера измежду всички глупости нещо смисленно ,което търся ! Но въпреки това се намира много информация стига да може човек да я разшифрова...... вече 3 абоната с над 2000 точки,които са от старите ми направиха удоволствието да се заядат с мене БЕЗ ПРИЧИНА !!! Но все пак главата горе и напред , няма нужда човек да им обръща внимание.... , Според мене колега струва си да инвестираш в Ултимейт сонда , мисля че тези сонди СПЕЦИАЛНО фишера го ефектират много ! гледам едни видеа , в които от Нел Торнадо сонда ( която е доста добра ) човека сменя с ултимейт 13дд и веднага скача дълбочината от 5 до 10см при различните размери монети ! Аз в момента сериозно обмислям да си купя Фишер Ф75 блак лмт с Ултимейт 13дд Сонда ...

Няма нищо без причина на този свят, ако си прочетеш мненията от началото на регистрирането си и ако може да се самоанализираш, ще разбереш за какво става на въпрос, но уви не на всеки може да се отдаде такова качество.
Ако всеки пишеше, както тебе всяка мисъл, която му хрумва, то форума щеше да е абсолютно неразбираем и отегчителен. Няколко човека любезно ти направиха забележка, че ако няма какво съществено да кажеш, няма смисъл да се спами и да се съживяват теми, в които няма никакво развитие. Това не само е дразнещо, а и много неприятно, някой като погледне темите, да вижда форума напълнен със безсмислените констатации на Балкански. То да имаше нещо, което да е ново или да научи човек бива, ама защо недоволстваш, че няма нищо смислено, а точно ти последните седмици го превръщаш точно в такъв.
Нямам нищо против теб, може би без да искаш и несъзнателно поради тази причина, че изказваш мнения наляво-надясно "гледал клипове и чел някъде без да си пробвал" , пръв даде мнение и констатации и обиди хора без да ги познаваш, какво очакваш след това, да ти благодарят ли ? Не си отдавна във форума и не си разбрал, а и сега не разбираш, че си има под касти в металдетектинга и всеки си има ниша и са много чувствителни, когато ги настъпят по болното място. Така че бих те помолил, преди да се запознаеш добре със дадена ситуация, да бъдеш сигурен във себе си и не познаваш фактите, по-добре не давай констатации и мнения за хора, които не познаваш, ако ли не приемаш мненията, бъди здрав !

Хммм , благодаря че се опита да обясниш къде греша и какви са вашите очаквания към форума. Оставам с впечатлението ,че не ми харесвате коментарите , просто ви дразнят , разбирам че сте по-опитни , но неможе на някой ,който е нов без да го предупредите ей така както сега с 2 изречение да почнете с обиди. Аз не видях такъв колега дет да ми е казал като човек , ей-колега без да се обиждаш но не си прав и по хубаво да не спамиш или подобно ( вие директно с кръчмарски подигравки ми влизате ) , и аз се ядосах нормално да реагирам така. Другото не е ли по-добре , да има и не по-професионалисти като мене да задават нестандартни въпрсоси , които да дадат друга гледна точка на мислене по-определени случаи ? Аз влезнах във форума зада науча нещо , нямам намерение да се заяждам с никой , неми е в интерес. И темите дето ги пускам за вас може да са банални ( така да кажа ) но за мене са важни , пускам ги защото няма знание в точно там а имам интерес. Значи казал съм това и на Киро и на Админа ( защото ми писаха на лично ) , нямам намерение да СПАМЯ , обясних им , че съм си сложил за цел да прочета целия форум до детайли за да натрупам колкото се може повече опит и затова първоначално слагах иконки на всяка прочетена тема за да я отбележа като прочетено и да не се връщам пак там ( но админа и Кирил ми казаха че иконките не са приемливи ) и затова си казах поне да пиша нещо доколкото е в кръга на моите знания..... А тези хора ,които ми се обиждат , да ми колегиално и няма да има дразги, аз уважавам по-опитните или по-старите от мене няма значение дали ги познавам или не НО в никакъв случай не толерирам никви обиди или намеци просто съм изключителен в това отношение при мене поговорката "око за око и зъб за зъб" е различно " око за две зъб за чене " .... Очаквам просто колегиално отношение и съм готов на всякакви отзиви към мене, да не коментирам , да не обсъждам еди какво си и подобни неща добре няма проблеми "само да ми се говори кат колега нищо друго". Благодаря !
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 10:24 pm

бобо написа:

Балкански е отдавна във форума Петроний,просто се прави на........девственица  .Колев,Симпличио,Стан,Лизимакси.... и още една торба...Болен мозък със свободно време..


...Да,ама го е шубе от "федералния" форум,не прави опити за проникване там.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 10:28 pm

бобо написа:

Балкански е отдавна във форума Петроний,просто се прави на........девственица  .Колев,Симпличио,Стан,Лизимакси.... и още една торба...Болен мозък със свободно време..

на тебе какъв ти е зора сега иди разбери уффффффф ( само без обиди ако може ! )
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 10:29 pm

Трибал-М написа:
бобо написа:

Балкански е отдавна във форума Петроний,просто се прави на........девственица  .Колев,Симпличио,Стан,Лизимакси.... и още една торба...Болен мозък със свободно време..


...Да,ама го е шубе от "федералния" форум,не прави опити за проникване там.

Къв е този форум ? Веднага ще се запиша ей с тоя ник и с тази снимка !!!!
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 10:35 pm

бобо написа:

Балкански е отдавна във форума Петроний,просто се прави на........девственица  .Колев,Симпличио,Стан,Лизимакси.... и още една торба...Болен мозък със свободно време..

Ааа, тук не бих се съгласил напълно, Колев и Симпличио бих ги приравнил донякъде, Стан няма много общи черти и е строго индивидуален, доколкото до последния има много-многоо топло.
Но както и да е, всички са минали по този път, включително и аз, когато си нов и опознаваш обстановката и изчиташ всичко, така че не го обвинявам.
Може и да греша, това не е толкова фатално, важно е да се уважаваме.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 10:42 pm

Petronii написа:
важно е да се уважаваме.

ей така ако се постъпва , никога небих изрекъл няква глупост към другиму !
Ако пък ме мислите за някой друг , ето скайп там имам профилна снимка ако неви стига дайте видео разговор: bobi__turboto__ekstra общо 4 долни чертички !!!
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 10:43 pm

Балкански написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:

Балкански е отдавна във форума Петроний,просто се прави на........девственица  .Колев,Симпличио,Стан,Лизимакси.... и още една торба...Болен мозък със свободно време..


...Да,ама го е шубе от "федералния" форум,не прави опити за проникване там.

Къв е този форум ? Веднага ще се запиша ей с тоя ник и с тази снимка !!!!

Не ти трябва на този етап, след време като влезнеш в обстановката и почустваш морална нужда решавай.
Ще ти дам един жокер обаче, понеже все още не се сещаш откъде тръгна проблема.
Когато определи възможностите на кантара и засегна колегата Трибал, а това му е коронната дисциплина Very Happy , то не може да очакваш одобрение. Той все пак не е лош човек и сигурно ще го разбереи прости това твое незнание.
Няма смисъл да се омаловажават каквито и да са техники, всяка има пресимство някъде и е предмет на избор, нямаме цел всеки да се прави на най-добрия.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 10:51 pm

Petronii написа:
Балкански написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:

Балкански е отдавна във форума Петроний,просто се прави на........девственица  .Колев,Симпличио,Стан,Лизимакси.... и още една торба...Болен мозък със свободно време..


...Да,ама го е шубе от "федералния" форум,не прави опити за проникване там.

Къв е този форум ? Веднага ще се запиша ей с тоя ник и с тази снимка !!!!

Не ти трябва на този етап, след време като влезнеш в обстановката и почустваш морална нужда решавай.
Ще ти дам един жокер обаче, понеже все още не се сещаш откъде тръгна проблема.
Когато определи възможностите на кантара и засегна колегата Трибал, а това му е коронната дисциплина Very Happy , то не може да очакваш одобрение. Той все пак не е лош човек и сигурно ще го разбереи прости  това твое незнание.
Няма смисъл да се омаловажават каквито и да са техники, всяка има пресимство някъде и е предмет на избор, нямаме цел всеки да се прави на най-добрия.

Еми може , но той първи ипъкна с една мисъл там към мене все едно съм някъв от космоса паднал без изобщо никви знание ( не че имам много но основно от всичко по-малко някъде по-малко някъде повече ). Той без да помисли ми каза дали изобщо съм държал кантар на ръка и дали изобщо знам какво е и затова да си мълча.... а аз преди години още съм ходил в Берлин по магазини за да питам за дълбочинна техника и там любезно хората ми показваха тогава ХИТ В ПАЗАРА "White 808 TM" и "Гемини 3" ,които дълго и на широко ги обмислях о проучвах ( те нали са КАНТАРИ ???? ).... после си купих друга и т.н. но все тая карай.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyСря Дек 03, 2014 10:55 pm

GM3+PB или Fisher F5?....................?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyЧет Дек 04, 2014 9:43 pm

Petronii написа:
бобо написа:

Балкански е отдавна във форума Петроний,просто се прави на........девственица  .Колев,Симпличио,Стан,Лизимакси.... и още една торба...Болен мозък със свободно време..

Ааа, тук не бих се съгласил напълно, Колев и Симпличио бих ги приравнил донякъде, Стан няма много общи черти и е строго индивидуален, доколкото до последния има много-многоо топло.
Но както и да е, всички са минали по този път, включително и аз, когато си нов и опознаваш обстановката и изчиташ всичко, така че не го обвинявам.
Може и да греша, това не е толкова фатално, важно е да се уважаваме.
Нямам в предвид бат stan 960,тоя е друг,мултипликация някаква...Ааа,колкото до проявите му във федеративния форум,са доста по обраниТрибалски ,но и там се изявява под няколко имена.Особено активен е в темата за е трак ,там отново е новобранец разбира се,тва му е коронния номер,ма ника му не се сещам в момента,ма не мой се сбърка,ко знаеш кой търсиш.абееее,помиярска история.....П.с.–ко ви напиша сичките му никове дето успях да хвана ша се шашнете от мащаба на ФЕНОМЕНА Razz
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GM3+PB или Fisher F5?   GM3+PB или Fisher F5? - Page 2 EmptyЧет Дек 04, 2014 10:13 pm

бобо написа:
Petronii написа:
бобо написа:

Балкански е отдавна във форума Петроний,просто се прави на........девственица  .Колев,Симпличио,Стан,Лизимакси.... и още една торба...Болен мозък със свободно време..

Ааа, тук не бих се съгласил напълно, Колев и Симпличио бих ги приравнил донякъде, Стан няма много общи черти и е строго индивидуален, доколкото до последния има много-многоо топло.
Но както и да е, всички са минали по този път, включително и аз, когато си нов и опознаваш обстановката и изчиташ всичко, така че не го обвинявам.
Може и да греша, това не е толкова фатално, важно е да се уважаваме.
Нямам в предвид бат stan 960,тоя е друг,мултипликация някаква...Ааа,колкото до проявите му във федеративния форум,са доста по обраниТрибалски ,но и там се изявява под няколко имена.Особено активен е в темата за е трак ,там отново е новобранец разбира се,тва му е коронния номер,ма ника му не се сещам в момента,ма не мой се сбърка,ко знаеш кой търсиш.абееее,помиярска история.....П.с.–ко ви напиша сичките му никове дето успях да хвана ша се шашнете от мащаба на ФЕНОМЕНА Razz

гого , тото или шошо незнам как ти е ника, НО се бъркаш ужасно относно моята самоличност ( несъм този за когото ме мислиш ) . незнам но нещо сте много комплексирани тука и плахи даже , щом толкова се интересувате КОЙ СЪМ АЗ...... което за мене е супер тъпо , защото аз пет пари не давам за това да разбера кои сте ВИЕ !!! Стига сте ме дразнили с вашите глупости. НОВ СЪМ , имам намерение да се науча от вас СТАРИТЕ , неви давам акъли и не се натрапвам "изказвам мнение" , което е нормално за да си във форума. Само колегата Петроний впоследствие прояви снизходителност към мене и ми обясни как трябва да се коментира за по напред , за да нямам дразги , и на мене ми спечели донякъде уважението. Затова да спрем да се закачаме и да си гледаме кефа с хобито и т.н. "Be cool man" !
Върнете се в началото Go down
 
GM3+PB или Fisher F5?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Купувам/11"/ DD28см.от FISHER F5,Fisher Gold Bug,Gold Bug PRO .

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: