Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 0
Продавам SEF 12х15" антена за GPX и SD на MINELAB
Сря Фев 14, 2018 10:56 am by joro i
Цена 160 лв.  тел. за връзка 0878572341

Comments: 1
Keywords
prodavam nexus deus маск нишани POWER Coil kupuvam GOLD wave продавам врътка white грунда miladinka металотърсач lorenz tesoro minelab Майнлаб голден пират mask Spectrum golden tejon
Share | 

MINELAB Explore SE или Fisher F75

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Вто Апр 26, 2011 7:09 pm

Интересно е,ако се сборят двете машини коя ще е по-добрата.
Върнете се в началото Go down
foxcon
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Вто Апр 26, 2011 7:20 pm

*

Последната промяна е направена от foxcon на Чет Окт 25, 2012 12:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Вто Апр 26, 2011 8:24 pm

http://www.vbox7.com/play:3bdd0737
trakieca
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Вто Апр 26, 2011 9:01 pm

astervil написа:
Клипа е страхотен ,но от клипа се вижда ,че и двамата търсачи не са наясно със апаратите си със който работят още повече колегата със Фишера . На този клип Експлорера превъзхожда фишера заради по-голямата си DD антена ,затова и по-бързо засече монетите ,но пък колегата със Фишера работеше на режим Дискриминация а не на Al Metal при което му пада дълбочината ,трябваше да работи на Al Metal и да превключва на Дискриминация тогава щяха да са равни резултатите между двата апарата Very Happy
imperio
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Вто Апр 26, 2011 9:06 pm

Оттатък го разтягахме тоя клип преди време. Тоя с Фишера е виждал апарат само във вестник, няма как да бие Експлорера Smile

НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
joro_76
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Вто Апр 26, 2011 9:30 pm

trakieca написа:
astervil написа:
Клипа е страхотен ,но от клипа се вижда ,че и двамата търсачи не са наясно със апаратите си със който работят още повече колегата със Фишера . На този клип Експлорера превъзхожда фишера заради по-голямата си DD антена ,затова и по-бързо засече монетите ,но пък колегата със Фишера работеше на режим Дискриминация а не на Al Metal при което му пада дълбочината ,трябваше да работи на Al Metal и да превключва на Дискриминация тогава щяха да са равни резултатите между двата апарата Very Happy

Колега , и аз си мислех до скоро че на ал метал е по-дълбок фишера , но с времето се убеждавам , че това е само на ОПРЕДЕЛЕНИ ПОЧВИ - МНОГО АКТИВНИ , а когато апарата се балансира под 40 тогава разлика НЯМА - личен тест от вчера. В режимал метал обаче апарата се държи много по-спокойно и няма странични звуци като го издуеш до край... Преди фишера съм работил с експлорер се и определено за нашия район фаворит е ФИШЕРА .
trakieca
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Вто Апр 26, 2011 9:45 pm

Фишер F 75 e много добър апарат ,но неговия събрат F 75 LTD е още по-добър само ,че и паричките му са доста ,май в България все още не са го доставили дилърите на марка Fisher и кога ще го видим и ние в България да му се порадваме Very Happy
tepes
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Вто Апр 26, 2011 10:28 pm

Цитат :
определено за нашия район фаворит е ФИШЕРА
Да ти дам един Фишер 75, в замяна за Етрак или Експлорер, няма ли някой от вашия район дето иска да се отърве от по-лошата машинка?
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Сря Апр 27, 2011 7:36 am

trakieca написа:
astervil написа:
Наистина Експлорера не е със щатната си сонда а с DD,за разлика от Фишера.Да бяха му сложили НЕЛ-торнадо,или поне една SEF-ка.А и целта/чисовник/при Есплорера беше с метална верижка-значи и по голяма цел.
pgd
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Сря Апр 27, 2011 9:13 am

колега гледай добре клипа фишера също е с дд антена....
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Сря Апр 27, 2011 11:15 am

pgd написа:
колега гледай добре клипа фишера също е с дд антена....

Да,но с щатната,която е доста по плитка от NEL или SEF.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Сря Апр 27, 2011 12:44 pm

С NEL не съм пробвал, ама със SEF е гола вода. Оригиналната е по-добра от прехвалените сефки.
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Сря Апр 27, 2011 5:40 pm

neroni написа:
С NEL не съм пробвал, ама със SEF е гола вода. Оригиналната е по-добра от прехвалените сефки.
Значи на клипове да не вярваме,а на колеги които наистина са ги изпробвали,и така трябва да е,...но това е вече друга тема.
trakieca
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Чет Апр 28, 2011 8:42 pm

astervil написа:
Колега "astervil" най кой модел се спря във избора си на Explorer SE или на Fisher F 75 Very Happy
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Пет Апр 29, 2011 9:09 am

trakieca написа:
astervil написа:
Колега "astervil" най кой модел се спря във избора си на Explorer SE или на Fisher F 75 Very Happy

Trakiec,не съм работил с тези апарати лично,а само с BG-ски.Клиповете са относително нещо,и не може да им се вярва изцяло.И двата са почти еднакви.На дискр.F75 е по-добър,а на дълбочина може да го бият с някой-друг см.Може би колеги които ги имат ще споделят мнение.За сега търся нещо подобно,втора ръка за около хилядарка.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Пон Юли 25, 2011 10:07 pm

това е абсурдно!!!! скапани аматьори !!!! пък дават експертни оценки за апаратите!!!! този тест е пълна глупост!! в този случай щях да открия предметите дори и без апарат!! винаги остават издайнически следи когато закопаваш нещо под земята-пръст,смачкана трева и пр.
така че този клип е ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ГЛУПОСТ!! поне от 12 год. се занимавам професионално с тази работа и съм наясно за кво става дума!!!!!
lomidol
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Вто Юли 26, 2011 10:31 am

Тогава дайте си мнението,ще е полезно за нас.
wallb2
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Вто Юли 26, 2011 1:39 pm

Ramzess написа:
това е абсурдно!!!! скапани аматьори !!!! пък дават експертни оценки за апаратите!!!! този тест е пълна глупост!! в този случай щях да открия предметите дори и без апарат!! винаги остават издайнически следи когато закопаваш нещо под земята-пръст,смачкана трева и пр.
така че този клип е ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ГЛУПОСТ!! поне от 12 год. се занимавам професионално с тази работа и съм наясно за кво става дума!!!!!

Laughing Аз като съм хващал уред преди 20 години трябва значи със затворени очи и с .... в ръка само да локализирам .... Laughing

До питащите Експлорера е по-добрия...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Вто Юли 26, 2011 7:11 pm

Laughing Аз като съм хващал уред преди 20 години трябва значи със затворени очи и с ..... в ръка само да локализирам .... Laughing

До питащите Експлорера е по-добрия... [/quote]

мха ха ха ха та вземи па ме хвани и мен за к..... !!!!! белким станеш и по-кадемлия elephant elephant elephant
wallb2
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Вто Юли 26, 2011 11:47 pm

Ramzess написа:
wallb2 написа:
Аз като съм хващал уред преди 20 години трябва значи със затворени очи и с ..... в ръка само да локализирам .... Laughing

До питащите Експлорера е по-добрия...

мха ха ха ха та вземи па ме хвани и мен за к..... !!!!! белким станеш и по-кадемлия elephant elephant elephant

Тъй не става... ще объркаме енергийните си полета, а те са важни като се търси от разстояние с "локатори" ... Всеки с К.. в ръка, аз с лявата, ти с дясната ще го държиш.. пък ще туриме помежду ни една руса синеока обезателно и ще я хванем за ръцете за баланс да играе тя.. И където писне русокосото там е имането Laughing Laughing Laughing cheers
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Сря Юли 27, 2011 6:30 pm

Тъй не става... ще объркаме енергийните си полета, а те са важни като се търси от разстояние с "локатори" ... Всеки с К.. в ръка, аз с лявата, ти с дясната ще го държиш.. пък ще туриме помежду ни една руса синеока обезателно и ще я хванем за ръцете за баланс да играе тя.. И където писне русокосото там е имането Laughing Laughing Laughing cheers [/quote]
много е важно и чувството за хумор!!!!! а ти определено го имаш в повече Cool ПОЗДРАВЛЕНИЯ :yes:
borisov
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Пет Юли 29, 2011 9:52 pm

СЛУШАИТЕ СТАРИТЕ КУЧЕТА :pepe: :pepe: :pepe: :pepe: :pepe: Cool Cool САМО ТАКА ЩЕСЕ ОТКРИЕ ИМАНЕТО
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Нед Юли 31, 2011 7:12 pm

borisov написа:
СЛУШАИТЕ СТАРИТЕ КУЧЕТА :pepe: :pepe: :pepe: :pepe: :pepe: Cool Cool САМО ТАКА ЩЕСЕ ОТКРИЕ ИМАНЕТО

хаааа Борисов Cool това е много точна приказка братле hunter2 опита и късмета са от значение в този занаят голд
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Нед Юли 31, 2011 7:40 pm

borisov написа:
Ееее взе новата машина и потъна в дън земя,не можеш да й се нарадваш обади се,да кажеш как е де е... голд
И се извинявам за спама

Viver est militare!
kalin kushinov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB Explore SE или Fisher F75   Съб Дек 03, 2011 9:52 pm

zamenaqm DFX za soverign tel 0887992227

MINELAB Explore SE или Fisher F75
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Fisher и Minelab с нови цени?
» Fisher Gold Bug 2 Gold Nugget
» fisher f 70
» Тъся сонда за ACE 150-250 DD втора употреба
» Minelab Explorer