Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
lorenz пират miladinka deus TEKNETICS голден kupuvam грунда Coil wave Minelab 5000 nokta GOLD mask tesoro VANQUISH нишани Fisher prodavam Майнлаб маск врътка Simplex Spectrum nexus
 

 PODLECII

Go down 
+8
lomidol
stan960
I'll be back
Petronii
hamido
bobo
Podlecii.avg
alireza
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
alireza
Консул
Консул
alireza



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: PODLECII    - PODLECII EmptyПон Дек 05, 2011 11:03 pm

много сте мъдар сър Wink скоро ще слеземе на дълбоко до коритото с медат. Wink
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyПон Дек 05, 2011 11:38 pm

незнам за кво ми говориш бре Алийка!!! пиши на лични !
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyПон Дек 05, 2011 11:43 pm

alireza написа:
много сте мъдар сър Wink скоро ще слеземе на дълбоко до коритото с медат. Wink
Даааа,трябва да си много мъдАр,за да стигнеш до коритото с медАТ.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyПон Дек 05, 2011 11:49 pm

тълкуване му е майката и много СПОКОЙНО требе дасе пипа!!! това е моя съвет :pepe: :pepe:
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyВто Дек 06, 2011 9:16 am

Podlecii.avg написа:
незнам за кво ми говориш бре Алийка!!! пиши на лични !
Да, Алийката знае некои неща или ги чете от някъде , но требва Тълкувач Surprised Surprised Surprised


В този живот всички неприятности идват от малкото четене!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyВто Дек 06, 2011 11:23 am

по някога нещата са много по-просто устроени от колкото предполагаме!
късмет на всички super21
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 6:40 pm


Колега подлеций , ЧЕСТИТО , видях сега че са те бамнали от сайта на федерацията , вече не ти дават думата .
Даже преди бях написал ,че ти давам седмица-две да се задържиш там , ама ти би всички рекорди , само се чудя защо ти требваше да се регистрираш . Това е още едно потвърждение , че хората там са със слаби нерви и не реагират адекватно на нещата . Не искам да ги критикувам , щото пак ще ревнат , че те се борили , а ние се крием като мишки , те опъват каиша . Но сега като се замисля , не виждам за две години какво направиха за промяна на ситуацията ,за да може и ние ,които не сме регистрирани да ги подкрепим и участваме в прояви , които имат смисъл.Направиха два събора , две отчетни събрания ( не знам какво отчитат ) и едно две безсмислени писма. Резултата е ясен ,допусна се един уникално тъп закон за културното наследство , а сега пък ще се борим с него , след дъжд качулка са казали хората . Най-трудно се променят закони в България , ако никой няма финансов интерес и не е в негова полза , това означава ,че доста ще почакаме и надяваме.


geek
Върнете се в началото Go down
I'll be back
Легионер
Легионер
I'll be back



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 6:47 pm

Petronii написа:

Колега подлеций , ЧЕСТИТО , видях сега че са те бамнали от сайта на федерацията , вече не ти дават думата .
Даже преди бях написал ,че ти давам седмица-две да се задържиш там , ама ти би всички рекорди , само се чудя защо ти требваше да се регистрираш . Това е още едно потвърждение , че хората там са със слаби нерви и не реагират адекватно на нещата . Не искам да ги критикувам , щото пак ще ревнат , че те се борили , а ние се крием като мишки , те опъват каиша . Но сега като се замисля , не виждам за две години какво направиха за промяна на ситуацията ,за да може и ние ,които не сме регистрирани да ги подкрепим и участваме в прояви , които имат смисъл.Направиха два събора , две отчетни събрания ( не знам какво отчитат ) и едно две безсмислени писма. Резултата е ясен ,допусна се един уникално тъп закон за културното наследство , а сега пък ще се борим с него , след дъжд качулка са казали хората . Най-трудно се променят закони в България , ако никой няма финансов интерес и не е в негова полза , това означава ,че доста ще почакаме и надяваме.


geek
колега да се критикува е лесно
напиши какво ти направи лично за металдетектинга хайде да
кажем в родното място
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 6:58 pm

Petronii написа:

Колега подлеций , ЧЕСТИТО , видях сега че са те бамнали от сайта на федерацията , вече не ти дават думата .
Даже преди бях написал ,че ти давам седмица-две да се задържиш там , ама ти би всички рекорди , само се чудя защо ти требваше да се регистрираш . Това е още едно потвърждение , че хората там са със слаби нерви и не реагират адекватно на нещата . Не искам да ги критикувам , щото пак ще ревнат , че те се борили , а ние се крием като мишки , те опъват каиша . Но сега като се замисля , не виждам за две години какво направиха за промяна на ситуацията ,за да може и ние ,които не сме регистрирани да ги подкрепим и участваме в прояви , които имат смисъл.Направиха два събора , две отчетни събрания ( не знам какво отчитат ) и едно две безсмислени писма. Резултата е ясен ,допусна се един уникално тъп закон за културното наследство , а сега пък ще се борим с него , след дъжд качулка са казали хората . Най-трудно се променят закони в България , ако никой няма финансов интерес и не е в негова полза , това означава ,че доста ще почакаме и надяваме.


geek
даже и незнам че саме БАННАЛИ у скапания сайт на БНФМ! щот честно казано влизал съм там 4-5 пъти и то не по мое желание а по ВОЛЯТА на един така дасе каже ТИКТАТОР! за който Илийката едва ли подозира че е такъв!!! така както и аз не подозирах че е способен на подобни работи! но ако това е така както казвате че съм ИЗРИТАН от архаичният им сайт то това сега ми дава право да си отварям устата така както намеря за добре!! и определено ще го направя по НАЙ-ОТВРАТИТЕЛНИЯ начин !! lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 7:03 pm

I'll be back написа:
Petronii написа:

Колега подлеций , ЧЕСТИТО , видях сега че са те бамнали от сайта на федерацията , вече не ти дават думата .
Даже преди бях написал ,че ти давам седмица-две да се задържиш там , ама ти би всички рекорди , само се чудя защо ти требваше да се регистрираш . Това е още едно потвърждение , че хората там са със слаби нерви и не реагират адекватно на нещата . Не искам да ги критикувам , щото пак ще ревнат , че те се борили , а ние се крием като мишки , те опъват каиша . Но сега като се замисля , не виждам за две години какво направиха за промяна на ситуацията ,за да може и ние ,които не сме регистрирани да ги подкрепим и участваме в прояви , които имат смисъл.Направиха два събора , две отчетни събрания ( не знам какво отчитат ) и едно две безсмислени писма. Резултата е ясен ,допусна се един уникално тъп закон за културното наследство , а сега пък ще се борим с него , след дъжд качулка са казали хората . Най-трудно се променят закони в България , ако никой няма финансов интерес и не е в негова полза , това означава ,че доста ще почакаме и надяваме.


geek
колега да се критикува е лесно
напиши какво ти направи лично за металдетектинга хайде да
кажем в родното място
че то си има ФАМИлНА организация за тази работа!!! що требе ние да вършиме работата на КЕБАПЧИЙТЕ ??????
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 7:04 pm

I'll be back написа:
Petronii написа:

Колега подлеций , ЧЕСТИТО , видях сега че са те бамнали от сайта на федерацията , вече не ти дават думата .
Даже преди бях написал ,че ти давам седмица-две да се задържиш там , ама ти би всички рекорди , само се чудя защо ти требваше да се регистрираш . Това е още едно потвърждение , че хората там са със слаби нерви и не реагират адекватно на нещата . Не искам да ги критикувам , щото пак ще ревнат , че те се борили , а ние се крием като мишки , те опъват каиша . Но сега като се замисля , не виждам за две години какво направиха за промяна на ситуацията ,за да може и ние ,които не сме регистрирани да ги подкрепим и участваме в прояви , които имат смисъл.Направиха два събора , две отчетни събрания ( не знам какво отчитат ) и едно две безсмислени писма. Резултата е ясен ,допусна се един уникално тъп закон за културното наследство , а сега пък ще се борим с него , след дъжд качулка са казали хората . Най-трудно се променят закони в България , ако никой няма финансов интерес и не е в негова полза , това означава ,че доста ще почакаме и надяваме.


geek
колега да се критикува е лесно
напиши какво ти направи лично за металдетектинга хайде да
кажем в родното място

Ето точно такива , стандартни въпроси очаквах , сам човек какво може да направи , ако имаше направена организация и направят обществени прояви с цел да се представяме пред обществото и медии за формиране на обществено мнение , щях да участвам ,нищо че не съм член на федерацията .
Сега са актуални протестите на трактористите , те как можаха да се паркират пред парламента , ние не се оргаризирахме да отидем преди приеманетио на закона , изглежда е по-важно да се организират скрити събори .

Basketball
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 7:08 pm



Ето какво е написано , прекопирано от там с прискърбие обявено от Славитооо.

С тъга в душата ви съобщавам за бан на многоуважавания от
всички колега imp.Podlecii.avg .Баш -търсача и още не знам колко ника има по форумите, налага се да се
лишим от неговите мъдри съвети и поуки до като оправим сайта по неговите изисквания , за това решихме
да му спестим нервите и страданията от противния ни сайт като му спрем достъпа така спокойно ще може
да се отдаде на детектинг-тренровки и почивки сред природата !
Върнете се в началото Go down
I'll be back
Легионер
Легионер
I'll be back



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 7:13 pm

Petronii написа:
I'll be back написа:
Petronii написа:

Колега подлеций , ЧЕСТИТО , видях сега че са те бамнали от сайта на федерацията , вече не ти дават думата .
Даже преди бях написал ,че ти давам седмица-две да се задържиш там , ама ти би всички рекорди , само се чудя защо ти требваше да се регистрираш . Това е още едно потвърждение , че хората там са със слаби нерви и не реагират адекватно на нещата . Не искам да ги критикувам , щото пак ще ревнат , че те се борили , а ние се крием като мишки , те опъват каиша . Но сега като се замисля , не виждам за две години какво направиха за промяна на ситуацията ,за да може и ние ,които не сме регистрирани да ги подкрепим и участваме в прояви , които имат смисъл.Направиха два събора , две отчетни събрания ( не знам какво отчитат ) и едно две безсмислени писма. Резултата е ясен ,допусна се един уникално тъп закон за културното наследство , а сега пък ще се борим с него , след дъжд качулка са казали хората . Най-трудно се променят закони в България , ако никой няма финансов интерес и не е в негова полза , това означава ,че доста ще почакаме и надяваме.


geek
колега да се критикува е лесно
напиши какво ти направи лично за металдетектинга хайде да
кажем в родното място

Ето точно такива , стандартни въпроси очаквах , сам човек какво може да направи , ако имаше направена организация и направят обществени прояви с цел да се представяме пред обществото и медии за формиране на обществено мнение , щях да участвам ,нищо че не съм член на федерацията .
Сега са актуални протестите на трактористите , те как можаха да се паркират пред парламента , ние не се оргаризирахме да отидем преди приеманетио на закона , изглежда е по-важно да се организират скрити събори .

Basketball

колега защо тогава не кажеш , аз се казвам така и така трите имена
хайде колеги на тая дата в толкова часа пред парламента и готово
какъв ти е проблема
казваш и отиваме всички
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 7:21 pm

I'll be back написа:

колега защо тогава не кажеш , аз се казвам така и така трите имена
хайде колеги на тая дата в толкова часа пред парламента и готово
какъв ти е проблема
казваш и отиваме всички

Защото както казах вече е късно , след дъжд качулка , а ти колега защо си правиш нови регистрации тук , като си се регистрирал във федерацията , а и вероятно имаш и тука стара такава , от какво се притесняваш .
Аз поне мога да гарантирам че тази ми регистрация е единствена , много по-некоректно е там да си с една ,тук се правиш на друг.

Basketball
Върнете се в началото Go down
I'll be back
Легионер
Легионер
I'll be back



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 7:34 pm

Petronii написа:
I'll be back написа:

колега защо тогава не кажеш , аз се казвам така и така трите имена
хайде колеги на тая дата в толкова часа пред парламента и готово
какъв ти е проблема
казваш и отиваме всички

Защото както казах вече е късно , след дъжд качулка , а ти колега защо си правиш нови регистрации тук , като си се регистрирал във федерацията , а и вероятно имаш и тука стара такава , от какво се притесняваш .
Аз поне мога да гарантирам че тази ми регистрация е единствена , много по-некоректно е там да си с една ,тук се правиш на друг.

Basketball
участвам вече във всичките известни форуми
но не знаех , че регистрациите могат да те сбъркат да поведеш хората , жалко а какви хубави постове пишеш само
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 7:44 pm

I'll be back написа:

участвам вече във всичките известни форуми
но не знаех , че регистрациите могат да те сбъркат да поведеш хората , жалко а какви хубави постове пишеш само

Това не го разбрах , но както и да е , ти във всичките форуми с едни и същи имена ли си се регистрирал.

scratch
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 7:51 pm

Petronii написа:


Ето какво е написано , прекопирано от там с прискърбие обявено от славитооо.

С тъга в душата ви съобщавам за бан на многоуважавания от
всички колега imp.Podlecii.avg .Баш -търсача и още не знам колко ника има по форумите, налага се да се
лишим от неговите мъдри съвети и поуки до като оправим сайта по неговите изисквания , за това решихме
да му спестим нервите и страданията от противния ни сайт като му спрем достъпа така спокойно ще може
да се отдаде на детектинг-тренровки и почивки сред природата !
а защо нее написъл колко пъти ми звъни по тела, и ми реве на КРИВИЯ КУР че там дет си написъл братле оная тема -оня коментар .... айде молятисе ако е възможоно го изтрий този коментар, щот има намеци относно БНФМ, и нее в наша полза..... ами организирането на колкото се може повече привърженици да заведа на събранието в ловеч??? колко пъти ми зъняха по тела бе дейба тези ФАМИЛЯРИ дейба. поне от една год. периодично ме е приканвал по заобиколен начин дасе махна от този форум, щот това тук било хуйня работа , те там в империото са все такива разни! ченгета , полицай, дечковци, безделници и темподобни историйки! абе то всъщност вчера се чух с една особа и он ми каза .... еми тва и зарибяване бе Краска!!!! а иначе признавам си поне 5-6 пъти съм се опитвал да по кисна малко и техния сайт , още преди да стана техен член, ми ко дави кажа! СКУКА и ТЪПНЯ ! абе космически сайт взет на заем от миналия век! САЙТА ВИ нее на ниво на останалите И неможете да ме накарате да кисна в този АРХАИЧЕН сайт! това беше едно от условията ми! от моя страна немате никви ядове ставам ви член , щесе опитам да набера още съмишленици , както и направих!!! НО!!!! ето по сайта нема никви промени! неможах
даги накарам една опция да променят, камоли закон! а това дет е написъл че имам незнам си колко НИКА! нее трудно да проверите!! освен този ДРУГ НИК ТУК НЕМАМ!!!!!!! това е! иначе наздраве на всички свободно мислещи и имащи желание за промяна колеги !!!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
I'll be back
Легионер
Легионер
I'll be back



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 7:55 pm

Petronii написа:
I'll be back написа:

участвам вече във всичките известни форуми
но не знаех , че регистрациите могат да те сбъркат да поведеш хората , жалко а какви хубави постове пишеш само

Това не го разбрах , но както и да е , ти във всичките форуми с едни и същи имена ли си се регистрирал.

scratch
не съм с един и същи ник доколкото знам това не е проблем
няма ли да предприемеш нещо сериозно за хобито или само
ще се изявяваме като добри писатели
предлагам ти мъжка приказка така и така са ни натиснали
дай да изберем дата ще направим плакати и да се вясним
поне за 1-2 часа пред парламента за начало
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 8:04 pm

I'll be back написа:

не съм с един и същи ник доколкото знам това не е проблем
няма ли да предприемеш нещо сериозно за хобито или само
ще се изявяваме като добри писатели
предлагам ти мъжка приказка така и така са ни натиснали
дай да изберем дата ще направим плакати и да се вясним
поне за 1-2 часа пред парламента за начало
нали ти казах същото преди малко! има си КЕБАПЧИЙ за тази работа !!!! данеби колегата Петроний да пълни търсачските дупки с говна по съборите!!! една грамада ТУМБАЦИ са у бнфм-то
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyСря Дек 07, 2011 11:39 pm

Podlecii.avg написа:
Petronii написа:


Ето какво е написано , прекопирано от там с прискърбие обявено от славитооо.

С тъга в душата ви съобщавам за бан на многоуважавания от
всички колега imp.Podlecii.avg .Баш -търсача и още не знам колко ника има по форумите, налага се да се
лишим от неговите мъдри съвети и поуки до като оправим сайта по неговите изисквания , за това решихме
да му спестим нервите и страданията от противния ни сайт като му спрем достъпа така спокойно ще може
да се отдаде на детектинг-тренровки и почивки сред природата !
а защо нее написъл колко пъти ми звъни по тела, и ми реве на КРИВИЯ КУР че там дет си написъл братле оная тема -оня коментар .... айде молятисе ако е възможоно го изтрий този коментар, щот има намеци относно БНФМ, и нее в наша полза..... ами организирането на колкото се може повече привърженици да заведа на събранието в ловеч??? колко пъти ми зъняха по тела бе дейба тези ФАМИЛЯРИ дейба. поне от една год. периодично ме е приканвал по заобиколен начин дасе махна от този форум, щот това тук било хуйня работа , те там в империото са все такива разни! ченгета , полицай, дечковци, безделници и темподобни историйки! абе то всъщност вчера се чух с една особа и он ми каза .... еми тва и зарибяване бе Краска!!!! а иначе признавам си поне 5-6 пъти съм се опитвал да по кисна малко и техния сайт , още преди да стана техен член, ми ко дави кажа! СКУКА и ТЪПНЯ ! абе космически сайт взет на заем от миналия век! САЙТА ВИ нее на ниво на останалите И неможете да ме накарате да кисна в този АРХАИЧЕН сайт! това беше едно от условията ми! от моя страна немате никви ядове ставам ви член , щесе опитам да набера още съмишленици , както и направих!!! НО!!!! ето по сайта нема никви промени! неможах
даги накарам една опция да променят, камоли закон! а това дет е написъл че имам незнам си колко НИКА! нее трудно да проверите!! освен този ДРУГ НИК ТУК НЕМАМ!!!!!!! това е! иначе наздраве на всички свободно мислещи и имащи желание за промяна колеги !!!
Викаш от една година поне....?Да,ама с този ник си от август,а преди това?
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyЧет Дек 08, 2011 12:11 am

bobo написа:
Викаш от една година поне....?Да,ама с този ник си от август,а преди това?
дано дати е станало ясно сеа! lol!
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyЧет Дек 08, 2011 10:15 am

Podlecii.avg написа:
bobo написа:
Викаш от една година поне....?Да,ама с този ник си от август,а преди това?
дано дати е станало ясно сеа! lol!
Това,че си старо куче у форума,е ясно на всички,ама въпроса ми е къв ти беше предишният ник?
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyЧет Дек 08, 2011 1:16 pm

вече немисе пише тук! бях обвинен че правя всичкото това нещо заради некоя и друга точка !! че нали си немам бангий ? при това чисто нови има нема на 1-2 месеца са! та затва сеа пиша повече на лични! зада нема сръдни сред нас!!! То всъщтност най-вероятно тез дет най-много претендират сигорно са от групата на КЕБАПЧИЙТЕ!! щот тва си е в техен стил! но както и дае! искам да благодаря на Станчо за това че и той и много други тук все още неса заспали, или поне неси затварят очите заради 1-2 кюфтета и 2-3 бири, и потупване по рамото!!!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyЧет Дек 08, 2011 1:25 pm

-То и нема как да стане Приятелю -От отдавна сме в противниковият лагер -кюфтета,бири и кебапчета при нас не вървът -То пъ и смешно а са продаваме така на дребно-Иначе винаги мое си седнем на пържолки със винце -Един вид да са разграничиме и ние............................ Wink Laughing Настроение
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



 - PODLECII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PODLECII    - PODLECII EmptyЧет Дек 08, 2011 1:31 pm

Еиий при нас вали сняг и като каза винце и пържолки ми се стопли душата.Що ли трябва да съм на бачкане сега а не в някоя хижа,8ми декамври е все пак.Не се дакачайте,гледайте по философски на живота,че ейго на минал повечето.
Върнете се в началото Go down
 
PODLECII
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: