Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Spectrum nokta GOLD Fisher mask tesoro lorenz prodavam deus Simplex VANQUISH miladinka Coil нишани грунда пират врътка маск TEKNETICS nexus wave kupuvam 5000 голден Майнлаб Minelab
 

 И все пак...

Go down 
+2
VIKING
sony
6 posters
АвторСъобщение
sony
Легионер
Легионер
sony



И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: И все пак...   И все пак... EmptyЧет Ное 03, 2011 9:51 pm


„Един иманяр починал. Както си му е редът, изправил се пред Свети Петър да получи направление за Рая или за Ада.
– Казвай кой си и какви са делата ти земни – попитал го строго светецът.
– Сиромах човек бях и от немотия иманяр станах. Цял живот из земята се рових, но така и не успях да се замогна – отговорил представилият се.
– В Пъкъла! – викнал възмутен Свети Петър.
– Че защо си толкова строг светецо, аз никому нищо лошо не съм сторил през живота си – ожалил се иманярят.
– Защо ли? Двама такива като теб пуснах в Рая и сега цялата райска градина е в дупки! – креснал светията.
– Това ли било. Пусни ме вътре и само за 10 минути ще ти реша проблема – предложил новодошлият.
Пуснал го Свети Петър, защото му писнало дупки под път и над път да прескача. Не минало и половината от уреченото време, когато иманярите като на пожар профучали през райската порта и хукнали към Ада.
– Брей, какво направи с тях, че така изхвърчаха – зачудил се светията.
– Ами, рекох им, че в третия кръг на Ада на тридесет крачки вляво от трона на Сатаната цял казан злато има заровен...
Приел Свети Петър новодошлия в Рая. Едва го изчакал да завие зад първото дърво, нарамил една кирка и сам се завтекъл към Ада.
– Свети Петре, почакай, та аз ги избудалках тия двамата. Там няма нищо-о-о, – викнал подир него иманярят.
– Абе, я остави тия шеги. Щом тия двамата, дето целия Рай залудо прекопаха, хукнаха натам, сигурно нещо вярно има в приказките ти –отвърнал светията и продължил бързо да крачи към Пъкъла...” дявол
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyЧет Ное 03, 2011 10:19 pm

Dобре че несум иманяр че иначе отивам в пъкъла- значе съм в рая -охааа. Very Happy
Върнете се в началото Go down
spartak
Легионер
Легионер
spartak



И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyПет Ное 04, 2011 9:19 am

о колега SONY,ти се завърна!!!
иначе да не бързаме за там,казани има и тук Very Happy
а така или иначе един ден ще идем там и ако Св. Петър не го е намерил-ние сме Very Happy
Върнете се в началото Go down
sony
Легионер
Легионер
sony



И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyПет Ное 04, 2011 6:42 pm

spartak написа:
о колега SONY,ти се завърна!!!
иначе да не бързаме за там,казани има и тук Very Happy
а така или иначе един ден ще идем там и ако Св. Петър не го е намерил-ние сме Very Happy





:мъка: късмет и щастие находка мечта
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyНед Ное 11, 2012 9:07 pm

- Всички има-ри са за пъкъла, да търсят задоволството на алчността си вечно - там в АДА дявол осквернявайки съратниците си...!!!
- Виж за любителите и феновете на хобито - металдетектинг, не се отнася! Напротив: :pepe: св. Петър трябва да ги пуска с предимство пред другите, за да заличат следите от набезите на има-рите, които може да причинят нежелани контузии по-невнимание, на обикновените хорица които отиват и които са вече там в РАЯ!!! ангел
- А за тези, които се чудят защо мисля така за тези лица: има-рите, мога да обясня като напиша едно просто квадратно уравнение - съществуващо и практикуващо се още от астрономите на древен Египет:

c=a.b

УСЛОВИЕ:
Търсим неизвестното лице С, с помощта на множителя от характера и професията на лицето - А и В, като знаем че лицето е алчно и работи като гробар? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Умът не е добродетел, а качество!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyНед Ное 11, 2012 9:47 pm

fishera80 написа:
- Всички има-ри са за пъкъла, да търсят задоволството на алчността си вечно - там в АДА дявол осквернявайки съратниците си...!!!
- Виж за любителите и феновете на хобито - металдетектинг, не се отнася! Напротив: :pepe: св. Петър трябва да ги пуска с предимство пред другите, за да заличат следите от набезите на има-рите, които може да причинят нежелани контузии по-невнимание, на обикновените хорица които отиват и които са вече там в РАЯ!!! ангел
- А за тези, които се чудят защо мисля така за тези лица: има-рите, мога да обясня като напиша едно просто квадратно уравнение - съществуващо и практикуващо се още от астрономите на древен Египет:

c=a.b

УСЛОВИЕ:
Търсим неизвестното лице С, с помощта на множителя от характера и професията на лицето - А и В, като знаем че лицето е алчно и работи като гробар? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
-Бравос бе Фишера -Така и не разбрах ка го приложи туй квадратно уравнение към шестоизмерната imaniarska душа, ма нищо -Я съм си неук по математиките ша требе са връщам у древен Египет а си доучвам..................................... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyНед Ное 11, 2012 10:06 pm

stan960 написа:
fishera80 написа:
- Всички има-ри са за пъкъла, да търсят задоволството на алчността си вечно - там в АДА дявол осквернявайки съратниците си...!!!
- Виж за любителите и феновете на хобито - металдетектинг, не се отнася! Напротив: :pepe: св. Петър трябва да ги пуска с предимство пред другите, за да заличат следите от набезите на има-рите, които може да причинят нежелани контузии по-невнимание, на обикновените хорица които отиват и които са вече там в РАЯ!!! ангел
- А за тези, които се чудят защо мисля така за тези лица: има-рите, мога да обясня като напиша едно просто квадратно уравнение - съществуващо и практикуващо се още от астрономите на древен Египет:

c=a.b

УСЛОВИЕ:
Търсим неизвестното лице С, с помощта на множителя от характера и професията на лицето - А и В, като знаем че лицето е алчно и работи като гробар? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
-Бравос бе Фишера -Така и не разбрах ка го приложи туй квадратно уравнение към шестоизмерната imaniarska душа, ма нищо -Я съм си неук по математиките ша требе са връщам у древен Египет а си доучвам..................................... Laughing Laughing Laughing


Моля, Станбе !!!
- Мъча се, да си вдигна репутацийката, ма явно пък аз не знам как става scratch !?! стена Razz Very Happy


Умът не е добродетел, а качество!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



И все пак... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И все пак...   И все пак... EmptyСря Ное 14, 2012 8:09 pm

sony написа:

„Един търсач починал. Както си му е редът, изправил се пред Свети Петър да получи направление за Рая или за Ада.
– Казвай кой си и какви са делата ти земни – попитал го строго светецът.
– Сиромах човек бях и от немотия търсач станах. Цял живот из земята се рових, но така и не успях да се замогна – отговорил представилият се.
– В Пъкъла! – викнал възмутен Свети Петър.
– Че защо си толкова строг светецо, аз никому нищо лошо не съм сторил през живота си – ожалил се търсачят.
– Защо ли? Двама такива като теб пуснах в Рая и сега цялата райска градина е в дупки! – креснал светията.
– Това ли било. Пусни ме вътре и само за 10 минути ще ти реша проблема – предложил новодошлият.
Пуснал го Свети Петър, защото му писнало дупки под път и над път да прескача. Не минало и половината от уреченото време, когато търсачите като на пожар профучали през райската порта и хукнали към Ада.
– Брей, какво направи с тях, че така изхвърчаха – зачудил се светията.
– Ами, рекох им, че в третия кръг на Ада на тридесет крачки вляво от трона на Сатаната цял казан злато има заровен...
Приел Свети Петър новодошлия в Рая. Едва го изчакал да завие зад първото дърво, нарамил една кирка и сам се завтекъл към Ада.
– Свети Петре, почакай, та аз ги избудалках тия двамата. Там няма нищо-о-о, – викнал подир него търсачят.
– Абе, я остави тия шеги. Щом тия двамата, дето целия Рай залудо прекопаха, хукнаха натам, сигурно нещо вярно има в приказките ти –отвърнал светията и продължил бързо да крачи към Пъкъла...” И все пак... 79376

Много хубав виц! Доста ме развесели! Браво! И все пак... 977452


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
 
И все пак...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Pulse Star-
Идете на: