Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани Майнлаб mask Coil маск lorenz Simplex Fisher TEKNETICS врътка nexus kupuvam Minelab GOLD Spectrum tesoro nokta wave prodavam грунда 5000 голден miladinka пират VANQUISH deus
 

 Мнение за XP metal detectors

Go down 
+7
van_helsing
petar_pz
morfozis
deso
Селския
denarr
adminn
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2

Мнение за XP metal detectors
1.Имам XP DEUS
Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_lcap11%Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_rcap
 11% [ 14 ]
2.Имам XP GoldMAXX II Power
Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_lcap9%Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_rcap
 9% [ 11 ]
3.Имам XP GMAXX II
Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_lcap2%Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_rcap
 2% [ 2 ]
4.Имам XP Adventis 2
Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_lcap4%Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_rcap
 4% [ 5 ]
5.Имам XP ADX 150
Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_lcap2%Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_rcap
 2% [ 2 ]
6.Нямам XP и нямам мнение
Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_lcap27%Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_rcap
 27% [ 33 ]
7.Нямам XP, но ми харесва
Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_lcap30%Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_rcap
 30% [ 37 ]
8.Нямам XP и не ми харесва
Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_lcap15%Мнение за XP metal detectors - Page 2 Vote_rcap
 15% [ 20 ]
Общо гласове : 124
 

АвторСъобщение
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Мнение за XP metal detectors - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за XP metal detectors   Мнение за XP metal detectors - Page 2 EmptyСъб Авг 20, 2011 5:17 pm

Може би на по-тежко орудени почви трябва да се работи без дискриманация,да показва всичко което е под земята.За жалост в Испания не съм попадал на такава,за да го пробвам.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Мнение за XP metal detectors - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за XP metal detectors   Мнение за XP metal detectors - Page 2 EmptyСъб Сеп 03, 2011 1:32 pm

Плащам за ръководство на Български за GMAXX и DEUS
на лични пишете


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Мнение за XP metal detectors - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за XP metal detectors   Мнение за XP metal detectors - Page 2 EmptyСъб Сеп 03, 2011 3:58 pm

https://www.youtube.com/watch?v=yMRYDecV4tE&feature=related
Ето едно тунинговано XP...
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Мнение за XP metal detectors - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за XP metal detectors   Мнение за XP metal detectors - Page 2 EmptyСъб Сеп 03, 2011 5:30 pm

adminn написа:
Плащам за ръководство на Български за GMAXX и DEUS
на лични пишете
Ако искаш на ХР Голдмакс на руски,имам.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Мнение за XP metal detectors - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за XP metal detectors   Мнение за XP metal detectors - Page 2 EmptyСъб Сеп 03, 2011 5:31 pm

Безплатно,разбира сеSmile


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
 
Мнение за XP metal detectors
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ХР metal detectors-Реалност или НЕ
» Нов безжичен металотърсач AIR METAL DETECTORS
» Omega Detectors +

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: