Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS грунда Coil нишани пират GOLD врътка nexus голден deus miladinka wave prodavam Minelab маск lorenz kupuvam nokta tesoro Майнлаб 5000 mask Fisher VANQUISH Spectrum Simplex
 

 Spectra V3 или Fisher F75

Go down 
+22
pavli_q
astervil
peshev
markos
Aurelius
FILIP2
siltal
Kiril62
colin96
gog
wallb2
trakieca
VIKING
miroslavmladenov
Podlecii.avg
pld-monetarka
pechkata
adminn
handjata
kalin_79
notron
lomidol
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 7:05 pm

handjata написа:



Здравеи колега.
не че разбирам много,но ти уби мечтите за ф75 на много търсачи Smile
[/quote]
чей малко колега!!! несъм казал че Ф-75 е лоша бангия!!! НАПРОТИВ! даже е изключителен по отношение на дълбочината на проникване в земята!!! проблема му е: че нее конструиран за обекти квито са наще тук в БГ. с две думи: ЛИПСВАТ МУ ОПЦИЙ!!!! или по нашему казано : има още трески за дялане по този апарат Ф-75!!!!!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 7:49 pm

wallb2 написа:
Баш-Иманяра написа:
[color=red]


Първо искам да те попитам...От кога ползваш Ф75?
Как го грундираш и на какви стойности/цифри се грундира? След авто грунга пипаш ли го наново ръчно... На кой режим работиш. Алл метал или дискриминационния режим... С какви настройки за честотатата на от Ф1до Ф7, пробваш ли на различните? имашли ел смущения там където търкаш? Скоя сонда търкаш?
Диск левъл 15 е много... гледай колкото можеш да чуваш железата и моят съвет е копай ги и ги махай сигналите, защото под тях не" чуваш" нищо... някъде на 5 го дръж... сенситивити го дръж на максимално възможното 80 до 90... на 3 тона звук и на режим de... по-дълбокият и чувствителен е е JE но е по нервен и нестабилен уреда при смущения
начи опита ми с Ф-75 нее голям, имам го едва от 2 септември тази год. НО като цяло опита който съм натрупал през годините НИКАК НЕЕ МАЛЪК!!! тези настройки за които ми говориш ф-1 до ф-7. немат нищо общо с честотата на работа! тези настройки са за ел.смущения и други бангий които са в близост и се смущават взаимно!! настрстройка- АЛ МЕТАЛ е направо ненужна опция към тази бангия. била по-ълбока! по-дълбока ама нека утре!!!дълбокия сигнал е и по-слаб, и на ход нема начин да бъде чут, та ако ще даси и със слушалки!! също така има и неква хуйня-STAD,която е сложена в апарата само и единствено да ТЕЖИ !!!! напрактика тази опция е НЕприложима в никакъв случай!! съвсем УМИШЛЕНО несъм писал ОТЗИВИ относно Ф-75, щот исках наистина първо да разбера предимствата и недостатъците на апарата, но то всъщност на този апарат нема кво дамусе учиш. он си е изключително опростен и нее нужно да имаш кой-знае къв голям опит зада работиш с него!!! че вади пари - вади ги ! спор нема да правя !!!! има завидна дълбочина--------- в реални условия, а не въздушно! а иначе виждам че има леки наченки дамисе обеснява как и с кви настройки да бачкам! съвети приемам и несе срамувам !!! та ако ще даса и от абсолютни АМАТЬОРИ!!!! а ако има някой който дами оспори гореспоменатите ФАКТИ, нека дами се обади АЗ лично щаго заведа на обект който нее ОРУДЕН. та нека сам дами покаже как ще си успокои апарата и в същото време да има що годе задоволяваща дълбочина!!! това е за сега!!!! иначе с Ф-75 все още несъм приключил, има още куп недостатъци !!!!
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 8:22 pm

Трудно се угажда на Българина Very Happy Ще чакаме апарат включваш и търкаш и се донастроива автоматично cheers
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 8:47 pm

както казах Ф-75 нее за подценяване!! но нека си казваме нещата право куме в очите!
https://www.youtube.com/watch?v=Dyg0bz1aYCA
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 9:21 pm

Баш-Иманяра написа:

....

Тези настройки, от Ф1 до Ф7 не променят изцяло честотата на 13кх а минимално с цел да избегнеш евентуално ел смущения... от които ти зависи работата на машинката...
За ал метал има смисъл, но ти не си ходил явно по такива места, или гледаш да ошеташ някъде съвсем набързо Laughing Мен ме дразни само звука на апарата... при по близък сигнал скимтене/ крякане то не може да се обясни...
За програмата СТАТИК на ал метал е супер удобна и по- чувствителна, но само да знаеш как да я ползваш... и за какво. Не ме питайте четете инструкциите и много внимателно си правете първо тестове, както и работата с ауто геба/спусъка при тази програма...! Иска голям опит да имаш с Ф75 за да я ползваш тази програма, която е трепач за претърсването на стени в къщи, по подове, че и на вън на пръстта при по-голям предмет на тази програма, ако нещо го чуваш на дискриминационният режим в земята на 60см със голяма сонда при този режим и моушън ал метал е 80см... за нормални почви при които грундираш от 50 до 60.. Обаче трябва много опит за да разпознаваш фалшовете от грунда или от борда ако риеш на табан Cool
Като цяло бих казал имаш ли опит в металдетектинга, нямаш проблеми с каквито и да е било металдетектори... Те настройките са почти еднакви на всички машини, е разбира се ако знаеш какво настройваш!

Баш-Иманяра написа:
както казах Ф-75 нее за подценяване!! но нека си казваме нещата право куме в очите!
https://www.youtube.com/watch?v=Dyg0bz1aYCA
За такива дълбочини и големина на предмет може да изкараш само олово!!!.... заради фона/ хало ефекта, който е най голям при оловото... аз поне това съм забелязал. Че окислено олово го чуват най-дълбоко всички монетари


Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 9:53 pm

добре бе докторе!!! lol! виждам че знаеш кво правиш : за разлика от мен!!!! разбрахме че умееш да правиш настройки които ние неможеме! много мисе ЩЕ още утре да се видим и дате заведа на обекта да те видя как ще си успокоиш бангияга!!!! но ако не стане работата се навлечи с дебели дрехи стена стена стена а това с оловото ............. казах го СЪВСЕМ СЪЗНАТЕЛНО щот бях наясно че ме снимат и рано или късно щего кача в интернет! а стане ли обществено видно кво е извадено от тази дупка ..... нема начин да немам неприятности след това!!! така че това дет го мятках в ръката си за всеки случай нее олово ! Cool
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 10:23 pm

Баш-Иманяра написа:
...

като за начало си изключи камерата, изключи си телефона, ако носиш такъв, и си намали сенса до стабилност, но на най-високо възможно ниво... при диск левъл 5 или 6 или 7 зависи според смущенията на местото където търкаш... ползвай режим DE!!!, JE е по чувствителен и дълбок, но по нервен и податлив на смущения и фалш сигнали дори и от грунда....
има места където са в близост до GSM ретлансатори, военни радари...радиостанции и тем подобни.... да не си им в полето или 20 или 150кв жерета?

Не можах да разбера защо да си навличам дрехи само....та аз съм два пъти колкото тебе...

Сега ти гледах клипа отново....
Вземи си сложи един по-дълъг сап на лопатата да не се мориш толкова и да се згъваш... че ако копаеш по 30 сигнала на ден, ще се изгърбиш...
Когато вадиш пръстта я слагай около дупката- постепенно я нареждай около нея.... и по -често я проверявай, но не я хвърляй хаотично във всички посоки...
Специално, ако е от куршум сигнала то може да има по-дребни парченца по-отгоре и като цяло първо апарата да е чул това и впоследствие самият куршум-бренеке който е по дълбоко забит в пръстта Cool Случвало ми се е специално от сигнал съвременно бренеке и стар куршум от "фишек" дулма...


Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 12:07 am

ето че започваш сам даси признаваш недостатъците на бангията ф-75!!!!! "ретранслатори,телевизионни антени,а можеби и ниско летящи самолети" ами онези дребни железни частици дет са се отложили в земята причина за което е разяждащата железата ръжда, още от преди стотици години. и тях ли да отстранявам с метличка и лопатка, преди да започна да бачкам? Всичко това нее ли НЕДОСТАТЪК?????? питам? lol! ами онова смотано копче намиращо се подлакътя (потенциометър) нещо за него нема ли да кажеш???? щот специално с него имам недопостим куриоз!!!!!! ама тва е др.тема! а иначе незнаех че си и ДОКТОР -уши нос и гърло lol! слухов експерт! поздравления за което Cool като цяло огромно благодарско и за тва че ме светна и как да копая !!!!! и това не знаех как ставаше , но благодарение на експерти като теб вече и това знам lol! опс и друго дати подметна!! нещо за онази прекрасна ПОДСВЕТКА нема ли да споделиш?????? чуй кво щи каже един препатил иманяр: НА ПРЕХВАЛЕНИ ЯГОДИ С ГОЛЯМА КОШНИЦА НЕ ХОДИ! настройки - настройки - та настройки!!!!!! ебахтий и върховния апарат!!! та нали са 2-3 настройки на кръст в него!!!! още малко и щего сравнявате със E-trac и V3i super21 и зада не бъда разбран НЕправилно: пак ще вметна Ф-75 нее слаб апарат !!!!! но нее и света вода ненапита - това е мое мнение Cool

А иначе все още несъм се отказал от идеята да отидем на обект който АЗ посоча!!! и дами покажеш по какъв начин ще успокоиш Ф-75! Cool
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 8:48 am

Колеги абсолютно съм съгласен с всичко казано дотук за фишера.И аз не съм с кой знае колко дълъг опит но има много трески за дялане и въобще за топ модел на фирмата не става.Та той не може да се сравнява дори със старите модели на уайтс примерно.И това с дисплея е голяма недомислица,тъпотия даже бих казал.Да не можеш нощно време да го изключваш или намаляш.Като излизам вечер една шапка на мене и една на дисплея. Laughing Който е работил вечер на осветление знае за какво говоря.Та тия недостатъци са и втората причина поради която го обявих за продан.А за ваденето -вади,спор няма.И в добрата му работа в места с много черни сигнали се убедих лично вече няколко пъти. cheers



Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 10:57 am

Баш-Иманяра написа:
...

Aз като човек се опитвам да ти обясня как най -добре да го използваш апарата, защото видях от казаното от теб, че не го използваш на мах възможности които предлага, а ти си правиш ташак с мене... не съм никакъв доктор и т.н. и никъде не съм казал, че Спектрата е по лош апарат от Ф75, по-добър е като функции и всичко, но каквото чуеш с единия такова ще чуеш и с другият!!! Особенно ако имаш Ф75 със BP и CL Cool Просто със спектрата си правиш "душевна чекия"....а и за мен Уайтес винаги са били номер едно и ще са, но това е друга работа... king

Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 095a584bc2cfa2f9


Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 4:26 pm

Въпросамие да Баш-Иманяря.Беше писал че септември месец си тръгнал за Спектра а си купил Фишер.Защо се спря на Фишер ф75 а не на Ф75-черен след като беше писал че не е заради че е по скъп.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 6:10 pm

gog написа:
Въпросамие да Баш-Иманяря.Беше писал че септември месец си тръгнал за Спектра а си купил Фишер.Защо се спря на Фишер ф75 а не на Ф75-черен след като беше писал че не е заради че е по скъп.
Cool да така беше !! взех обикновенния Ф-75 щот М-детекторс закъсняха с вноса на ЛИМИТЕД повече от 1 месец . А на въпроса ми, кога ще си получа новия апарат - отговора беше че следващият внос щял да бъде в края на октомври!! и понеже бях чакал дълго преди това , взех решение да си взема това което имаха като налично! а именно обикновенния Ф-75 . за което несъжалявам разбирасе!!! Cool
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 6:17 pm

Баш-Иманяра написа:
gog написа:
Въпросамие да Баш-Иманяря.Беше писал че септември месец си тръгнал за Спектра а си купил Фишер.Защо се спря на Фишер ф75 а не на Ф75-черен след като беше писал че не е заради че е по скъп.
Cool да така беше !! взех обикновенния Ф-75 щот М-детекторс закъсняха с вноса на ЛИМИТЕД повече от 1 месец . А на въпроса ми, кога ще си получа новия апарат - отговора беше че следващият внос щял да бъде в края на октомври!! и понеже бях чакал дълго преди това , взех решение да си взема това което имаха като налично! а именно обикновенния Ф-75 . за което несъжалявам разбирасе!!! Cool

Сега има в наличност достатъчно,тази седмица правихме тестове между двата модела със базовите сонди.Като се обработят филмчетата ще видите разлика във параметрите на дълбочина 10см.Новия модел има допълнително 2 програми за по дълбоко търсене.А на теб нищо не ти струваше на почакаш един месец.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 6:30 pm

wallb2 написа:
Баш-Иманяра написа:
...

Aз като човек се опитвам да ти обясня как най -добре да го използваш апарата, защото видях от казаното от теб, че не го използваш на мах възможности които предлага, а ти си правиш ташак с мене... не съм никакъв доктор и т.н. и никъде не съм казал, че Спектрата е по лош апарат от Ф75, по-добър е като функции и всичко, но каквото чуеш с единия такова ще чуеш и с другият!!! Особенно ако имаш Ф75 със BP и CL Cool Просто със спектрата си правиш "душевна чекия"....а и за мен Уайтес винаги са били номер едно и ще са, но това е друга работа... king
[[/img][/url]

Cool ето на това му викам аз баш-колега Cool и от майтапи разбира челяка ! за което се радвам резбирасе Cool междудругото огромно благодая за съвета ти относно Disk-Leval да бъде около 2-3 макс.7
дагоеба в мамата наистина сработи щогоде задоволително! или поне се ТЪРПИ така!! говоря за СИЛНО замърсен обект , днес следобяд ходих даго пробвам! но проблема с високото напрежение си остава!! особенно към 4-5ч. след-обяд, незнам що така, имам чувството че започне ли час-пик на консумацията на ел.енергия и бангията започва да играе ръченица дагоеба affraid
иначе гледам че искаш даси мериме шкембетата с тебе! ОК. немаш проблеми Cool


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 6:51 pm

е ! чак пък 1 месец!!! Cool още от 15 август бех се нахъсал за бангия Very Happy получих си моя на 2 септември! а вноса ви е пристигнал преди 1 седмица!! май нее 1 месец. даже и 2 месеца нее зъкъснението! ама карай да върви! нали ви казах че несъжалявам за ф-75. А на няколко пъти и ваз питах за подходяща бангия за жена ми! никой нищо не отговори тогава! а иначе имах желание да взема и некоя X-TERA ! но едвали е бил наличен в този момент! взех и ф5. Cool
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 6:53 pm

Kiril62 написа:
Баш-Иманяра написа:
gog написа:
Въпросамие да Баш-Иманяря.Беше писал че септември месец си тръгнал за Спектра а си купил Фишер.Защо се спря на Фишер ф75 а не на Ф75-черен след като беше писал че не е заради че е по скъп.
Cool да така беше !! взех обикновенния Ф-75 щот М-детекторс закъсняха с вноса на ЛИМИТЕД повече от 1 месец . А на въпроса ми, кога ще си получа новия апарат - отговора беше че следващият внос щял да бъде в края на октомври!! и понеже бях чакал дълго преди това , взех решение да си взема това което имаха като налично! а именно обикновенния Ф-75 . за което несъжалявам разбирасе!!! Cool

Сега има в наличност достатъчно,тази седмица правихме тестове между двата модела със базовите сонди.Като се обработят филмчетата ще видите разлика във параметрите на дълбочина 10см.Новия модел има допълнително 2 програми за по дълбоко търсене.А на теб нищо не ти струваше на почакаш един месец.
На дълбочина за предмет на 10см или разлика от 10см
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 8:58 pm

Баш-Иманяра написа:


Cool ето на това му викам аз баш-колега Cool и от майтапи разбира челяка ! за което се радвам резбирасе Cool междудругото огромно благодая за съвета ти относно Disk-Leval да бъде около 2-3 макс.7
дагоеба в мамата наистина сработи щогоде задоволително! или поне се ТЪРПИ така!! говоря за СИЛНО замърсен обект , днес следобяд ходих даго пробвам! но проблема с високото напрежение си остава!! особенно към 4-5ч. след-обяд, незнам що така, имам чувството че започне ли час-пик на консумацията на ел.енергия и бангията започва да играе ръченица дагоеба affraid
иначе гледам че искаш даси мериме шкембетата с тебе! ОК. немаш проблеми Cool

Ще слушаш ти какво ти пее Пенка, ама трябва явно и тъпана да забие... Laughing
Варирай от 5-10 с диск левъла, така чуваш и железата, те обикновенно в едната посока са с два сигнала, а в кръстосана само нисък сигнал ( или припукващ сигнал в зависимост от аудиозвука). като обичайно задавай 5 (най-добре, така е по дълбока машинката от колкото по- високи стойности и по устойчива), а по-нагоре до 10 за да бягаш от паразитни сигнали и смущения евентуално, та чак и до 25 в някои кофти места и почви/терени!!! Следи/слушай двойният сигнал обикновено за ръждиво желязо и поглеждай курсора за дълбочина, защото този сигнал е и от праг на детекция. Което ще означава, че може и да е и от цвят! за това е хубаво да чуваш желязото... а не да го елиминираш... трябва да си разбрал вече, че този сигнал е и от минерализацията при Ф75

за смущенията е по кофти вечер.... като светнат ония енергоспестяващи лампи луминисцентни, живачни и става ад в населено место....
Сега ако си смениш и сапа на лопатата с по-дълъг, ще видиш, че е още по-лесно търсенето...
слънце
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyНед Ное 06, 2011 10:06 pm

gog написа:
Kiril62 написа:
Баш-Иманяра написа:
gog написа:
Въпросамие да Баш-Иманяря.Беше писал че септември месец си тръгнал за Спектра а си купил Фишер.Защо се спря на Фишер ф75 а не на Ф75-черен след като беше писал че не е заради че е по скъп.
Cool да така беше !! взех обикновенния Ф-75 щот М-детекторс закъсняха с вноса на ЛИМИТЕД повече от 1 месец . А на въпроса ми, кога ще си получа новия апарат - отговора беше че следващият внос щял да бъде в края на октомври!! и понеже бях чакал дълго преди това , взех решение да си взема това което имаха като налично! а именно обикновенния Ф-75 . за което несъжалявам разбирасе!!! Cool

Сега има в наличност достатъчно,тази седмица правихме тестове между двата модела със базовите сонди.Като се обработят филмчетата ще видите разлика във параметрите на дълбочина 10см.Новия модел има допълнително 2 програми за по дълбоко търсене.А на теб нищо не ти струваше на почакаш един месец.
На дълбочина за предмет на 10см или разлика от 10см



Като се обработи филмчето ще го видиш нагледно,монетата с еднакви настройки и на двата модела, единия хваща монетата на 30см. другия на 40см.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyПон Ное 07, 2011 10:46 am

Kiril62 написа:


Като се обработи филмчето ще го видиш нагледно,монетата с еднакви настройки и на двата модела, единия хваща монетата на 30см. другия на 40см.

Еми то е много ясно.... заради BP...
Интересно е за мен, как се държи по време на тази програма... стабилност, податливост на смущения и фалш от грунда...
Примерно при какви стойности на сенс на ЛТД при BP дълбочината е еднаква с тази на обикновенният Ф75.... примерно единият на сенс 60 с бууст... а другият обикновен Ф75 на 90...
Тестване на CL програмата успоредно с обикновенният Ф75
.......... какво чува/нечува обикновенният и т.н.
Такива неща ще са доста интересни и биха показали по-добрият- ЛТД , дали наистина е по-добър


Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyПон Ное 07, 2011 4:46 pm

ейййй ама куче си бил, и то големо да знаеш !!!! "Сапа" нема го сменям щот он сие много добре тъй!! па я се замисли на кво ще замяза багажнику на бендозата??? 2 бангий + 2 кирки + 2 лопати + ботилка газ!!! А иначе да знаеш че на "сапа" му викаме ДРЪЖКА
:мъка: а Пенка нема да я чувам шот я ебааам у тупаня Cool
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyПон Ное 07, 2011 4:54 pm

[quote="Kiril62"]
gog написа:
Kiril62 написа:
Баш-Иманяра написа:
gog написа:
.

м



Като се обработи филмчето ще го видиш нагледно,монетата с еднакви настройки и на двата модела, единия хваща монетата на 30см. другия на 40см.

е тия камъни ги фърляш у мойта градина сеа !!! стена да ма яде от вътре сеа че несъм изчакал още 1 месец стена стена стена
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyПон Ное 07, 2011 5:00 pm

[quote="Баш-Иманяра"]
Kiril62 написа:
gog написа:
Kiril62 написа:
Баш-Иманяра написа:
gog написа:
.

м



Като се обработи филмчето ще го видиш нагледно,монетата с еднакви настройки и на двата модела, единия хваща монетата на 30см. другия на 40см.

е тия камъни ги фърляш у мойта градина сеа !!! стена да ма яде от вътре сеа че несъм изчакал още 1 месец стена стена стена
Вземиси нов Ф75лтд а стария го даи на някои
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyПон Ное 07, 2011 5:10 pm

а нестаа ли да продам ф-5 цата , и даси остаая ф75! Cool
Кириле дай да прайме бартер !!! давам ви сафак нова ф-5 за новия Лимитед с доплащане Cool ако е възможно доплащането да е от ваша страна Cool
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyПон Ное 07, 2011 5:37 pm

Остависи Ф5 защото много я хвалиш как работи на замърсено.
От мдетектор трябва дани подарят по един детектор че много пишем в форума Cool Ако е евтин ще доплащаме за друг модел
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectra V3 или Fisher F75   Fisher - Spectra V3 или Fisher F75 - Page 2 EmptyПон Ное 07, 2011 7:02 pm

нема остаам нищо щот кукериците нещо сасе наостриле в мене дагоеба affraid преди 4-5 дена ми тарашиха колата , размахваха пръст дагиеба :pepe: иначе Ф5 бачка здраво, кряка се едно си стъпил върху жабе на маса
Върнете се в началото Go down
 
Spectra V3 или Fisher F75
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Whites Spectra V3
» The new Spectra VH3
» Spectra v3i

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: