Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Здравеите,

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 6:05 pm

Здравеите на всички участници в този прекрасен форум.Днес се регистрирах защото и харесвам насоката ,с която всички имаме желание да се занимаваме.Да ви попитам за малко помощ- тъи като не съм заапознат с металотърсачите ще може ли да ми дадете някаква насока с какъв апарат мога да се сдобия,за сума до 1000 лв,като не е много труден за работа.
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 6:24 pm

Колега за тези пари втора ръка професионален металдетектор или български гаражен -Миладинка ,Голден Маск 3+Pbox или някой по-среден клас чисто нов Fisher F5
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 6:32 pm

trakieca написа:
Колега за тези пари втора ръка професионален металдетектор или български гаражен -Миладинка ,Голден Маск 3+Pbox или някой по-среден клас чисто нов Fisher F5
Аз се спрях на Фишера,но не знам дали това което се пише в рекламата е така.наистина мисля че е добър.Работил ли си с него.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 6:52 pm

.



Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 6:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
foxcon
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:00 pm

.


Последната промяна е направена от foxcon на Пон Мар 07, 2011 7:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:01 pm

SAGITTARIUS написа:
ivio написа:
Здравеите на всички участници в този прекрасен форум.Днес се регистрирах защото и харесвам насоката ,с която всички имаме желание да се занимаваме.Да ви попитам за малко помощ- тъи като не съм заапознат с металотърсачите ще може ли да ми дадете някаква насока с какъв апарат мога да се сдобия,за сума до 1000 лв,като не е много труден за работа.
то ще бъде голема кръщавка колега-ще гледаш-от мен съвет -или маска или игъл не ги слушай -това е ,па що ли ти требет тия машинки-жив и здрав!

А ,така-сега ме хвана неподготвен.Да ти кажа честно не знам какво е игъл,не сам запознат с всичко.Даи ми малко помощ.То никога не се знае какво може да си намери човек.
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:03 pm

ivio написа:
Здравеите на всички участници в този прекрасен форум.Днес се регистрирах защото и харесвам насоката ,с която всички имаме желание да се занимаваме.Да ви попитам за малко помощ- тъи като не съм заапознат с металотърсачите ще може ли да ми дадете някаква насока с какъв апарат мога да се сдобия,за сума до 1000 лв,като не е много труден за работа.


колега аз едно ще ти кажа , като начинаещ не си взимай апарат втора употреба .
и като ще взимаш взимаи един път , няма фаида да сменяш машините като носни кърпички .
свикнеш ли на една машина ще си доволен . именно за това тук ще чуеш много мнения и то различни , накрая няма да ти помагнат а ще почне един безкраен спор ............. от които нищо няма да разбереш а и ще си по объркан ...
най - добре прочети старите теми ако те интересува нещо пиши на лични на хората надявам се че ще ти отговарят .. и ще си направиш по добра равно сметка
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:03 pm

foxcon написа:
новобранец , има поне 10 такива теми вземи пьрво ги прочети, не очаквай нищо различно да ти кажат , а и тези който знаят вече ги няма вьв форума . Успех с избора .
Да,така е.Но винаги може да има нещо,което да излезе когато не очакваш. Wink
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:05 pm

pet1r90 написа:
ivio написа:
Здравеите на всички участници в този прекрасен форум.Днес се регистрирах защото и харесвам насоката ,с която всички имаме желание да се занимаваме.Да ви попитам за малко помощ- тъи като не съм заапознат с металотърсачите ще може ли да ми дадете някаква насока с какъв апарат мога да се сдобия,за сума до 1000 лв,като не е много труден за работа.


колега аз едно ще ти кажа , като начинаещ не си взимай апарат втора употреба .
и като ще взимаш взимаи един път , няма фаида да сменяш машините като носни кърпички .
свикнеш ли на една машина ще си доволен . именно за това тук ще чуеш много мнения и то различни , накрая няма да ти помагнат а ще почне един безкраен спор ............. от които нищо няма да разбереш а и ще си по объркан ...
най - добре прочети старите теми ако те интересува нещо пиши на лични на хората надявам се че ще ти отговарят .. и ще си направиш по добра равно сметка
Знаеш ли,маи си прав.Ще поразгледам добре и все ще намеря решение. Wink
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:06 pm

Аз се спрях на Фишера,но не знам дали това което се пише в рекламата е така.наистина мисля че е добър.Работил ли си с него.[/quote] Нямам точни наблюдения как работи за монетки става но ако искаш нещо по-добро Fisher F 75 , незнам на теб за какво ти трябва на какъв терен ще търсиш ако ти е за първи път е най-добрия вариант ,но винаги има по-добър .....
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:17 pm

trakieca написа:
Аз се спрях на Фишера,но не знам дали това което се пише в рекламата е така.наистина мисля че е добър.Работил ли си с него.
Нямам точни наблюдения как работи за монетки става но ако искаш нещо по-добро Fisher F 75 , незнам на теб за какво ти трябва на какъв терен ще търсиш ако ти е за първи път е най-добрия вариант ,но винаги има по-добър .....[/quote]Не мога да определя какви са раионите,но като знам че изхварлих една,а сега 2-та машинка е с много паразитни сигнали и то ти писва.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:21 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Мар 03, 2011 11:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:22 pm

[/quote]А ,така-сега ме хвана неподготвен.Да ти кажа честно не знам какво е игъл,не сам запознат с всичко.Даи ми малко помощ.То никога не се знае какво може да си намери човек.[/quote] Колега игъл това е марка White's Detectors ,колегата "Sagitarius" работи със такъв и знае за какво става въпрос , обаче за начинаещ търсач ти трябва нещо което да ти пасне поне в началото а не да се чудиш откъде се включва апарата . На White"s най-добрите модела са като почнем от Prizm III , White"s Spectrum , White"s DFX и на последно място Whte"s Spectra V3i ти си избери по душа кой ще ти пасне и по джоба разбира се cheers
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 7:33 pm

trakieca написа:
А ,така-сега ме хвана неподготвен.Да ти кажа честно не знам какво е игъл,не сам запознат с всичко.Даи ми малко помощ.То никога не се знае какво може да си намери човек.[/quote] Колега игъл това е марка White's Detectors ,колегата "Sagitarius" работи със такъв и знае за какво става въпрос , обаче за начинаещ търсач ти трябва нещо което да ти пасне поне в началото а не да се чудиш откъде се включва апарата . На White"s най-добрите модела са като почнем от Prizm III , White"s Spectrum , White"s DFX и на последно място Whte"s Spectra V3i ти си избери по душа кой ще ти пасне и по джоба разбира се cheers[/quote]Да,ето че дори да се отвори тема,която да се е разглеждала преди пак може да има нови и нови идеи,върху които да се помисли.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 8:02 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Мар 03, 2011 11:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyСря Мар 02, 2011 8:34 pm

[Колега тракиеца ,много точно мнение ,в неделя на пазара ще говорим,понеже знам за какво става дума,що да не му помогнем на човека-тука ще го объркат тотално,и сме все капацитети Very Happy Радвам се че четеш империо Very Happy Very Happy Very Happy А колегата ако може да си вземе -чисто [/quote] Да "Sagitarius" обаче за 1000 лева не знам дали ще му стигнат да си купи от тези изброените по-горе металдетектори нека той сам да си прецени все парите също не са малко но и не става само със гледане ....
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyЧет Мар 03, 2011 10:21 am

trakieca написа:
[Колега тракиеца ,много точно мнение ,в неделя на пазара ще говорим,понеже знам за какво става дума,що да не му помогнем на човека-тука ще го объркат тотално,и сме все капацитети Very Happy Радвам се че четеш империо Very Happy Very Happy Very Happy А колегата ако може да си вземе -чисто
Да "Sagitarius" обаче за 1000 лева не знам дали ще му стигнат да си купи от тези изброените по-горе металдетектори нека той сам да си прецени все парите също не са малко но и не става само със гледане ....[/quote]Еее,поне на едно място да попадна на хора които са откровенни,без да искат да те прецакат.
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyЧет Мар 03, 2011 7:14 pm

колега Sagittarius,остави ми някакви кординати на лични,защото не мога да изпращам съобщения.
Върнете се в началото Go down
ivio
Новобранец
Новобранец




Здравеите, Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравеите,   Здравеите, EmptyЧет Мар 03, 2011 8:02 pm

SAGITTARIUS написа:
.
Не мога поникакъв начин да се свържа.Или е от компа,или от връзката.Ще пробвам още.
Върнете се в началото Go down
 
Здравеите,
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Съвет за бъдеща покупка
» здравеите на всички
» здравеите имам нужда от малко помощ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: