Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират Майнлаб 5000 nokta kupuvam deus miladinka TEKNETICS mask Simplex Spectrum tesoro Fisher GOLD nexus врътка Minelab Coil lorenz маск wave нишани prodavam голден грунда VANQUISH
 

 За уред на Ноци

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
kerpeden
Новобранец
Новобранец




За уред на Ноци Empty
ПисанеЗаглавие: За уред на Ноци   За уред на Ноци EmptyЧет Мар 27, 2008 4:18 pm

Че става дума за уред на Ноци ясно ама за кой Владимир става дума? Някой дет прави апаратите на Ноци ли или някой друг се е похвалил че в България е най-добрия Very Happy и копират от него affraid :
http://www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=7460
Върнете се в началото Go down
galus
Легионер
Легионер




За уред на Ноци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За уред на Ноци   За уред на Ноци EmptyЧет Мар 27, 2008 7:21 pm

Керпеден браво ,саита е чудесен. Такъв е нужен и за България.С обяснения и цени.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



За уред на Ноци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За уред на Ноци   За уред на Ноци EmptyВто Ное 25, 2014 9:03 pm

Моя уред е от Ноци Wink
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



За уред на Ноци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За уред на Ноци   За уред на Ноци EmptyВто Ное 25, 2014 9:47 pm

Няма такава страница. Не се отваря или са изтрили темата.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



За уред на Ноци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За уред на Ноци   За уред на Ноци EmptyВто Ное 25, 2014 10:06 pm

еми да ,от 2008-ма е коментарът на колегата Smile , нормално е да не се отваря линка му( в интернет страниците бързо се променят от всяка гледна точка ) . Аз просто реших да прочета квот ми падне у случайно се натъкнах точно тука Smile , и си пуснах и аз коментарче за да си отбележа ,че вече съм прочел Wink
Върнете се в началото Go down
 
За уред на Ноци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам DETECH CHASER 14KH
» Странен уред!!!!
» Най евтиния уред.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: