Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher GOLD пират нишани врътка маск Spectrum wave nokta Simplex 5000 mask TEKNETICS nexus голден Coil Minelab Майнлаб грунда kupuvam VANQUISH prodavam miladinka tesoro lorenz deus
 

 моля за съвет-дилемата е голяма

Go down 
+5
GORAN
Primus Pilus
djendaka
stran
xristobg
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
xristobg
Легионер
Легионер
xristobg



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyВто Фев 17, 2009 4:32 pm

Кажете ми кой апарат да избера че не мога да преценя.трябва да избера мужду двата и не знам.
1.Minelab Quatro

2.Tesoro Tejon

Благодаря на всички





Благодаря на всички които си дадоха мнението.
В крана сметка си взех Explorer SE.
Надявам се че не съм збъркал.


Последната промяна е направена от xristobg на Съб Фев 21, 2009 10:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stran
Легионер
Легионер




моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Quatro   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyВто Фев 17, 2009 4:45 pm

Minelab Quatro

cheers Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyВто Фев 17, 2009 6:02 pm

....


Последната промяна е направена от neroni на Пет Мар 13, 2009 5:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyВто Фев 17, 2009 8:01 pm

Аз също съм за Minelab Quatro особенно ако двата апара са на еднакви цени или с малка разлика иначе от магазин Quatro е по скъп но определено е и по добрия апарат и да не забравяме че е съвместим със сондите на Explorer което не е от малко значение работи със системата FBS също като Explorer за менюто обстойно не мога да кажа защото не съм го разглеждъл но колкото и да е орязано съществените настройки ще ги има
Върнете се в началото Go down
Primus Pilus
Легионер
Легионер
Primus Pilus



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyВто Фев 17, 2009 9:39 pm

xristobg написа:
Кажете ми кой апарат да избера че не мога да преценя.трябва да избера мужду двата и не знам.
1.Minelab Quatro

2.Tesoro Tejon

Благодаря на всички

За мен единствения избор е Тежон.
Незнам колегите които пишат дали изобщо са хващали Куатро.Това че е ФБС нищо не значи,зле е апарата или поне за БГ.Всеки който си е купил Куатро скоро след това бърза да се отърве от него.
Върнете се в началото Go down
GORAN
Новобранец
Новобранец
GORAN



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyВто Фев 17, 2009 10:04 pm

тежон с DD
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyВто Фев 17, 2009 10:09 pm

.....


Последната промяна е направена от neroni на Пет Мар 13, 2009 5:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
deso
Преторий
Преторий




моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyВто Фев 17, 2009 11:51 pm

в западните форуми много хвалят техона, но с DD антена. тесорото отделя много добре цветните от черните метали.във форума има един въпрос за тесоро вакеро ,там има няколко клипа може да ти послужат да си нмаправиш

някаква идея.един познат скоро купи един техон ,специално да търси в едно изкоренено лозе, което е пълно с телове.
след като свърши с лозето го продаде ,бил плитак./антената му беше стандартната/но докато не се пробва на няколко различни терени неможе да се дават заключениа

пък за това куатро,май е по-добре да си джиткаш със стария ехплорер,всъшност какво стана с него да не каталяса съвсем?
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyВто Фев 17, 2009 11:58 pm

Primus Pilus написа:
xristobg написа:
Кажете ми кой апарат да избера че не мога да преценя.трябва да избера мужду двата и не знам.
1.Minelab Quatro

2.Tesoro Tejon

Благодаря на всички

За мен единствения избор е Тежон.
Незнам колегите които пишат дали изобщо са хващали Куатро.Това че е ФБС нищо не значи,зле е апарата или поне за БГ.Всеки който си е купил Куатро скоро след това бърза да се отърве от него.
Колега ти със какъв апарат работиш ти лично хващал ли си Куатро или Тежон и кои са тези дето са си купили и бързат да се отърват от него аз поне до сега не съм чул някой да продава и да се моли с две ръце някой друг да го купи може би всички ги е срам да го обявят за продан . Хайде да не си говорим празни приказки повечето тук сте интелигентни хора вземете се поразровете малко и в другите форуми и статистики и вижте къде се нарежда Тежона и тогава ми говорете на посоки . Вярно Куатрото не е Експлорер ама не е и толкова зле както го представяте
Върнете се в началото Go down
deso
Преторий
Преторий




моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСря Фев 18, 2009 12:22 am

https://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=tesoro+tejon&aq=f

ето тука няколко клипа за техон. човека който пробва двете различни антени казва ,че DD се затруднява с желязото, и при минерализирани почви стандартната била по- добра,други казват друго неслушай никой деиствай по инстинкт
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСря Фев 18, 2009 12:50 am

двата уреда са от различни класове ,
Tejon е аналагов и може да го сравниш с XP Goldmaxx .
Tesoro tejon е специално направен за археология , на мен лично в момента ми е приорететня уред а за минелаба ще си премълча
мога само да кажа един които наистина става и мога да го препоръчам ot Minelab e "advantage"
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСря Фев 18, 2009 1:02 am

djendaka написа:
Primus Pilus написа:
xristobg написа:
Кажете ми кой апарат да избера че не мога да преценя.трябва да избера мужду двата и не знам.
1.Minelab Quatro

2.Tesoro Tejon

Благодаря на всички

За мен единствения избор е Тежон.
Незнам колегите които пишат дали изобщо са хващали Куатро.Това че е ФБС нищо не значи,зле е апарата или поне за БГ.Всеки който си е купил Куатро скоро след това бърза да се отърве от него.
Колега ти със какъв апарат работиш ти лично хващал ли си Куатро или Тежон и кои са тези дето са си купили и бързат да се отърват от него аз поне до сега не съм чул някой да продава и да се моли с две ръце някой друг да го купи може би всички ги е срам да го обявят за продан . Хайде да не си говорим празни приказки повечето тук сте интелигентни хора вземете се поразровете малко и в другите форуми и статистики и вижте къде се нарежда Тежона и тогава ми говорете на посоки . Вярно Куатрото не е Експлорер ама не е и толкова зле както го представяте

А ти работил ли си с Quatro ?
апаратите са доста пари за да се подвеждаме от фанатизъм към определена фирма !!!
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСря Фев 18, 2009 8:29 am

Колега лично аз не съм работил просто съм имал възможност да го поразгледам обаче имам познат който работеше години на ред и беше доволен поне не съм чул една лоша дума да каже ама може толковаи да разбира човека сега си взе SE и кза че е по хубав от предния ама то там спор няма
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСря Фев 18, 2009 11:02 am

Сега вече съвсем забатачихте човека.
Върнете се в началото Go down
GORAN
Новобранец
Новобранец
GORAN



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСря Фев 18, 2009 11:40 am

аз имам опит с EX2 и с TEJON за мен по продуктивен и ефективен е TEJON но за други може да е обратно
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСря Фев 18, 2009 12:50 pm

същата дискусия върви и тука:

http://www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=13127
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСря Фев 18, 2009 12:54 pm

GORAN написа:
аз имам опит с EX2 и с TEJON за мен по продуктивен и ефективен е TEJON но за други може да е обратно
Колега ти си продаде Експолрера защото не го харесваше ама вземи да питаш новия собственик дали апарата не става човека е супер доволен и вади и вади така че всичко е много относително до колко ще свикнеш-разучиш да работиш с даден апарат
Върнете се в началото Go down
GORAN
Новобранец
Новобранец
GORAN



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСря Фев 18, 2009 2:32 pm

е дано нека вади аз не казах че експлорера е лош а че тежона е по еефективен.а на експлорера поне се научих от къде се пуска за няколко години. Idea
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСря Фев 18, 2009 2:42 pm

GORAN написа:
е дано нека вади аз не казах че експлорера е лош а че тежона е по еефективен.а на експлорера поне се научих от къде се пуска за няколко години. Idea
Е Експлорера не е толкова сложен апарат не говори така че изцяло ще откажеш хората Smile между другото аз лично най бързо свикнах с Експлорера от всчките други дигиталки и апарати като цяло с които съм работил определено със XLT не можах и след няколко неуспешни опита се отказах но за сметка на това двама мои познати бачкат с XLT и то много добре и не щат да чуят за друго
Върнете се в началото Go down
Primus Pilus
Легионер
Легионер
Primus Pilus



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyЧет Фев 19, 2009 12:08 am

djendaka написа:
GORAN написа:
е дано нека вади аз не казах че експлорера е лош а че тежона е по еефективен.а на експлорера поне се научих от къде се пуска за няколко години. Idea
Е Експлорера не е толкова сложен апарат не говори така че изцяло ще откажеш хората Smile между другото аз лично най бързо свикнах с Експлорера от всчките други дигиталки и апарати като цяло с които съм работил определено със XLT не можах и след няколко неуспешни опита се отказах но за сметка на това двама мои познати бачкат с XLT и то много добре и не щат да чуят за друго

Колегата Горан те базикна ама ти явно не се усети.Аз съм работил с достатъчно фабрични уреди за да си вадя изводи и да давам мнения.
Ето http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f12/topic-t477.htm съвсем от скоро е давай 1800лв и смело напред study
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyЧет Фев 19, 2009 8:38 am

Primus Pilus написа:
djendaka написа:
GORAN написа:
е дано нека вади аз не казах че експлорера е лош а че тежона е по еефективен.а на експлорера поне се научих от къде се пуска за няколко години. Idea
Е Експлорера не е толкова сложен апарат не говори така че изцяло ще откажеш хората Smile между другото аз лично най бързо свикнах с Експлорера от всчките други дигиталки и апарати като цяло с които съм работил определено със XLT не можах и след няколко неуспешни опита се отказах но за сметка на това двама мои познати бачкат с XLT и то много добре и не щат да чуят за друго

Колегата Горан те базикна ама ти явно не се усети.Аз съм работил с достатъчно фабрични уреди за да си вадя изводи и да давам мнения.
Ето http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f12/topic-t477.htm съвсем от скоро е давай 1800лв и смело напред study
Много добре знам какво имаше в предвид колегата няма нужда да правиш изводи какво е искъл да каже нека той сам си прави изводите не е малък нито пък неграмотен Smile а колкото до Quatro за 900лв как ти се струва или пак са му много тук от самото начало някой да е казъл че ще се дават пари за нов а и да е казъл мисля че споменахме това че парите не си заслужават за Quatro ако е нов от магазина Smile за тези пари даже и за по малко може да си вземе Explorer Se Pro втора ръка и още един куп отлични апарати и да си джитка спокойно и колега тук ставаше въпрос конкретно за Quatro и Tejon това че си пробвал много фабрични апарати е хубаво аз не съм казъл че нямаш опит и пишеш празни приказки но тук не говорим за фабричните апарати изобщо а говорим конкретно за два модела и за тоа те попитах колко и кога си работил с тези апарати че така надъхано оплю Quatro
Върнете се в началото Go down
Primus Pilus
Легионер
Легионер
Primus Pilus



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyЧет Фев 19, 2009 9:56 pm

Както и да е.Да не влизаме в излишни спорове и полемики.

xristobg написа:
Кажете ми кой апарат да избера че не мога да преценя.трябва да избера мужду двата и не знам.
1.Minelab Quatro

2.Tesoro Tejon

Благодаря на всички

Е колега мнението на един човек от форума е Тежон.Но имай в предвит че това е свързано с още един разход,закопуването на ДД сонда(задължително за този модел).
Върнете се в началото Go down
xristobg
Легионер
Легионер
xristobg



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСъб Фев 21, 2009 9:42 am

Благодаря на всички които си дадоха мнението.
В крана сметка си взех Explorer SE.
Надявам се че не съм збъркал.
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСъб Фев 21, 2009 10:29 am

Ми пред дилемата която беше си взел най правилния избор . Честито и много цветни сигналчета ти пожелавам
Върнете се в началото Go down
Primus Pilus
Легионер
Легионер
Primus Pilus



моля за съвет-дилемата е голяма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет-дилемата е голяма   моля за съвет-дилемата е голяма EmptyСъб Фев 21, 2009 9:31 pm

xristobg написа:
Благодаря на всички които си дадоха мнението.
В крана сметка си взех Explorer SE.
Надявам се че не съм збъркал.

Да ти е честита, много късмет да имаш cheers
Върнете се в началото Go down
 
моля за съвет-дилемата е голяма
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» продавам голяма антена за DFX
»  Голяма антена за ХР DEUS
» ГОЛЯМА ДЪЛБОЧИНА 1-12МЕТРА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: