Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден tesoro miladinka kupuvam Minelab пират Майнлаб 5000 маск Coil lorenz wave Spectrum GOLD врътка грунда TEKNETICS nexus VANQUISH Fisher нишани Simplex nokta deus mask prodavam
 

 господа търговци, събудете се

Go down 
+8
drujba6
lomidol
Podlecii.avg
mdetectors.bg
pgd
adminn
handjata
indi
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
indi
Легионер
Легионер




господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 12:37 am

вижте хората какво правят,влезте в крак със световните събития,така се върти търговияhttp://www.kellycodetectors.com/fisher/fisher.htmние тука като клиенти винаги сме 2 качество,опровергайте ме че не е така
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 12:49 am

Търговията не е проста работа.За туй се учи доста дълго.Пък и генът......не трябва да е дефектен....
Върнете се в началото Go down
indi
Легионер
Легионер




господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 12:53 am

колега Kerkenez просто проследи мисълтами,или аз не те разбрах правилно
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 1:05 am

indi написа:
колега Kerkenez просто проследи мисълтами,или аз не те разбрах правилно


Какво му има да разбираш.Просто мисля като тебе.Ония от Келико си знаят работата.А търговията не е лъжица за всяка уста
Върнете се в началото Go down
indi
Легионер
Легионер




господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 1:13 am

Cool Cool Cool
Върнете се в началото Go down
indi
Легионер
Легионер




господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 1:19 am

на маса господа,, Podlecii,,и,,stan960,,къде сте,моля за вашите мнения, без вас не е интересно Cool Cool Cool
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 9:26 am

цените в кризата трябва да падат,а в БГ е обратно
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 12:03 pm

Колеги, явно изобщо не сте в час.
В България отдавна са най-ниските цени.
как можеш да сравняваш Келико, като керико е в САЩ и нама ДДС и няма мито и транпорт???
Ясно ли ти е ме транспорта до тук е 150 долара митото е 10% а ддс-то е 20%
Защо не питаш ония 2-3 ма дето си купиха от келико колко ив езлезе
а гаранцията каде ще ти важи?
Знаеш ли ако изпартиш уреда си до САЩ за гаранция че 2-3 месеца ще си без апарат и 200 долара ще си назад за курирери Very Happy
Еххххх ...... явно не четеш постове и теми от миналото


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 12:50 pm

А бе не само цените,отношението на тукашния търговец към клиента е под всякаква критика.Общо казано.Преди няколко дена направих запитване към търговец на детектори относно това ако гражданин извън EU закупи детектор от тях дали приспадат ДДС'то(даже повторих въпроса) -не си направиха труда даже да ми отговорят..........................................когато наближи никулден рибата поскъпва яко..................когато наближи нова година поскъпват портокалите и т.н...............веднъж присъствах на карнавала в Кьолн-трае 4 дена.По време на тия 4 дена цената на бирата по заведенията падна на половина и не само на бирата.Тукашния търговец ще ме изнудва с митото и транспортните такси до Америка.Америка далече ама Австрия е на 2 крачки.Аке ще купувам фабричен уред ще дам още 200 евро и ще прескоча до Виена,поне ще е от сигурно място.
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 1:35 pm

аз два пъти съм си купувал от келико преди години машините ми идваха за около месец и транспорт +мито+ддс пак ми излизаха по евтино,но администратора е прав при нужда от гаранция чакането е голямо а и транспортните разходи са си за наша сметка за сведение от тях съм си купувал фишер 1270 излезе ми около 900лв и минелаб мускетар около 700лв
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 1:49 pm

Зависи за кои машини говориш - на това на което се представители няма по-евтино.
Айде да направим проста сметка:
Фишер 75
http://www.kellycodetectors.com/fisher/fisher-f75buy2.htm

949usd+100USD=1049USD*1.5.*1.1*1.2=2077лв. БРЕ ЧОВЕЧЕ!!!!!!
я виж тука колко е

http://mdetectors.com/product_info.php?currency=BGN&cPath=21_53&products_id=189

1470 лв. Very Happy

Отдавна в България апаратите, които продаваме са доста по-евтини.
Знаеш ли колко хора, които горяха с покупки от чужбина знам, ама ги е срам да си кажат.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 4:58 pm

indi написа:
на маса господа,, Podlecii,,и,,stan960,,къде сте,моля за вашите мнения, без вас не е интересно Cool Cool Cool
вече само седя е гледам саири братле!!! но в този случай не мисля че нашите търговци имат вина!!!! пустото ДДС-20% оскъпява продукта !!! а кой в този случай ПРИБИРА тези 20% ??? нее ли държавата? ПИТАМ? е сърдете се на УПРАВНИЦИТЕ НИ!!!! а иначе търговците в Бг. не мисля че неса учтиви!!!!!! напротив!!! ходил съм няколко пъти и в хидролог и в М-детекторс, аз лично нямам забележки към тях!!! поне аз непознавам търговец който ще тръгне да псува клиентите си!!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на ВСИЧКИ santa santa santa


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
indi
Легионер
Легионер




господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 6:19 pm

добре де за цените разбрахме,понеже не сме в търговския бранш приемаме всякакви обяснения,за гаранцията какво ще кажете,защо за Ханс,Майкъл или Джон марка FISHER е5 ГОДИНИ,а за Гошо,Иван и Хасан е2ГОДИНИ,последните да не са 2 или 3 качество scratch scratch scratch ,може и пак да не сме разбрали както е в повечето случайи Shocked Shocked Shocked НЕКА И ДРУГИТЕ КОЛЕГИ ДА КОМЕНТИРАТ,КАТО СЕГАШНИ ИЛИ БЪДЕЩИ ПОТЕНЦИАЛНИ КЛИЕНТИ
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 6:31 pm

Гаранцията на Фишерите, които са купени от нас е 5г. и ние сме единствен представител в Блъгария и единствен сервиз, а онези, които си купят от НЯКЪДЕ апарат определено имат проблем.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
indi
Легионер
Легионер




господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 6:34 pm

Podlecii.avg написа:
indi написа:
на маса господа,, Podlecii,,и,,stan960,,къде сте,моля за вашите мнения, без вас не е интересно Cool Cool Cool
вече само седя е гледам саири братле!!! но в този случай не мисля че нашите търговци имат вина!!!! пустото ДДС-20% оскъпява продукта !!! а кой в този случай ПРИБИРА тези 20% ??? нее ли държавата? ПИТАМ? е сърдете се на УПРАВНИЦИТЕ НИ!!!! а иначе търговците в Бг. не мисля че неса учтиви!!!!!! напротив!!! ходил съм няколко пъти и в хидролог и в М-детекторс, аз лично нямам забележки към тях!!! поне аз непознавам търговец който ще тръгне да псува клиентите си!!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на ВСИЧКИ santa santa santa
не обвинявам никого в неучтивост,на капалъ чарши ти правят теманета до земята или изпиваш 5 чая от търговеца,докато ти вземат парите
Върнете се в началото Go down
indi
Легионер
Легионер




господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 6:37 pm

www.mdetectors.com написа:
Гаранцията на Фишерите, които са купени от нас е 5г. и ние сме единствен представител в Блъгария и единствен сервиз, а онези, които си купят от НЯКЪДЕ апарат определено имат проблем.
благодаря за отговора на .mdetectors.com
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 6:38 pm

Ами колега включваме се :animaux15:
За това не са виновни нашите търговци, а скапаните ни закони и скапаните ни политици.Погледни че почти всичко в България е по-скъпо от Америка,Англия и много други развити държави.Това е защото има хиляди таксички,дедесенца,митченца и каквото може да си измисли тлъстогъзия бюрократ.За сравнение гледах един автомобил , който в щатите беше 30 000долара. а в България 30 000 ЕВРО.Точно поради тази причина много богати българи си хващат самолета и ходят на шопинг в Англия.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 8:26 pm

indi написа:
Podlecii.avg написа:
indi написа:
на маса господа,, Podlecii,,и,,stan960,,къде сте,моля за вашите мнения, без вас не е интересно Cool Cool Cool
вече само седя е гледам саири братле!!! но в този случай не мисля че нашите търговци имат вина!!!! пустото ДДС-20% оскъпява продукта !!! а кой в този случай ПРИБИРА тези 20% ??? нее ли държавата? ПИТАМ? е сърдете се на УПРАВНИЦИТЕ НИ!!!! а иначе търговците в Бг. не мисля че неса учтиви!!!!!! напротив!!! ходил съм няколко пъти и в хидролог и в М-детекторс, аз лично нямам забележки към тях!!! поне аз непознавам търговец който ще тръгне да псува клиентите си!!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на ВСИЧКИ santa santa santa
не обвинявам никого в неучтивост,на капалъ чарши ти правят теманета до земята или изпиваш 5 чая от търговеца,докато ти вземат парите


Те не са видели такова нещо,няма как да го разберат.Не можеш да обясниш на сляп по рождение какво представлява светлината.
Върнете се в началото Go down
drujba6
Новобранец
Новобранец
drujba6



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 8:37 pm

lomidol написа:
За сравнение гледах един автомобил , който в щатите беше 30 000долара. а в България 30 000 ЕВРО.Точно поради тази причина много богати българи си хващат самолета и ходят на шопинг в Англия.
хахаха,с това умозаключение напрау изби рибата.МОЛЯ АДМИНИТЕ,АКО ИМА КЛАСАЦИЯ ЗА МИСЪЛ НА ГОДИНАТА ТОВА ДА Е В ЧЕЛНАТА ТРОЙКА!!!!!!!!!.............................ей не мога да спра да се смея
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyСря Дек 28, 2011 9:22 pm

Ами другарю drujba6, ако не си пазарувал от Англия няма как да знаеш че цените са също толкова ниски както и в щатите.Ти си се смей, пак те да си пазаруват къдет си искат :soif100:
Върнете се в началото Go down
utus777
Новобранец
Новобранец
utus777



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyЧет Дек 29, 2011 12:36 pm

Да,.сравнявате цените,.но нищо не казвате за подаръците които дават в щатите ако закупиш от там детектор,...300-400 $ дават в подаръци+ опция за закупуване допълнително детектор от 500-600 $ за150$,..даже има някой безплатни,......при нас тези бонуси изчезват или се продават отделно
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyЧет Дек 29, 2011 1:08 pm

Е,нъл виждаш че и наще тук са открехват на подаръци-то не става изведнъж -Плюс това в Келико започват да те четкат като закупиш стока от тях и вече ако си редовен клиент увеличават екстрите така да се каже............... Wink
Върнете се в началото Go down
utus777
Новобранец
Новобранец
utus777



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyЧет Дек 29, 2011 1:29 pm

да бе,...така е,.. Smile,..видях им подаръците; фенерче за 2,50лв и лопатка за 3,50лв
+ 2,3 диска с не знам каква информация
Върнете се в началото Go down
utus777
Новобранец
Новобранец
utus777



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyЧет Дек 29, 2011 1:38 pm

и още нещо интересно,...официалния дистрибутор на Маилаб за България,продава по скъпо апарат ,който можеш да го намериш тук в България с 200 лв по евтин,..е как става това?
и от едното и от другото място се поръчва по нета,..а разликата???????
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



господа търговци, събудете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: господа търговци, събудете се   господа търговци, събудете се EmptyЧет Дек 29, 2011 2:40 pm

-Не съм казал че не си прав Утус -Търговията е като Демокрацията -А нъл виждаш че в БГ и двете са още в проходилка -уви.............. -Все пак трябва да отчетем и факта че в крайна сметка металдетектинга у нас е забранен което автоматично свежда търговията с металдетектори до минималност -Ако беше като в Щатите сигурно и наще търговци щеха да се ръсат с по големи дарове. Smile
Върнете се в началото Go down
 
господа търговци, събудете се
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !
» Не коректни търговци
» ГДБОП удари търговци на антики и монети

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: