Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask nokta пират Minelab Coil lorenz голден kupuvam 5000 Spectrum nexus маск Fisher TEKNETICS Майнлаб врътка tesoro GOLD prodavam VANQUISH грунда wave Simplex miladinka нишани deus
 

 помощ за настройка

Go down 
+7
bobo
N@SKO
maximus_kn
branib
wallb2
DONADONI
ivo13
11 posters
АвторСъобщение
ivo13
Легионер
Легионер




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyСъб Яну 07, 2012 8:56 pm

моля за малко помощ относно работата на голяната пита . с малката нямам грижи /апарата е правен не ми се иска да споменавам на кого е защото небива да се приема като анти реклама като цяло за парите си са добри дори много добри/малката е28см а голямата32см.с малката работи стабилно бърка дълбоко /около 60-65см капачка от буркан в земята/неможе зентрира добре обекта /разсейва сигнала/когато сложа голямата апарата започва да пищи а с малката рабоя грунда на от 7 до10 когато завъртя грунда на 0 -1 тогава се укротява .хваща предметите по плитко но ми се струва че има по добра дискриминация.клещите вообще не ги трази.възможно ли е машината да не е достатъчно настроена за голямата пита.благодаря предварително Cool
Върнете се в началото Go down
DONADONI
Легионер
Легионер
DONADONI



помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: машина   помощ за настройка EmptyНед Яну 08, 2012 12:06 pm

ivo13 написа:
моля за малко помощ относно работата на голяната пита . с малката нямам грижи /апарата е правен не ми се иска да споменавам на кого е защото небива да се приема като анти реклама като цяло за парите си са добри дори много добри/малката е28см а голямата32см.с малката работи стабилно бърка дълбоко /около 60-65см капачка от буркан в земята/неможе зентрира добре обекта /разсейва сигнала/когато сложа голямата апарата започва да пищи а с малката рабоя грунда на от 7 до10 когато завъртя грунда на 0 -1 тогава се укротява .хваща предметите по плитко но ми се струва че има по добра дискриминация.клещите вообще не ги трази.възможно ли е машината да не е достатъчно настроена за голямата пита.благодаря предварително Cool
GOLDEN MASK 1?
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyНед Яну 08, 2012 12:47 pm

не е маска
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyНед Яну 08, 2012 1:57 pm

ivo13 написа:
моля за малко помощ относно работата на голяната пита . с малката нямам грижи /апарата е правен не ми се иска да споменавам на кого е защото небива да се приема като анти реклама като цяло за парите си са добри дори много добри/малката е28см а голямата32см.с малката работи стабилно бърка дълбоко /около 60-65см капачка от буркан в земята/неможе зентрира добре обекта /разсейва сигнала/когато сложа голямата апарата започва да пищи а с малката рабоя грунда на от 7 до10 когато завъртя грунда на 0 -1 тогава се укротява .хваща предметите по плитко но ми се струва че има по добра дискриминация.клещите вообще не ги трази.възможно ли е машината да не е достатъчно настроена за голямата пита.благодаря предварително Cool

Щом ти разсейва сигнала, това не е сигнала от капачката , а от грунда Cool В едната посока пищи само нали!


помощ за настройка Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyНед Яну 08, 2012 2:24 pm

Иво най добре може да ти помогне производителя.
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyНед Яну 08, 2012 7:17 pm

при малки предмети разсейва сигнала зачиствам кръстосвам и все пак но мога да разбера къде точно е обекта . и на двете посоки ми дава сигнала.гледам други колеги когато кръстоса може да каже с точност до см.къде е обекта.май наистина трябва да се свържа с производителя за допълнителни настройки.още някой да даде мнение да не изтървам нещо.
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyВто Яну 10, 2012 9:43 pm

Ако си близо до Кюстендил ела и ще го настроим.
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyВто Яну 10, 2012 10:15 pm

Според мен антената се е изметнала.По скоро е за ремонт,а не за настройка.
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyСря Яну 11, 2012 7:49 pm

благодаря за поканата но съм доста далече от кюстендил Cool съмнявам се питата да се е изметнала .първия собстеник ми кза че когато е купил апарата с малката пита е бил добре когато копува голямата пита праща апарата на производителя и тогава става този проблем който не е голям ама.... вмомента малката пита хваща по надълбоко отколкото голямата.много е по стабилна и т.н.приказвах с човек който прави машини и той каза че когато се прави машина с две пити се търси някакъв комромис в настройките.и че с едната пита винаги ще работи по добре.ако се прави машината само с една пита можела да се издуе повече.тука мнение могат да дават хората които разбират от ........поздави
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyСря Яну 11, 2012 7:54 pm

ivo13 написа:
благодаря за поканата но съм доста далече от кюстендил Cool съмнявам се питата да се е изметнала .първия собстеник ми кза че когато е купил апарата с малката пита е бил добре когато копува голямата пита праща апарата на производителя и тогава става този проблем който не е голям ама.... вмомента малката пита хваща по надълбоко отколкото голямата.много е по стабилна и т.н.приказвах с човек който прави машини и той каза че когато се прави машина с две пити се търси някакъв комромис в настройките.и че с едната пита винаги ще работи по добре.ако се прави машината само с една пита можела да се издуе повече.тука мнение могат да дават хората които разбират от ........поздави

Няма такъв филм братче.... баламосват те.... "майсторът" си е оставил ръцете в голямата пита!!!! ЗАПОМНИ ГО ОТ МЕН! КАЖИ ГО КОЙ Е ТОЗИ ТАРИКАТИН, ЧЕ ДА НЕ НАБУТВА ПОВЕЧЕ ХОРАТА С КАЛПАВИТЕ СИ МАШИНИ.

Само като инфо днес подлагах два Ф75 на всякакви тестове и с всичките им сонди, 11" оригинална, Сеф 38/30 и 15" оригинална... нищо, че бяха от две различни места КУПУВАНИ.... МАШИНКИТЕ СИ РАБОТИХА и се справяха невероятно със всичките сонди и на всичките тестове на които ги подлагах, както и под жици Cool, но там им намалях драстично сенса заради търсената стабилност. Абсолютно еднаква работа показваха и двата Фишера с различните сонди - 5 часа тестове и търсене успоредно и с двата апарата с различните им сонди, в земята по стени каменни, бетон, керпич, тухла- всичко в което/под което може да се скрие нещо!


помощ за настройка Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyСря Яну 11, 2012 8:16 pm

за сега няма кажа кой е майстора .ще я пратя и когато ми я върне ще пиша пак .ако нещо не ми хареса тогава със сигорност ще стана върл противник на БГ апартите .благодаря за тзивите
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyНед Яну 29, 2012 3:44 pm

ivo13 написа:
за сега няма кажа кой е майстора .ще я пратя и когато ми я върне ще пиша пак .ако нещо не ми хареса тогава със сигорност ще стана върл противник на БГ апартите .благодаря за тзивите
след две седмици при майстора машината е коренно променена центрира добре при въздушните тестове съм очарован на полигон не съм го тествал заради снега.майстора каза че питата е била супер и вътре било пипано /ас не съм барал/предишния собственик казва че и той не е.незная доно се представи добре .поздрави на всички Cool
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyНед Яну 29, 2012 6:31 pm

wallb2 написа:
ivo13 написа:
благодаря за поканата но съм доста далече от кюстендил Cool съмнявам се питата да се е изметнала .първия собстеник ми кза че когато е купил апарата с малката пита е бил добре когато копува голямата пита праща апарата на производителя и тогава става този проблем който не е голям ама.... вмомента малката пита хваща по надълбоко отколкото голямата.много е по стабилна и т.н.приказвах с човек който прави машини и той каза че когато се прави машина с две пити се търси някакъв комромис в настройките.и че с едната пита винаги ще работи по добре.ако се прави машината само с една пита можела да се издуе повече.тука мнение могат да дават хората които разбират от ........поздави

Няма такъв филм братче.... баламосват те.... "майсторът" си е оставил ръцете в голямата пита!!!! ЗАПОМНИ ГО ОТ МЕН! КАЖИ ГО КОЙ Е ТОЗИ ТАРИКАТИН, ЧЕ ДА НЕ НАБУТВА ПОВЕЧЕ ХОРАТА С КАЛПАВИТЕ СИ МАШИНИ.

Само като инфо днес подлагах два Ф75 на всякакви тестове и с всичките им сонди, 11" оригинална, Сеф 38/30 и 15" оригинална... нищо, че бяха от две различни места КУПУВАНИ.... МАШИНКИТЕ СИ РАБОТИХА и се справяха невероятно със всичките сонди и на всичките тестове на които ги подлагах, както и под жици Cool, но там им намалях драстично сенса заради търсената стабилност. Абсолютно еднаква работа показваха и двата Фишера с различните сонди - 5 часа тестове и търсене успоредно и с двата апарата с различните им сонди, в земята по стени каменни, бетон, керпич, тухла- всичко в което/под което може да се скрие нещо!
И как се представи 15"спрямоСеф–ката?.Щото мнението ми за сефките не е особено добро!
Върнете се в началото Go down
mikreto
Новобранец
Новобранец




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: кои е маистора на машинката че и моята е така    помощ за настройка EmptyНед Яну 29, 2012 9:04 pm

bobo написа:
wallb2 написа:
ivo13 написа:
благодаря за поканата но съм доста далече от кюстендил Cool съмнявам се питата да се е изметнала .първия собстеник ми кза че когато е купил апарата с малката пита е бил добре когато копува голямата пита праща апарата на производителя и тогава става този проблем който не е голям ама.... вмомента малката пита хваща по надълбоко отколкото голямата.много е по стабилна и т.н.приказвах с човек който прави машини и той каза че когато се прави машина с две пити се търси някакъв комромис в настройките.и че с едната пита винаги ще работи по добре.ако се прави машината само с една пита можела да се издуе повече.тука мнение могат да дават хората които разбират от ........поздави

Няма такъв филм братче.... баламосват те.... "майсторът" си е оставил ръцете в голямата пита!!!! ЗАПОМНИ ГО ОТ МЕН! КАЖИ ГО КОЙ Е ТОЗИ ТАРИКАТИН, ЧЕ ДА НЕ НАБУТВА ПОВЕЧЕ ХОРАТА С КАЛПАВИТЕ СИ МАШИНИ.

Само като инфо днес подлагах два Ф75 на всякакви тестове и с всичките им сонди, 11" оригинална, Сеф 38/30 и 15" оригинална... нищо, че бяха от две различни места КУПУВАНИ.... МАШИНКИТЕ СИ РАБОТИХА и се справяха невероятно със всичките сонди и на всичките тестове на които ги подлагах, както и под жици Cool, но там им намалях драстично сенса заради търсената стабилност. Абсолютно еднаква работа показваха и двата Фишера с различните сонди - 5 часа тестове и търсене успоредно и с двата апарата с различните им сонди, в земята по стени каменни, бетон, керпич, тухла- всичко в което/под което може да се скрие нещо!
И как се представи 15"спрямоСеф–ката?.Щото мнението ми за сефките не е особено добро!
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyНед Яну 29, 2012 10:12 pm

що ли ми мирише на коинсикър 2 про с тез проблеми ?
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyПон Яну 30, 2012 7:23 pm

deultum написа:
що ли ми мирише на коинсикър 2 про с тез проблеми ?
МОХАРЕМ мога да кажа че е станала много добре .


Последната промяна е направена от ivo13 на Съб Юли 07, 2012 9:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
vaskonti
Преторий
Преторий




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyПон Яну 30, 2012 8:56 pm

Иво, ако си близо до Ловеч може да тестваме Бандита и Мохаремката.Имам Бандит 2 и съм доволен, а с мохарем не съм работил. Няма значение какво ще покаже теста, важно е да излизем и да пробваме. Може и други апарати да пробваме.
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyПон Яну 30, 2012 9:00 pm

ivo13 написа:
deultum написа:
що ли ми мирише на коинсикър 2 про с тез проблеми ?
МОХАРЕМ мога да кажа че е станала много добре .хубавото на БГ апаратите че можеш да си кажеш изискванията на майстора и той ако направи всичко както трябва апарата ще е добър .мога да кажа че това е най-добрия български апарат/от това с което съм виждал и сравнявал /може би бандита ще е конкурент но...ще видем на полето .не искам да убидя другите производители на машини.
И кое му е най-доброто всъщност?Според мен пък има 2–/две/марки бг детектори,които търпят собствено развитие и изпъкват много пред другите и това са ГМ и Микрон.Другите са още на етап преписване.
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyВто Яну 31, 2012 12:11 am

bobo написа:
ivo13 написа:
deultum написа:
що ли ми мирише на коинсикър 2 про с тез проблеми ?
МОХАРЕМ мога да кажа че е станала много добре .хубавото на БГ апаратите че можеш да си кажеш изискванията на майстора и той ако направи всичко както трябва апарата ще е добър .мога да кажа че това е най-добрия български апарат/от това с което съм виждал и сравнявал /може би бандита ще е конкурент но...ще видем на полето .не искам да убидя другите производители на машини.
И кое му е най-доброто всъщност?Според мен пък има 2–/две/марки бг детектори,които търпят собствено развитие и изпъкват много пред другите и това са ГМ и Микрон.Другите са още на етап преписване.
Колега "bobo" забрави да добавиш и миладинката почти 1/3 от търсачите в България търсят със миладинки а и са сполучливи за тези пари който струват дори и в тази конкуренция Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyВто Яну 31, 2012 7:50 pm

trakieca написа:
bobo написа:
ivo13 написа:
deultum написа:
що ли ми мирише на коинсикър 2 про с тез проблеми ?
МОХАРЕМ мога да кажа че е станала много добре .хубавото на БГ апаратите че можеш да си кажеш изискванията на майстора и той ако направи всичко както трябва апарата ще е добър .мога да кажа че това е най-добрия български апарат/от това с което съм виждал и сравнявал /може би бандита ще е конкурент но...ще видем на полето .не искам да убидя другите производители на машини.
И кое му е най-доброто всъщност?Според мен пък има 2–/две/марки бг детектори,които търпят собствено развитие и изпъкват много пред другите и това са ГМ и Микрон.Другите са още на етап преписване.
Колега "bobo" забрави да добавиш и миладинката почти 1/3 от търсачите в България търсят със миладинки а и са сполучливи за тези пари който струват дори и в тази конкуренция Very Happy
тука ще стане спор голям а не това съм целял .само мога да кажа за миладинката че не може да се мери по слабички са.
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyВто Яну 31, 2012 8:13 pm

Чакайте,чакайте,аз имам в предвид комплексни неща ,като модерна визия,бързина,пазарна стратегия,реклама и т .н.А Миладинка,в интерес на истината не съм пипвал. Laughing
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




помощ за настройка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ за настройка   помощ за настройка EmptyВто Яну 31, 2012 8:29 pm

[/quote]тука ще стане спор голям а не това съм целял .само мога да кажа за миладинката че не може да се мери по слабички са.[/quote]
може и да са по слабички миладинките в дълбочина, но като резултати са доста добри апарати за тези пари който струват все пак говорим за БГ апарат , а пак това е по-важно много търсачи със повече от 10-15 години опит в металдетектинга търсят точно със Миладинка , не защото нямат пари да си купят по-добър или някой фабричен а защото са резултатни и то в реални терени а не само на клипове не правя реклама на Миладин а това което съм виждали и пробвал .......... Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
помощ за настройка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Настройка за GM2
» Настройка за Explorer SE
» Най-добрата настройка за Фишер ф 70?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: