Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Подготовка за втория събор

Go down 
+28
Kopacha
pechkata
imperio
VIKING
N@SKO
zlatko
lomidol
maradji1
pgd
jorodi
magnetron!
maximus_kn
deadman_
denarr
van
4орта
FILIP2
pulsar
ztec
кирката
georgi_at
kopa4
maksim12
trakieca
мерцедес G клас
Чумата
wallb2
Golden Mask
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 5:25 pm

А дали ще го заболи глава търсача като чуе гърне... Rolling Eyes
мечта
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 6:22 pm

magnetron! написа:
Golden Mask написа:
trakieca написа:
Със каква батерия работи този детектор ,че да има такава мощност и за колко време ще издържи батерията ако работиш на максимум Very Happy


В момента прототипа е с 11,1V 4600мАч LiPo, консумацията на детектора е около 550 mA т.е. около 8ч работа .

Всичко добре,изключително добра дълбочина ,батерия с голям капацитет решава проблема с голямата консумация (550 ma/h). При такава голяма консумация означава ,че генератора има мощност 25...30 пъти по-голяма от класическите генератори за монетарка ,(бобината сигурно тежи повече)такава голяма мощност излъчвана от бобината ще облъчва сериозно работещия с машината в продължение на 8 часа ,особенно когато е засечен предмета и трябва да вземаш почва и да я мяткаш над бобината за да видиш там ли е предмета ,тогава ще си на 30..40см от бобината ,това ще се отрази много зле на здравето,главоболието ти е сигурно.Това е моето скромно мнение.Нищо лично!!

Ако болеше глава от къси вълни то трябваше постоянно да ни боли , край нас е пълно с източници на електромагнитна енергия .Ето практичен пример - всички полицаи би трябвало да страдат от главоболие по твоята логика , нищо лично по-високо честотните трептения са опасни - в милиметровия обхват.
Върнете се в началото Go down
magnetron!
Преторий
Преторий




Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 6:57 pm

Kopacha написа:
magnetron! написа:
Golden Mask написа:
trakieca написа:
Със каква батерия работи този детектор ,че да има такава мощност и за колко време ще издържи батерията ако работиш на максимум Very Happy


В момента прототипа е с 11,1V 4600мАч LiPo, консумацията на детектора е около 550 mA т.е. около 8ч работа .

!

Ако болеше глава от къси вълни то трябваше постоянно да ни боли , край нас е пълно с източници на електромагнитна енергия .Ето практичен пример - всички полицаи би трябвало да страдат от главоболие по твоята логика , нищо лично по-високо честотните трептения са опасни - в милиметровия обхват.

Копачо,първо това не са къси вълни (5kHz....20kHz),това са честоти от звуковия обхват , силата на магнитното поле около тебе е важно ,около нас наистина има електромагнитни вълни, но интензитета на магнитното поле е от порядъка на микроволти(1 микроволт= 1,000,000 от волта!!!!).Какво общо има това с полицаите не разбрах,ти да не си полицай?Бъди жив и здрав!
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 7:04 pm

magnetron! написа:
Kopacha написа:
magnetron! написа:
Golden Mask написа:
trakieca написа:
Със каква батерия работи този детектор ,че да има такава мощност и за колко време ще издържи батерията ако работиш на максимум Very Happy


В момента прототипа е с 11,1V 4600мАч LiPo, консумацията на детектора е около 550 mA т.е. около 8ч работа .

!

Ако болеше глава от къси вълни то трябваше постоянно да ни боли , край нас е пълно с източници на електромагнитна енергия .Ето практичен пример - всички полицаи би трябвало да страдат от главоболие по твоята логика , нищо лично по-високо честотните трептения са опасни - в милиметровия обхват.

Копачо,първо това не са къси вълни (5kHz....20kHz),това са честоти от звуковия обхват , силата на магнитното поле около тебе е важно ,около нас наистина има електромагнитни вълни, но интензитета на магнитното поле е от порядъка на микроволти(1 микроволт= 1,000,000 от волта!!!!).Какво общо има това с полицаите не разбрах,ти да не си полицай?Бъди жив и здрав!

Не не съм полицай ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ГРЕШКАТА КОЯТО СЪМ ДОПУСНАЛ ЗАБЕЛЯЗАЛ СЪМ МЕГАХЕРЦИ ВМЕСТО КИЛОХЕРЦИ но въпреки всичко пак мога да ти кажа , че не могат да повлияят толкова силно върху човешкия организъм......
Работата ми е свързана ежедневно с облъчване от радио вълни http://weathermod-bg.eu/scripts/bs.php?kod=KZNCAP
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 10:59 pm

На орудено не работи много добре, но винаги мощноста може да се намали и тогава си става като обикновен детектор и по бива на руда, като снимам новия клип с 8'' сонда ще снимам как лови монета под две павета Wink в режим дискриминация .
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 11:07 pm

magnetron! написа:
бобината ще облъчва сериозно работещия с машината

Ти май си облъчен по рождение Laughing честотата на детектора е 4.8 кХц ! Много добре знам каква е допустимата излъчена мощност която детектора може да има на тази честота, така че тя да не влияе на хора и животни . Всичко е съгласувано с Българският институт за стандартизация, тъй като и този детектор като всички маски ще има CE маркировка и съответно ще премине през всички лабораторни изследвания .
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyСря Май 18, 2011 9:30 am

Golden Mask написа:
magnetron! написа:
бобината ще облъчва сериозно работещия с машината

Ти май си облъчен по рождение Laughing честотата на детектора е 4.8 кХц ! Много добре знам каква е допустимата излъчена мощност която детектора може да има на тази честота, така че тя да не влияе на хора и животни . Всичко е съгласувано с Българският институт за стандартизация, тъй като и този детектор като всички маски ще има CE маркировка и съответно ще премине през всички лабораторни изследвания .

Похвално cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyЧет Май 26, 2011 4:02 pm

Извинявам се на 4орта за закъснението, но бях ангажиран повече от колкото предполагах по време на празниците...




В момента текат преговори с голяма турска фирма за закупуване за проекта с условно име BI TURBO , те имат условие да не се шуми много и тъй като евентуално ще се разберем за хартииките с които ще покрият неудобстовто че не аз ще продавам този модел метал детектор, те не желаят да има видео или други демонстрации около проекта, така че на събора за най-голямо мое и ваше съжаление ( и за утеха на много знайни и незнайни мастори на метал детектори които в последния момент почнаха да се разболяват ) няма да нося такава машина.

Този клип ще е активен до понеделник, вторник Smile
Върнете се в началото Go down
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyЧет Май 26, 2011 6:03 pm

Ее,аз пък исках да видя това чудо,накрая остава и ти да се откажеш.
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyЧет Май 26, 2011 6:48 pm

Имаше колеги които искаха да купят ама ти направо на турците.
Айде остани си със здраве. сам
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyЧет Май 26, 2011 7:24 pm

Ще бъдат раздадени талони за отстъпки и подаръци за доста пари, така че организирайте се и в Събота палете и направо на Копринка. Очакваме поне 200 души.
Върнете се в началото Go down
dido1313
Новобранец
Новобранец




Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyЧет Май 26, 2011 9:23 pm

Колеги към коя част на яз.Копринка ще се събирате?Защото под Сахране доста материал е пуснал
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyЧет Май 26, 2011 10:36 pm

Golden Mask написа:
Извинявам се на 4орта за закъснението, но бях ангажиран повече от колкото предполагах по време на празниците...




В момента текат преговори с голяма турска фирма за закупуване за проекта с условно име BI TURBO , те имат условие да не се шуми много и тъй като евентуално ще се разберем за хартииките с които ще покрият неудобстовто че не аз ще продавам този модел метал детектор, те не желаят да има видео или други демонстрации около проекта, така че на събора за най-голямо мое и ваше съжаление ( и за утеха на много знайни и незнайни мастори на метал детектори които в последния момент почнаха да се разболяват ) няма да нося такава машина.

Този клип ще е активен до понеделник, вторник Smile

Давай схемата на турците щом ти дават яки пари и бягай.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyЧет Май 26, 2011 11:01 pm

Аз мисля, че и ти ако си продаваш изделието ще получиш (макар и във времето) това, което биха ти дали турците...На хубава стока всеки налита...
Аз лично не бих си продал патента и труда, но ти си знаеш най-добре...Само да не се окаже рекламен трик взаимстван от предизборните модели... Very Happy Ако видяното от клипа е реално е наистина впечатляващо.Нищо лично и остани си със здраве.


Последната промяна е направена от Radislav на Чет Май 26, 2011 11:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyЧет Май 26, 2011 11:09 pm

За какво им са на турците металдетектори нали там е забранено да се търси след като всичко е държавна собственост при нас е друго тука ще имат голям успех продажбата на такива детектори поне ще знаеш ,че ходенето по баирите няма да бъде напразно а пак и колкото и парички да струва ще е по-добре отколкото да се екипираш като американски рейнджър със някой GPX модел Very Happy
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 12:01 am

Golden Mask написа:
В момента текат преговори с голяма турска фирма за закупуване за проекта с условно име BI TURBO , те имат условие да не се шуми много и тъй като евентуално ще се разберем за хартииките с които ще покрият неудобстовто че не аз ще продавам този модел метал детектор, те не желаят да има видео или други демонстрации около проекта, така че на събора за най-голямо мое и ваше съжаление ( и за утеха на много знайни и незнайни мастори на метал детектори които в последния момент почнаха да се разболяват ) няма да нося такава машина.
99% бях сигурен че няма да видим такава машина на събора. Само не знаех какво ще е оправданието. Като почнат да ги продават в Турция да дадеш линк към голямата фирма, че поне от там да си купим cheers
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 12:08 am

4орта написа:
Golden Mask написа:
В момента текат преговори с голяма турска фирма за закупуване за проекта с условно име BI TURBO , те имат условие да не се шуми много и тъй като евентуално ще се разберем за хартииките с които ще покрият неудобстовто че не аз ще продавам този модел метал детектор, те не желаят да има видео или други демонстрации около проекта, така че на събора за най-голямо мое и ваше съжаление ( и за утеха на много знайни и незнайни мастори на метал детектори които в последния момент почнаха да се разболяват ) няма да нося такава машина.
99% бях сигурен че няма да видим такава машина на събора. Само не знаех какво ще е оправданието. Като почнат да ги продават в Турция да дадеш линк към голямата фирма, че поне от там да си купим cheers

Че и тебе няма да те видим там Laughing Laughing Laughing
Зaповядай в Монтана да я видиш, ама да стане до 03.06 че в събота летя за Турция ( полета ми е в 14.30ч, може да ме изпратиш на летището )
На събора ще има доста хора които са я виждали, може да ти обадят впечатления Wink един от тях е колегата Wave, той е я виждал още когато беше на платки по масата...
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 9:27 am

От клипа се вижда,че машинката си е издута и от "вътре" и от "вън".И защо продължава да свири известно време и след като монетата вече е извадена от джоба. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: добре де защо тази машина е толкова нестабилна   Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 10:45 am

imperio написа:
Golden Mask написа:
Извинявам се на 4орта за закъснението, но бях ангажиран повече от колкото предполагах по време на празниците...




В момента текат преговори с голяма турска фирма за закупуване за проекта с условно име BI TURBO , те имат условие да не се шуми много и тъй като евентуално ще се разберем за хартииките с които ще покрият неудобстовто че не аз ще продавам този модел метал детектор, те не желаят да има видео или други демонстрации около проекта, така че на събора за най-голямо мое и ваше съжаление ( и за утеха на много знайни и незнайни мастори на метал детектори които в последния момент почнаха да се разболяват ) няма да нося такава машина.

Този клип ще е активен до понеделник, вторник Smile

Давай схемата на турците щом ти дават яки пари и бягай.
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 11:32 am

От тук насетне обаче ще купуваме уреди само от турците. super21
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 12:02 pm

lomidol написа:
От тук насетне обаче ще купуваме уреди само от турците. super21
И от тука може, Саламундяр ( ник-а на инж. Войнов от Берковица ) е един от разработчиците на детектора, ама вие нещо не го приемате сериозно Smile .
Митьо от с. Бабино ( Вараца ) също има пръст в него ....
Купете си от тях машини що от турците ?!
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 12:40 pm

Нека да покажат уред с такива параметри.
Презентацията нещо им куца може би.
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Подготовка за втория събор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подготовка за втория събор    Подготовка за втория събор  - Page 3 EmptyНед Май 29, 2011 9:31 am

Подготовката е ясна,разказвайте вече за събора.Тия,които нямахме възможност да отидеме,поне да прочетеме какво става там.
Върнете се в началото Go down
 
Подготовка за втория събор
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Томбола на втория събор по метал детектинг
» Втория Перперикон
» WWW.MDETECTORS.COM РЕЙСИНГ на втория кръг на ралито ... 27.06.2010 ФЙ 08:00 В С.Баховица - Ловеч 2010

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: