Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 грунда nokta Майнлаб Coil kupuvam deus Spectrum nexus wave Minelab VANQUISH TEKNETICS врътка GOLD голден маск miladinka Fisher tesoro нишани lorenz prodavam mask Simplex пират
 

 апарат на миладин

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост




апарат на миладин Empty
ПисанеЗаглавие: апарат на миладин   апарат на миладин EmptyСъб Фев 07, 2009 10:16 am

колеги интересува ме как мога да си купя апарат на миладин,има ли в интернет сайт на който да ги разгледам
Върнете се в началото Go down
d.dr
Легионер
Легионер
d.dr



апарат на миладин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: апарат на миладин   апарат на миладин EmptyСря Фев 11, 2009 11:16 am

не знам дали има саит миладин но сам чувал че машините му са добри и мислия че е от монтана . и ниакои от колегите ако има такава и изияви желание да е снима . ще разбереш .иначе знам че малко е труден сас порачките.
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



апарат на миладин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: апарат на миладин   апарат на миладин EmptyПон Мар 16, 2009 6:05 pm

ianmaklaud написа:
колеги интересува ме как мога да си купя апарат на миладин,има ли в интернет сайт на който да ги разгледам
епа по нагоре има подобна тема ако е разгледаш добре там го има и телефона на Миладин
Върнете се в началото Go down
Moharem
Преторий
Преторий
Moharem



апарат на миладин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: апарат на миладин   апарат на миладин EmptyПон Мар 16, 2009 7:07 pm

ianmaklaud написа:
колеги интересува ме как мога да си купя апарат на миладин,има ли в интернет сайт на който да ги разгледам
Да, по-горе има тема с номера му .
Върнете се в началото Go down
kalin_79
Легионер
Легионер




апарат на миладин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: апарат на миладин   апарат на миладин EmptyНед Авг 28, 2011 9:34 pm

ianmaklaud написа:
колеги интересува ме как мога да си купя апарат на миладин,има ли в интернет сайт на който да ги разгледам

Az imam 4isto nov aparat 2v1 na miladin sas antena 28sm.Ako nqkoi go interesuva da pi6e.
Върнете се в началото Go down
caracalla
Новобранец
Новобранец
caracalla



апарат на миладин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: апарат на миладин   апарат на миладин EmptyНед Окт 09, 2011 5:27 pm

0888200899 ето ви го номера на Миладин Wink
Върнете се в началото Go down
 
апарат на миладин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» NEW SELENT 2013 на Миладин
» Уредите на Миладин
» silent на Миладин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: