Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave Spectrum VANQUISH Simplex TEKNETICS голден tesoro нишани Coil miladinka Minelab грунда 5000 маск mask kupuvam nokta deus Майнлаб prodavam Fisher врътка nexus пират lorenz GOLD
 

 Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?

Go down 
+27
bybyboys
анди999
gog
charon
bobi31
imperio
Avrelian
vako70
ztec
georgi_at
trakieca
Terezzz
wallb2
pet1r90
N@SKO
Petronii
maximus_kn
AAAlexey
laki
BEKS
adminn
FILIP2
SAGITTARIUS
pechkata
markantony
foxcon
Golden Mask
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyЧет Мар 17, 2011 8:32 pm

Печка, земи та млъкни. Много си зле човеко.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyЧет Мар 17, 2011 8:39 pm

imperio написа:
Печка, земи та млъкни. Много си зле човеко.
Да ве вие сте много добре - като ви чета постовете се Печката ви е в устата другите като хвалят Маската не ги коментирате...Е какво да направя че Голден маск е №1 да кажа че не е ли...?
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyЧет Мар 17, 2011 8:44 pm

С бандита не сме първи достове, но за ГМ 1+HF за твое сведение съм писал цял ферман. Млъкни че само дразниш хората.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org


Последната промяна е направена от imperio на Чет Мар 17, 2011 9:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyЧет Мар 17, 2011 8:49 pm

pechkata написа:
imperio написа:
Печка, земи та млъкни. Много си зле човеко.
Да ве вие сте много добре - като ви чета постовете се Печката ви е в устата другите като хвалят Маската не ги коментирате...Е какво да направя че Голден маск е №1 да кажа че не е ли...?

Печка, Майна толкова си прост че направо счупи Простомера тази вечер.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyСря Дек 12, 2012 10:23 pm

28 см.- двойно Д, и да е по лека от стандартната 10,5".
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyЧет Дек 13, 2012 4:48 pm

Интересно ми стана за сондата "очиларка" двойно ОО. Старите гъдулки са с такива и някои от тях показват завидни резултати. Владо, правил ли си тестове с такава и как се държи спрямо стандартните ДД? С какъв размер смяташ да я направиш? И още нещо - става въпрос за жака на слушалките- според мен местото му е под лакътя на тапата на тръбата. Не знам защо всички производители го слагат на предния панел- където според мен неудобно, защото при смяна на ръцете кабела много се умотава.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyЧет Дек 13, 2012 6:17 pm

bobi31 написа:
Интересно ми стана за сондата "очиларка" двойно ОО. Старите гъдулки са с такива и някои от тях показват завидни резултати. Владо, правил ли си тестове с такава и как се държи спрямо стандартните ДД? С какъв размер смяташ да я направиш? И още нещо - става въпрос за жака на слушалките- според мен местото му е под лакътя на тапата на тръбата. Не знам защо всички производители го слагат на предния панел- където според мен неудобно, защото при смяна на ръцете кабела много се умотава.

ОО сонди не работят добре на Golden Mask, тях ги тествах първи Smile, даже имам някъде снимки на маска с ОО сонда .
В началото на 2013 пускам два нови монетара с нова кутия за електрониката, като говорителя ще бъде при батериите, жака за слушалки също . Още когато разработвах новата кутия за батерии беше предвидено да е възможен и монтаж на високоговорител Ф50мм .

Груб макет на новата кутия

Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Box1tg



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Boxk

Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyЧет Дек 13, 2012 6:29 pm

Добрее се получило, браво.


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyЧет Дек 13, 2012 6:45 pm

super21 Изглежда много добре.
Мислил ли си за 2 честоти в един детектор? Питам защото моя го карам максимално възможно издут и забелязах, че дълбочината варира според влагата в почвата. При по-влажно има повече дълбочина, а при по-сухо по-малка. Този ефект може да се изчити, ако се минава на по-висока честота през сухия сезон. Ако ти трябват хора за тестове на новия модел- аз съм мераклия да го пробвам. bounce
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyЧет Дек 13, 2012 6:59 pm

Golden Mask написа:
bobi31 написа:
Интересно ми стана за сондата "очиларка" двойно ОО. Старите гъдулки са с такива и някои от тях показват завидни резултати. Владо, правил ли си тестове с такава и как се държи спрямо стандартните ДД? С какъв размер смяташ да я направиш? И още нещо - става въпрос за жака на слушалките- според мен местото му е под лакътя на тапата на тръбата. Не знам защо всички производители го слагат на предния панел- където според мен неудобно, защото при смяна на ръцете кабела много се умотава.

ОО сонди не работят добре на Golden Mask, тях ги тествах първи Smile, даже имам някъде снимки на маска с ОО сонда .
В началото на 2013 пускам два нови монетара с нова кутия за електрониката, като говорителя ще бъде при батериите, жака за слушалки също . Още когато разработвах новата кутия за батерии беше предвидено да е възможен и монтаж на високоговорител Ф50мм .

Груб макет на новата кутия

Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Box1tg



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Boxk

Владо снимай новия модел и от другата страна.Имали модел с дисплей.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyЧет Дек 13, 2012 10:51 pm

bobi31 написа:
super21 Изглежда много добре.
Мислил ли си за 2 честоти в един детектор? Питам защото моя го карам максимално възможно издут и забелязах, че дълбочината варира според влагата в почвата. При по-влажно има повече дълбочина, а при по-сухо по-малка. Този ефект може да се изчити, ако се минава на по-висока честота през сухия сезон. Ако ти трябват хора за тестове на новия модел- аз съм мераклия да го пробвам. bounce

Почти всеки детектор може да се направи да работи на две честоти (но не едновременно ) ! Едно ЦК ключе и един кондензатор се добавят само Smile . За двучестотен (едновременна работа на две честоти) също проблема е никакъв но има патент за тая работа и ако искам да го ползвам ще трябва да плащам много денги, а според мен ефекта не е кой знае какъв.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyЧет Дек 13, 2012 10:54 pm

Avrelian написа:
Владо снимай новия модел и от другата страна.Имали модел с дисплей.

Това е само груб макет, матрицата ще е готова към края на месеца, от другата страна няма нищо...., за сега Smile
Ще има и с врътки и с LCD , много е удобно в кутията да няма говорител Wink
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyПет Дек 14, 2012 2:15 am

Като наи голям БГ прозводител пусни нова сонда с цк-ключ и ключ за усилвате. След време като се хванат риби- задължително и турбо да има
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyПет Дек 14, 2012 9:47 am

Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Boxk

Какво ли се крие от другата страна на кутията - лицевия панел...?

Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyПет Дек 14, 2012 9:28 pm

Golden Mask написа:

Почти всеки детектор може да се направи да работи на две честоти (но не едновременно ) ! Едно ЦК ключе и един кондензатор се добавят само Smile

Щом е толкова лесно задължително трябва да го има. cheers Според мен 7 kHz и 22 kHz ще е перфектно.
7 kHz за минерализирано, мокро и не чак толкова дребни неща
22 kHz за леки почви, сухо и дребни обекти

Владо, трудно ли е да се интегрира един blue toot модул за връзка с безжични слушалки и дали ще оскъпи много детектора? Ако имах възможност да се "откача" от кабела бих бил много щастлив Laughing
Върнете се в началото Go down
анди999
Новобранец
Новобранец




Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyСъб Дек 15, 2012 6:45 pm

Здравей Владо.Ако новият ти модел апарат с дисплея и двете честоти има и дълбокомер ще бъде супер!Също трябва дасе помисли за осветление на дисплея защото хобито отива към нощна смяна!
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyНед Дек 16, 2012 9:42 pm

Колега, за какво ти е тоз дълбокомер? Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
bybyboys
Легионер
Легионер
bybyboys



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyНед Дек 16, 2012 11:17 pm

Какво го налегнахте човека все едно е дядо коледа Very Happy всичко с времето си. Аз искам да попитам за по - малка сонда, има ли значение каква е и от къде мога да е закупя? Smile
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyПон Дек 17, 2012 8:26 pm

Тая новата сапунерка много грапава. Така ли ще е и оригинала?
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyПон Дек 17, 2012 8:28 pm

Ма ни са драска
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyПон Дек 17, 2012 11:32 pm

bobi31 написа:
super21 Изглежда много добре.
Мислил ли си за 2 честоти в един детектор? Питам защото моя го карам максимално възможно издут и забелязах, че дълбочината варира според влагата в почвата. При по-влажно има повече дълбочина, а при по-сухо по-малка. Този ефект може да се изчити, ако се минава на по-висока честота през сухия сезон. Ако ти трябват хора за тестове на новия модел- аз съм мераклия да го пробвам. bounce
Само като потребител,без да съм наясно с елтехниката,мисля че честотата няма връзка.Всичките ми машини хващат по дълбоко на влажно,особено последната,хем е на 18 кхц. Laughing
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyВто Дек 18, 2012 12:07 am

Ей 4орт къде се загуби ?! Предположих че ще изпълзиш от дупката си за да вземеш участие в някоя от темите за GM Laughing

4орта написа:
Тая новата сапунерка много грапава. Така ли ще е и оригинала?

Те и сондите ми са грапави, ама фащат и са стабилни Wink

Не, няма да е такава новата сапунерка, такъв полистирол имам под ръка и исках да видя как ще изглежда като пропорции, написал съм че това е груб макет , едно е на 3D друго е да го видиш на живо.
Като стане ще я сравня с други кутии, да видиш как е шагрен-а Laughing
Върнете се в началото Go down
vaskonti
Преторий
Преторий




Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?    Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?  - Page 3 EmptyСъб Дек 22, 2012 10:29 pm

Владо, много отдавна те бях питал за направа на пинпойнтер и ти каза ,че още е рано. Имаш ли идея вече за нещо от този род. Аз бих си купил такъв стига да не е по скъп от тез на гарет и майнлаб.
Върнете се в началото Go down
 
Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» търсеща сонда
» Нова търсеща сонда 7''
» Нова търсеща сонда 15'' x 12.5 ''

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: