Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    Coil GOLD prodavam пират Simplex Майнлаб голден lorenz VANQUISH Fisher грунда nokta deus kupuvam Minelab 5000 маск wave miladinka TEKNETICS nexus нишани mask Spectrum врътка tesoro
     

     BLISTUUL-48

    Go down 
    +67
    zaq
    hagemon4o
    ivanasen
    djaksparrow
    bobo
    geicezar
    JORDANOS
    Pakata
    кирката
    QNUS
    Селския
    G_A_D
    мерцедес G клас
    Avrelian
    kelesis_ss
    Siromahus
    pet1r90
    Kiril62
    mmmiroo
    pe60
    kalin_79
    jagler
    branib
    saiganica
    Чумата
    бушон
    rokomoto
    ztdmp
    maksim12
    nasko
    zlatko
    laki
    mdetectors.bg
    rosen85
    AAAlexey
    magnetron!
    wallb2
    mateus
    stanislav
    Mikron
    BLISSTООL
    www
    apolon
    van_helsing
    nasko75
    yaponetsa
    vanhalen
    VIKING
    Moharem
    N@SKO
    foxcon
    tepes
    trakieca
    pechkata
    SAGITTARIUS
    imperio
    Ancient Hunter
    Golden Mask
    zanvan
    stan960
    drujba6
    adminn
    deadman_
    joro i
    4орта
    Petronii
    maximus_kn
    71 posters
    Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
    АвторСъобщение
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyПет Фев 25, 2011 11:11 pm

    Нещо яко си му се нервирал на Мерчев Very Happy Ти не знаеш ли,че той поръчва частите от НАСА ?! Не е случаен . Very Happy Very Happy Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyПет Фев 25, 2011 11:39 pm

    Единствената тема ,която е събрала само положителни вотове cheers
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 12:13 am

    SAGITTARIUS написа:
    някой работи ли с БЛИСТУУЛ 48моля споделете впечатления!моите са негативни.Защо негов детектор закупен от мой приятел кудкудяка при мъгла ,студ и защо трябва да се копаят дупки(примерно за монета)че да се удави в тях селския бик. hunter2 голд


    Защо ли това ми напомня за същия случай ,където тук изрева един колега неотдавна и после едвам си върна парите . Нещо ненормално чести са оплакванията от този модел,при положение ,че много малко хора го ползват , щеше да е добре този твой приятел да се беше посъветвал предварително с тебе или друг по-опитен ,преди да даде и без това незаслужено многото пари за това изделие. Сега опасявам се ча вече е късно и трябва да се примири твоя приятел.

    bounce
    Върнете се в началото Go down
    4орта
    Про-Консул
    Про-Консул
    4орта



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 8:58 am

    Petronii написа:
    Нещо ненормално чести са оплакванията от този модел,при положение ,че много малко хора го ползват
    Май не са толкова малко хората които се подлъгват да го купят. Последно видях миналата година един у мой приятел от Разград и един в Балчик. И двата обаче здраво надути, за да покаже Мерчев колко са дълбоки, а в действителност е невъзможно да се работи с такова усилване - свирят даже от вятъра. Производителя им естествено упрекнал собствениците, че са тъпи и не могат да ги настроят стена
    Та затова като се купува се тества предварително, или ако няма как, не се поръчва на сляпо. Досега освен изхвърлянията на Мерчев, от никой не съм чул и едно положително мнение за тия апарати.
    Върнете се в началото Go down
    joro i
    Легионер
    Легионер
    joro i



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 11:08 am

    А бихте ли ми казали една българска машинка ,която не е оплюта в този форум.
    Върнете се в началото Go down
    deadman_
    Цезар
    Цезар
    deadman_



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 12:37 pm

    joro i написа:
    А бихте ли ми казали една българска машинка ,която не е оплюта в този форум.

    Колега апаратите на Мохарем зa сега, много добра рьчна изработка аз имам такав 2в1 и няма да я сменя за друга машина cheers cheers cheers


    BG------------ cheers hunter2
    Върнете се в началото Go down
    deadman_
    Цезар
    Цезар
    deadman_



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 12:54 pm

    [quote="SAGITTARIUS"]
    SAGITTARIUS написа:
    някой работи ли с БЛИСТУУЛ 48моля споделете впечатления!моите са негативни.
    BLISTUUL-48 Thumb-4554_4D67A754

    BLISTUUL-48 Thumb-028F_4D67A754

    BLISTUUL-48 Thumb-D786_4D67A754

    BLISTUUL-48 Thumb-1C6F_4D67A754


    Незнам защо още се варзвате на (Кибер-човека). Блистол 48 и останалите произведения на кибер-човека са едни големи дарвета с две думи купуваш сателит а не металдетектор Basketball cheers lol! lol! lol! стена стена стена дявол


    BG------------ cheers hunter2
    Върнете се в началото Go down
    4орта
    Про-Консул
    Про-Консул
    4орта



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 1:11 pm

    Цитат :
    А бихте ли ми казали една българска машинка ,която не е оплюта в този форум.
    Ако това се отнася за мен, не оплювам никого, а изказвам впечатления на базата на видяно и тествано, и изказани мнения от други потребители на Блистул металдетектори. Ако бяха добри тези които видях, и ако и мненията за тях бяха положителни, естествено и моето мнение щеше да е положително. Не може на черното да кажеш бяло. Не познавам Мерчев и нямам нищо лично против него, но това което аз съм видял не ме впечатли с нищо особено.
    Други български апарати, които "не са оплюти", например са Енигма, Мохаремка, Станимирка. Техните производители също не ги познавам, но не съм чул лоши мнения за тях.
    Върнете се в началото Go down
    deadman_
    Цезар
    Цезар
    deadman_



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 1:19 pm

    Колега "4орта" погледни темите за Блистола това е некоректен кибер-човек.Няколко колеги изгоряха от него тои нямя да се научи да прави детектори стена стена


    BG------------ cheers hunter2
    Върнете се в началото Go down
    deadman_
    Цезар
    Цезар
    deadman_



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 6:45 pm

    SAGITTARIUS написа:
    Доста нагло човече.Като си поръчва частите от НАСА,да вземе да си поръча и един чип да му сменят неговия в главата но да вкарат в програмата :уважение и отношение към хората:Колко пъти трябва да му връщат машините за ремонт и да изкарва хората тъпаци и маймуни.Защо някои колеги си мислят ,че оплюваме някого -това е конкретен случай,преди време имаше подобен случай с колега Нека си има правени машинки нямам против но въпросния Мърчев да си оправи бакиите,електрониката се възбужда и телеграфира морзовата азбука,питата няма център,не работи авт.баланс-той по начало не си работеше. Е как да го похвалим ли?Пари се дават.

    Така е колега аз мога да му извадя всичкити чипове от главата за не повече от минута!Пак има колега които се е упарил от Мечев краино време е да му се развият бушоните Exclamation Exclamation bom
    Това кибер човече няма да управи докато някои негов клиент не му набута машините там кадето него огрява сланцето lol! стена стена стена


    BG------------ cheers hunter2
    Върнете се в началото Go down
    adminn
    Admin
    Admin
    adminn



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 7:49 pm

    SAGITTARIUS написа:
    някой работи ли с БЛИСТУУЛ 48моля споделете впечатления!моите са негативни.Защо негов детектор закупен от мой приятел кудкудяка при мъгла ,студ и защо трябва да се копаят дупки(примерно за монета)че да се удави в тях селския бик. hunter2 голд

    Тая машина кога е била купена?


    http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

    КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
    Върнете се в началото Go down
    adminn
    Admin
    Admin
    adminn



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 9:10 pm

    SAGITTARIUS написа:
    Преди година и нещо но така си стои,лошо че няма мераклии та да я сурне на някого,а и пича не е такъв човек.Върна я за ремонт и пак си е на същия хал ,само е залепил някакво тиксо на кутията,то се вижда на снимката.

    Добре де, като намали чувствителността не се ли успокоява? Да не е да не може да работи човека?


    http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

    КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
    Върнете се в началото Go down
    drujba6
    Новобранец
    Новобранец
    drujba6



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 10:12 pm

    SAGITTARIUS написа:
    Преди година и нещо но така си стои,лошо че няма мераклии та да я сурне на някого,а и пича не е такъв човек.Върна я за ремонт и пак си е на същия хал ,само е залепил някакво тиксо на кутията,то се вижда на снимката.
    ООсмане ти от Дулово ли беще Question
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 10:32 pm

    foxcon написа:
    SAGITTARIUS
    някой беше письл, че като чете твойте постове се зарежда с отрицателна енергия , и аз сьм така , или спри сглупостите или си смени снимката , а относно апарата на мерчев , пьрво се сьветваш с колеги, после пробваш ,после купуваш. а сега това твойто е анти реклама . поздрави от мен и помисли за снимката Very Happy
    -Ехей ква бъркотия само - ЛЕГОЛАС ЕЛФЪТ -да ти навява Отрицателна енергия -Същото като Дружбашът да те сбърка с Осман..........................................
    Върнете се в началото Go down
    zanvan
    Про-Консул
    Про-Консул
    zanvan



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 10:36 pm

    drujba6 написа:
    SAGITTARIUS написа:
    Преди година и нещо но така си стои,лошо че няма мераклии та да я сурне на някого,а и пича не е такъв човек.Върна я за ремонт и пак си е на същия хал ,само е залепил някакво тиксо на кутията,то се вижда на снимката.
    ООсмане ти от Дулово ли беще Question
    да стане бъркотията пълна Laughing ауреусе кво стана с форума на цезареите ...него намирам стена а имаше 3 яки статиики ,които исках да копна Exclamation


    дистрибутур на Exclamation BLISTUUL-48 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 10:40 pm

    Уууууууууу Наблюдаващият бил тука бе............................ Laughing Laughing Laughing
    Върнете се в началото Go down
    zanvan
    Про-Консул
    Про-Консул
    zanvan



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 10:45 pm

    stan960 написа:
    Уууууууууу Наблюдаващият бил тука бе............................ Laughing Laughing Laughing
    сал липсва петрони и ще стане интересно ....... Laughing


    дистрибутур на Exclamation BLISTUUL-48 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyСъб Фев 26, 2011 10:52 pm

    ПЕТРОНИЙ бе -Също като Авторът на ''САТИРИКОН'' Петроний, Приятелят и Учителят в дитирамбите на имп.НЕРОН -Стига с това Петрони че ма нервиш......................... Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyНед Фев 27, 2011 10:41 am

    Аз искам да зачекна друга нишка по темата...макар и малко отстрани. Аз съм художник (дизайнер) и като такъв вреди 3 месеца когато си копувах детектор ми направи впечатление нещо. За малко щяж да си купя и аз детектор на Мерчев и то само поради една доста основателна причина - детекторите му изглеждаха добре. Нямат велик и съвремене дизайн но изглеждат добре ама направо подават ръка на копувача!
    Как аз да си купя златна маска примерно без значение колко добра машина е като изглежда (с най-искрено извинение) като продукт зделан в далечна република на СССР веднага след войната в смутни години когато на витрините в магазина и 5 артикула и на единия пише "захар", на другия "брашно" и тнт. Това беше (да подчертая) мнението ми преди 3 месега когато нищо не отбирах от хобито!
    Мисълта ми е че не само дизайнерите (които имат професионално изкривяване) но и всички млади хора имат потребност да виждат хубави неща и за това Мерчев си продава детекторите (без значение дали са Ок или не са Ок).

    Към по възрастини:
    Пичове лафове като: "Той добрия маистор няма нужда от реклама или Сещаи се що еди кои си не се рекламира или гараж, гараж, СОЦ СОЦ ама мойта бангия бангия бичи дваж по-надълбоко от фишера а пишката ми е триж по дълга от на Мерчев" ви отговарят защо хората "се лъжат" да копуват от него!
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyНед Фев 27, 2011 10:44 am

    Само да отбележа че са абсолютен пацифист и не искам да дразня и засягам никой с коментара си!
    Върнете се в началото Go down
    Golden Mask
    Джадай
    Джадай
    Golden Mask



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyНед Фев 27, 2011 12:01 pm

    kuroviev написа:
    преди 3 месеца когато си купувах детектор ми направи впечатление нещо. За малко щяж да си купя и аз детектор на Мерчев и то само поради една доста основателна причина - детекторите му изглеждаха добре. Нямат велик и съвремене дизайн но изглеждат добре ама направо подават ръка на копувача! !

    Това е вица на деня Laughing


    kuroviev написа:
    Как аз да си купя златна маска примерно без значение колко добра машина е като изглежда (с най-искрено извинение) като продукт зделан в далечна република на СССР веднага след войната в смутни години !

    А това е вица за утре Laughing


    kuroviev написа:
    Аз съм художник (дизайнер)

    Добре че не попаднах на тебе когато преди година търсех дизайнер в Пловдив Smile

    kuroviev оправи си правописа че и да те потърси някой за работа, след като му дадеш оферта пълна с правописни грешки ще избяга от тебе като дявол от тамян !
    Започни с вечерно, ако не успееш наесен в първи клас Wink
    Върнете се в началото Go down
    deadman_
    Цезар
    Цезар
    deadman_



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyНед Фев 27, 2011 12:14 pm

    Ахмед тарся Ахмед кажете ми кадее да му извадя платките о главата bom bom стена :viking: :fessee:


    BG------------ cheers hunter2
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyНед Фев 27, 2011 12:31 pm

    Golden Mask написа:
    kuroviev написа:
    преди 3 месеца когато си купувах детектор ми направи впечатление нещо. За малко щяж да си купя и аз детектор на Мерчев и то само поради една доста основателна причина - детекторите му изглеждаха добре. Нямат велик и съвремене дизайн но изглеждат добре ама направо подават ръка на копувача! !

    Това е вица на деня Laughing


    kuroviev написа:
    Как аз да си купя златна маска примерно без значение колко добра машина е като изглежда (с най-искрено извинение) като продукт зделан в далечна република на СССР веднага след войната в смутни години !

    А това е вица за утре Laughing


    kuroviev написа:
    Аз съм художник (дизайнер)

    Добре че не попаднах на тебе когато преди година търсех дизайнер в Пловдив Smile

    kuroviev оправи си правописа че и да те потърси някой за работа, след като му дадеш оферта пълна с правописни грешки ще избяга от тебе като дявол от тамян !
    Започни с вечерно, ако не успееш наесен в първи клас Wink

    Господине вие въобще не сте разбрал смисъла на това което казах...най-вероятно проблема е бил в мен и все тая!
    Извинявам се ако съм ви обидил! Нямах такава цел.
    Наесен мисля да имам и един от вашите металдетектори! Жалко е че това можеше да стане още преди няколко месеца Smile
    Върнете се в началото Go down
    Ancient Hunter
    Цезар
    Цезар
    Ancient Hunter



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyНед Фев 27, 2011 12:50 pm

    kuroviev, ако си избирал между Fisher F2 и Голден Маск, си направил неправилния избор.
    А това, че Блистул изглеждали добре - може и да се харесат на някой, но ако беше си купил щеше да разказваш какво е удобството да търсиш копчета за настройка под и зад лакътя си докато работиш с него.
    Ако по внимателно се вгледаш какъв е масовия дизайн на почти всички производители, (с малки изключения като ХР detectors и Блистул), няма начин да не забележиш коя е най удачната конструкция за търсача - огъната ръкохватка, кутията пред дръжката, за да имаш възможност с палеца на ръката с която държиш детектора да натискаш бутони, ако има, и даже да достигаш някои потенциометри, ако детектора е аналогов. Обърни внимание колко много фирми са заложили на тоя дизайн. Дали е случайно? А красотата я остави за витрината Smile
    Върнете се в началото Go down
    imperio
    Цезар
    Цезар
    imperio



    BLISTUUL-48 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 EmptyНед Фев 27, 2011 1:11 pm

    XP е частен случай. При него блока с електрониката може да се носи на кръста или на ремъка на раницата. Има и опция да се премести от долната част на пръта. А когато е по "дефулт" под лакетя си има предпазен калъф, освен това горната част на кутията е доста издадена точно с цел предпазване на потенциометрите. И пак се случват повреди. Без да влизам в полемика за качествата на блистула щото не съм го пробвал, смея да твърдя че решението за управление и настройка което Мерчев е избрал не е удачно. При 13 копчета и потенциометри трябва да се мисли за дигитализиране. От тия 13 цъкалки 6 парчета са в задната част където чарковете най-често дават фира. Като се има предвид че това е апарат за търсене (надявам се) а не за изложба, и като се имат предвид фактори като вадене и прибиране от раница, сглабяне и разглабяне, транспорт, завиране по трънаците, катерене по камънаци, оставяне на земята за вадене на сигнали - от злато да се тия цъкалки и да са супер качествени след месец два ще даде фира поне една. И се обзалагам че това ще бъде някоя от тези в задната част.


    НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
    Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
    Върнете се в началото Go down
     
    BLISTUUL-48
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 21Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
     Similar topics
    -
    »  Купувам BLISTUUL-48 на прилична цена.........

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
    Идете на: