Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus GOLD Minelab грунда nokta 5000 prodavam wave маск Spectrum deus mask Майнлаб Simplex пират нишани голден miladinka kupuvam врътка Fisher Coil TEKNETICS tesoro VANQUISH lorenz
 

 White's TM800

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



white - White's TM800  Empty
ПисанеЗаглавие: White's TM800    white - White's TM800  EmptyВто Мар 29, 2011 6:47 am

Здравейте колеги! Имам възможност да купя един TM800 на White's(Discovery Electronics) много изгодно и дори само за да го тествам. Някои работил ли е с такъв апарат и какви са вашите впечатления от него?
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



white - White's TM800  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White's TM800    white - White's TM800  EmptyВто Мар 29, 2011 10:05 am

ТМ 808 е по-добрия. Имай предвид, че хваща дълбоко, но едри предмети трябва да са- плътни с площ, за съвкупност от дребни и дребни не става, не ги чува. Това е моето мнение за ТМ 808 за един следобяд. До колкото са ми казвали старият ТМ800 е по-зле. Моят съвет е не ти трябва, освен ако не ходиш да търсиш желязо... или направо ти го подарят...
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



white - White's TM800  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White's TM800    white - White's TM800  EmptyВто Мар 29, 2011 5:03 pm

Aurelius написа:
Здравейте колеги! Имам възможност да купя един TM800 на White's(Discovery Electronics) много изгодно и дори само за да го тествам. Някои работил ли е с такъв апарат и какви са вашите впечатления от него?
http://imperio.bulgarianforum.net/t3843-topic
не знам дали ти трябва точно това /и дали се продава още голд
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



white - White's TM800  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White's TM800    white - White's TM800  EmptyЧет Мар 31, 2011 1:24 am

Днес го купих. Ще го тествем тези дни и ще пиша наблюденията си. Ще го тествам успоредно с GPX4500. GPX4500 ще бъде с кръгла 'Nugget Finder" 41см. Моно антена и с DD 12"x15" Minelab "Commander" антена.

Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



white - White's TM800  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White's TM800    white - White's TM800  EmptyЧет Апр 14, 2011 12:40 am

Купих, тествах, продадох.... Не ме впечатли особенно. Силно се влияе от почвенните условия.
Върнете се в началото Go down
 
White's TM800
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» WHITES MXT 300
» Whites TDI SL
» whites prizm t6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: