Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    голден нишани Coil пират nokta prodavam грунда mask TEKNETICS tesoro Fisher GOLD deus kupuvam wave 5000 nexus Simplex Spectrum Minelab miladinka Майнлаб маск VANQUISH врътка lorenz
     

     BLISTUUL-48

    Go down 
    +67
    zaq
    hagemon4o
    ivanasen
    djaksparrow
    bobo
    geicezar
    JORDANOS
    Pakata
    кирката
    QNUS
    Селския
    G_A_D
    мерцедес G клас
    Avrelian
    kelesis_ss
    Siromahus
    pet1r90
    Kiril62
    mmmiroo
    pe60
    kalin_79
    jagler
    branib
    saiganica
    Чумата
    бушон
    rokomoto
    ztdmp
    maksim12
    nasko
    zlatko
    laki
    mdetectors.bg
    rosen85
    AAAlexey
    magnetron!
    wallb2
    mateus
    stanislav
    Mikron
    BLISSTООL
    www
    apolon
    van_helsing
    nasko75
    yaponetsa
    vanhalen
    VIKING
    Moharem
    N@SKO
    foxcon
    tepes
    trakieca
    pechkata
    SAGITTARIUS
    imperio
    Ancient Hunter
    Golden Mask
    zanvan
    stan960
    drujba6
    adminn
    deadman_
    joro i
    4орта
    Petronii
    maximus_kn
    71 posters
    Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next
    АвторСъобщение
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyПет Сеп 02, 2011 2:01 pm

    4орта написа:

    "Идва едно момче с тънък глас, да разглежда" - така каза хижаря Rolling Eyes
    - Не съм бил аз! Но то така е... на някои хора им е тънък гласа, а на други им е тънко нещо у главата Laughing.
    Върнете се в началото Go down
    Ancient Hunter
    Цезар
    Цезар
    Ancient Hunter



     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyПет Сеп 02, 2011 7:53 pm

    BLISSTООL написа:
    Микрон да се има за един от големите производители пък да се крие като мишка на всеки от съборите,
    По инфантилно изказване от това не бях срещал. Вземи да поканиш и премиера и президента и ако те не дойдат после пиши, че и те се крият като мишки. Всеки решава какво да прави и къде да ходи, какво го интересува и какво не. Може и Kenneth White и Charles Garrett да поканиш, и после и за тях пиши че се крият Laughing
    Мерчев, още ли не си разбрал, че не си център на вселената?
    Микрон е малка и скромна фирма и изобщо не се има за голям производител. Нито пък има амбициите на корпорация Кибертрон от село Слащен. Напротив, преотстъпва ти всички пазари - български и чужди, твои са Basketball
    Върнете се в началото Go down
    SAGITTARIUS
    Консул
    Консул
    SAGITTARIUS



     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyПет Сеп 02, 2011 8:09 pm

    4орта написа:
    Много зловеща снимка. Първата мисъл като я види човек, че все едно гледам ковчези готови за заравяне на поляната. Освен ако не ги сглобяват и опаковат на чист въздух.
    При такова изобилие да не подари 1-2 детектора на хората, тц, тц, тц. Голяма излагация, такава просперираща фирма, пък само с някакви мижави отстъпки от цената се измъква Neutral

    Ми аз откога пиша на Ахмед да ми подари или да си купя на тънка лайсна некво детекторче от него ама от такива като вас колеги не ми обръща внимание.Страх ви е от него ,май -на мен тия кашони и детектори ми приличат на гаубици на бойното поле наредени за война. Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    pe60
    Новобранец
    Новобранец




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyПет Сеп 02, 2011 10:28 pm

    BLISSTООL написа:
    pe60 написа:
    От пръв поглед виждам качествените це-ка ключета с червени пластмасови тръбички на лоста за превключване , да ти кажа ли какъв голям боклук са ,а цената им е 18 ст . на едро и 26 на дребно.
    - Ако наистина разбираше от това което пишеш, а ти не разбираш, или поне не в дълбочина, щеше да знаеш че има поне 100 различни производители на въпросните ЦК ключета. Някои от тях са пълен боклук, а други са много качествени. Някои от тях струват 10 стотинки а други 5-10 лева. Лично за нуждите на BLISSTOOL, сме тествали около 20 различни модели от около 6 различни производители. В резултат на това сме подбрали надеждни ЦК ключета с добро съотношение цена-качество, така че да си нямаме проблеми с тях.

    pe60 написа:
    Една бърза справка с нашия продавач консултант от Комет показва че купуваш ел. части от тях , това което ми се набива на очи са супер качествените потенциометри за по 36 ст.бройката.
    - От няколко години не купувам потенциометри от Комет, или поне не големи количества, по простата причина че не са достатъчно качествени за BLISSTOOL металдетектори, а освен това често нямат в наличност. В момента, повечето компоненти за BLISSTOOL металдетектори са внос от чужбина. От Комет, напоследък купувам само някакви малки бройки различни елементи, за различни прототипни платки, по други мои проекти. Но пък ако наистина е вярно, че от Комет раздават насам и натам информация кой какво купува от тях, вероятно напълно ще ги отрежа.

    Ахмед , ако обикновен човек под обикновен разбирай някой който хал хабер си няма от електроника чете твоите постове ще си каже тоя е голяма работа, говори за някакви корпорации, екипи , прототипни платки , проекти, внос на електроника и други такива след толкова хвалби закономерно дойде и най крилатото изказване - Текущите модели BLISSTOOL металдетектори са доста добри, а и все още трудно им се намира конкуренция ! Ето тук когато фактите говорят и боговете мълчат . Къде са обаче фактите ? Като казваш че електрониката ти е супер качествена подкрепи я с факти , снимки , фактури или нещо друго което да покаже че това което казваш е истина те тази прословута електроника е скъпа и надежна .
    Фактите са други .
    Имаме металотърсач който е супер прехвален не от кой да е а от производителя му, интернет е пълен с клипове на въпросния уред само че 95 % от тях са снимани от същия а останалите 5 % от дистрибутори на детекторите . На мен са ми известни четири български форума за металотърсачи и детектинг и в никой от тях не видях някой да даде мнение за BLISSTOOL като собственик , мненията са само на Ахмед който се явява производител на същите . Това ако не е странно здраве му кажи ! Ахмед казваш че BLISSTOOL няма конкуренция , а как ще обясниш факта че този професионален металотърсач със завидни характеристики /според тебе само/ може да се поръча само с една търсеща глава ?
    Е това не мога да проумея . Сега ще вляза в роля и ще се опитам да отговоря на този въпрос в твой стил Surprised
    -Ние отдавна сме разработили няколко търсещи глави за BLISSTOOL, но металотърсача и така се продава добре, поради това не бързам да въвеждам в серийно производство изцяло нови намотки . /Намотки може да се подмени и с думата разработки, която разбирам че много обичаш /
    До колкото знам BLISSTOOL металотърсачи се произвеждат в с.Слащен , много ми е интересно как биха реагирали твои бизнес партньори ако евентуално решат да се срещнат с теб и да видят къде се произвежда този супер металотърсач , иска ми се да видя опулените им физиономии когато отидат на гъза на географията и видят мегаполиса Слащен . Да видят как кокошки се разхождат по улиците, как сутрин козите и овците отиват на паша .
    Ахмед, факти , с факти говори а не с благи приказки и гръмки изказвания !
    Върнете се в началото Go down
    pe60
    Новобранец
    Новобранец




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyПет Сеп 02, 2011 10:34 pm

    BLISSTООL написа:
    На тази снимка е показан част от процеса по подготовка на BLISSTOOL за ТРЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ, 4, 5 и 6 Септември 2011, яз. Кърджали:
     - BLISTUUL-48 - Page 13 BLISSTOOL_LTC64X-final_field_test-01-t

    Пак зарибявки , това била част от подготовката ,а каква ли би била цялата подготовка Shocked ?
    Според мен Ахмед е изкарал 20-30 металотърсача на поляната да види кои от тях работят най добре за да вземе тях на събора .
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyСъб Сеп 03, 2011 4:17 am

    pe60 написа:
    Ахмед казваш че BLISSTOOL няма конкуренция , а как ще обясниш факта че този професионален металотърсач със завидни характеристики /според тебе само/ може да се поръча само с една търсеща глава ?
    - Пак не си в час. От скоро, BLISSTOOL металдетектори се предлагат с 5 различни размера търсещи бобини. Ела на събора и ще ги видиш всичките!!! След около месец в сайта ни ще има подробна информация и за тях.
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyСъб Сеп 03, 2011 4:30 am

    pe60 написа:
    До колкото знам BLISSTOOL металотърсачи се произвеждат в с.Слащен , много ми е интересно как биха реагирали твои бизнес партньори ако евентуално решат да се срещнат с теб и да видят къде се произвежда този супер металотърсач , иска ми се да видя опулените им физиономии когато отидат на гъза на географията и видят мегаполиса Слащен .
    - Пак не си в час. Повечето елементи/модули за BLISSTOOL металдетектори се произвеждат в София и в други градове на България, а се сглобяват цялостно и се тестват финално в Слащен. Всеки един BLISSTOOL металдетектор, независимо от многоетапния качествен контрол по време на производството, след производството задължително се подлага на обстоен полеви тест на терен! Това важи за абсолютно всеки BLISSTOOL металдетектор! С всичко това гарантираме за качеството на нашите металдетектори. Не случайно предлагаме 3 години гаранция! В Слащен имам собствена земя (терени) и полигони и за това там провеждаме тези комплексни полеви тестове, при това ЦЕЛОГОДИШНО! И в София, и в Слащен имам офиси и съпътстващите други условия за посрещане на гости, клиенти, дистрибутори, и т.н. Добре сте дошли!
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyСъб Сеп 03, 2011 4:38 am

    pe60 написа:
    Пак зарибявки , това била част от подготовката ,а каква ли би била цялата подготовка Shocked ?
    - На въпросната снимка, показаните BLISSTOOL металдетектори са приготвени за един от поредните финални полеви тестове, за които споменах в предходния си коментар.
    Върнете се в началото Go down
    yaponetsa
    Цезар
    Цезар




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyСъб Сеп 03, 2011 7:33 am

    .


    Последната промяна е направена от yaponetsa на Сря Сеп 14, 2016 10:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    pe60
    Новобранец
    Новобранец




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyСъб Сеп 03, 2011 10:38 am

    BLISSTООL написа:
    pe60 написа:
    Ахмед казваш че BLISSTOOL няма конкуренция , а как ще обясниш факта че този професионален металотърсач със завидни характеристики /според тебе само/ може да се поръча само с една търсеща глава ?
    - Пак не си в час. От скоро, BLISSTOOL металдетектори се предлагат с 5 различни размера търсещи бобини. Ела на събора и ще ги видиш всичките!!! След около месец в сайта ни ще има подробна информация и за тях.

    Аз не съм бил в час ,пак пускаш партенки,нали ако имаше други търсещи глави щеше да оревеш по форумите че са в продажба. От сайта http://blisstool.com не може да се купи металотърсач с друга освен с 28 см . това говори че тези 5 антени са някъде далеч в мечтите ти. От колко години произвеждаш BLISSTOOL и казваш че е професионален металотърсач,само по това е достатъчно да се разбере че не е !
    Или имаш предвид ония шуменските антени от предишния събор с които си правеше реклама ? С тях ще си останеш момче и с мечтите си ! Тогава не каза ли че до месец ги пускаш, а беше ЮНИ Smile
    Върнете се в началото Go down
    pe60
    Новобранец
    Новобранец




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyСъб Сеп 03, 2011 10:53 am

    BLISSTООL написа:
    pe60 написа:
    До колкото знам BLISSTOOL металотърсачи се произвеждат в с.Слащен , много ми е интересно как биха реагирали твои бизнес партньори ако евентуално решат да се срещнат с теб и да видят къде се произвежда този супер металотърсач , иска ми се да видя опулените им физиономии когато отидат на гъза на географията и видят мегаполиса Слащен .
    - Пак не си в час. Повечето елементи/модули за BLISSTOOL металдетектори се произвеждат в София и в други градове на България, а се сглобяват цялостно и се тестват финално в Слащен. Всеки един BLISSTOOL металдетектор, независимо от многоетапния качествен контрол по време на производството, след производството задължително се подлага на обстоен полеви тест на терен! Това важи за абсолютно всеки BLISSTOOL металдетектор! С всичко това гарантираме за качеството на нашите металдетектори. Не случайно предлагаме 3 години гаранция! В Слащен имам собствена земя (терени) и полигони и за това там провеждаме тези комплексни полеви тестове, при това ЦЕЛОГОДИШНО! И в София, и в Слащен имам офиси и съпътстващите други условия за посрещане на гости, клиенти, дистрибутори, и т.н. Добре сте дошли!

    Брейй, пак изхвърляне и то голямо . Къде заливаш търсачните глави се чудя и ей тия неща - https://www.youtube.com/watch?v=EA3aXkc6t64
    Така като говориш за офиси не се ли сети да напишеш на кой адрес се намират,да дадеш телефон за да можем да ги посетим за да ни запознаят на живо със свръхвъзможностите на BLISSTOOL .
    Офиси имал, алоооо ние не ядем доматите с колците Smile .
    Върнете се в началото Go down
    apolon
    Про-Консул
    Про-Консул
    apolon



     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyСря Сеп 07, 2011 2:32 pm

    Днес тествах апарата подарен от Ахмед Мерчев на 3 събор БНФМ БЛИСТООЛ ЛТЦ 64Х version 3 випреки че ми е нов и не съм работил със такив апарат останах много доволен от апарата.След като го тествам на различните видове почви ,средно уродени и силно уродени ще напиша повече за параметрите на работа на този модел.
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyСря Сеп 07, 2011 9:13 pm

    apolon написа:
    Днес тествах апарата подарен от Ахмед Мерчев на 3 събор БНФМ БЛИСТООЛ ЛТЦ 64Х version 3 випреки че ми е нов и не съм работил със такив апарат останах много доволен от апарата.След като го тествам на различните видове почви ,средно уродени и силно уродени ще напиша повече за параметрите на работа на този модел.



    На бакшиш кон не му се броят зъбитеSmile))))))))))
    Върнете се в началото Go down
    VIKING
    Про-Консул
    Про-Консул
    VIKING



     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyСря Сеп 07, 2011 11:56 pm

    Kerkenez написа:
    apolon написа:
    Днес тествах апарата подарен от Ахмед Мерчев на 3 събор БНФМ БЛИСТООЛ ЛТЦ 64Х version 3 випреки че ми е нов и не съм работил със такив апарат останах много доволен от апарата.След като го тествам на различните видове почви ,средно уродени и силно уродени ще напиша повече за параметрите на работа на този модел.



    На бакшиш кон не му се броят зъбитеSmile))))))))))

    eDVALI АНМЕД ЩЕПОДАРИ МАШИНАбадева .това ми намирисва на конспирасио..извиневам се..
    Върнете се в началото Go down
    adminn
    Admin
    Admin
    adminn



     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyЧет Сеп 08, 2011 4:28 pm

    Вижте, тоя път Блистула се беше подготвил доста добре и хвана доста дълбоки сигнали.
    Върнете се в началото Go down
    VIKING
    Про-Консул
    Про-Консул
    VIKING



     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyЧет Сеп 08, 2011 7:45 pm

    adminn написа:
    Вижте, тоя път Блистула се беше подготвил доста добре и хвана доста дълбоки сигнали.
    TO dobre ама имаше едно детенце на клиповите с блиййзмула-де търкаше па не му знае името
    Върнете се в началото Go down
    apolon
    Про-Консул
    Про-Консул
    apolon



     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyЧет Сеп 08, 2011 9:39 pm

    Днес изпратих заявлението за BLISSTOOL :bienvenue търкане мечта Хвана гърнето от тест полигона на събора на дълбочина 60см.
    Върнете се в началото Go down
    jagler
    Про-Консул
    Про-Консул
    jagler



     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyЧет Сеп 08, 2011 11:22 pm

    колко беше голямо гърнето?
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyПет Сеп 09, 2011 10:02 am

    Снимки от участието на BLISSTOOL на Втори Национален Събор по Металдетектинг, 28-29 Май 2011, Копринка, Казанлък:
    http://blisstool.in/index.php/category/30
    В момента са налични 241 снимки. Най-долу на всяка страница има цифри за преминаване към снимките на следващата страница. Има опция и за визуализиране на всички снимки на една страница.
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyПет Сеп 09, 2011 10:03 am

    Снимки от участието на BLISSTOOL на ТРЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ, 4, 5 и 6 Септември 2011, яз. Кърджали:
    http://blisstool.in/index.php/category/31
    В момента са налични 275 снимки. Най-долу на всяка страница има цифри за преминаване към снимките на следващата страница. Има опция и за визуализиране на всички снимки на една страница.
    Върнете се в началото Go down
    pechkata
    Джадай
    Джадай




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyПет Сеп 09, 2011 11:08 am

    jagler написа:
    колко беше голямо гърнето?
    http://prikachi.com/images.php?images/875/3797875M.jpg
    Върнете се в началото Go down
    Kiril62
    Admin
    Admin
    Kiril62



     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyПет Сеп 09, 2011 12:33 pm

    pechkata написа:
    jagler написа:
    колко беше голямо гърнето?
    http://prikachi.com/images.php?images/875/3797875M.jpg


    Гърнето е със следните размери.
    Вместимост-300милилитра.
    Височина-8см.
    Широчина на гърлото-7см.


    Върнете се в началото Go down
    Golden Mask
    Джадай
    Джадай
    Golden Mask



     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyПет Сеп 09, 2011 12:35 pm

    pechkata написа:
    jagler написа:
    колко беше голямо гърнето?
    http://prikachi.com/images.php?images/875/3797875M.jpg

    Гърнето е с вместимост 0.3л и беше пълно с монети от живково време. Само BLISSTOOL и Майнлаб ГПХ 4000 на Илия успяха да го локализират на 60 см. Особенно много ме впечатли новата версия V3 на BLISSTOOL която още не се е появила на пазара. Монети на по 40 см също не бяха проблем за Мерчев, като трябва да се има на предвид че почвата беше орудена !
    Личи се че неговия екип е поработил доста след събора на Копринка . Браво !
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyПет Сеп 09, 2011 11:00 pm

    pechkata написа:
    jagler написа:
    колко беше голямо гърнето?
    http://prikachi.com/images.php?images/875/3797875M.jpg

    Това ли е гърнето , което е закопано ? Каква е тази капачка за буркани отгоре , ако така са го заровили, теста е особено близък до реалноста , едно време се така са ги слагали запечатани с алуминиеви капачки.


    Shocked
    Върнете се в началото Go down
    apolon
    Про-Консул
    Про-Консул
    apolon



     - BLISTUUL-48 - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 13 EmptyПет Сеп 09, 2011 11:12 pm

    Някой друг май е ползвал тая капачка за да хване сигнала, но блистол го хвана без нея.
    Върнете се в началото Go down
     
    BLISTUUL-48
    Върнете се в началото 
    Страница 13 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next
     Similar topics
    -
    »  Купувам BLISTUUL-48 на прилична цена.........

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
    Идете на: