Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus GOLD Spectrum mask nokta Майнлаб wave Fisher Minelab 5000 Simplex пират Coil miladinka prodavam nexus lorenz kupuvam врътка VANQUISH нишани tesoro грунда маск TEKNETICS голден
 

 МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

Go down 
+9
mmmiroo
lomidol
denarr
jagler
Golden Mask
wallb2
VIKING
кирката
tanersms
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
zolak
Легионер
Легионер
zolak



МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ   МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - Page 2 EmptyСъб Окт 15, 2011 6:26 pm

Ехххх-како сийке!
Ако е от забранено място,като цитираните от теб могили-мислиш ли,че ще го сложа в нета?Искаш ли ди пи ес координати да видим има ли могили там или нещо друго забранено от закона?И така като чета ти ходиш по могили,след като знаеш къде има олово.Дори и земемерни те също са собственост на държавата.Такъв пример мога да ти дам без да е могила ,но със табелка и оградено с ограда,точно на разклона за рилския манастир.А този и да е земемерен,държавен,беше изринат от тракторите в нивата.Да си дирят вината от кооперацията.Аз съм го прибрала.


това ,което не може да ме убие ,ме прави по-силна
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ   МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - Page 2 EmptyСъб Окт 15, 2011 8:05 pm

zolak написа:
Ехххх-како сийке!
Ако е от забранено място,като цитираните от теб могили-мислиш ли,че ще го сложа в нета?Искаш ли ди пи ес координати да видим има ли могили там или нещо друго забранено от закона?И така като чета ти ходиш по могили,след като знаеш къде има олово.Дори и земемерни те също са собственост на държавата.Такъв пример мога да ти дам без да е могила ,но със табелка и оградено с ограда,точно на разклона за рилския манастир.А този и да е земемерен,държавен,беше изринат от тракторите в нивата.Да си дирят вината от кооперацията.Аз съм го прибрала.
IЛЕЗНАХи влезх попрочетох какче-ма тия пстановки меш да ги разправяш на старата ми шапкаа.ко ма кръщабаш за могили а..това съм го видел последствие от ваште работи-говора щото съм питал земемери и ченгета-разбра ли-не са прави на зашеметена-ко не си промените акъла си заслужавате да киснете в пандиза-мой личен приятел ми е казал де него обичате много много за тоа форум ,така че мнението ми за такива каттто теб продължава да бъде негативно.не ми б ери грижата де одя какче сийке-мойта си е наред,моа да си шетам де си ща ама много от такиива като вас не могат да са похвалат с такова мнещо -нали како?НЕ СЪМ певец нои не катргорично да се копат могили като тебе и да показваш камъни и да са правиш на откачена че не разбираш нищо.даже не съм ти задължен да тидавам обесненияаз не греш а в моите думи уважаемата.кат си го прибралакчамъка на кои си го дала.а?а стига вече.не ме ядосваи че много зех да пиша.да си жива и здрава и това е..хак ви е на таакива точка.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ   МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - Page 2 EmptyСъб Окт 15, 2011 8:23 pm

Не моа са сета, отде са беше върнал, та си са кръстил Викинг,само заради марката на апарата ли-или май си бил по Равната Земя,доколкото се сещам-може и да греша де, не е важно, пък и не ми се рови в предисторията-Та, защо толкоз круто,бе приятелю-Единствената грешка на Золак е че го е взела -Къде тук под път и над път ти са привидеха Тракийски могили, не можах да разбера -Още повече пък заключението, че това освен триангулачни точки са и белег за антични могили-дрън,дрън за лайци-ма тука мисля ги няма,така че, говори смислено.............................................PS-Вторият, не би трябвало да е сам Золак,предполагам има още около него............... Wink
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ   МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - Page 2 EmptyСъб Окт 15, 2011 9:17 pm

stan960 написа:
Не моа са сета, отде са беше върнал, та си са кръстил Викинг,само заради марката на апарата ли-или май си бил по Равната Земя,доколкото се сещам-може и да греша де, не е важно, пък и не ми се рови в предисторията-Та, защо толкоз круто,бе приятелю-Единствената грешка на Золак е че го е взела -Къде тук под път и над път ти са привидеха Тракийски могили, не можах да разбера -Още повече пък заключението, че това освен триангулачни точки са и белег за антични могили-дрън,дрън за лайци-ма тука мисля ги няма,така че, говори смислено.............................................PS-Вторият, не би трябвало да е сам Золак,предполагам има още около него............... Wink
да колега много сиие хубава нмарката макар че не са тачи много тука и не са връщам отникаеде-ко си че прдишни постове или ти пее пиле на ушенцето.....не грешиш многомежду другото твоа приятел ти праща много здрдаве.на рамото ми е .ма аз ще каза кво ще пиша .прати ми скайпо тида ти поиша ка к стоят нещата.на равната земя сме. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy но не искам да се занимавам с никогоо.какати па и мойта развива теории де са опитва да са парави на интересна но не и се одава знам ги аз такива шматки -то фориума ви е пулен с такива -викат им пРОВОКАТОРИ-ТОЯ КОЛЕГА ЗОЛАК е такъв де са пави на жена.ми вий сте си виновнии за това колеги що по нашио край нееема арестувани от полицията А///////КОИ СИ КОПА могили дА СИ БЕРЕ гайла-или и аз см ченге а -никиой не смее да се набуртва в тъази тема -страх има май а? стан 960?аз пак казвам -кхода -и си търкам и немамм грижи докато в други краища на българия всеки ден има азрестувани .золак да го --- Very Happy Very Happy иуважава другтото мнение.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ   МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - Page 2 EmptyНед Окт 16, 2011 12:33 am

Удивителна енергия,Колега -да не би да ти е станало готово червеното винце вече,или просто така си пишеш наспорти в почти всички теми.Колежката Золак си е жена -доказано и документирано -сега дали е агент или не,не съм в час -питай некой от УС на Федерацията,те по добре я познават.Колкото до това кой, къде и за кво арестуван,по добре не викай несретата щото никой не е застрахован-много от тия момчета дето изгърмяха нито са могилари нито пък дилари....... Smile
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ   МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - Page 2 EmptyНед Окт 16, 2011 12:57 am

stan960 написа:
Удивителна енергия,Колега -да не би да ти е станало готово червеното винце вече,или просто така си пишеш наспорти в почти всички теми.Колежката Золак си е жена -доказано и документирано -сега дали е агент или не,не съм в час -питай некой от УС на Федерацията,те по добре я познават.Колкото до това кой, къде и за кво арестуван,по добре не викай несретата щото никой не е застрахован-много от тия момчета дето изгърмяха нито са могилари нито пък дилари....... Smile
удивителна//?само не са базикай колега с винцета-видел сам че та тачт тука -това не ознчава че можеш да си правиш ко си искаш.лека н ощ ти желая.и спри сподигравките -може да съм учил до 4 клас но не мисля че знаете повече оит мене.
Върнете се в началото Go down
 
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» помогнете
» моля помогнете за схема на аце 150
» Помогнете!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: