Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus грунда Minelab nokta нишани Spectrum TEKNETICS prodavam mask kupuvam Coil lorenz wave врътка tesoro Fisher VANQUISH Майнлаб Simplex miladinka голден пират GOLD 5000 nexus маск
 

 Отзиви за F5?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
grantcharov
Новобранец
Новобранец




Отзиви за F5? Empty
ПисанеЗаглавие: Отзиви за F5?   Отзиви за F5? EmptyВто Авг 23, 2011 3:32 pm

След дълго ровене, сравнения в интернет и какво ли не стигнах до решението да си взема Ф5 с двете сонди. Някой от вас има ли впечатления? За тази цена нещо по-хубаво може ли да се вземе?

Аз не търся главно монети/бижута а съм се ориентирал по-скоро към милитари (мечове, каски и т.н.) на дълбочина над 50см.
Ще използвам апарата в силно уродени места в България, главно Стара Планина (северо-запад). За първи път ще ползвам метал-детектор, но съм оборудван с много търпение и мерак.

Чудесен форум, ще се радвам да чуя мненията ви.

Поздрави,

Георги
Върнете се в началото Go down
adam4o
Новобранец
Новобранец




Отзиви за F5? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отзиви за F5?   Отзиви за F5? EmptyВто Авг 23, 2011 11:00 pm

.


Последната промяна е направена от adam4o на Съб Мар 07, 2015 3:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
grantcharov
Новобранец
Новобранец




Отзиви за F5? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отзиви за F5?   Отзиви за F5? EmptyСря Авг 24, 2011 12:07 am

СТатичен режим в смисъл "пулс" технология ли?
Върнете се в началото Go down
adam4o
Новобранец
Новобранец




Отзиви за F5? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отзиви за F5?   Отзиви за F5? EmptyСря Авг 24, 2011 12:48 am

.


Последната промяна е направена от adam4o на Съб Мар 07, 2015 3:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Отзиви за F5? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отзиви за F5?   Отзиви за F5? EmptyСря Авг 24, 2011 9:41 am

Колега адам4о ще се обосновете ли защо ще му е трудно да работи с Ф5.Имате предвит по-голямата дълбочина ли на ПИ апарати?
Върнете се в началото Go down
grantcharov
Новобранец
Новобранец




Отзиви за F5? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отзиви за F5?   Отзиви за F5? EmptyСря Авг 24, 2011 10:56 am

PI до колкото знам не ми дава хубава дискриминация - не ми се копае на всеки сигнал без да знам колко е голямо/какво е. По принциуп за това се спрях на фишера.

За PI гледах всичко което е на пазара (и което мога да си позволя) - за съжаление за 1000лв няма качествен такъв уред (за моите цели) - повечето са дълбоки да, но няма как да разбера а) колко е голям предмета и б) от какъв материял е.

Поправете ме ако греша
Върнете се в началото Go down
adam4o
Новобранец
Новобранец




Отзиви за F5? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отзиви за F5?   Отзиви за F5? EmptyСря Авг 24, 2011 12:57 pm

.


Последната промяна е направена от adam4o на Съб Мар 07, 2015 3:45 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
adam4o
Новобранец
Новобранец




Отзиви за F5? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отзиви за F5?   Отзиви за F5? EmptyСря Авг 24, 2011 1:09 pm

.


Последната промяна е направена от adam4o на Съб Мар 07, 2015 3:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
kalin_79
Легионер
Легионер




Отзиви за F5? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отзиви за F5?   Отзиви за F5? EmptyНед Авг 28, 2011 6:01 pm

ima li nqkoi ot vaz fisher F5 ako moga da si pogovorq s nego da mi dade po-to4na informacia
пиши на кирилица внимание
Върнете се в началото Go down
naz
Новобранец
Новобранец




Отзиви за F5? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отзиви за F5?   Отзиви за F5? EmptyВто Авг 30, 2011 10:00 pm

kalin_79 написа:
ima li nqkoi ot vaz fisher F5 ako moga da si pogovorq s nego da mi dade po-to4na informacia
пиши на кирилица внимание

да кажи колега или си дай скайпа да е по лесно
Върнете се в началото Go down
kalin_79
Легионер
Легионер




Отзиви за F5? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отзиви за F5?   Отзиви за F5? EmptyПон Сеп 05, 2011 6:47 pm

[quote="naz"]
kalin_79 написа:
ima li nqkoi ot vaz fisher F5 ako moga da si pogovorq s nego da mi dade po-to4na informacia
пиши на кирилица внимание

да кажи колега или си дай скайпа да е по лесно


Skype ми е "lisan4o"
Благодаря ти предварително cheers
Върнете се в началото Go down
 
Отзиви за F5?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» отзиви за ТМ808
» F75 ltd отзиви и мнения
» ОТЗИВИ ЗА Tesoro DeLeуn

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: