Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден Fisher wave GOLD nexus lorenz tesoro врътка deus Coil kupuvam TEKNETICS Simplex Minelab пират Spectrum VANQUISH nokta mask маск нишани miladinka 5000 грунда Майнлаб prodavam
 

 AT PRO или fisher f5

Go down 
+20
Golden Mask
hresteslaw
nasko75
atina
werewolf1
Мушамата
lobtor
FELIX
Gandalf
pavli_q
ivanasen
bakusho
бобо
mario321
pechkata
sdsds
niki3
dulgiya
adminn
maas7eer
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyСря Дек 25, 2013 6:58 pm

lobtor написа:
Не разчитай на AT PRO в солена вода.
Fisher F5 има и 33см. сонда, а Гарета това е най-голямата 28см. ДД
Ето по голяма сонда за за Ат Про-то бе колега http://www.metalotarsachi.com/sondi/garrett/nel-tornado-30-x-33-cm-%D0%B7%D0%B0-garrett-at-pro-detail.html ,има и по голяма  Cool
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyСря Дек 25, 2013 8:34 pm

Ще се опитам да съпоставя двата детектора по някои неща..По принцип капачките от бира си ги дават цвят всички детектори.Обикновено около45 -50 на скалата.Звуково нормално ги отчитат като цвят.И при АТ серията е така......НОООО,ако включиш айрън аудио вижте кво се получава-желязото го дава с много нисък тон-бръмчене,монета я дава с висок тон ,а капачката-нея я дава нисък,висок,нисък тон!Нищо,че я отчита като цвят,на звук е черно-цвят-черно,докато монетата си я пее само високо.Тва Ф5 може ли го,в смисъл да разбереш дали е капачка или монета???........АТ е водоустойчйво-гоооолям плюс!!!!......Като дълбочина,не вярвам да се различават съществено.......АТ няма ал метал,Ф5 има,но не знам дали е истински,като на гъдулка,или просто е режим с нулева дискриминация.....Като антени-разбрахме-нямат съществена разлика....като цена-АТ е по скъп-дали си заслужава????!!!.....АТ има про-аудио-тоест пропорционален звук-плиткия ,както и големия сигнал го "крещи",дълбокия и дребния ги"маже"-за мен-невероятна екстра-Ф5 може ли го-това не е същото като скалата за дълбочина,нея и двата я имат,но тя е калибрирана обикновено само за монети,и за други сигнали лъже!!!....До тук АТ то според мен води!!!!!!...Дайте ся някои плюсове за фишера,щото на мен ми е по далечен...
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyСря Дек 25, 2013 10:28 pm

12.25.2013
Браво колега бобо,сравнението между двете машини  ми изглежда доста разумно и безпристрастно (разбира се от гледната точка на лаик ),но нали все пак, двете машини не са ТОЧНО от един и същи ценови сегмент?
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyСря Дек 25, 2013 11:06 pm

Мушамата написа:
12.25.2013
Браво колега бобо,сравнението между двете машини  ми изглежда доста разумно и безпристрастно (разбира се от гледната точка на лаик ),но нали все пак, двете машини не са ТОЧНО от един и същи ценови сегмент?
Да,и това съм го отчел като минус за гарета,но не аз съм я пуснал темата така,-за двата детектора.
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 12:01 pm

бобо написа:
Мушамата написа:
12.25.2013
Браво колега бобо,сравнението между двете машини  ми изглежда доста разумно и безпристрастно (разбира се от гледната точка на лаик ),но нали все пак, двете машини не са ТОЧНО от един и същи ценови сегмент?
Да,и това съм го отчел като минус за гарета,но не аз съм я пуснал темата така,-за двата детектора.

Гарета е по-скъп , но за мен е по-добър!
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 3:41 pm

werewolf1 написа:
бобо написа:
Мушамата написа:
12.25.2013
Браво колега бобо,сравнението между двете машини  ми изглежда доста разумно и безпристрастно (разбира се от гледната точка на лаик ),но нали все пак, двете машини не са ТОЧНО от един и същи ценови сегмент?
Да,и това съм го отчел като минус за гарета,но не аз съм я пуснал темата така,-за двата детектора.

Гарета е по-скъп , но за мен е по-добър!


Говориш за GARRETT AT Pro или AT Gold?
AT Gold е над моя бюджет за покупка.
Към двата детектора избрани за сега от мен на първо четене:Garrett AT Pro и Minelab X-Terra 705 ,прибавих Fisher F 5.Но избора за крайно решение вместо да се улесни,стана по-сложен!!!!!!! affraid  affraid  affraid 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 7:17 pm

Говоря за ПРО......АТ голд има АЛ МЕТАЛ и това го прави съвсем друг апарат! Аз например дискриминационен режим ползвам мноооого рядко.Според мен от двата апарата-АТ ПРО и Ф5 гарета е по добър,но е по скъп.
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 7:44 pm

бобо написа:
Говоря за ПРО......АТ голд има АЛ МЕТАЛ и това го прави съвсем друг апарат! Аз например дискриминационен режим ползвам мноооого рядко.Според мен от двата апарата-АТ ПРО и Ф5 гарета е по добър,но е по скъп.

Ок, благодаря ти !Връщам се на първоначалния ми избор,АТ Pro и X-Terra 705.AT Pro-то ми харесва с това, че не влизаш в разни подменюта и за водоустойчивостта му разбира се,но от друга страна мисля че X-Terra-та е малко по универсална, от гледна точка на възможността да извършваш сканирането на таргетите чрез 3 различни честоти.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 9:14 pm

Мушамата написа:
бобо написа:
Говоря за ПРО......АТ голд има АЛ МЕТАЛ и това го прави съвсем друг апарат! Аз например дискриминационен режим ползвам мноооого рядко.Според мен от двата апарата-АТ ПРО и Ф5 гарета е по добър,но е по скъп.

Ок, благодаря ти !Връщам се на първоначалния ми избор,АТ Pro и X-Terra 705.AT Pro-то ми харесва с това, че не влизаш в разни подменюта и за водоустойчивостта му разбира се,но от друга страна мисля че X-Terra-та е малко по универсална, от гледна точка на възможността да извършваш сканирането на таргетите чрез 3 различни честоти.
е,да ама всяка честота иска отделна антена...
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 9:39 pm

Колега взимай АТ голд! И не се чуди!
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 9:49 pm

werewolf1 написа:
Колега взимай  АТ голд! И не се чуди!

Даааа ,и двамата сте прави scratch за съжаление!! Смятах, ако взема Х-терата ,да си набавя комплекта от търсещи бобини ,разнесено във времето както се казва  Sad  Sad  Sad 
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 10:56 pm

Не се занимавай с тия играчки   X-Terra 705 и вземай  Golden Mask - 4 PRO   Laughing
Или по добре един  BLISSTOOL  Laughing „Шах с пешката”
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 11:54 pm

pavli_q написа:
Не се занимавай с тия играчки   X-Terra 705 и вземай  Golden Mask - 4 PRO   Laughing
Или по добре един  BLISSTOOL  Laughing  „Шах с пешката”


Наистина ме "хвърли на вълците", и това ли е бг.детектор-стига бе човек,аз за 2 марки не мога да взема решение,ти наливай още,пък и никакви нишани не си ми оставил Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyПет Дек 27, 2013 12:01 am

Мушамата написа:
pavli_q написа:
Не се занимавай с тия играчки   X-Terra 705 и вземай  Golden Mask - 4 PRO   Laughing
Или по добре един  BLISSTOOL  Laughing  „Шах с пешката”


Наистина ме "хвърли на вълците", и това ли е бг.детектор-стига бе човек,аз за 2 марки не мога да взема решение,ти наливай още,пък и никакви нишани не си ми оставил Very Happy 



Абе кво се чудиш толкова? Х-терра 705 е супер машина за парите си! Ще бие всички изброени от тези дето се двоумиш! Не бързай, а почети малко теми в тоя форум и сам ще си вземеш решение... Smile 
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyПет Дек 27, 2013 1:00 am

Gandalf написа:
Мушамата написа:
pavli_q написа:
Не се занимавай с тия играчки   X-Terra 705 и вземай  Golden Mask - 4 PRO   Laughing
Или по добре един  BLISSTOOL  Laughing  „Шах с пешката”


Наистина ме "хвърли на вълците", и това ли е бг.детектор-стига бе човек,аз за 2 марки не мога да взема решение,ти наливай още,пък и никакви нишани не си ми оставил Very Happy 



           Абе кво се чудиш толкова? Х-терра 705 е супер машина за парите си! Ще бие всички изброени от тези дето се двоумиш! Не бързай, а почети малко теми в тоя форум и сам ще си вземеш решение... Smile 

Добре колега ,може би подсъзнателно вече съм кандисал за х терата,а е и да ти кажа, че ако чета още ,сигурно колебанието ще е по-голямо,баси не съм вярвал, че това ще е такова сложно!При такъв богат избор от марки и модели и да не можеш да направиш избор affraid !!!
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyПет Дек 27, 2013 10:57 am

Мушамата написа:
pavli_q написа:
Не се занимавай с тия играчки   X-Terra 705 и вземай  Golden Mask - 4 PRO   Laughing
Или по добре един  BLISSTOOL  Laughing  „Шах с пешката”


Наистина ме "хвърли на вълците", и това ли е бг.детектор-стига бе човек,аз за 2 марки не мога да взема решение,ти наливай още,пък и никакви нишани не си ми оставил Very Happy 
Не се връзвай на колегата за Блистула,той се шегува(освен ако не си решил бързо да намразиш хобито  Very Happy ).Колкото пове4е 4етеш,толкова пове4е ще ти се "размива" инфото и изборът ти няма да е никак лек.Според мен си вземи апарат с който работят пове4ето колеги и който държи някаква цена,щото ако се окаже 4е това хоби не е за теб по ред при4ини да можеш да продадеш машината с по малка загуба.Терата и Фишера отговарят горе долу на това условие,макар 4е според мен новия Дете4 ще е хита на сезона  Cool 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyПет Дек 27, 2013 1:58 pm

FELIX написа:
Мушамата написа:
pavli_q написа:
Не се занимавай с тия играчки   X-Terra 705 и вземай  Golden Mask - 4 PRO   Laughing
Или по добре един  BLISSTOOL  Laughing  „Шах с пешката”


Наистина ме "хвърли на вълците", и това ли е бг.детектор-стига бе човек,аз за 2 марки не мога да взема решение,ти наливай още,пък и никакви нишани не си ми оставил Very Happy 
Не се връзвай на колегата за Блистула,той се шегува(освен ако не си решил бързо да намразиш хобито  Very Happy ).Колкото пове4е 4етеш,толкова пове4е ще ти се "размива" инфото и изборът ти няма да е никак лек.Според мен си вземи апарат с който работят пове4ето колеги и който държи някаква цена,щото ако се окаже 4е това хоби не е за теб по ред при4ини да можеш да продадеш машината с по малка загуба.Терата и Фишера отговарят горе долу на това условие,макар 4е според мен новия Дете4 ще е хита на сезона  Cool 



И аз имам съмнения че Детеч-а ще излезе Бг хит! Но това ще го разберем по-нататък, когато почнат да пишат тези които са си го купили! Smile 
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyПет Дек 27, 2013 4:48 pm

FELIX написа:
Мушамата написа:
pavli_q написа:
Не се занимавай с тия играчки   X-Terra 705 и вземай  Golden Mask - 4 PRO   Laughing
Или по добре един  BLISSTOOL  Laughing  „Шах с пешката”


Наистина ме "хвърли на вълците", и това ли е бг.детектор-стига бе човек,аз за 2 марки не мога да взема решение,ти наливай още,пък и никакви нишани не си ми оставил Very Happy 
Не се връзвай на колегата за Блистула,той се шегува(освен ако не си решил бързо да намразиш хобито  Very Happy ).Колкото пове4е 4етеш,толкова пове4е ще ти се "размива" инфото и изборът ти няма да е никак лек.Според мен си вземи апарат с който работят пове4ето колеги и който държи някаква цена,щото ако се окаже 4е това хоби не е за теб по ред при4ини да можеш да продадеш машината с по малка загуба.Терата и Фишера отговарят горе долу на това условие,макар 4е според мен новия Дете4 ще е хита на сезона
 Cool 

FELIX написа:

Наистина ме "хвърли на вълците", и това ли е бг.детектор-стига бе човек,аз за 2 марки не мога да взема решение,ти наливай още,пък и никакви нишани не си ми оставил Very Happy [/quote]
Не се връзвай на колегата за Блистула,той се шегува(освен ако не си решил бързо да намразиш хобито  Very Happy ).
===========================================================
 super21 Браво колега радвам се че ми осети шегата ,но тя не се отнася само за BLISSTOOL  Laughing  желая ти весели празници  Cool 
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyПон Яну 06, 2014 2:46 am

pavli_q написа:
FELIX написа:
Мушамата написа:
pavli_q написа:
Не се занимавай с тия играчки   X-Terra 705 и вземай  Golden Mask - 4 PRO   Laughing
Или по добре един  BLISSTOOL  Laughing  „Шах с пешката”


Наистина ме "хвърли на вълците", и това ли е бг.детектор-стига бе човек,аз за 2 марки не мога да взема решение,ти наливай още,пък и никакви нишани не си ми оставил Very Happy 
Не се връзвай на колегата за Блистула,той се шегува(освен ако не си решил бързо да намразиш хобито  Very Happy ).Колкото пове4е 4етеш,толкова пове4е ще ти се "размива" инфото и изборът ти няма да е никак лек.Според мен си вземи апарат с който работят пове4ето колеги и който държи някаква цена,щото ако се окаже 4е това хоби не е за теб по ред при4ини да можеш да продадеш машината с по малка загуба.Терата и Фишера отговарят горе долу на това условие,макар 4е според мен новия Дете4 ще е хита на сезона
 Cool 

FELIX написа:

Наистина ме "хвърли на вълците", и това ли е бг.детектор-стига бе човек,аз за 2 марки не мога да взема решение,ти наливай още,пък и никакви нишани не си ми оставил Very Happy 
Не се връзвай на колегата за Блистула,той се шегува(освен ако не си решил бързо да намразиш хобито  Very Happy ).
===========================================================
 super21 Браво колега радвам се че ми осети шегата ,но тя не се отнася само за BLISSTOOL  Laughing  желая ти весели празници  Cool [/quote]

Eeййййй момчета ,ама сте голяма работа  Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyПон Яну 06, 2014 12:19 pm

Мушамата написа:
pavli_q написа:
FELIX написа:
Мушамата написа:
pavli_q написа:
Не се занимавай с тия играчки   X-Terra 705 и вземай  Golden Mask - 4 PRO   Laughing
Или по добре един  BLISSTOOL  Laughing  „Шах с пешката”


Наистина ме "хвърли на вълците", и това ли е бг.детектор-стига бе човек,аз за 2 марки не мога да взема решение,ти наливай още,пък и никакви нишани не си ми оставил Very Happy 
Не се връзвай на колегата за Блистула,той се шегува(освен ако не си решил бързо да намразиш хобито  Very Happy ).Колкото пове4е 4етеш,толкова пове4е ще ти се "размива" инфото и изборът ти няма да е никак лек.Според мен си вземи апарат с който работят пове4ето колеги и който държи някаква цена,щото ако се окаже 4е това хоби не е за теб по ред при4ини да можеш да продадеш машината с по малка загуба.Терата и Фишера отговарят горе долу на това условие,макар 4е според мен новия Дете4 ще е хита на сезона
 Cool 

FELIX написа:

Наистина ме "хвърли на вълците", и това ли е бг.детектор-стига бе човек,аз за 2 марки не мога да взема решение,ти наливай още,пък и никакви нишани не си ми оставил Very Happy 
Не се връзвай на колегата за Блистула,той се шегува(освен ако не си решил бързо да намразиш хобито  Very Happy ).
===========================================================
 super21 Браво колега радвам се че ми осети шегата ,но тя не се отнася само за BLISSTOOL  Laughing  желая ти весели празници  Cool 

Eeййййй момчета ,ама сте голяма работа  Very Happy Very Happy [/quote]


Наистина ми правите избора труден,но и това е част от тръпката в хобито santa 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyПон Яну 06, 2014 7:18 pm

дай още малко парички и си вземи Т2 ЛТД,това е страхотна машина с която ще вадиш сигналите които не са чули, също така няма да вадиш ръждивите сигнали като доста колеги  lol! 
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyПон Яну 06, 2014 9:09 pm

mario321 написа:
дай още малко парички и си вземи Т2 ЛТД,това е страхотна машина с която ще вадиш сигналите които не са чули, също така няма да вадиш ръждивите сигнали като доста колеги  lol! 


Е да,стигаме до може би най-чувствителният въпрос при избор и закупуване на МД,а именно -финансовият.Моят бюджет за такава покупка е до 1000лв (може би съм забравил да отбележа това),за съжаление Crying or Very sad Mad
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyПон Яну 06, 2014 9:28 pm

Обърни внимание и към технетикс омега с 13''ултимеит с тая антена е добър убиец!
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2014 12:06 am

atina написа:
Обърни внимание и към технетикс омега с 13''ултимеит с тая антена е добър убиец!

Говориш за Технетикс Омега 8000 предполагам,даа изглежда доста добра машина.Мнението ти за нея ,от личен опит ли го имаш или от наблюдение на работата на колеги?
P.S.    В аватара ти виждам, че си с Технетикс  и 13" ултимейт - извинявай късно видях!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AT PRO или fisher f5   Fisher - AT PRO или fisher f5 - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2014 1:36 pm

atina написа:
Обърни внимание и към технетикс омега с 13''ултимеит с тая антена е добър убиец!

Недей да говориш така , че ПЕЧКАТА ще ти направи компрометиращи клипове и срещу твоя технетикс омега! Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
 
AT PRO или fisher f5
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Купувам/11"/ DD28см.от FISHER F5,Fisher Gold Bug,Gold Bug PRO .

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: