Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab Coil маск врътка пират mask nexus tesoro nokta грунда голден Майнлаб kupuvam lorenz TEKNETICS нишани prodavam GOLD VANQUISH miladinka Spectrum deus Fisher Simplex 5000 wave
 

 xp deus update v2.0

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
NERON
Цезар
Цезар
NERON



xp deus update v2.0 Empty
ПисанеЗаглавие: xp deus update v2.0   xp deus update v2.0 EmptyНед Ное 06, 2011 8:39 am

Колеги , някой знае ли как да сложа втората версия на софтуера ? Дава ми error ftp directory

Свалих фаила от www.xpmetaldetectors.com/uk_detecteurs_DEUS_update.php
и го инсталирах
след това стартирах приложението и следвах инструкцийте
(включих дистанционното без да го включвам към компютъра . след това минах на режим update и свързах дистанционното с компютъра посредством единичния кабел)
След това натиснах напред на програмата и ми даде error ftp directory (code 12003)

Използвам Win XP и интернет експлорера към него и мозила файрфокс

изтрих мозилата
свалих актуализатора на деус наново с експлорера
и като стартирам ми дава
(The application failed to ininialize property(0xc0000135) Click OK to terminate the application)


направо преинсталирах целият уиндоус но без ефект
пак дава грешка след инсталирането на актуализатора

unable to execute file
createProcess failed code 14001





ТЕЗИ, КОИТО ИЗКОВАХА ОТ МЕЧОВЕТЕ СИ РАЛА, СЕГА ОРАТ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СИ ЗАПАЗИХА МЕЧОВЕТЕ
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



xp deus update v2.0 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: xp deus update v2.0   xp deus update v2.0 EmptyНед Ное 06, 2011 10:48 am

Грешка 12003 е свързана с FTP протокола, понякога излиза при опит за трансфер през Firewall. Грешка 14001 в повечето пъти е свързана с проблем с DLL библиотеките, потърси в документацията на Майкрософт дали не пише нещо. Може да е от версия на Framework-a


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
boby_24
Легионер
Легионер




xp deus update v2.0 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: xp deus update v2.0   xp deus update v2.0 EmptyСря Ное 09, 2011 10:51 am

Значи, влизаш в Start menu/Control Panel/Regional and language options/Advanced.Там промени езика на Френски .Като смениш езика компа ще се рестартира.После вече няма да имаш тоя проблем с ФТП грешката.
Поздрави
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



xp deus update v2.0 Empty
ПисанеЗаглавие: слушалки   xp deus update v2.0 EmptyВто Дек 20, 2011 12:13 pm

актуализацията е направих
само не мога да подкарам слушалките
някъде пишеше , но не мога да го намеря
някой сеща ли се ?


ТЕЗИ, КОИТО ИЗКОВАХА ОТ МЕЧОВЕТЕ СИ РАЛА, СЕГА ОРАТ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СИ ЗАПАЗИХА МЕЧОВЕТЕ
Върнете се в началото Go down
 
xp deus update v2.0
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Update за софтуера на XP ORX (ПОМОЩ)
» Металотърсач XP Deus срещу металотърсач XP Deus на 30khz
» xp deus

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: