Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск 5000 пират грунда nokta голден nexus tesoro wave lorenz mask Майнлаб Spectrum врътка deus miladinka VANQUISH prodavam GOLD нишани Fisher Simplex Coil kupuvam Minelab TEKNETICS
 

 AT PRO или fisher f5

Go down 
+20
Golden Mask
hresteslaw
nasko75
atina
werewolf1
Мушамата
lobtor
FELIX
Gandalf
pavli_q
ivanasen
bakusho
бобо
mario321
pechkata
sdsds
niki3
dulgiya
adminn
maas7eer
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyНед Яну 12, 2014 11:31 pm

Gandalf написа:
Мушамата написа:
www.mdetectors.com написа:
И двата металотърсача са добри и си заслужават парите. Проблема при AT PRO, е че няма голяма сонда, а за Фишер Ф5 имаш опция за голяма сонда.
AP PRO е подводен металотърсач, ако това те вълнува.

Вълнуваше ме допреди 1 седмица,когато още се чудех какъв МД да избера,но после ми подариха Фишер Ф5  и вече не се терзая по този въпрос.Проблема който е на дневен ред пред мен,откриване на най-оптималните настройки на апарата при различните условия при търсене Very Happy .




      Аз работя така: Грундирам го от " PHASE LOCK", като DISCRIM е на АМ и THRESH e на 1(леко жужене да се чува)! Помпя два, три пъти и 5-ка вече е грундиран! След това увеличавам GAIN и THRESH на макс, и слагам DISCRIM 10,12, или 15. Но 15 го слагам ако има много дребни железа. Smile 

Точно така! Само да отбележа gaind на 80. Така уреда става по агресивен. Треша е както каза Gandalfi при грундирането на 1 .След това треша ми е на 8 след грундирането Ще кажа защо! Един ден си играх с няколко акчета и ги заравях на различна дълбочина е  не колкото  Mарианската падина и открих , че на треш 8  най-добре го чува и в трите дълбочини. На 9 установих , че ги леко затъпява т.е. заглушава. Дискриминация , както Колегата 11-12.Държа да подчертая на НЕ СЕ ГУБИ НИКАКВА ДЪЛБОЧИНА И ЧУСТВИТЕЛНОСТ Понякога изрязват желязото напълно , но това е временно. Успех! Това е един прекрасен уред , за разтоварване от сивото ни ежедневие , щото най много ме кефи като погледна дисплея и почти знам  какво да очаквам.  Cool


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!


Последната промяна е направена от ivanasen на Нед Яну 12, 2014 11:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyНед Яну 12, 2014 11:32 pm

ivanasen написа:
nasko75 написа:
Мушамата написа:
nasko75 написа:
Мушамата написа:
www.mdetectors.com написа:
И двата металотърсача са добри и си заслужават парите. Проблема при AT PRO, е че няма голяма сонда, а за Фишер Ф5 имаш опция за голяма сонда.
AP PRO е подводен металотърсач, ако това те вълнува.

Вълнуваше ме допреди 1 седмица,когато още се чудех какъв МД да избера,но после ми подариха Фишер Ф5  и вече не се терзая по този въпрос.Проблема който е на дневен ред пред мен,откриване на най-оптималните настройки на апарата при различните условия при търсене Very Happy .
За достоверна информация за настроилите  се обърни към  ivanasen  https://www.imperio.biz/u3343
не към Печката  scratch 

 Very Happy Very Happy Добре ,но какво бяхте захапали човека с тези обувки,те станаха почти като роклята на Моника Люински на търг в Сотби Smile 
Така и не се разбра кои е купил обувките на Печката и на каква цена

Колега,  Печката ми предложи да ми даде обувките-УНИКАТ/ нямащи цена / за моя ф5 с ултимейта и понеже Владо му подари ф5 с ултимейт и много му хареса,/ нищо , че се пъчи с ненормални клипчета.Това е условието да му го дадат/ , реши да ми подари обувките от благодарност. Чакам да ми ги изпрати по Еконт. И вече на новият клип е с нови обувки и то забележи - пак кафяви. Човека е  маниак на кафявите обувки!  Cool 



  Човека си има принципи...  Laughing Laughing Laughing Cool 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyНед Яну 12, 2014 11:36 pm




Да това с дисплея си е голямо предимство, след сигнала и аз като ivanasen като погледна и знам какво да очаквам! Забравих да отбележа че работя на TONES - 2...  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyНед Яну 12, 2014 11:38 pm

ivanasen написа:
Gandalf написа:
Мушамата написа:
www.mdetectors.com написа:
И двата металотърсача са добри и си заслужават парите. Проблема при AT PRO, е че няма голяма сонда, а за Фишер Ф5 имаш опция за голяма сонда.
AP PRO е подводен металотърсач, ако това те вълнува.

Вълнуваше ме допреди 1 седмица,когато още се чудех какъв МД да избера,но после ми подариха Фишер Ф5  и вече не се терзая по този въпрос.Проблема който е на дневен ред пред мен,откриване на най-оптималните настройки на апарата при различните условия при търсене Very Happy .




      Аз работя така: Грундирам го от " PHASE LOCK", като DISCRIM е на АМ и THRESH e на 1(леко жужене да се чува)! Помпя два, три пъти и 5-ка вече е грундиран! След това увеличавам GAIN и THRESH на макс, и слагам DISCRIM 10,12, или 15. Но 15 го слагам ако има много дребни железа. Smile 

Точно така! Само да отбележа gaind на 80. Така уреда става по агресивен. Треша ми е на 8 . Ще кажа защо! Един ден си играх с няколко акчета и ги заравях на различна дълбочина е  не колкото  Mарианската падина и открих , че на треш 8  най-добре го чува и в трите дълбочини. На 9 установих , че ги леко затъпява т.е. заглушава. Дискриминация , както Колегата 11-12.Държа да подчертая на НЕ СЕ ГУБИ НИКАКВА ДЪЛБОЧИНА И ЧУСТВИТЕЛНОСТ Понякога изрязват желязото напълно , но това е временно. Успех! Това е един прекрасен уред , за разтоварване от сивото ни ежедневие , щото най много ме кефи като погледна дисплея и почти знам  какво да очаквам.  Cool 


Да ама нашия Владко _ тарикатко сега на какви цени продава, а ако сложи и телевизор трябва ипотечен кредит да вземеш за да си го купиш  Laughing 


който търси намира
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyНед Яну 12, 2014 11:40 pm

Аз пък въобще не увели4авам дискриминацията. Само ако е много ожелезено я давам на 8-9. Все пак е добре да се знае 4е там където са железцата там са и монетите,а и апарата хваща така по добре дребните монетки
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyНед Яну 12, 2014 11:41 pm

Gandalf написа:



       Да това с дисплея си е голямо предимство, след сигнала и аз като ivanasen като погледна и знам какво да очаквам! Забравих да отбележа че работя на TONES - 2...  Very Happy 
Задължително TONES - 2 това е истината


който търси намира
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyНед Яну 12, 2014 11:43 pm

borislav123 написа:
Аз пък въобще не увели4авам дискриминацията. Само ако е много ожелезено я давам на 8-9. Все пак е добре да се знае 4е там където са железцата там са и монетите,а и апарата хваща така по добре дребните монетки
Не е така но това ще ти го обясни ivanasen


Последната промяна е направена от nasko75 на Нед Яну 12, 2014 11:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyНед Яну 12, 2014 11:44 pm

Gandalf написа:



       Да това с дисплея си е голямо предимство, след сигнала и аз като ivanasen като погледна и знам какво да очаквам! Забравих да отбележа че работя на TONES - 2...  Very Happy 

Да много колеги работим на два тона и е най лесно! Но искам да отбележа когато се направят настройките на детектора понякога незнам защо уреда става , много неспокоен , както разправя печката , затова натискам freq появява се 2 и смущенията спират. Ако не спрат изключвам гайнда е отвъртвам антената от буксата , изваждам батерията и повтарям всичко отначало и уреда заспива. Най често това става когато работя под жици и на много орудено , около 80- 82.

Но смушенията може да се появят и от слаби батерии. Това също го забелязах.  Cool 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyНед Яну 12, 2014 11:50 pm

borislav123 написа:
Аз пък въобще не увели4авам дискриминацията. Само ако е много ожелезено я давам на 8-9. Все пак е добре да се знае 4е там където са железцата там са и монетите,а и апарата хваща така по добре дребните монетки

Колега правил съм експерименти с телове и по тях монети. На дискриминация 3-5. Дори така работих поне 2 месеца по -препоръка но един мой приятел. Но едно забелязах , когато е отгоре предмета няма проблем , но в по-голяма дълбочина , ако желязото е в повече го леко ожелезява , затова изрязвам на 11 или 12 , но не докрая , по този начин затъпявам желязото , но не напълно , но цвета излиза по -напред. Дори , ако го дава на една страна цвят , а на другата мълчи копай . 90% е цвят. Иначе при замърсен терен с телове главата ти се надува , ако дискриминатора на 3-5 и изпускаш цветните по-слаби сигнали. . Cool 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyНед Яну 12, 2014 11:54 pm

ivanasen написа:
Gandalf написа:



       Да това с дисплея си е голямо предимство, след сигнала и аз като ivanasen като погледна и знам какво да очаквам! Забравих да отбележа че работя на TONES - 2...  Very Happy 

Да много колеги работим на два тона и  е най лесно! Но искам да отбележа когато се направят настройките на детектора понякога незнам защо уреда става , много неспокоен , както разправя печката , затова натискам freq появява се 2 и смущенията спират. Ако не спрат изключвам гайнда е отвъртвам антената от буксата , изваждам батерията и повтарям всичко отначало и уреда заспива.  Най често това става когато работя под жици и на много орудено , около 80- 82.

Но смушенията може да се появят и от слаби батерии. Това също го забелязах.  Cool 



И на мен ми се е случвало това, дори веднъж ме подлуди! Имаше гъста мъгла и не видях жици, но за всеки случай се преместих на 100 метра и млъкна... А, за батериите винаги ги зареждам преди да изляза, че един път патих!  Smile 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyНед Яну 12, 2014 11:57 pm




Абе иска си практика, за да разбереш и най малката му тънкост! Дори е важно ако си правиш от време на време експерименти, така по-бързо ще го разучиш! Smile 


   
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 12:01 am

Gandalf написа:



         Абе иска си практика, за да разбереш и най малката му тънкост! Дори е важно ако си правиш от време на време експерименти, така по-бързо ще го разучиш! Smile 


   
Gandalf как те усетих още от  първия път че си пич ,а тогава нещо се спичаше ама сега газ газ яко газ но слагай  колана
И си смени аватара неми харесва,дай нещо по страшно като теб  Twisted Evil 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 12:07 am

nasko75 написа:
Gandalf написа:



         Абе иска си практика, за да разбереш и най малката му тънкост! Дори е важно ако си правиш от време на време експерименти, така по-бързо ще го разучиш! Smile 


   
Gandalf как те усетих още от  първия път че си пич ,а тогава нещо се спичаше ама сега газ газ яко газ но слагай  колана



Насе и ти не си по назад от мен! Ся да не изброявам кои са всичките сериозни тук ама ти си единия от тях.. Тия дни съм малко по активен защото съм болен и си си стоя в къщи..... пред компа! Ноо, взех да се оправям и май ще сложа батериите да се зареждат...  Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 12:14 am

Gandalf написа:
ivanasen написа:
Gandalf написа:



       Да това с дисплея си е голямо предимство, след сигнала и аз като ivanasen като погледна и знам какво да очаквам! Забравих да отбележа че работя на TONES - 2...  Very Happy 

Да много колеги работим на два тона и  е най лесно! Но искам да отбележа когато се направят настройките на детектора понякога незнам защо уреда става , много неспокоен , както разправя печката , затова натискам freq появява се 2 и смущенията спират. Ако не спрат изключвам гайнда е отвъртвам антената от буксата , изваждам батерията и повтарям всичко отначало и уреда заспива.  Най често това става когато работя под жици и на много орудено , около 80- 82.

Но смушенията може да се появят и от слаби батерии. Това също го забелязах.  Cool 



         И на мен ми се е случвало това, дори веднъж ме подлуди! Имаше гъста мъгла и не видях жици, но за всеки случай се преместих на 100 метра и млъкна... А, за батериите винаги ги зареждам преди да изляза, че един път патих!  Smile 

Колеги,благодаря за споделения опит.С две думи - когато излязох грудирах: фаза 65,GAIN 70-85,TRESH 0,режим ALL METAL,скалата за минерализация се движеше между 1 и 3 бара.Добре,чух няколко черни сигнала.След около 20 метра Скалата за минерализация се запълни до края,уреда започна да дава недействителни сигнали.Грундирах фаза 19-25,намалих GAIN 50,TRESH -3,-4.Детекторът стана по-спокоен,но пак имаше странни сигнали, хаотичниако мога така да се изразя.Минах на дискриминация 15 малко по-добре,но пак фалшиви тонове.И честотите сменях и като се преместиш 2-3 метра пак извънземни сигнали.След преместване в ливада :минерализация 1-3деления,гайн 70-90,фаза 55-73 ,нормална работа на детектора.Не зная дали е правилно това?!!! confused 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 12:21 am

Мушамата написа:
Gandalf написа:
ivanasen написа:
Gandalf написа:



       Да това с дисплея си е голямо предимство, след сигнала и аз като ivanasen като погледна и знам какво да очаквам! Забравих да отбележа че работя на TONES - 2...  Very Happy 

Да много колеги работим на два тона и  е най лесно! Но искам да отбележа когато се направят настройките на детектора понякога незнам защо уреда става , много неспокоен , както разправя печката , затова натискам freq появява се 2 и смущенията спират. Ако не спрат изключвам гайнда е отвъртвам антената от буксата , изваждам батерията и повтарям всичко отначало и уреда заспива.  Най често това става когато работя под жици и на много орудено , около 80- 82.

Но смушенията може да се появят и от слаби батерии. Това също го забелязах.  Cool 



         И на мен ми се е случвало това, дори веднъж ме подлуди! Имаше гъста мъгла и не видях жици, но за всеки случай се преместих на 100 метра и млъкна... А, за батериите винаги ги зареждам преди да изляза, че един път патих!  Smile 

Колеги,благодаря за споделения опит.С  две думи - когато излязох грудирах: фаза 65,GAIN 70-85,TRESH 0,режим ALL METAL,скалата за минерализация се движеше между 1 и 3 бара.Добре,чух няколко черни сигнала.След около 20 метра Скалата за минерализация се запълни до края,уреда започна да дава недействителни сигнали.Грундирах фаза 19-25,намалих GAIN 50,TRESH -3,-4.Детекторът стана по-спокоен,но пак имаше странни сигнали, хаотичниако мога така да се изразя.Минах на дискриминация 15 малко по-добре,но пак фалшиви тонове.И честотите сменях и като се преместиш 2-3 метра пак извънземни сигнали.След преместване в ливада :минерализация 1-3деления,гайн 70-90,фаза 55-73 ,нормална работа на детектора.Не зная дали е правилно това?!!! confused 

От ляво гледай грундирането , а от дясно е нормално да се променя, понеже вървиш по различно минерализирани почви. Прочети внимателно какво с гандалфи на писахме относно настройките , ако искаш си ги препиши или разпечатай и ги направи последователно тогава , ще имаш резултати. Дори гледай по ютуб има клип как се грундира фишера . Направи го по същият начин. През цялото време на грундиране phaz
lock да ти е натиснат


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 12:24 am

ivanasen написа:
Gandalf написа:



       Да това с дисплея си е голямо предимство, след сигнала и аз като ivanasen като погледна и знам какво да очаквам! Забравих да отбележа че работя на TONES - 2...  Very Happy 

Да много колеги работим на два тона и  е най лесно! Но искам да отбележа когато се направят настройките на детектора понякога незнам защо уреда става , много неспокоен , както разправя печката , затова натискам freq появява се 2 и смущенията спират. Ако не спрат изключвам гайнда е отвъртвам антената от буксата , изваждам батерията и повтарям всичко отначало и уреда заспива.  Най често това става когато работя под жици и на много орудено , около 80- 82.


Но смушенията може да се появят и от слаби батерии. Това също го забелязах.  Cool 

Ха,да махам буксата на сондата не съм се и сетил даже,батерии пълна скала,жици и други ел.източници на смущения най-малко на 1км.
Настройките вече ги преписвам sunny 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 12:33 am

Мушамата написа:
ivanasen написа:
Gandalf написа:



       Да това с дисплея си е голямо предимство, след сигнала и аз като ivanasen като погледна и знам какво да очаквам! Забравих да отбележа че работя на TONES - 2...  Very Happy 

Да много колеги работим на два тона и  е най лесно! Но искам да отбележа когато се направят настройките на детектора понякога незнам защо уреда става , много неспокоен , както разправя печката , затова натискам freq появява се 2 и смущенията спират. Ако не спрат изключвам гайнда е отвъртвам антената от буксата , изваждам батерията и повтарям всичко отначало и уреда заспива.  Най често това става когато работя под жици и на много орудено , около 80- 82.


Но смушенията може да се появят и от слаби батерии. Това също го забелязах.  Cool 

Ха,да махам буксата на сондата не съм се и сетил даже,батерии пълна скала,жици и други ел.източници на смущения най-малко на 1км.
Настройките вече ги преписвам sunny 




 Cool 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 12:39 am

Gandalf
Не ми забелязвай  много тая вечер че хем си поркам хем си пиша ,ама ти си си пичага не си някоя милка   Cool


Последната промяна е направена от nasko75 на Пон Яну 13, 2014 12:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 12:40 am

Мушамата написа:

Ха,да махам буксата на сондата не съм се и сетил даже 

Не тази на антената , а просто развиваш тази която влиза в апарата и изчакваш 30 сек. и след това я слагаш . Антената да ти е на земята. Може да се е наелекризирала , ако си работил до жици с голямо напрежение. И не бягай на 1км , а си работи и под тях само , ако усетиш , че уреда ти става много неспокоен и пробвай да смениш честотата freq /1,2,3/ Та където е по-спокоен я остави.и в краен случай намали треша на 1-2 и гайнда примерно на 50-60. Уреда става по плитък , но и там може да си работиш.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 12:55 am

Gandalf имаш лично съобщение чакам отговор  Cool 


който търси намира
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 1:03 am

nasko75 написа:
Gandalf
Не ми забелязвай  много тая вечер че хем си поркам хем си пиша ,ама ти си си пичага не си някоя милка   Cool




 Cool 
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 1:44 am

nasko75 написа:
Gandalf
Не ми забелязвай  много тая вечер че хем си поркам хем си пиша ,ама ти си си пичага не си някоя милка   Cool

Наздраве nasko79,жив и здрав да си!!!!
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 1:49 am

Surprised 
ivanasen написа:
Мушамата написа:

Ха,да махам буксата на сондата не съм се и сетил даже 

Не тази на антената , а просто развиваш тази която влиза в  апарата и изчакваш 30 сек. и след това я слагаш . Антената да ти е на земята. Може да се е наелекризирала , ако си работил до жици с голямо напрежение. И не бягай на 1км , а си работи и под тях само , ако усетиш , че уреда ти става много неспокоен  и пробвай да смениш честотата freq /1,2,3/ Та където е по-спокоен я остави.и в краен случай намали треша на 1-2 и гайнда примерно на 50-60. Уреда става по плитък , но и там може да си работиш.

Ха   Smile ,не че съм бягал,но в околовръст на 1 км нямаше нищо от този сорт,просто мястото е доста пусто-близо е до селото,а сондата може ли да се наелектризира от триенето по тревата,защото ми се стори че няколко пъти когато минаваше през някой чим трева, даваше къс сигнал, но при повтарянето детектора мълчеше?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 10:32 am

Мушамата написа:
Surprised 
ivanasen написа:
Мушамата написа:

Ха,да махам буксата на сондата не съм се и сетил даже 

Не тази на антената , а просто развиваш тази която влиза в  апарата и изчакваш 30 сек. и след това я слагаш . Антената да ти е на земята. Може да се е наелекризирала , ако си работил до жици с голямо напрежение. И не бягай на 1км , а си работи и под тях само , ако усетиш , че уреда ти става много неспокоен  и пробвай да смениш честотата freq /1,2,3/ Та където е по-спокоен я остави.и в краен случай намали треша на 1-2 и гайнда примерно на 50-60. Уреда става по плитък , но и там може да си работиш.

Ха   Smile ,не че съм бягал,но в околовръст на 1 км нямаше нищо от този сорт,просто мястото е доста пусто-близо е до селото,а сондата може ли да се наелектризира от триенето по тревата,защото ми се стори че няколко пъти когато минаваше през някой чим трева, даваше къс сигнал, но при повтарянето детектора мълчеше?



Нещо не правиш както трябва! Грундирай го на чисто място...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




AT PRO или fisher f5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   AT PRO или fisher f5 - Page 5 EmptyПон Яну 13, 2014 12:36 pm

Мушамата написа:
Surprised 
ivanasen написа:
Мушамата написа:

Ха,да махам буксата на сондата не съм се и сетил даже 

Не тази на антената , а просто развиваш тази която влиза в  апарата и изчакваш 30 сек. и след това я слагаш . Антената да ти е на земята. Може да се е наелекризирала , ако си работил до жици с голямо напрежение. И не бягай на 1км , а си работи и под тях само , ако усетиш , че уреда ти става много неспокоен  и пробвай да смениш честотата freq /1,2,3/ Та където е по-спокоен я остави.и в краен случай намали треша на 1-2 и гайнда примерно на 50-60. Уреда става по плитък , но и там може да си работиш.

Ха   Smile ,не че съм бягал,но в околовръст на 1 км нямаше нищо от този сорт,просто мястото е доста пусто-близо е до селото,а сондата може ли да се наелектризира от триенето по тревата,защото ми се стори че няколко пъти когато минаваше през някой чим трева, даваше къс сигнал, но при повтарянето детектора мълчеше?
Да не е имало роса,щото като е мокра тревата така става.Тоз Фишер няма ли автоматичен грунд,че толкоз сложно туй заземяване....,то не са фази,не са локове...
Върнете се в началото Go down
 
AT PRO или fisher f5
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Купувам/11"/ DD28см.от FISHER F5,Fisher Gold Bug,Gold Bug PRO .

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: