Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Майнлаб 5000 Minelab deus kupuvam нишани nexus tesoro prodavam пират маск врътка GOLD Spectrum грунда VANQUISH mask Fisher TEKNETICS lorenz wave голден Coil Simplex nokta miladinka
 

 СИЛНИ ЛИ СМЕ???

Go down 
+14
zolak
sitalk
Чумата
Yamaha
stan960
sparta79
nasko75
Dominos
lomidol
markantony
vasko_87
SAGITTARIUS
pechkata
spartak
18 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
spartak
Легионер
Легионер
spartak



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyПон Апр 11, 2011 6:45 pm

Колеги здравейте
пускам тази тема в продължение на други теми и дискусии.
Главната ми идея е искаме ли нашето хоби да се практикува свободно(естествено без да посягаме на археологически обекти) или си оставяме стадо овце???
Нека всеки пише в нея своето мнение и в процеса на еволюцията на дискусиите ще решиме да се преброим електронно.Аджаба,има ли търсачи в БГ или не.След като преброиме пилците,ще решиме дали ще сме самостоятелни или ще подкрепим някой,който да лобира за нашето хоби.
Моля Ви,дайте своето мнение и не забравяйте,че сред нас има много правокатори,които могат така да обърнат каруцата,че да се чувстваме употребени,без да сме постигнали нищо.Не допускайте някой да Ви правокира.
УСПЕХ.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyПон Апр 11, 2011 7:00 pm

Да Спартак подкрепям те макар че не разбрах как ще прецедираме - предложи някоя идея...
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyПон Апр 11, 2011 8:26 pm

Я да чуя как ще оплюете и колегата Спартак.Ако има коментар де!

АЗ СЪМ ЗА!!!


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Сря Апр 13, 2011 7:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
vasko_87
Легионер
Легионер
vasko_87



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyПон Апр 11, 2011 11:05 pm

аз искам свободно да си се разхождам по горите и полетата без да се озъртам за хора мисля че всички колеги това искат
Върнете се в началото Go down
markantony
Преторий
Преторий
markantony



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: [[[[   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyВто Апр 12, 2011 7:59 am

'


Последната промяна е направена от markantony на Съб Яну 12, 2013 7:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyВто Апр 12, 2011 10:04 am

Твърдо ЗА
Върнете се в началото Go down
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyВто Апр 12, 2011 12:29 pm

И аз съм За Wink


Не питай старило, питай патило!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyВто Апр 12, 2011 2:14 pm

:yes: :yes: :yes: ЗА :yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyВто Апр 12, 2011 2:23 pm

за с двете ръце cheers
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyСря Апр 13, 2011 1:14 am

кирката написа:
Във форума всеки е силен, но в гората се крием като мишки Laughing Laughing Laughing
-Не спами -Просто кажи ДА или НЕ -Никои не та пита горски ли си или на горския жена му. Аз съм ЗА. super21
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyСря Апр 13, 2011 9:39 am

И аз съм ЗААААА super21
Върнете се в началото Go down
Чумата
Преторий
Преторий
Чумата



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyСря Апр 13, 2011 1:46 pm

AdEoY написа:
Здравейте колеги.Абе то на маса и пред компа заключени вкъщи всички сме силни.Ще видим на 28-29май колко сме силни.

И аз съм ЗА.
А на 28-29 като гледам май само членове на федерацията ще има,явно нямат нужда от нови членове.Дали сме силни?Тия организатори от федерацията може ли да не използват такава голяма трибуна като форума imperio за да споделят какво мислят ?Нищо, никаде не са писали за тоя събор /освен в техния форум, за тях си / с това разделени е няма да стане.


За да опазим богатствата по българските земи се изисква култура.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyЧет Апр 14, 2011 10:10 pm

spartak написа:
Колеги здравейте
пускам тази тема в продължение на други теми и дискусии.
Главната ми идея е искаме ли нашето хоби да се практикува свободно(естествено без да посягаме на археологически обекти) или си оставяме стадо овце???
Нека всеки пише в нея своето мнение и в процеса на еволюцията на дискусиите ще решиме да се преброим електронно.Аджаба,има ли търсачи в БГ или не.След като преброиме пилците,ще решиме дали ще сме самостоятелни или ще подкрепим някой,който да лобира за нашето хоби.
Моля Ви,дайте своето мнение и не забравяйте,че сред нас има много правокатори,които могат така да обърнат каруцата,че да се чувстваме употребени,без да сме постигнали нищо.Не допускайте някой да Ви правокира.
УСПЕХ.

Я кажи ти сега,уважаеми Spartakvs,как смяташ да стане,че да не се оглеждаме страхливо в гората? Я да видим дали твоето мнение-решение ще бъде така ГОЛЯМО,като на твоя съименник тракиеца Спартак,който е накарал целия римски свят да се съобразява с него...
Слушаме....как да практикуваме хобито свободно....
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyЧет Апр 14, 2011 10:15 pm

stan960 написа:
кирката написа:
Във форума всеки е силен, но в гората се крием като мишки Laughing Laughing Laughing
-Не спами -Просто кажи ДА или НЕ -Никои не та пита горски ли си или на горския жена му. Аз съм ЗА. super21


Кирка,аз в гората,а и не само там..въобще не се крия като мишка.... Laughing
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyЧет Апр 14, 2011 10:17 pm

vasko_87 написа:
аз искам свободно да си се разхождам по горите и полетата без да се озъртам за хора мисля че всички колеги това искат

Всеки това иска.И някои направиха нещо.Ти какво направи,Васко?
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyЧет Апр 14, 2011 10:26 pm

Чумата написа:
AdEoY написа:
Здравейте колеги.Абе то на маса и пред компа заключени вкъщи всички сме силни.Ще видим на 28-29май колко сме силни.

И аз съм ЗА.
А на 28-29 като гледам май само членове на федерацията ще има,явно нямат нужда от нови членове.Дали сме силни?Тия организатори от федерацията може ли да не използват такава голяма трибуна като форума imperio за да споделят какво мислят ?Нищо, никаде не са писали за тоя събор /освен в техния форум, за тях си / с това разделени е няма да стане.

Чума,на Събора няма да има само членове.
Не е вярно,че БНФМ няма нужда от нови членове.
Не е вярно,че организаторите използват форум империо "за да споделят какво мислят"..Що за глупост е това?
Laughing Laughing Laughing
Не,разделението идва от друго място....

На всички,които не искат да са членове на БНФМ и не им харесва БНФМ,просто да се дистанцират ..И да не плюят..Все едно,..не им харесва някой канал по ТВ и превключват с дистанционното на друг.Просто нали?

Спам Спамене Спам
ПАК ЩЕ ИГРАЕ ГУМАТА.
Върнете се в началото Go down
Чумата
Преторий
Преторий
Чумата



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyЧет Апр 14, 2011 11:14 pm

sitalk написа:
Чумата написа:
Тия организатори от федерацията може ли да не използват такава голяма трибуна като форума imperio за да споделят какво мислят ?Нищо, никаде не са писали за тоя събор /освен в техния форум, за тях си / с това разделени е няма да стане.


Не е вярно,че организаторите използват форум империо "за да споделят какво мислят"..Що за глупост е това?
Laughing Laughing Laughing
Не,разделението идва от друго място....


Аз не казвам ,че използват форума империо .Явно не съм се изразил много правилно.Интересно ми е защо НЕ ГО използват,от там си вадя извода че нямат нужда от нови членове.Къде има тема за този събор в империо ,къде може хората да попитат подробности за този събор,къде да зададат въпросите си, относно запазване на стай ,плащане,мероприятия и др.Ами няма каде и на кого.Само в форума на федерацията има ,и то само членове могат да пишат там.


За да опазим богатствата по българските земи се изисква култура.
Върнете се в началото Go down
zolak
Легионер
Легионер
zolak



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyЧет Апр 14, 2011 11:26 pm

Разделиха се преди около година.Принципно хората са същите.
Това ,като обяснение в случай,че не незнаеш.
Ето вече пуснах и покана.


това ,което не може да ме убие ,ме прави по-силна
Върнете се в началото Go down
zolak
Легионер
Легионер
zolak



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyСъб Апр 16, 2011 8:33 pm

Чумата написа:
sitalk написа:
Чумата написа:
Тия организатори от федерацията може ли да не използват такава голяма трибуна като форума imperio за да споделят какво мислят ?Нищо, никаде не са писали за тоя събор /освен в техния форум, за тях си / с това разделени е няма да стане.


Не е вярно,че организаторите използват форум империо "за да споделят какво мислят"..Що за глупост е това?
Laughing Laughing Laughing
Не,разделението идва от друго място....


Аз не казвам ,че използват форума империо .Явно не съм се изразил много правилно.Интересно ми е защо НЕ ГО използват,от там си вадя извода че нямат нужда от нови членове.Къде има тема за този събор в империо ,къде може хората да попитат подробности за този събор,къде да зададат въпросите си, относно запазване на стай ,плащане,мероприятия и др.Ами няма каде и на кого.Само в форума на федерацията има ,и то само членове могат да пишат там.



Причината да се разделят двата форума,е факта ,че при несъществуващ закон за културното наследство,създаването на такава организация би им бръкнало в очите/на управляващите/.
С какво? С реално излезли хора от никовете си и стоящи зад своите мнения.Затова във сайта на федерацията могат да пишат хора с членска карта,издадена въз основа на реални данни.И така ,когато някой ти споменава майката,знаеш с кой говориш./примерно/
Така се избяга от безмисленото "аз съм извадил това...колко струва?"и на кой да го дам.
-Ми на музея!
-Ма той не го иска!
Ето за това е тази федерация.Да можеш спокойно да упражняваш едно хоби и да си спокоен за намереното.За това ти трябва закон.И когато згафиш и си там където не трябва-да си понесеш последствията.
В сайта на БНФМ,могат да правят ревюта всички производители и вносители,които са членове.Без да посочват цени и плюят други апарати.
Така един фен на детектинга,ще може безпристрастно да си избере от къде да купи.


това ,което не може да ме убие ,ме прави по-силна
Върнете се в началото Go down
zolak
Легионер
Легионер
zolak



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyСъб Апр 16, 2011 9:15 pm

Лъжа за кое?Не съм присъствала на кое?
Кажи ми в прав текст какво не знам.
Аз също съм нова ,но не ми липсва кураж да пиша ясни неща.
Виждам,че не визираш мен и федерацията-тогава кой или какво?
Айде кажи го един път и да приключваме.


това ,което не може да ме убие ,ме прави по-силна
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyСъб Апр 16, 2011 9:30 pm

Не отъждествявай Золак с федерацията.Макар,че ако имаше дестина човека като нея нещата щтяха да са различни.
Върнете се в началото Go down
zolak
Легионер
Легионер
zolak



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyСъб Апр 16, 2011 9:49 pm

Най накрая да кажеш нещо конкретно!
Аз не заблуждавам хората.
При мен няма подтекстове.
Това за Джони съм го чувала и друг път ,и ти казвам за да приключим тази тема-Всеки има мнение за нещата!


това ,което не може да ме убие ,ме прави по-силна
Върнете се в началото Go down
dobria
Новобранец
Новобранец




СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: за демокрацията ...   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyСъб Апр 16, 2011 10:42 pm

Колеги Кукловодите ни докараха до там, че май трябва да правим партия на
репресираните от прехода.
Касапницата в културното наследство предстои. Хората ако не се
консолидират ги чакат още по тежки времена.

Чобанчето (за което говорите) е син на ген Чобанов.
Мегатрафикантите движат всичко.
Ако няма политически дебат и адекватно политическо решение
нещата сте са все по-зле за обикновенните хора.
Там където има монопол върлува мафията.

Прехода в БГ трансформира комунистите в олигарси. В културното наследство сега си
развяват байрака само мега олигарси. Всички други са под ножа.
Обикновените хора са принудени ако искат да колекционират историята ни
да я купуват от западните аукциони, но това го могат само единици.
'Спасителите' ограбиха историята ни, изпразниха музеите, а сега ще
вземат колекциите на хората и семейните им реликви.

В тази обстановка е силна идеята за виртуалния клуб. Спокойно може виртуално
да се организираме, но вотът е реален. Така милиционерите ще са безсилни
да ни спрът.
Лошото е че нещо политическата активност на колегите ми се вижда
твърде ниска.
Нужни са повече идеи и повече свобода на мненията.

Спомням си една велика древногръцка поговорка - Недостатъците на
демокрацията са лечими само с повече демокрация...
Т.е. по малко намеса на властта, по малко регулация, по малко
бюрокрация и по малко корупция.
Просто и ефикасно нали, но старите политически гадини са едни и същи
много години, а предлаганото от тях обновление са техните роднини...

Трябва да раздухаме вятъра на промяната.

АЗ СЪМ ЗА super21
Върнете се в началото Go down
zolak
Легионер
Легионер
zolak



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyСъб Апр 16, 2011 10:51 pm

Исках да приключа,защото човека който ще обсъждаме няма да отговори.
И да ти обясня-аз не съм придатък към дясната ръка на Слави.Имам си собствено мнение за много от нещата,а за тези "от преди"въобще не ме интересуват, а дори и нещо да ми грабне вниманието,ще си създам собствено от моя личен опит.А не от преразказани неща.
Ако говориш за махането на логото на федерацията от тук и че това е довело за мнимо -да именно такова разделение,защото гледам и членовете ,а те присъстват и тук.
Та за логото-да се разграничат нещата от писаници на хора криещи се зад ника си и пишещи--"Аз ходих на едно кале..." беше права да се обърне внимание на това от страна на Джони.
И все си мисля,че ако е била сгрешила,много други сериозни хора като мнения-биха я оборили с факти.И не малкия камък е обърнал в случая каручката.
Виждам ,че този форум вече се поизчисти от това...


това ,което не може да ме убие ,ме прави по-силна
Върнете се в началото Go down
zolak
Легионер
Легионер
zolak



СИЛНИ ЛИ СМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИЛНИ ЛИ СМЕ???   СИЛНИ ЛИ СМЕ??? EmptyСъб Апр 16, 2011 10:52 pm

Добре казано от Добрия.


това ,което не може да ме убие ,ме прави по-силна
Върнете се в началото Go down
 
СИЛНИ ЛИ СМЕ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: