Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum kupuvam нишани Coil VANQUISH prodavam голден Майнлаб lorenz deus грунда tesoro пират GOLD врътка miladinka nokta 5000 Simplex mask маск nexus Minelab wave TEKNETICS Fisher
 

 15" (38см) оригинална сонда за F70/75

Go down 
+3
mdetectors.bg
pechkata
wallb2
7 posters
АвторСъобщение
wallb2
Консул
Консул
wallb2



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyНед Сеп 25, 2011 12:07 pm

Здравейте!
Има ли някой, който има пряко наблюдение/работи с тази оригинална 15" сонда от Фишер. Руснаците имат клип, в който излиза, че работи колкото тяхната НЕЛ... а спрямо СЕФ 38/30см как ли ще е?
15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 A59efc633ad19eb2


15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyНед Сеп 25, 2011 1:43 pm

Не питай ама я купи - мерак се гаси със действие и пари...
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyНед Сеп 25, 2011 4:03 pm

pechkata написа:
Не питай ама я купи - мерак се гаси със действие и пари...

ми търговците, да си кажат цената за която ще се продава в БГ Cool


15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyВто Сеп 27, 2011 2:01 pm

Тази сонда 15" няма ли да се продава в БГ от вносителите? Поне кажете цена на която евентуално ще бъде в продажба в БГ...?

pale pale pale !


15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyВто Сеп 27, 2011 5:50 pm

Колеги, на следващия внос ще ги вкараме.
Имахме 2 пробни на цената им е по-висока от тази на СЕФ а определено незнам с кое е по-добра.
Новата сонда дори да я пуснем под-препоръчителната от Фишер /винаги така правим в интерес на истината/ цената ще е около 400лв.
Интересно е при нея геометрията на двойното Д - т.е. разположението на намотките.
http://mdetectors.com/product_info.php?currency=BGN&cPath=23_59&products_id=199
Просвета им и е по-тесен от това на СЕФ и може да е относително по-добра при сепариране на близки дълбоки и плитки сигнали.
Цената ще е пак възможно най-ниска но определено ще е по-висока от тази на 38-30см. СЕФ
Ще направим обстойни паралелни тестове, защото наистина интереса към нея е голям.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyВто Сеп 27, 2011 6:09 pm

Аз също се интересувам от тази сонда , ще очаквам да се появи в продажба.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyВто Сеп 27, 2011 10:12 pm

Също и аз се интересувам от сондата. Притежавам и СЕФ-ка 38х30. Ако има как нека Светли направи и видео на паралелната работа на сефката и въпросната сонда. Нека всички знаят коя е по-добра. Във всички случаи ще купя една, защото се убедих, че за различни условия трябват различни сонди и е възможно в даден момент точната антена да я нямам...
Успех на всички колеги !
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyСря Сеп 28, 2011 11:53 am




Видео на руски:
http://video.yandex.ru/users/mdet/view/47


15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyЧет Окт 13, 2011 2:21 pm

www.mdetectors.com написа:
Колеги, на следващия внос ще ги вкараме.
Имахме 2 пробни на цената им е по-висока от тази на СЕФ а определено незнам с кое е по-добра.
Новата сонда дори да я пуснем под-препоръчителната от Фишер /винаги така правим в интерес на истината/ цената ще е около 400лв.
Интересно е при нея геометрията на двойното Д - т.е. разположението на намотките.
http://mdetectors.com/product_info.php?currency=BGN&cPath=23_59&products_id=199
Просвета им и е по-тесен от това на СЕФ и може да е относително по-добра при сепариране на близки дълбоки и плитки сигнали.
Цената ще е пак възможно най-ниска но определено ще е по-висока от тази на 38-30см. СЕФ
Ще направим обстойни паралелни тестове, защото наистина интереса към нея е голям.

Въпрос до колегите от МДЕТЕКТОРСА: А КОГА ЩЕ БЪДЕ СЛЕДВАЩИЯ ВНОС?
Наслука на всички търсачи !!! farao
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyНед Окт 30, 2011 9:24 am

Искам да поставя отново въпроса за 15" сонда от Фишер...
Кога ориентировъчно се очаква пускането им в продажба в БГ от mdetectors?
Тук вече може да се поръча от една фирма за 750лв, но обявената цена е да си еб* майката... при условие, че в USA е около250$...


15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyПон Окт 31, 2011 1:24 pm

И аз чакам, ама няма
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyПон Окт 31, 2011 1:32 pm

Всички чакаме. Дано следващия внос е скоро. Светли да каже.
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyВто Ное 01, 2011 11:03 am

Ма Светли ни ще
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyВто Ное 01, 2011 12:02 pm

lomidol написа:
Ма Светли ни ще

Mи ще си поръчваме NEL торнадо тогава... Cool


15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyВто Ное 01, 2011 3:26 pm

А пък може Светли или Гогата от МДетекторса да не са влизали в Империото тези дни и да незнаят колко колеги чакаме за въпросната сонда...Дали да не ги потърсим по телефона???
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyНед Ное 20, 2011 9:59 pm

Първи печатления от 15" -38см Фишерка за Ф75...

15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Fisher15inch.th



Впечатленията и сравненията са спрямо СЕФ 38/30см и оригиналната 11" малка фишерска сонда.

Конструктивни...

Ушите на сондата са направени много добре, пасват идеално и застопоряват сондата в желаното положение много добре за щеката с лекота и с оригиналният болт. Кабелът е силиконов и кой знае колко не се втвърдява, а остава еластичен в по-студено време спрямо кабелът на СЕФката. Единтичен, може би еднакъв е с този на малката оригинална сонда.
15" сонда си има предпазител, за разлика от малката 11" сонда. Определено, вече монтирана на щеката на апарата се усеща по-голямата й тежест, но скъсявайки дължината на щеките на пета дупка за моят ръст, тежестта на апарата стана поносим. За продължителна работа си трябва здрав гръб и ръка! Цветът й е бял и определено по-добре се следят с поглед контурите й, къде я движите, дори е преимущество и е много по-добре в смрачаващата се част от денонощието. Белият й цвят е и по-подходящ за летните горещини при които черните сонди се напичат и нагряват доста! Сондата също е и водонепропусклива, поне така пише, но аз не съм я потапял още във вода! След приключване на работа също лесно се почиства с леко влажен парцал въпреки конструкцията на многото ребра.

В режим на работа...

Определно маховете които се правят по време на търсене с 15" сонда трябва да са умерени и преценени... Уредът се балансира много по-бързо на автоматичен режим спрямо когато е със СЕФ сондата. Преимущество в това има също и малката 11" оригинална сонда спрямо СЕФ сондата. Минавайки на добалансиране на уреда в ръчен режим, или грунд балансиране в ръчен режим, където уредът не балансира сам на стойности под 40, по-бързото и по добро изчистване на ефекта от земята или местото по което ще търсите, стена и т.н. е отново факт.
Знам, че всеки го интересува дълбочината, и ето че дойде моментът и за нея. Определено моите тестове показаха еднаква дълбочина, т.е. това което го чува при дълбочинен тест СЕФ сондата го чува и оригиналната 15'' в идеални условия. Тестът при реално търсене показа обаче друго... Въпреки големината си, и опасенията ми, че на замръсено с много битови железа, пирони и телчета... тази сонда 15" ще пропуща много цветни сигнали и то малките ще са нечуваеми, се оказа, обаче съвсем обратното. Там където съм минавал със 11" и после и със СЕФката и не съм хващал повече никакви цветни сигнали с тази сонда изкарах още ... Разбира се искам да подчертая тук, че техниката на търсене с голяма сонда е малко по различна, т.е. малко по-бавно се работи с нея и иска опит в металдетектинга, аз по принцип и бавно си работя, но пак казвам, че с нея различните сигнали се отделят един от друг много по-добре... Направо съм изумен, че е възможно това да става със сонда с такъв размер! Следващото нещо което искам да споделя и което съм забелязъл е устойчивостта и към минерализацията спрямо СЕФ сондата, както и в разкопана дупка апаратът не пърка и не скърца... т.е. паразити от грунда няма почти. Малката също е по-устойчива според моите наблюдения в тази насока. Не липсваха и дълбоки цветни сигнали, и си казах аха това е...., да ама не- капачка от буркан, незнайно как се е окопала на 40-45см, която за СЕФ сондата и 11" е била нечуваема! На алл метал режим статик, също беше направено пробно търсене по каменен зид 50см и впечатленията ми са за по-добра чувствителност и устойчива работа спрямо СЕФ сондата. Изобщо като цяло с тази 15" фишерска сонда ми се струва, че сигналите са много по ясни и отчетливи един от друг на замръсени места. На режим алл метал моушън за сега нямам кой знае какво наблюдение, т.е. много малко съм работил с нея на този режим, който не беше подходящ за местото където беше направено търсенето...
В отношение податливост към ел. магнитни интерференции не съм забелязъл някаква разлика спрямо СЕФ и 11", може би в режим на дискриминация -програма JE със 15" сонда апаратът е малко по-стабилен...
Тестовете са правени за сега на почви със средна минерализация- грундиране на 45-60, и каменен зид- грундиране на 12, жълта пръст с грундиране на 23

Със всичко това написано съм гледал да бъда обективен, ще се радвам и някой друг да сподели своите впечатления от работата на 15" сонда!

Поздрави на всички!





15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyПон Ное 21, 2011 6:12 pm

jordan_nenov написа:
Във всички случаи ще купя една, защото се убедих, че за различни условия трябват различни сонди и е възможно в даден момент точната антена да я нямам...
хах щесе сетеш колега Cool за през зимата си требат ЗИМНИ ГУМИ братле!!! Cool
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyПон Ное 21, 2011 6:20 pm

www.mdetectors.com написа:
Колеги, на следващия внос ще ги вкараме.
Имахме 2 пробни на цената им е по-висока от тази на СЕФ а определено незнам с кое е по-добра.
Новата сонда дори да я пуснем под-препоръчителната от Фишер /винаги така правим в интерес на истината/ цената ще е около 400лв.
.
дейба !!!! неса ли множко 400 пари, за таз антена? честно казано и на мен мисе ще да тура такваз на моя фишер !
Върнете се в началото Go down
ivan_a2
Легионер
Легионер
ivan_a2



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyПон Ное 21, 2011 11:16 pm

wallb2 утре сутринта ще си взема тази сонда,сподели на какви настройки и режими работиш моля те.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyВто Ное 22, 2011 8:38 am

Един колега вече има, друг колега утре ще има...Да не би вече да има направен внос? Или ако не - я кажете от къде може да се сдобия и аз с една такава антенка. А и на какви пари излиза ?Късмет на всички !
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyВто Ное 22, 2011 10:21 am

ivan_a2 написа:
wallb2 утре сутринта ще си взема тази сонда,сподели на какви настройки и режими работиш моля те.

Аз никога не се ограничавам да държа уреда на някакви си определени настройки!!!!... винаги чувствителността ми е на максимално възможно ниво според това колко е стабилен уреда в даденият момент, винаги варирам при най-малкото смущение...., като съветвам да ползвате възможността, да сменяте честотата +/- т.е. от F1 до F7!!! Тук държа да отбележа и максимата за преслушването на даден сигнал по 2-3 пъти както и от всички посоки- "кръстосване на сигнала" !!!!
Всеки терен- дадено место, може да изисква донастройване на машинката както и на самият грунд баланс неколкократно...
Ползвам Ф75 ( за сега обикновенният ) на абсолютно всички режими- алл метал моушън, алл метал статик и дискриминационният ( основно на de и je ) je режима е по-нервен, усилва апарата и някъде не може да се ползва, т.е. може но трябва да намаляте чувствителността, което не е добре... губите дълбочина...

Когато при автогрундиране не се спре да се мени цифрата поне на 2-3 помпания да е една и съща, минавам в ръчен режим и го пипам до колкото е възможно да го изчистя!!!

в режим дискриминация

чувствителност - мах възможна до стабилност
диск левъл- от 2 до 5 до 7 обичайно, че и до 20 в зависимост от ситуацията и влиянието на грунда и ел. магн. интерференции (аз не режа желязото, а го следя в съвкупност с дълбокомера Cool )
НОЧ 1 не го ползвайте, а слушайте и гледайте дисплея
Тонове 3
Режим de обичайно и je - където позволява уреда да е стабилен

алл метал моушън

Треш- от 4 до 6
аудио пич - 0
чувствителност - мах възможна до стабилност... както казва ГМа ..."като муха в гърне..." Laughing
ръчен грунд- както казах прегрундиране неколкократно по време на работа. Не може да грундирате на едно место и с тази настройка да отпукате цял ден....

алл метал статик

аудио пич - 0
чувствителност - мах възможна винаги над 95- 99
Тука държа да подчертая, че опъвайки спусъка в пинпоинт става донастройване.... за което трябва само с практика да се научите и да следите работата на апарата като от време на време приближавате контролно метал към сондата... както и контролно да преслушвате даден сигнал с един от горните режими. На този режим работата на апарата е подобен на този с рамка издава усилващ се звук при наличие на метал под сондата в зависимост от разстоянието на сигнала от сондата... идентичен е като при пинпоинт. Доста дълбок е в сравнение с по-горните и понякога имате звук, но индикация на дисплея, не. Тука е въпрос вече на практика да разберете, дали е от метал или звук от грунда или стената в/у, в която търсите. Грунд баланса трябва да е перфектен, иначе се лъже много апарата на този режим на работа!!!

Мисля, че бях изчерпателен.... доста пъти правих корекции и допълнение на мнението ми с тази цел!


Сега чакам и вашето мнение за работата на тази сонда, както и на какви почви сте я ползвали- (на колко грундирате апарата)

@jordan_nenov... има я вече... по телефона от Мдетекторс си я поръчвах... нали ти казах на ЛС





15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
ivan_a2
Легионер
Легионер
ivan_a2



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyВто Ное 22, 2011 12:27 pm

wallb2 написа:
ivan_a2 написа:
wallb2 утре сутринта ще си взема тази сонда,сподели на какви настройки и режими работиш моля те.

Аз никога не се ограничавам да държа уреда на някакви си определени настройки!!!!... винаги чувствителността ми е на максимално възможно ниво според това колко е стабилен уреда в даденият момент, винаги варирам при най-малкото смущение...., като съветвам да ползвате възможността, да сменяте честотата +/- т.е. от F1 до F7!!! Тук държа да отбележа и максимата за преслушването на даден сигнал по 2-3 пъти както и от всички посоки- "кръстосване на сигнала" !!!!
Всеки терен- дадено место, може да изисква донастройване на машинката както и на самият грунд баланс неколкократно...
Ползвам Ф75 ( за сега обикновенният ) на абсолютно всички режими- алл метал моушън, алл метал статик и дискриминационният ( основно на de и je ) je режима е по-нервен, усилва апарата и някъде не може да се ползва, т.е. може но трябва да намаляте чувствителността, което не е добре... губите дълбочина...

Когато при автогрундиране не се спре да се мени цифрата поне на 2-3 помпания да е една и съща, минавам в ръчен режим и го пипам до колкото е възможно да го изчистя!!!

в режим дискриминация

чувствителност - мах възможна до стабилност
диск левъл- от 2 до 5 до 7 обичайно, че и до 20 в зависимост от ситуацията и влиянието на грунда и ел. магн. интерференции (аз не режа желязото, а го следя в съвкупност с дълбокомера Cool )
НОЧ 1 не го ползвайте, а слушайте и гледайте дисплея
Тонове 3
Режим de обичайно и je - където позволява уреда да е стабилен

алл метал моушън

Треш- от 4 до 6
аудио пич - 0
чувствителност - мах възможна до стабилност... както казва ГМа ..."като муха в гърне..." Laughing
ръчен грунд- както казах прегрундиране неколкократно по време на работа. Не може да грундирате на едно место и с тази настройка да отпукате цял ден....

алл метал статик

аудио пич - 0
чувствителност - мах възможна винаги над 95- 99
Тука държа да подчертая, че опъвайки спусъка в пинпоинт става донастройване.... за което трябва само с практика да се научите и да следите работата на апарата като от време на време приближавате контролно метал към сондата... както и контролно да преслушвате даден сигнал с един от горните режими. На този режим работата на апарата е подобен на този с рамка издава усилващ се звук при наличие на метал под сондата в зависимост от разстоянието на сигнала от сондата... идентичен е като при пинпоинт. Доста дълбок е в сравнение с по-горните и понякога имате звук, но индикация на дисплея, не. Тука е въпрос вече на практика да разберете, дали е от метал или звук от грунда или стената в/у, в която търсите. Грунд баланса трябва да е перфектен, иначе се лъже много апарата на този режим на работа!!!

Мисля, че бях изчерпателен.... доста пъти правих корекции и допълнение на мнението ми с тази цел!


Сега чакам и вашето мнение за работата на тази сонда, както и на какви почви сте я ползвали- (на колко грундирате апарата)

@jordan_nenov... има я вече... по телефона от Мдетекторс си я поръчвах... нали ти казах на ЛС




Благодаря ти много за всичко.
от къде си ако не е тайна
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15" (38см) оригинална сонда за F70/75   15" (38см)  оригинална сонда за F70/75 EmptyЧет Ное 24, 2011 2:28 pm

Самата геометрия на 38см. СЕФ е по-различна от 38см. оригиналната и затова има определено разлики в търсенето. Лошото , е че оригиналната е 460лв. и за наши стари клиенти 430лв.
Иначе няколко колеги си я купиха и има доста добри отзиви за нея. Имаме в наличност - безплатен протектор към нея.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
 
15" (38см) оригинална сонда за F70/75
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сонда 38см за Фишер
» Купувам 11' оригинална сонда за F75
» търся сонда 38см за аце 150

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: