Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam нишани пират Coil GOLD маск голден Spectrum miladinka nokta VANQUISH tesoro 5000 Minelab mask Simplex lorenz Майнлаб грунда Fisher wave kupuvam врътка nexus deus TEKNETICS
 

 F5 или Fisher Gold Bug

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
mitkoo
Преторий
Преторий




F5 или Fisher Gold Bug  Empty
ПисанеЗаглавие: F5 или Fisher Gold Bug    F5 или Fisher Gold Bug  EmptyПет Апр 15, 2011 7:59 pm

за търсене на плажа кое ще е по добре според вас колеги
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



F5 или Fisher Gold Bug  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F5 или Fisher Gold Bug    F5 или Fisher Gold Bug  EmptyПет Апр 15, 2011 8:10 pm

mitkoo написа:
за търсене на плажа кое ще е по добре според вас колеги
f 5 защото за него има голяма сеф Exclamation иначе голд бъга


дистрибутур на Exclamation F5 или Fisher Gold Bug  3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




F5 или Fisher Gold Bug  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F5 или Fisher Gold Bug    F5 или Fisher Gold Bug  EmptyПет Апр 15, 2011 8:24 pm

mitkoo написа:
за търсене на плажа кое ще е по добре според вас колеги
За мен Фишер F5 ще е по-добрия вариант за плажа ,първо защото Фишерите имат много добра дискриминация ,а за плажа това е решаващия избор ,второ не ти трябва по-голяма антена стандартната си е най-добра, дребните сигналчета пропуснати от колегите със по-големи антени ще бъдат засечени със малката антена и успех cheers
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




F5 или Fisher Gold Bug  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F5 или Fisher Gold Bug    F5 или Fisher Gold Bug  EmptyПет Апр 15, 2011 9:14 pm

колега фишерите имат по добра дискриминация от кое... голд бъга също е на фишер иначе ф5 е перфектен за плажа не знам голд бъга как ще се държи до водата
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




F5 или Fisher Gold Bug  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F5 или Fisher Gold Bug    F5 или Fisher Gold Bug  EmptyПет Апр 15, 2011 9:41 pm

pgd написа:
колега фишерите имат по добра дискриминация от кое... голд бъга също е на фишер иначе ф5 е перфектен за плажа не знам голд бъга как ще се държи до водата
Колега "pgd" знам , че Gold Bug e модел на Фишър ,но от професионални детектористи който са правили сравнение между световните марки апарати са останали със резултати ,че Фишерите имат най-добра дискриминация по-добра от Минелаб,Гарет, Уайтс и за XP-то там не знам , проведени са мненията в руските форуми а там колегите са по-напред от нашите да не се сърдят местните ама има защо, там се практикува свободно хобито а не както при нас ....
Върнете се в началото Go down
mitkoo
Преторий
Преторий




F5 или Fisher Gold Bug  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F5 или Fisher Gold Bug    F5 или Fisher Gold Bug  EmptyПет Апр 15, 2011 11:58 pm

с тези 19 КHz на леки почви и плажове ще е трепач Gold Bug,но като надуши рудата ми се струва,че ще имам проблем
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




F5 или Fisher Gold Bug  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F5 или Fisher Gold Bug    F5 или Fisher Gold Bug  EmptyСъб Апр 16, 2011 8:29 am

не мисля че тука си много прав колега че фишера има по добра дискриминация от другите марки и аз съм ползвал фишери и то повече от другите марки детектори обаче от едно хлт кой модел на фишер ше дискриминира по добре ....че призмите да не би да имат лоша дискриминация бих казал че е перфектна или аце250 ,но няма значение избора тука е между фишерите и мисля че ф5 е по добрия избор
Върнете се в началото Go down
 
F5 или Fisher Gold Bug
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Fisher gold bug
» Fisher Gold Bug 2 Gold Nugget
» FISHER GOLD BUG

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: