Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск голден пират wave TEKNETICS Майнлаб Simplex nexus kupuvam GOLD lorenz Fisher nokta mask грунда tesoro miladinka prodavam нишани 5000 Coil Minelab врътка VANQUISH Spectrum deus
 

 Фишър 1265-Х ?

Go down 
+4
borisov
star1ss
deso
1260-х
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
abakalov
Новобранец
Новобранец




Фишър 1265-Х ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишър 1265-Х ?   Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:19 am

Търпението го имам Smile Ще ми трябва време да свикна с апарата . За сега ми стига удоволствието да се освободя от напежението сред природата. Хубаво е и техниката да е в изправност и излетите да са по пълноцени , но всичко с времето си.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Фишър 1265-Х ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишър 1265-Х ?   Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:25 am

abakalov написа:
Търпението го имам Smile Ще ми трябва време да свикна с апарата . За сега ми стига удоволствието да се освободя от напежението сред природата. Хубаво е и техниката да е в изправност и излетите да са по пълноцени , но всичко с времето си.

Съвет: КОГАТО ТИ ГО ОПРАВЯТ РАБОТИ НА ОБЕКТ , КЪДЕТО Е САМО ЗАМЪРСЕНО/МНОГО КЕРАМИКА, ИМА ТЕЛОВЕ -НАПРИМЕР В ЛОЗЯ/. ТАКА ЩЕ СВИКНЕШ НА 100% С НЕГО . СЛЕД ТОВА НА ЧИСТ ТЕРЕН ЩЕ ТИ Е ИГРАЧКА И ЩЕ СЕ БЪЗИКАШ С ДРУГИТЕ КОЛЕГИ, КОИТО СА С ТЕБ!
Върнете се в началото Go down
abakalov
Новобранец
Новобранец




Фишър 1265-Х ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишър 1265-Х ?   Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:35 am

AVGVSTVS 1 написа:
abakalov написа:
Търпението го имам Smile Ще ми трябва време да свикна с апарата . За сега ми стига удоволствието да се освободя от напежението сред природата. Хубаво е и техниката да е в изправност и излетите да са по пълноцени , но всичко с времето си.

Съвет: КОГАТО ТИ ГО ОПРАВЯТ РАБОТИ НА ОБЕКТ , КЪДЕТО Е САМО ЗАМЪРСЕНО/МНОГО КЕРАМИКА, ИМА ТЕЛОВЕ -НАПРИМЕР В ЛОЗЯ/. ТАКА ЩЕ СВИКНЕШ НА 100% С НЕГО . СЛЕД ТОВА НА ЧИСТ ТЕРЕН ЩЕ ТИ Е ИГРАЧКА И ЩЕ СЕ БЪЗИКАШ С ДРУГИТЕ КОЛЕГИ, КОИТО СА С ТЕБ!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Фишър 1265-Х ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишър 1265-Х ?   Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:44 am

abakalov написа:
AVGVSTVS 1 написа:
abakalov написа:
Търпението го имам Smile Ще ми трябва време да свикна с апарата . За сега ми стига удоволствието да се освободя от напежението сред природата. Хубаво е и техниката да е в изправност и излетите да са по пълноцени , но всичко с времето си.

Съвет: КОГАТО ТИ ГО ОПРАВЯТ РАБОТИ НА ОБЕКТ , КЪДЕТО Е САМО ЗАМЪРСЕНО/МНОГО КЕРАМИКА, ИМА ТЕЛОВЕ -НАПРИМЕР В ЛОЗЯ/. ТАКА ЩЕ СВИКНЕШ НА 100% С НЕГО . СЛЕД ТОВА НА ЧИСТ ТЕРЕН ЩЕ ТИ Е ИГРАЧКА И ЩЕ СЕ БЪЗИКАШ С ДРУГИТЕ КОЛЕГИ, КОИТО СА С ТЕБ!

къде ти е коментара или няма такъв!?
Върнете се в началото Go down
abakalov
Новобранец
Новобранец




Фишър 1265-Х ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишър 1265-Х ?   Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:49 am

Писах ти на ЛС за да не разводняваме темата.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Фишър 1265-Х ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишър 1265-Х ?   Фишър 1265-Х ? - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:58 am

abakalov написа:
Писах ти на ЛС за да не разводняваме темата.

Прав си . О.К. Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Фишър 1265-Х ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Някой работил ли е с фишър 1280?
» Помощ за фишър голд бъг про
» Купувам металонамирач ФИШЪР

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: